Вітаміни для кішок: Тварина - Кішка

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення

Препарат містить все необхідне для найбільш уразливого періоду життя кожної собаки і кота (оптимальне співвідношення Са до Р, вітамінно-мінеральний комплекс, амінокислоти) для підтримки розвитку кісток і м'язів, а також для здорових і міцних зубів.

Швидке замовлення

Дермавет корисний для блискучої шерсті і здорової шкіри собак і кішок

Швидке замовлення

Препарат знижує рівень холестерину через зв’язування жовчних кислот у кишечнику.

Швидке замовлення

Препарат стимулює імунну систему котів. Містить комплекс вітамінів, мінеральних компонентів, збагачений екстрактом женьшеню.

Швидке замовлення

Добавка Уро-Урсі (Uro-Ursi) застосовується для профілактики циститів, при комплексному лікуванні сечокам'яної хвороби собак і кішок, а також як сечогінний і антиоксидантний засіб.

Швидке замовлення

Рекомендовано для кішок з ризиком або симптомами порушень функцій рухового апарату (для старіючих кішок, кішок великих порід та кішок з надмірною вагою).

Швидке замовлення

Комплекс проактивних речовин: біотин, цинк, вітаміни групи В і метіонін, позитивно впливає на линяння і підтримує хороший стан шкіри, блиск і якість вовни, зміцнює пазурі.

Швидке замовлення

Щоденне застосування Канвіт Мульті забезпечує здорове життя котам. Добавка містить загальнозміцнюючий збалансований комплекс з 13 незамінних вітамінів, сприяє високому рівню імунітету, функції мозку і серцево-судинної системи.

Швидке замовлення

Призначений для постійного або курсового годування кішок, з метою корекції і заповнення їх раціону дефіцитним мікронутрієнтів рослинного і мінерального походження.

Швидке замовлення

Дієтична добавка для поліпшення якості й захисту шкіри, у випадках дерматозів і надмірної втрати волосяного покриву.

Швидке замовлення

По одній таблетці на кожні 4,0 кг ваги тіла тварини (перед годуванням) щодня. Рекомендований курс застосування 14 - 30 днів.

Швидке замовлення

VetExpert KalmVet - підтримуючий засіб для собак і кішок, який полегшує симптоми стресу, неспокою і симптоми поведінкових розладі

Швидке замовлення

Dolfos (Дольфос) ArthroHa mini застосовують у комплексній терапії для лікування собак і котів вагою до 5 кг, які страждають дегенеративними захворюваннями кісток і суглобів у т.ч. остеопорозу та остеохондрозу, у профілактичних цілях, для збільшення рухливості суглобів.

Швидке замовлення

Харчова добавка RenalVet розроблена для підтримки функцій нирок у собак і котів з симптомами хронічної ниркової недостатності.

Швидке замовлення

Забезпечить легке і безболісне виведення грудочок шерсті зі шлунково-кишкового тракту вашого вихованця. При постійному прийомі пасти поліпшується моторика шлунка.

Швидке замовлення

Dolvit Probiotic містить пробіотики (Enterococcus faecium) і пребіотики (мананоолігосахаріди), що підтримують правильне функціонування шлунково-кишкового тракту в собак і котів.

Швидке замовлення

Рекомендується під час комплексного лікування захворювань сечовивідної системи, нирок. Для посилення діурезу з ціллю детоксикації організму.

Швидке замовлення

Застосовується для котів будь-якого віку незалежно від породи, котам які страждають дерматологічними захворюваннями.

Швидке замовлення

Препарат заповнює вітамінно-мінеральну недостатність, зміцнює імунітет, поліпшує обмін речовин, травлення, покращує стан шкірного покриву й шерсті, підсилює репродуктивні здібності.

Швидке замовлення

Застосовується під час діарей, як допоміжний засіб для лікування захворювань шлунка й кишечника, а також у період реконвалесценції організму.

Швидке замовлення

Застосування препаратів, що містять глюкозамін і хондроїтин, особливо рекомендується в період активного росту кошенят, а також дорослим і старіючим котам для профілактики й лікування дегенеративних процесів опорно-рухового апарату.

Швидке замовлення

Вітамінно-мінеральний комплекс, виготовлений у формі сиропу для кращого засвоєння, містить компоненти, які стимулюють регенерацію хрящової тканини й уповільнюють процес руйнування кісткової тканини.

Швидке замовлення

Для поліпшення якості життя при наявності хронічної печінкової недостатності рекомендується застосовувати Dolfos (Дольфос) HepaDol, багатий натуральними компонентами, які сприяють відновленню печінки.

Швидке замовлення

Під час захворюваннях підшлункової залози кількість вироблених ферментів знижується (ферментативна недостатність) і з’являється необхідність заповнення відсутніх ферментів.

Популярнi товари
Швидке замовлення

Застосування препаратів, що містять глюкозамін і хондроїтин, особливо рекомендується в період активного росту кошенят, а також дорослим і старіючим котам для профілактики й лікування дегенеративних процесів опорно-рухового апарату.

Швидке замовлення

Вітамінний комплекс, дія якого визначається властивостями біологічно активних компонентів, що активно впливають на різні функції організму кішок

Швидке замовлення

Таблетки масою 0,5 г, від сіро-жовтого до кавового кольору з вкрапленнями.

Швидке замовлення

Дієтична добавка для поліпшення якості й захисту шкіри, у випадках дерматозів і надмірної втрати волосяного покриву.

Коли треба купити вітаміни та мінерали для дорослих свійських котів і кішок, а також кошенят?

Україна — країна, мешканці якої впродовж багатьох століть звикли бути в оточенні хатніх тварин. Кішки та собаки через багато століть досі залишаються найулюбленішими та поширеними хатніми вихованцями. Якщо собакам необхідно досить багато простору та щоденний вигул на свіжому повітрі, то котам для повноцінного життя цілком досить буде навіть однокімнатної міської квартири, саме тому містяни частіше віддають перевагу кішці як хатнього вихованця.

Кішкам, як і будь-яким іншим хатнім тваринам, необхідна постійна турбота упродовж усього життя. Вони стають повноцінними членами сім'ї зі своїми потребами. Якщо діти, виростаючи, менше потребують вашої опіки, то коту доведеться давати її навіть більше.

Організований кота для повноцінної роботи всіх життєвих систем потрібні біологічно активні речовини, що відповідають за старт усіх біохімічних процесів, а за допомогою вітамінів відбувається процес пришвидшення їх протікання. Фактично вітамін — свого роду каталізатор біохімічних процесів. У разі дотримання балансу вітамінів і мінералів усі процеси в організмі протікають у нормальному режимі, але в разі його порушення можуть виникати різні відхилення в діяльності внутрішніх органів і систем аж до розвитку всіляких захворювань.

У цьому разі коту знадобиться замовити спеціальні котячі вітаміни та мінерали, або комплекс мультивітамінів у таблетках для шерсті, шкіри, щоб шерсть не лізла (проти випадіння), росту кошеняти або під час линяння Чорноцвітів, все залежить від конкретного стану вашої кішки, інтернет-аптека ZOOHUB — найкраще місце, де можна купити такі препарати з доставкою в Київ та інші міста України, а вигідні ціни гарантовані на всі категорії товарів.

Які вітаміни купити кішці?

Насамперед це залежить від проблеми, з якою вам довелося зіткнутися. Найчастіше власники котів переймаються питанням: які вітаміни добре дати кішці під час линяння, у разі випадання котячої шерсті (щоб вона перестала лягати)? За відповіддю на це питання найкраще звернутися до ветеринарного лікаря. Тільки він знає, у яких випадках буде даватися той чи інший препарат, але якщо шерсть сильно лізе — найімовірніше, в організмі бракує вітамінів групи В, відновлення їхнього балансу призведе до того, що вона перестане сильно випадати.

Під час вибору засобів завжди намагайтеся дотримуватися загальних рекомендацій:

  • враховуйте раціон вихованця;
  • проконсультуйтеся в експерта;
  • переконайтеся в тому, що ціна засобу справедлива:
  • обов'язково прочитайте склад і не перевищуйте рекомендовану дозу.

Якщо вашому улюбленцю пощастило і він вживає промислові корми преміальної якості, то додаткові мультивітаміни або інші таблетки йому не знадобляться, денну норму корисних речовин він отримує разом із їжею. Але якщо годування відбувається натуральними продуктами, то найкраще звернути свою увагу на препарати широкого спектра дії, а під час лікування конкретного захворювання — зверніться за допомогою до фахівця.

Власники вихованця, у якому ви купували свою улюблену тварину, знають про її породу дуже багато і на власному досвіді переконалися в ефективності застосування тих чи інших препаратів, тому їхні поради та рекомендації будуть дуже корисні.

Впізнаваність бренда виробника дуже сильно впливає на ціну лікарського засобу. Перед його купівлею не полінуйтесь порівняти її з аналогами та переконайтеся в тому, що вона не є завищеною.

Уважно читайте склад. Вітамінні комплекси мають складатися з 11 найважливіших вітамінів і амінокислот, обов'язково включно з Таурином, а їх % вміст буде вказано. Брак такої інформації свідчить про те, що засіб належить до загальнозміцнювальної групи біологічно активних добавок і не є лікувальним. Пам'ятайте, що надлишок вітамінів в організмі гірше, ніж їх брак, тому не перевищуйте дозування під час їхнього приймання.

Ветеринарна аптека ZOOHUB — найкращі вітаміни та мінерали для котів

Асортимент лікарських засобів нашої аптеки один із найширших в Україні, і ми постійно працюємо над його розширенням. За роки роботи нам вдалося побудувати вигідну співпрацю з найкращими постачальниками сертифікованих ветеринарних препаратів, тому вони завжди є в наявності за дуже приємними цінами. Графік роботи ZOOHUB 24/7 дає змогу оперативно надавати допомогу своїм клієнтам. Передбачені всі різновиди зручної оплати та оперативної доставки замовлень, звертайтеся.

Як чистити вуха котам та собакам: основні правила
Як чистити вуха котам та собакам: основні правила

Одне з головних завдань будь-якого дбайливого й люблячого господаря - стежити за станом здоров'я свого вихованця та обов'язково дотримуватися основних правил гігієни. Цілком не дивно, чому багато власників цікавляться, як чистити вуха тваринам. Йдеться про вкрай важливі органи, які дозволяють вихованцям не лише орієнтуватися у просторі, а й висловлювати свої емоції. Саме час розібратися, як проводити цю процедуру й наскільки часто.

Чому риб'ячий жир такий важливий для собак?
Чому риб'ячий жир такий важливий для собак?

Поява в будинку маленького цуценя – завжди радість для господаря, який прагнутиме виростити міцного й здорового собаку. Потрібно не тільки правильне харчування та активні прогулянки, але й маса корисних вітамінів з мінералами та добавками, які забезпечують правильне зростання та розвиток вихованця. Риб'ячий жир для собак є однією з цих речовин.

Особливості вибору корму для собак
Особливості вибору корму для собак

Сучасний ринок зоотоварів практично переповнений кормами різних брендів. Не всі власники собак мають час на вивчення кожної марки, проте питання підбору якісного корму залишається актуальним. Пропонуємо вам дізнатися, як вибрати корм для собак та на що обов'язково звертати увагу.

Лишай у котів: як його вилікувати?
Лишай у котів: як його вилікувати?

Лишай є досить поширеним захворюванням серед домашніх улюбленців, яке провокують грибки. Воно викликає не тільки дискомфортні відчуття, але й негативно впливає на здоров'я – відкриті рани стають головним джерелом потрапляння в організм вихованців бактерій з мікробами. Якщо вчасно виявити лишай у котів і розпочати його лікування, вдасться не допустити серйозних ускладнень.

Як діагностувати та лікувати цукровий діабет у собак?
Як діагностувати та лікувати цукровий діабет у собак?

Цукровий діабет у собак виникає, коли порушується обмін речовин. Це призводить до підвищення рівня глюкози у крові та проблем її засвоєння – з часом починається вуглеводне голодування, а також спостерігається погіршення стану організму. Саме час дізнатися, як лікувати діабет у собак і що для нього є характерним.

Відповіді на питання, що часто ставляться:
✅ Де знайти кращу ціну на Вітаміни для кішок: Тварина - Кішка?
У нашому інтернет-магазині ветаптеки Zoohub найкраща ціна на Вітаміни для кішок: Тварина - Кішка в Україні.
✅ Ваш магазин здійснюєте доставку товарів з розділу Вітаміни для кішок: Тварина - Кішка до інших міст України?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території України та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста. Також є можливість самовивезення у містах Київ та Харків. З більш детальною інформацією про доставку та оплату Ви можете ознайомитись у розділі Доставка та розділі Оплата.
✅ Як отримати більше інформації про товари з розділу Вітаміни для кішок: Тварина - Кішка?
Набирайте нас на номери 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 та наші менеджери з радістю проконсультують Вас з будь-яких питань.
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber