Веторил для лікування хвороби Кушинга у собак, 30 капсул - Dechra

Артикул: 1410201933
( 11 )
Немає на складі
В наявності
Варіант:
Ціна за товар
1 559 грн
+
Кількість товарів на складі 6 уп
Мінімальна сума замовлення: 299 грн
Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Самовивіз
Способи оплати
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • Приват24
 • LiqPay
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • Monobank
Опис
Склад

В одній твердій желатиновій капсулі препарату Веторіл® капсули 10 мг міститься в якості діючих речовин: трілостану - 10 мг, а в якості допоміжних речовин: діоксид титану (Е171) - 0,942 мг, оксид заліза жовтий (Е172) - 0,035 мг, оксид заліза чорний (Е172) - 0,532 мг, кукурудзяний крохмаль, магнію стеарат і лактозимоногідрат.

В одній твердій желатиновій капсулі препарату Веторіл® капсули 30 мг або Веторіл® капсули 60 мг міститься в якості діючих речовин: трілостана - 30 або 60 мг відповідно, а в якості допоміжних речовин: діоксид титану (Е171) - 1,19 мг, оксид заліза жовтий (Е172) - 0,045 мг, оксид заліза чорний (Е172) - 0,672 мг, кукурудзяний крохмаль, магнію стеарат і лактозимоногідрат.

В одній твердій желатиновій капсулі препарату Веторіл® капсули 120 мг міститься в якості діючих речовин: трілостана - 120 мг, а в якості допоміжних речовин: діоксид титану (Е171) - 1,885 мг, оксид заліза жовтий (Е172) - 0,071 мг, оксид заліза чорний (Е172) - 1,064мг, кукурудзяний крохмаль, магнію стеарат і лактозимоногідрат.

Склад оболонки капсули: желатин, діоксид титану, оксид заліза (жовтий), оксид заліза (чорний).

Склад ковпачка оболонки капсули: діоксид титану, оксид заліза (чорний), шелак.

Опис

Веторіл® капсули (трілостан) - препарат групи пригнічуючих функцію надниркових залоз.

Механізм дії:

Трілостан (4а, 5а-епокси-17-гідрокси-3-оксоандростен-2а-карбонітрил) - це аналог синтетичного стероїду, який активний при пероральному застосуванні. Трілостан селективно інгібує гідрогеназу 3В-гідроксістероід в корі наднирника, таким чином пригнічуючи перетворення прегненолона в прогестерон. Це придушення блокує вироблення глюкокортикоїдів і в меншій мірі, мінералокортикоїдів і статевих гормонів, в той час як рівень прекурсорів стероїдів підвищується. Трілостан також протидіє дії екзогенного адренокортикотропного гормону (АКТГ).

Це не має ніякого прямого впливу на центральну нервову і серцево-судинну системи.

Ефективність:

У трьох польових дослідженнях взяло участь в сумі 113 собак з гіперадренокортицизмом. Результати цих досліджень показали, що застосування препарату Веторіл® капсули призвело до поліпшення клінічних проявів (зниження спраги, зниження частоти сечовипускання, зниження задишки, поліпшення апетиту і активності). Зниження рівня пост-АКТГ кортизолу в більшості випадків проявилося протягом 14 днів після початку застосування препарату Веторіл® капсули.

У цих трьох дослідженнях брало участь 10 собак з гіперадренокортицизмом, викликаним пухлиною наднирника або супутніми пухлинами гіпофіза і надниркових залоз. Оцінка цих випадків не змогла виявити різницю в клінічній, ендокринної або біохімічної реакції в порівнянні з випадками гіпофизарного гіперадренокортицизму.

Фармакологічні властивості

Фармакокінетика

Фармакокінетичні дані у собак показали велику варіабельність між різними особинами. Фармакокінетичні дослідження на лабораторних собаках породи бігль встановили AUC в діапазоні від 52 до 281 мкг / мл / хв при дачі препарату з кормом, і від 16 до 175 мкг / мл / хв при прийомі препарату натще. В цілому трілостан швидко виводиться з плазми і при досягненні максимальних концентрацій до 1,5 годинах в діапазоні від 0,5 до 2,5 годин повертається майже до вихідного рівня на шосту - дванадцяту годину після введення. Основний активний метаболіт трілостана, кетотрілостан має аналогічну фармакокінетику. Крім того, немає ніяких доказів того, що трілостан або його метаболіти накопичуються з плином часу. Дослідження біодоступності у собак при пероральному застосуванні показали, що трілостан всмоктується краще при прийомі з їжею.

Виведення трілостана з організму було продемонстровано на щурах. Трілостан і його метаболіти були виявлені переважно в фекаліях щурів, що вказує на виведення з жовчю в якості основного шляху виведення. Дослідження на мавпах показали, що трілостан виводиться з організму в рівних кількостях з калом і сечею. Крім того, результати досліджень показали, що трілостан швидко і добре всмоктується з шлунково-кишкового тракту в як щурів так і мавп і що він накопичується в надниркових залозах щурів.

Токсикологія

Доклінічні дослідження проводили на шестимісячних собаках породи Бігль розділених на групи по 8 собак в кожній. Групи: 0X (плацебо), 1X, 3X, і 5X кратна максимальна початкова доза трілостана - 6.7 мг / кг двічі на день, протягом 90 днів. Три собаки в групі 3X (отримували 20.1 мг / кг двічі на день) і п'ять собак в групі 5X (отримували 33.5 мг / кг двічі на день) померли між 23 і 46 днем ​​лікування. У них виявлялися такі симптоми: зниження апетиту, зниження активності, втрата ваги, дегідратація, м'який стілець, істотний м'язовий тремор, діарея, лежання на боці і хитка хода. Дослідження крові виявило гіпонатриемію, гіперкаліємію і азотемию, відповідні гіпоадренокортікоідному кризу.
Застосування препарату Веторіл® капсули знизило пост-АКТГ кортизол у всіх собак. Собаки в групах 3X і 5X мали знижену активність. Собаки з групи 5X гірше інших груп набирали вагу. У собак з груп 3X і 5X був знижений натрій, альбумін і загальний рівень протеїну, в порівнянні з контрольними групами. У собак групи 5X гематокрит був нижче, ніж в контрольних групах. Було відзначене дозозалежне зростання амілази. Патологоанатомічне дослідження крім іншого виявило дозозалежну гіпертрофію кори надниркової залози.

Польові дослідження

У польовому дослідженні, в якому брало участь 107 собак - некроз / апоплексія наднирників (дві собаки) і гіпоадренокортіцизм (дві собаки) були найважчими небажаними реакціями в дослідженні. Одна собака раптово померла від некрозу надниркових залоз приблизно через один тиждень після початку лікування трілостаном. У одній собаки розвинулася апоплексія надниркової залози, імовірно як наслідок некрозу надниркової залози, приблизно через шість тижнів після початку лікування трілостаном. Цьому собаці допомогла відмова від трілостана і підтримуюча терапія.

У двох собак в ході лікування розвинувся гіпоадренокортіцізм. У цих двох собак були симптоми, відповідні гіпоадренокортіцизму (сонливість, анорексія, колапс) і рівень пост-АКТГ кортизолу - менше 0.3 мкг / дл. Обом собакам допомогла відмова від трілостана і підтримуюча терапія гіпоадренокортіцизму (глюкокортікоідиі мінералокортикоїди) після гострого прояву. Додаткові небажані реакції спостерігалися у 93 собак. Найпоширенішими були: діарея (31 собака), сонливість (30 собак), відсутність апетиту / анорексія (27 собак), блювота (28 собак), скелетно-м'язові симптоми (кульгавість, прогресування дегенеративних захворювань суглобів) (25 собак), інфекція сечовивідних проток / гематурія (17 собак), тремтіння / тремор (10 собак), зовнішній отит (8 собак), респіраторні симптоми (кашель, утруднене дихання) (7 собак), а також реакції на шкірі (себорея, свербіж) (8 собак) . П'ять собак померли або було приспано під час дослідження (одна собака в зв'язку з вищеописаним вторинним некрозом наднирників, дві собаки - через прогресуючу серцеву недостатность з застійними явищами, одна собака - через прогресуючі порушення ЦНС і одна з-за зниження когнітивних здібностей , які призвели до порушень виділення). На додаток до двох собак з некрозом наднирників / апоплексією і ще двох з гіпоадренокортіцізмом, ще чотири собаки були виведені з досліджень через можливі небажані реакції, включаючи колапс, сонливість і тремтіння.

Повний аналіз крові, проведений до і після лікування показали статистично значуще (p <0.005) зниження еритроцитарних показників (гематокриту, гемаглобіна, кількості еритроцитів), однак значення залишалися в межах норми. Крім того, у приблизно 10% собак були підвищені значення сечовини (BUN) (≥ 40 мг / дл) при відсутності супутнього підвищення креатину. В цілому, стан цих собак було в нормі.

Дослідження ефективності при тривалій диспансеризації собак в клініці виявило небажані реакції, схожі з небажаними реакціями при короткостроковому дослідженні. Найчастіше спостерігали блювоту, діарею і загальні розлади шлунково-кишкового тракту. Так само спостерігали: сонливість, втрату апетиту / анорексію, серцеві шуми або серцево-легеневі порушення, проблеми з сечовипусканням, нетримання сечі, інфекції сечовивідних проток або захворювання сечостатевої системи і неврологічні порушення. При тривалій диспансеризації виявили 14 смертельних випадків, три з яких ймовірно пов'язані з трілостаном. 11 собак загинуло або було приспано під час дослідження з різних причин, які були непов'язаними або пов'язані із застосуванням трілостана невідомим способом. У двох польових дослідженнях, проведених на 75 собаках, найпоширенішими з небажаних реакцій були: блювота, сонливість, діарея / м'який стілець і анорексія. Інші небажані реакції включали в себе: Ноктурія, виразку рогівки, кашель, стійку течку, виділення з піхви і набухання геніталій у стерилізованої самки, гіпоадренокортіцизм, порушення балансу електролітів (підвищений калій при зниженому або нормальному натрію), непритомність і пароксизми, тремтіння, м'язовий тремор , застій шлунка, коросту, набір ваги і втрату ваги. Одна собака загинула від серцевої недостатності з застійними явищами, інша - від легеневої тромбоемболії. Три собаки були приспані під час досліджень. У двох собак була виявлена ​​ниркова недостатність, у ще однієї - почалося прогресування артриту і порушення апетиту.

У польовому дослідженні при тривалій диспансеризації собак були відзначені наступні небажані реакції: випадок гіпоадренокортіцизму (включаючи колапс, тремтіння, слабкість і блювоту), гіпоадренокортікальний криз або ниркова недостатність (включаючи азотемію, блювоту, дегідратація і колапс), хронічні переривчасті виділення з піхви, геморагічна діарея , періодична блювота і дистальний набряк кінцівок. Симптоми гіпоадренокортіцизму зазвичай були оборотні після відмови від препарату, але можуть стати постійними. Одній собаці Веторіл® капсули був скасований, проте при огляді роком пізніше, у неї все ще були симптоми гіпоадренокортіцизму. У звіті про дослідження є повідомлення про смертельні випадки 5 з яких можливо пов'язані з прийомом препарату. Вони включають в себе собак, які померли, або були приспані через ниркової недостатності, гіпоадренокортікального кризу, геморагічної діареї і геморагічного гастроентериту. Добровільні повідомлення під час післяреєстраційного застосування Веторіл® капсули, а за кордоном. Найсерйознішими небажаними ефектами були: смерть, некроз наднирників, гіпоадренокортіцізм (зміна електролітів, слабкість, колапс, анорексія, сонливість, блювання, діарея і азотемія), і синдром відміни кортикостероїдів (слабкість, сонливість, анорексія, втрата ваги). Додаткові небажані реакції включали в себе: відмова нирок, цукровий діабет, панкреатит, аутоімунна гемолітична анемія, блювоту, діарею, анорексію, шкірні реакції (подразнення, еритематозне висипання на шкірі), парез задніх кінцівок, конвульсії, неврологічні симптоми через зростання макроаденом, виразки в ротовій порожнині і м'язовий тремор. Ветеринарний лікар повинен знати, що собаки з гіперадренокортицизмом піддаються підвищеному ризику панкреатиту. Цей ризик не знижується під час застосування трілостана. Немає даних щодо впливу препарату на годуючих сук і собак для відтворення.

Показання до використання

Для лікування гіпофізного і надниркового гіперадренокортицизму (хвороба Кушинга і синдром) у собак.

Протипоказання

Протипоказанням для застосування препарату є індивідуальна підвищена чутливість тварини до компонентів препарату. Забороняється давати собакам масою менше 3-х кілограм, а так-же при первинній печінковій і нирковій недостатності.

Не застосовувати під час вагітності. Дані на лабораторних тваринах демонструють тератогенний ефект і загибель плода на ранніх етапах вагітності.

Спосіб застосування та дози

Веторіл® капсули застосовують орально з кормом один раз в день. Клінічні дослідження показали ефективність середньої денної дози - 6 мг / кг маси тіла тварини. Доза повинна бути підібрана щодо реакції на терапію шляхом відповідного моніторингу (див. Далі). Рекомендуються наступні початкові дозування:

Початкова добова доза

Маса тіла (кг) Початкова доза (мг)

≥ 1.7 - < 4.5

10

≥ 4.5 - < 10

30

≥ 10 - < 20

60

≥ 20 - < 40

120

≥ 40 - < 60*

180 (1 x 120 мг и 1 x 60 мг)

* Собакам, вагою понад 60 кг слід видавати відповідну комбінацію капсул.

Доза повинна бути підібрана щодо реакції на терапію шляхом відповідного моніторингу (див. Далі).

Якщо потрібне збільшення дози, то поступово підвищуйте денну дозу, використовуючи комбінації капсул різних розмірів. Широкий діапазон розмірів капсул забезпечує оптимальне дозування для будь-якого собаки. Необхідно приймати найменшу дозу, якої буде достатньо для контролю клінічних ознак.

В кінцевому рахунку, якщо симптоми не вдається адекватно контролювати протягом 24-годинного періоду між прийомами, то слід розглянути питання про збільшення добової дози на 50% і / або поділу її на рівні ранкову і вечірню дози. Але не діліть і не розкривайте капсули.

Деяким тваринам можуть знадобитися дози, що значно перевищують 10 мг / кг маси в день. У таких випадках необхідно проводити додатковий моніторинг.

Коли потрібні більш низькі дози трілостана, як це може бути відносно дуже маленьких порід собак мінімальне дозування буде обмежене розміром капсул, і воно не може бути нижче 10 мг трілостана.

Не можна допускати переривання курсу застосування. При пропуску однієї або декількох доз слід негайно продовжити курс у встановленому дозуванні і з тими ж інтервалами застосування.

Взаємодія з іншими засобами та інші види взаємодії

Обережно застосовуйте Веторіл® капсули одночасно з інгібіторами ферменту, що перетворює ангіотензин, так як обоє ліки знижують альдостерон і можуть мати адитивну дію, ускладнюючи здатність пацієнта зберігати нормальний баланс електролітів, об'єм крові і кровопостачання нирок. Не застосовувати Веторіл® капсули одночасно з калійзберігаючими сечогінними препаратами (напр. Спіронолактон), так як обидва інгібують альдостерон, збільшуючи ймовірність гіперкаліємії. Застосування Мітотан (o, p'-DDD) знижує функцію надниркових залоз. Досвід застосування Мітотан в різних країнах світу показує, після припинення застосування Мітотан має пройти не менше місяця, перш ніж починати застосовувати препарат Веторіл® капсули. При цьому дуже важливо дочекатися повторного прояву симптомів гіперадренокортицизму, і рівня пост-АКТГ кортизолу> 9.1 мкг / дл (> 250 нмоль / Л). Рекомендується пильне спостереження за функцією надниркових залоз, так як собаки, які раніше проходили лікування мітотаном, можуть бути більш чутливими до препарату Веторіл® капсули.

Після підбору оптимальної дози препарату Веторіл® капсули, проводите повторні огляди через 30 днів, потім через 90 і далі кожні 3 місяці. Стимулююча проба з пост-АКТГ кортізолом <1.45 мкг / дл (<40 нмоль / Л), Абнормальними електролітами або без них - може передувати розвитку симптомів гіпоадренокортіцизму. Поліпшення загального стану і концентрація пост-АКТГ кортизолу в сироватці - 1.45-9.1 мкг / дл (40-250 нмоль / Л) будуть свідчити про позитивну дію обраної дози.

Якщо стимулююча проба з АКТГ <1.45 мкг / дл (<40 нмоль / л) і / або виявлений дисбаланс електролітів, характерний для гіпорадренокортіцизму (гіперкалемія і гіпонатріємія), то слід тимчасово перервати застосування препарату до відновлення симптомів гіперадренокортицизму і поки результати проб - не повернуться до норми (1.45-9.1 мкг / дл або 40-250 нмоль / Л). Тоді лікування препаратом Веторіл® капсули можна відновити, але в меншій дозі.

Власникам необхідно повідомити, щоб вони припиняли застосування препарату і негайно зверталися до свого ветеринарного лікаря у разі появи небажаних реакцій або невластивого розвитку клінічної картини.

Лікування можна починати тільки в разі підтвердження діагнозу гіперадренокортицизму.

Якщо не спостерігається очевидної відповіді на препарат, то діагноз необхідно переглянути.

Веторіл® капсули не діє на пухлину наднирників. В розумних випадках, можливим варіантом лікування слід розглядати адреналектомію.

Передозування

У разі передозування може знадобитися симптоматичне лікування гіпоадренокортіцизму за допомогою кортикостероїдів, мінералокортикоїдів і внутрішньовенних ін'єкцій.

Побічна дія

Найпоширеніші небажані реакції включають в себе: поганий апетит, блювоту, сонливість / млявість, діарею і слабкість. Іноді виникають більш серйозні реакції: включаючи глибоку депресію, геморагічну діарею, колапс, гіпоадренокортікальна криза. Може так само виникнути некроз або апоплексія наднирників, які можуть привести до смерті.

Умови зберігання

Веторіл® капсули зберігають при температурі від 15 ° С до 30 ° С.

Термін придатності

3 роки.

Форма випуску

Капсули.

30, 60 і 120 мг по 10 капсул у блістерах, в коробках по 3 блістери.

Виробник

Dechra Limited, Dechra Pharmaceuticals PLC, Великобританія.

Веторіл для собак - відгуки

Відгуки наших клієнтів і партнерів-фахівців, а також експертів, говорять про те, що аналогів у Веторіла на ринку України поки немає. Спостерігається низький рівень обізнаності населення про хворобу Кушинга. У слідстві чого лікарі не часто діагностують цю хворобу.

Де купити Веторіл 10, 30, 60

Проте, якщо вашому собаці поставили діагноз хвороба Кушинга (синдром Кушинга), то купити Веторіл для собак не складе великих труднощів в нашій ветаптеці. Все дозування завжди є в наявності. Сертифікати, інструкції надаємо. Веторіл можна купити як в Києві самовивозом, так і з доставкою по всій Україні. 

Веторил для лікування хвороби Кушинга у собак, 30 капсул - Dechra - у великому інтернет-магазині Zoohub. Якщо потрібно замовити Препарати для лікування нирок або інші препарати чи корми не залишаючи квартири, відвідайте наш електронний магазин Zoohub. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Препарати для лікування нирок за вигідною ціною? Щоб максимально просто вибрати Препарати для лікування нирок скористайтесь нашими фільтрами. Введіть: Dechra і перед вами з'явиться Препарати для лікування нирок Dechra. У нас ви швидко знайдете потрібні зоотовари. Можна не сумніватися в якості товарів. Усі ветеринарні препарати з каталогу створені найкращими світовими виробниками, наприклад Dechra. Якщо з'явилися під час вибору Веторил для лікування хвороби Кушинга у собак, 30 капсул - Dechra питання запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Товари можна забрати в Николаеве у необхідні терміни.
Подробнее
Характеристики
 • Форма випуску:
  Капсули
 • Тварина:
 • Країна-виробник:
  Великобританія
 • Виробник:
  Dechra
 • Область застосування ветеринарного препарату:
  Захворювання нирок
 • Тип застосування:
  Для перорального застосування
 • Діюча речовина:
  Трілостан
 • Побічна дія:
  Апоплексія наднирників , Блювота , Геморагічна діарея , Гіпоадренокортікальна криза , Діарея , Колапс , Млявість , Некроз , Поганий апетит , Слабкість , Сонливість
 • Дозування:
  10 мг , 30 мг , 60 мг
Відгуки
Анфиса
02.02.2020, 11:14
Сайт хороший. Большой выбор качественных лекарств для животных, цена полностью соответствующая. Рекомендую!
Елена
13.10.2021, 23:53
Моя собака пару месяцев назад заболела. Ветеринар прописал нам таблетки Веторил. Заказала в этой ветаптеке. Таблетки отличные, очень собаке помогли. Ценой и качеством Я довольна. Если вам нужны хорошие ветеринарные товары, то вам без сомнения сюда.
Мирослава
10.02.2021, 02:13
Я покупала в этой аптеке таблетки веторил. У моего пса было заболевание Кушинга. Таблетки сразу ему стали помогать, а после курса о болезни мы и вовсе забыли. Аптека действительно хорошая. Цены демократичные, товар качественный, обслуживание хорошее. Рекомендую всем!
Милана
22.06.2019, 23:49
По совету нашего ветеринара приобрела для собаки здесь Веторил для лечения болезни Кушинга Препарат в таблетках, очень удобный в применение. Результат даёт сразу. По цене не кусается, а по качеству вас приятно удивит. Аптека отличная, обслуживание на хорошем уровне. Вернусь сюда за подобными покупками еще не раз! Вам тоже советую.
Диана
09.02.2021, 10:35
У моих родителей заболела собака болезнью Кушинга. Ветеринар прописал таблетки Веторил. Заказывали в этой аптеке. Остались довольны. Таблетки не особо дорогие но качественные. Результат можно заметить после первых приемов. Обслужили нас быстро . Доставка также не заставила себя долго ждать. В целом, аптека отличная, можете смело покупать здесь товары для своих питомцев.
Наташа
16.05.2022, 18:13
Покупала в этой ветаптеке Веторил для лечения болезни Кушинга у собаки. Осталась довольна. Таблетки отличные. Результат после них виден сразу. Цена приемлемая и не бьёт по карману. Доставили всё быстро и без эксцессов. Я довольна и вам советую!
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Оцінка
Рекомендовані товари
Швидке замовлення

Pronefra - пероральна суспензія длясобак та кішок, яка підтримує ниркову функцію в разі хронічної ниркової недостатності.

Рекомендовані статті
Особливості лікування синдрому Кушинга у собак
Особливості лікування синдрому Кушинга у собак

Організм собаки - досить складна система з величезною кількістю біохімічних процесів, від яких багато в чому залежить інтелект та фізичні здібності, а також загалом загальний розвиток вихованця. Якщо органи внутрішньої секреції функціонують належним чином, гормональний фон буде в хорошому стані, що позитивно позначиться на здоров'ї домашнього улюбленця, його психоемоційному розвитку й навіть тривалості життя. Якщо ж ендокринна система працює зі збоями, згодом може утворитися синдром Кушинга у собак

Відповіді на питання, що часто ставляться:
✅ Як вибрати та купити Веторил для лікування хвороби Кушинга у собак, 30 капсул - Dechra ?
Спеціалісти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вибрати та придбати найякісніші товари, телефонуйте 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 ми з радістю допоможемо Вам.
✅ Чому варто придбати Веторил для лікування хвороби Кушинга у собак, 30 капсул - Dechra в інтернет-магазині ветаптеки Zoohub?
Причини, з яких варто замовити товар у нас у магазині:
 • найвища якість товару
 • різноманітність асортименту
 • найкращі умови доставки та оплати
✅ Ви здійснюєте доставку товару Веторил для лікування хвороби Кушинга у собак, 30 капсул - Dechra іншими містами України?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території України та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста. Також є можливість самовивезення у містах Київ та Харків. З більш детальною інформацією про доставку та оплату Ви можете ознайомитись у розділі Доставка та розділі Оплата .
✅ Чому Веторил для лікування хвороби Кушинга у собак, 30 капсул - Dechra це - 100% якісний та надійний продукт?
Інтернет-магазин Zoohub здійснює реалізацію ветпрепаратів та зоотоварів всесвітньо визнаних виробників. Весь асортимент товарів гарантовано преміальної якості!
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину