Vetmedin (Ветмедин) для собак - Boehringer Ingelheim

Артикул: 2007202348
( 2 )
Немає на складі
В наявності
Ціна за товар
5 200 грн
Мінімальна сума замовлення: 300 грн
Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Самовивіз
Способи оплати
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • Приват24
 • LiqPay
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • Monobank
Опис

Vetmedin - це лікарський препарат для собак, який впливає на серцево-судинну систему. Ветеринари призначають цей препарат у випадках серцевої недостатності у тварини, яка була спричинена недостатністю клапанів або дилатаційною кардіоміопатією. Препарат призначається фахівцем, якщо собака має такі симптоми: задишка, кашель, асцит або зниження активності.

Ветмедін – це лікарський препарат, що є інотропним засобом. Його основною діючою речовиною є пімобендан (pimobendan). Застосовується при лікуванні серцевої недостатності у собак, спричиненої коронарними захворюваннями серця або дилатаційною кардіоміопатією (ДКМП) та діє у двох напрямках:

 • розширює кровоносні судини, якими кров рухається до серця і від нього, полегшуючи роботу серця;
 • збільшує силу скорочення серцевого м'яза, покращуючи "насосну" функцію.
Фармакологічні (біологічні) властивості та ефекти

Кардіотонічне засіб.

Пімобендан, що входить до складу препарату, має позитивну інотропну дію і виражений вазодилатуючий ефект. На відміну від серцевих глікозидів позитивний інотропний ефект препарату обумовлений двома механізмами: підвищенням чутливості до кальцію волокон серцевого м'яза та пригнічення фосфодіестерази III. Вазодилатуючий ефект пов'язаний з пригніченням активності фосфодіестерази III. Завдяки наявності позитивної інотропної та вазодилатуючої дії при серцевій недостатності препарат підвищує силу серцевих скорочень та зменшує як переднавантаження, так і постнавантаження.

Після перорального застосування пімобендан швидко всмоктується до крові, його біодоступність становить 60-63%. Період напіврозпаду пімобендану в плазмі становить 0.4±0.1 год, а період напіввиведення його активного метаболіту становить 2.0±0.3 год. Більшість метаболітів пімобендану виводиться з організму тварин з калом.

За ступенем впливу на організм препарат відноситься до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки за ГОСТ 12.1.007-76), не має сенсибілізуючою, ембріотоксичною, тератогенною та мутагенною дією.

Показання для застосування препарату ВЕТМЕДИН® капсули

Серцева недостатність, викликана дилатаційною кардіоміопатією, недостатністю двостулкового або тристулкового клапана, що супроводжується характерними симптомами (кашлем, задишкою, зниженням активності або асцитом).

Порядок застосування

Ветмедін® капсули застосовують перорально для лікування серцево-судинних захворювань у собак. Препарат дають тварині за 1 годину до годування.

Доза може змінюватись від 0.2 мг до 0.6 мг пімобендану на 1 кг маси тіла/добу за рекомендацією ветеринарного лікаря, а також залежно від тяжкості перебігу захворювання та стану тварини.

Добову дозу ділять на два прийоми (див. таблицю).

Вага тварини (кг) Добова доза (мг) Кількість капсул за один прийом
Утро (доза)
    1.25 мг 2.5 мг 5 мг 10 мг
5-10 2.5 1      
11-20 5   1    
21-40 10     1  
41-60 20       1
>60 30     3  
Вага тварини(кг) Добова доза (мг) Кількість капсул на прийом
Вечер (доза)
    1.25 мг 2.5 мг 5 мг 10 мг
5-10 2.5 1      
11-20 5   1    
21-40 10     1  
41-60 20       1
>60 30     3  

При застійної серцевої недостатності Ветмедін® капсули застосовують тваринам довічно з індивідуальним підбором дози.

Особливостей фармакологічної дії на організм тварин при першому застосуванні препарату та при його відміні не виявлено.

При випадковому збільшенні інтервалу між введеннями препарату його слід ввести якнайшвидше у передбаченому дозуванні.

Побічні ефекти

Побічних явищ та ускладнень при використанні препарату відповідно до цієї інструкції щодо застосування не спостерігається.

При передозуванні препарату у тварини може спостерігатися блювання, апатія, тахікардія, шуми в серці та зниження тиску. У разі передозування слід припинити застосування препарату та звернутися до ветеринарного лікаря. При цьому рекомендується негайне застосування адсорбентів (наприклад, активованого вугілля).

Протипоказання до застосування препарату ВЕТМЕДИН® капсули
 • гіпертрофічна кардіоміопатія та клінічні стани, при яких не може бути збільшений серцевий викид крові через функціональні або анатомічні особливості (наприклад, стеноз аорти);
 • тяжкі ураження печінки, оскільки препарат переважно метаболізується у печінці;
 • спільне застосування з блокаторами кальцієвих каналів та бета-блокатором пропранололом, т.к. ці засоби послаблюють дію пімобендану.
Особливі вказівки та заходи особистої профілактики

Препарат призначають щенним і годуючим сучкам у разі, якщо потенційний ризик для матері перевершує ризик для плода та цуценят.

Препарат використовується для непродуктивних тварин.

Заходи особистої профілактики

При роботі з препаратом Ветмедін® капсули слід дотримуватись загальних правил особистої гігієни та техніки безпеки, передбачених при роботі з лікарськими препаратами. Після роботи руки слід вимити теплою водою з милом.

При випадковому контакті лікарського препарату зі слизовими оболонками очей їх необхідно промити великою кількістю води. Людям з гіперчутливістю до компонентів препарату слід уникати прямого контакту з препаратом Ветмедін® капсули. У випадках появи алергічних реакцій або при випадковому потраплянні препарату в організм людини слід негайно звернутися до медичного закладу (при собі слід мати інструкцію щодо застосування препарату або етикетку).

Порожні флакони з-під лікарського забороняється використовувати для побутових цілей, вони підлягають утилізації з побутовими відходами.

Умови зберігання ВЕТМЕДИН® капсули

Препарат слід зберігати в закритій упаковці виробника в недоступному для дітей сухому, захищеному від світла місці, окремо від продуктів харчування та кормів при температурі від 8°C до 25°C.

Невикористаний лікарський препарат утилізують відповідно до вимог законодавства.

Термін придатності ВЕТМЕДИН® капсули

Термін придатності за умови дотримання умов зберігання – 3 роки з дати виробництва. Забороняється використовувати препарат після закінчення терміну придатності.

Vetmedin (Ветмедин) для собак - Boehringer Ingelheim - на надійному сайті Zoohub.ua Якщо потрібно придбати Кардіопротектори або інші препарати чи корми не встаючи з дивана, відвідайте наш електронний маркет Zoohub. Виберіть із пропозицій Кардіопротектори зі знижками? Щоб легше було підібрати Кардіопротектори за допомогою нашої навігаційної системи. Введіть: Boehringer Ingelheim і перед вами будуть Кардіопротектори Boehringer Ingelheim. У нас вибрати ветеринарні препарати та корми найбільш просто. За якість товарів можна не перейматися. Товари, які можна замовити у нас, випускають відомі виробники, наприклад Boehringer Ingelheim. Виникли при доборі Vetmedin (Ветмедин) для собак - Boehringer Ingelheim питання запитайте наших кваліфікованих фахівців. Зоотовари отримаєте в Николаеве найшвидше.
Подробнее
Характеристики
 • Лікарська форма:
  Капсули
 • Тварина:
 • Країна-виробник:
  Німеччина
 • Виробник:
  Boehringer Ingelheim
 • Тип застосування:
  Для перорального застосування
 • Діюча речовина:
Аналоги
Швидке замовлення
Швидке замовлення

При правильному застосуванні препарату Кардішур вихованець зможе відчувати себе краще і вести повноцінне життя.

Швидке замовлення

Показанням до застосування є серцева недостатність, викликана дилатаційною кардіоміонатіей, недостатністю двостулкового або тристулкового клапана, що супроводжується характерними симптомами: кашлем, задишкою, зниженням активності або асцитом.

Швидке замовлення
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Оцінка
Рекомендовані товари
Швидке замовлення
Відповіді на питання, що часто ставляться:
✅ Як вибрати та купити Vetmedin (Ветмедин) для собак - Boehringer Ingelheim ?
Спеціалісти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вибрати та придбати найякісніші товари, телефонуйте 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 ми з радістю допоможемо Вам.
✅ Чому варто придбати Vetmedin (Ветмедин) для собак - Boehringer Ingelheim в інтернет-магазині ветаптеки Zoohub?
Причини, з яких варто замовити товар у нас у магазині:
 • найвища якість товару
 • різноманітність асортименту
 • найкращі умови доставки та оплати
✅ Ви здійснюєте доставку товару Vetmedin (Ветмедин) для собак - Boehringer Ingelheim іншими містами України?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території України та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста. Також є можливість самовивезення у містах Київ та Харків. З більш детальною інформацією про доставку та оплату Ви можете ознайомитись у розділі Доставка та розділі Оплата .
✅ Чому Vetmedin (Ветмедин) для собак - Boehringer Ingelheim це - 100% якісний та надійний продукт?
Інтернет-магазин Zoohub здійснює реалізацію ветпрепаратів та зоотоварів всесвітньо визнаних виробників. Весь асортимент товарів гарантовано преміальної якості!
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину