Вакцина Пюревакс RCPCH для котів - Boehringer Ingelheim

Артикул: 2407201914
( 34 )
Немає на складі
В наявності
Ціна за товар
380 грн
+
Кількість товарів на складі >10 шт
Мінімальна сума замовлення: 300 грн
Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Самовивіз
Способи оплати
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • Приват24
 • LiqPay
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • Monobank
Опис
Пуревакс RCPCh – вакцина для захисту кішок від ринотрахеїту (R), каліцівірусної інфекції (С), панлейкопенії (P) та хламідіозу (Ch). Схема комплексної вакцинации кішок:
 • 8 тижнів: Пуревакс RCPCh*;
 • 12 тижнів: Пуревакс RCPCh* + Рабизин;
 • 15 місяців і далі щорічно: Пуревакс RCPCh + Рабизин.

Вакциною Purevax RCPCh вакцинують тільки здорових тварин, вільних від гельмінтів. При вакцинації необхідно дотримуватися правил асептики і антисептики використовувати для ін'єкції лише стерильні інструменти. На місці ін'єкції іноді можлива поява швидко зникає припухлості. У виняткових випадках можлива анафілактична реакція. У цьому разі проводять симптоматичне лікування.

Перед вакцинацією ліофілізований компонент вакцини Purevax RCPCh розчиняють в рідкому компоненті. Підготовлений препарат необхідно використати негайно. Вакцину Purevax RCPCh вводять у дозі 1 мл підшкірно в область лопатки, незалежно від ваги і породи кішок.

Протипоказання

Заборонено використовувати вагітним і лактуючим тваринам. Вакцина Purevax RCPCh не може бути використана одночасно з іншими імунобіологічними препаратами, за винятком вакцини від сказу "Рабизин" виробництва компанії "Меріал" за умови роздільного їх введення. Інші вакцини можуть бути призначені через 14 днів до або після застосування Purevax RCPCh.

Коротка характеристика препарату

Назва ветеринарного препарату - Пюревакс РКПХ, Purevax® RCPCH – вакцина проти  вірусного ринотрахеїту,  каліцивірозу, панлейкопенії та хламідіозу котів.

Якісний і кількісний склад

Одна доза ліофілізованої вакцини містить:

активнодіючі речовини:

атенуйований герпесвірус ринотрахеїту котів, штам FHV F2 ≥ 104.9 ККІД50;

інактивовані антигени каліцивірусу котів, штами FCV 431 та G1 ≥ 2.0 ELISA О;

атенуйована Chlamydophila felis, штам 905 ≥ 103.0 ЕІД50

атенуйований вірус панлейкопенії котів, штам PLI IV ≥ 103.5 ККІД50;

допоміжні речовини:

гентаміцин ≤ 28 µг;

наповнювач додають до утворення 1 дози.

Один мл розчинника містить:

вода для ін'єкцій - 1 мл/

Фармацевтична форма - Ліофілізат та розчинник.

Імунобіологічні властивості - Вакцина стимулює активний імунітет проти вірусу ринотрахеїту, каліцивірусу, вірусу панлейкопенії та хламідіозу котів. Період виникнення імунітету: 1 тиждень після курсу первинної вакцинації. Тривалість імунітету: 3 роки проти панлейкопенії, ринотрахеїту та каліцивірозу та 1 рік проти хламідіозу котів після останньої ревакцинації.

Клінічні особливості

Вид тварин - Коти.

Показання до застосування - Вакцина призначена для імунізації котів проти вірусного ринотрахеїту, каліцивірусної інфекції, хламідіозу та панлейкопенії котів.

Протипоказання - Не вакцинувати самок у період вагітності та лактації.

Побічна дія - Можливе виникнення тимчасових апатії і анорексії, а також гіпертермії тривалістю від 1 до 2 днів. Після вакцинації також можуть виникати місцеві реакції (невеликий біль при пальпації, свербіж або невеликий набряк), які зникають протягом 1 або 2 тижнів. У виняткових випадках вакцинація може викликати реакцію гіперчутливості. У такому випадку необхідно провести відповідне симптоматичне лікування. Удуже рідкісних випадках, післяревакцинації,у дорослихкотів можуть спостерігатись гіпертерміяі млявість, іноді разом зкульгавістю, що можуть тривати до трьох тижнів.

Особливі застереження при використанні - Вакцинують виключно клінічно здорових тварин. Під час вакцинації необхідно дотримуватися правил асептики. Під час вакцинації застосовувати лише стерильні матеріали та обладнання, що не містять дезінфектантів та антисептичних засобів.

Застосування під час вагітності та лактації - Не вакцинувати самок у період вагітності та лактації.

Взаємодія з іншими засобами та інші форми взаємодії - Можливе застосування вакцини Пюревакс РКПХ одночасно з вакцинами виробництва Берінгер Інгельхайм проти лейкемії без ад'юванта та/або в той же день, але роздільно з вакциною виробництва Берінгер Інгельхайм проти сказу.

Дози і способи введення тваринам різного віку

Вакцину застосовують, розчинюючи ліофілізований компонент розчинником та вводять підшкірно в дозі 1 мл (1 доза), відповідно до наступної схеми вакцинації:

первинна вакцинація:

 • одна доза вакцини застосовується починаючи з віку 8 тижнів від народження;
 • одна доза вакцини застосовується через 3-4 тижні після першого введення.

У разі наявності високого рівня материнських антитіл, курс первинної вакцинації необхідно відкласти до віку 12 тижнів від народження.

ревакцинація:

 • перша ревакцинація проводиться через рік після курсу первинної вакцинації;
 • подальші ревакцинації проводяться щорічно проти хламідіозу та з інтервалом не більше 3 років проти ринотрахеїту, каліцивірозу та панлейкопенії котів.

Передозування (симптоми, невідкладні заходи, антидоти) - При передозуванні можливе виникнення тимчасових апатії і анорексії, а також гіпертермії, яка у виняткових випадках може тривати до 5 днів.

Спеціальні застереження - Не існує.

Період виведення (каренції) - Відсутній.

Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу, які вводять засоби захисту тваринам - Під час вакцинації дотримуються загальних правил асептики та антисептики. У разі випадкової самоін'єкції, необхідно негайно звернутися до лікаря та показати листівку-вкладку або етикетку. Особам з імунодефіцитом або тим, що приймають імуносупресивні лікарські засоби слід уникати контакту з ветеринарним імунобіологічним препаратом. У разі випадкової самоін'єкції необхідно терміново звернутись за медичною допомогою та попередити лікаря, що у складі вакцини міститься жива Chlamydophila felis.

Фармацевтичні особливості

Основні форми несумісності- Не змішувати з іншими лікарськими засобами, окрім зазначених у пункті Взаємодія з іншими засобами та інші форми взаємодії

Термін придатності: - 18 місяців. Термін придатності після першого відкриття: використати відразу. Термін  придатності після розведення: використати відразу.

Особливі застереження щодо зберігання - Зберігати та транспортувати за температури від 2 ºС до 8 ºС у місці, захищеному від світла. Не заморожувати.

Природа і склад контейнера первинного упакування - Скляний флакон 1 типу, що містить 1 дозу ліофілізованої вакцини. Скляний флакон 1 типу, що містить 1 мл розчинника. Коробка містить 10 скляних флаконів ліофілізованої вакцини і 10 скляних флаконів розчинника або 50 скляних флаконів ліофілізованої вакцини і 50 скляних флаконів розчинника.

Назва та місцезнаходження власника реєстраційного посвідчення - Берінгер Інгельхайм Ветмедіка ГмбХ, 55216 м. Інгельхайм-на-Рейні, Німеччина.

Назва та місцезнаходження виробника  - Берінгер Інгельхайм Енімал Хелс Франс СКС, Лабораторія Порте дес Алпес, руе де л’Авіеший – 69800 Сейнт Пріест,  Франція.

Особливі заходи безпеки при поводженні з невикористаним засобом - Знищити флакон та залишки вакцини відповідно до вимог місцевого законодавства.

Додаткова інформація

Якщо препарат не відповідає вимогам листівки-вкладки або виникли ускладнення, застосування цієї серії негайно припиняють і повідомляють Державний науково-контрольний інститут біотехнології і штамів мікроорганізмів (ДНКІБШМ) та постачальника (виробника).

Одночасно з посланцем у ДНКІБШМ направляють, відповідно до “Вказівки про порядок пред’явлення рекламацій на біологічні препарати, що призначені для застосування у ветеринарній медицині” від 03.06.98 № 2 три нерозкриті флакони цієї серії препарату за адресою: 03151, м. Київ, вул. Донецька, 30, ДНКІБШМ.

Вакцина Пюревакс RCPCH для котів - Boehringer Ingelheim - на надійному сайті Zoohub. Якщо потрібно придбати Вакцини та сиворотки а також інші препарати або корми не залишаючи квартири, зайдіть до нас у онлайн магазин Zoohub. З асортименту виберіть Вакцини та сиворотки з вигодами для себе? Щоб максимально просто вибрати Вакцини та сиворотки скористайтесь нашою навігацією. Введіть: Boehringer Ingelheim і перед вами будуть Вакцини та сиворотки Boehringer Ingelheim. У нас ви швидко оберете необхідні товари. Можна не перейматися якістю товарів. Всі товари та корми з нашого каталогу створені відомими виробниками, наприклад Boehringer Ingelheim. Якщо виникли під час вибору Вакцина Пюревакс RCPCH для котів - Boehringer Ingelheim питання запитайте фахівців в онлайн-режимі. Замовлення можна отримати у Чернигове без затримок.
Подробнее
Характеристики
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Оцінка
Рекомендовані статті
Все, що потрібно знати про вакцинацію котів
Все, що потрібно знати про вакцинацію котів

Домашні вихованці мають бути оточені турботою і любов'ю – господареві потрібно завжди пам'ятати про важливість забезпечення смачного та здорового раціону, а також правильного способу життя котів. При цьому необхідно не забувати про захист імунітету вихованця, адже кішки, як і ми, будь-якої миті можуть підчепити інфекцію, віруси, що погіршить їхній стан і може призвести до серйозних ускладнень. Вакцинація кішок – одна з ключових умов збереження здоров'я улюбленців, а також їхній надійний захист від небезпечних інфекцій, захворювань.

Відповіді на питання, що часто ставляться:
✅ Як вибрати та купити Вакцина Пюревакс RCPCH для котів - Boehringer Ingelheim ?
Спеціалісти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вибрати та придбати найякісніші товари, телефонуйте 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 ми з радістю допоможемо Вам.
✅ Чому варто придбати Вакцина Пюревакс RCPCH для котів - Boehringer Ingelheim в інтернет-магазині ветаптеки Zoohub?
Причини, з яких варто замовити товар у нас у магазині:
 • найвища якість товару
 • різноманітність асортименту
 • найкращі умови доставки та оплати
✅ Ви здійснюєте доставку товару Вакцина Пюревакс RCPCH для котів - Boehringer Ingelheim іншими містами України?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території України та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста. Також є можливість самовивезення у містах Київ та Харків. З більш детальною інформацією про доставку та оплату Ви можете ознайомитись у розділі Доставка та розділі Оплата .
✅ Чому Вакцина Пюревакс RCPCH для котів - Boehringer Ingelheim це - 100% якісний та надійний продукт?
Інтернет-магазин Zoohub здійснює реалізацію ветпрепаратів та зоотоварів всесвітньо визнаних виробників. Весь асортимент товарів гарантовано преміальної якості!
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину