Вакцина Каніген DHA2PPi/L - Virbac

Артикул: 2007201963
( 8 )
Немає на складі
В наявності
Ціна за товар
195 грн
+
Кількість товарів на складі >10 шт
Мінімальна сума замовлення: 300 грн
Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Самовивіз
Способи оплати
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • Приват24
 • LiqPay
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • Monobank
Опис

Склад і форма випуску
Вакцина Каниген DHA2PPi/L складається з двох компонентів, які змішуються в момент застосування:
— ліофілізований компонент містить аттенуірований штам вірусу чуми м'ясоїдних (штам Lederle VR 128), аденовірус типу 2 (CAV-2 штам Manhattan), парвовірус собак типу CPV Cornell (штам CPV 780916), вірус парагрипу собак (CPIV штам Manhattan), з додаванням допоміжних речовин: лактози моногідрат – 126 мг/доза, калію дигідрофосфат – 0,64 мг/доза;
— рідкий компонент містить інактивовані тиомерсалом лептоспіри серогруп: L. Icterohaemorrhagiae і L.

Canicola з додаванням допоміжних речовин: калію дигідрофосфат – 0,47 мг/доза, вода для ін'єкцій до 1 мл/доза.

Сухий компонент (Каниген DHA2PPi) за зовнішнім виглядом представляє собою однорідну суху пористу масу кремового кольору, рідкий компонент (Каниген L) являє собою суспензію від кремового до світло-жовтого кольору.

Компоненти вакцини DHA2PPi/L розфасовані по 1 см3 (1 иммунизирующая доза для собак) у скляні флакони відповідної місткості, герметично закупорені гумовими пробками, укріпленими алюмінієвими ковпачками і закриті пластиковими пломбами.

Флакони з сухим і рідким компонентами упаковані в пластикові коробки по 10 флаконів кожного компонента. У кожну коробку з вакциною вкладають інструкцію з її застосування.


Фармакологічні властивості
Вакцина Каниген DHA2PPi/L викликає формування імунної відповіді у собак до збудників чуми, інфекційного гепатиту, аденовірусної інфекції, парагрипу, парвовирусного ентериту і лептоспірозу, що викликається лептоспирами серогруп Canicola та Icterohaemorragiae через 21 добу після повторного введення (ревакцинації), тривалістю не менше 12 місяців.

Одна иммунизирующая доза вакцини містить не менше: вірусу чуми м'ясоїдних 103,0-105,0 ТЦД50 , аденовірусу м'ясоїдних типу 2 104,0-106,0 ТЦД50, парвовируса собак типу CPV Cornell 105,0-107,0 ТЦД50, вірусу парагрипу м'ясоїдних 105,0-107,0 ТЦД50, інактивованого вірусу сказу не менше 1 ME, інактивованих культур лептоспір серогруп Canicola та Icterohaemorragiae – не менше 833х106 мікробних клітин/мл кожної.

Вакцина нешкідлива, лікувальними властивостями не володіє.


Свідчення
Вакцину Каниген DHA2PPi/L призначають для профілактики чуми, інфекційного гепатиту, аденовірусної інфекції, парагрипу, парвовирусного ентериту та лептоспірозу собак, що викликається лептоспирами серогруп Canicola та Icterohaemorragiae.


Дози і спосіб застосування
Вакцинації підлягають цуценята, починаючи з 8-тижневого віку. Вакцину вводять підшкірно в об'ємі 1 мл (1 иммунизирующая доза на одне введення, незалежно від маси і породи.

Ревакцинують через 3-4 тижні, але не раніше 12-тижневого віку, вакциною Каниген DHA2PPi/LR. Надалі собак вакцинують щорічно, одноразово, однією дозою вакцини. Перед застосуванням у флакон з сухим компонентом (Каниген DHA2PPi) з допомогою стерильного шприца вносять рідкий компонент (Каниген L) і ретельно перемішують до повного розчинення сухого компонента. Всі маніпуляції проводять з дотриманням правил асептики.

Ефективність імунізації може бути знижена у разі вакцинації тварин, які зазнали впливу стресу.

Симптомів прояву чуми, інфекційного гепатиту, аденовірусної інфекції, парагрипу, парвовирусного ентериту та лептоспірозу собак або інших патологічних ознак при передозуванні вакцини не встановлено.

У рідкісних випадках вакцина може викликати алергійну реакцію. У цьому разі використання препарату припиняють і проводять симптоматичне лікування.

Слід уникати порушень схеми проведення вакцинації, оскільки це може призвести до зниження ефективності імунопрофілактики чуми, інфекційного гепатиту, аденовірусної інфекції, парагрипу, парвовирусного ентериту та лептоспірозу собак. У разі пропуску чергового введення вакцини необхідно провести імунізацію як можна швидше.


Побічні дії
При застосуванні вакцини згідно з інструкцією побічних явищ та ускладнень, як правило, не відзначається. У виняткових випадках можлива анафілактична реакція, в цьому випадку проводять симптоматичне лікування.


Протипоказання
Не підлягають вакцинації клінічно хворі та ослаблені тварини, а також самки в період вагітності і лактації. Особливі вказівки За 10 днів до вакцинації необхідно провести дегельмінтизацію собаки.

Забороняється застосовувати вакцину Каниген DHA2PPi/L спільно з іншими імунобіологічними лікарськими засобами, а також противірусними препаратами та кортикостероїдами. Застосування препаратів цих груп дозволяється не раніше ніж через 14 діб після введення вакцини Каниген DHA2PPi/L.


Заходи особистої профілактики
При роботі з вакциною Каниген DHA2PPi/L слід дотримуватися загальні правила особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з лікарськими засобами.

Всі особи, які беруть участь у проведенні вакцинації, повинні бути в спецодязі і забезпечені індивідуальними засобами захисту. Людям з гіперчутливістю до компонентів препарату слід уникати прямого контакту з вакциною Каниген DHA2PPi/L. В місцях роботи повинна бути аптечка першої долікарської допомоги.
При попаданні вакцини на шкіру та/або слизові оболонки, їх необхідно змити великою кількістю чистої води. У разі розливу вакцини забруднені поверхні підлягають обробці 2% розчином лугу або 5% розчином хлораміну. При випадковому введенні препарату людині, місце ін'єкції необхідно негайно обробити 70% розчином етилового спирту, звернутися в медичну установу і повідомити про це лікарю.


Умови зберігання
Вакцину зберігають і транспортують в закритій упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла та недоступному для сторонніх осіб місці, окремо від продуктів харчування та кормів, при температурі від 2°С до 8°С.

Не допускається заморожування вакцини.

Вакцину зберігають у місцях, недоступних для дітей.

Флакони з вакциною без етикеток, з порушенням цілісності і герметичності укупорки, які зазнали заморожування, із зміненим кольором, консистенцією, що містять сторонні домішки, що після закінчення терміну придатності, а також не використані протягом 2 год після розчинення, підлягають вибракуванню і знезараженню кип'ятінням протягом 15 хвилин.

Утилізація знезараженої вакцини не вимагає спеціальних запобіжних заходів.

Термін придатності вакцини становить 24 місяці з дня виготовлення при зазначених умовах зберігання. Після закінчення терміну придатності вакцина не придатна до застосування.

Виробник Вирбак Санте Анімаль (Virbac Sante Animale), Франція.

Вакцина Каніген DHA2PPi/L - Virbac - у ветеринарній аптеці Зоохаб. Якщо потрібно купити Вакцини та сиворотки або інші препарати чи корми не виходячи з квартири, зайдіть до нас у віртуальний магазин Zoohub.ua З каталогу виберіть Вакцини та сиворотки за прийнятною ціною? Щоб правильно вибрати Вакцини та сиворотки за допомогою нашої навігаційної системи. Введіть: Virbac і перед вами з'явиться все Вакцини та сиворотки Virbac. У нас підібрати ветеринарні препарати просто та швидко. За якість товарів можна не перейматися. Усі зоотовари з нашого каталогу виробляють відомі фірми, наприклад Virbac. Ті, хто з'явився при виборі Вакцина Каніген DHA2PPi/L - Virbac запитання задайте нашим професіоналам. Замовлені ветеринарні препарати можна отримати у Чернигове найшвидше.
Подробнее
Характеристики
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Оцінка
Рекомендовані статті
Кешбек 20% на зоотовари при розрахунку карткою монобанк в червні 2021
Кешбек 20% на зоотовари при розрахунку карткою монобанк в червні 2021

Увага!

Якщо ви є власником платіжної картки MONOBANK, то ця інформація для вас!

Тільки до 30 червня 2021 року ви маєте ексклюзивну можливість повернути собі на рахунок 20% від чека при замовленні на нашому сайті!

Відповіді на питання, що часто ставляться:
✅ Як вибрати та купити Вакцина Каніген DHA2PPi/L - Virbac ?
Спеціалісти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вибрати та придбати найякісніші товари, телефонуйте 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 ми з радістю допоможемо Вам.
✅ Чому варто придбати Вакцина Каніген DHA2PPi/L - Virbac в інтернет-магазині ветаптеки Zoohub?
Причини, з яких варто замовити товар у нас у магазині:
 • найвища якість товару
 • різноманітність асортименту
 • найкращі умови доставки та оплати
✅ Ви здійснюєте доставку товару Вакцина Каніген DHA2PPi/L - Virbac іншими містами України?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території України та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста. Також є можливість самовивезення у містах Київ та Харків. З більш детальною інформацією про доставку та оплату Ви можете ознайомитись у розділі Доставка та розділі Оплата .
✅ Чому Вакцина Каніген DHA2PPi/L - Virbac це - 100% якісний та надійний продукт?
Інтернет-магазин Zoohub здійснює реалізацію ветпрепаратів та зоотоварів всесвітньо визнаних виробників. Весь асортимент товарів гарантовано преміальної якості!
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину