Таблетка Бравекто 20-40 кг від бліх та кліщів для собак - Bravecto

Артикул: 020120184
( 62 )
Немає на складі
В наявності
Ціна за товар
949 грн
+
Кількість товарів на складі >10 шт
Мінімальна сума замовлення: 300 грн
Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Самовивіз
Способи оплати
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • Приват24
 • LiqPay
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • Monobank
Опис
Інструкція та спосіб застосування таблеток від бліх та кліщів для Собак вагою 20-40 кг Бравекто (Bravecto)

Бравекто 20-40 кг - Склад та Форма випуску

Бравекто (1000 мг) випускають у формі жувальних таблеток, які упаковують по 1 штуці у запаяні блістери з алюмінієвої фольги.

 • Повний захист на цілий рік від бліх всього за чотири прийоми означає меншу кількість процедур.
 • Відмінний захист від комах, що паразитують, на кожен сезон.
 • З Bravecto ви можете бути спокійні за Вашу собаку, вона захищена протягом 12 тижнів від бліх і кліщів за допомогою однієї дози.
 • Таблетка смачна, легко розжовується.
 • Вихованця не потрібно купати, так що Ви можете боротися з паразитами без неприємних процедур і не боятися, що він злиже препарат або замаже їм меблі або килим.
Порядок застосування Бравекто до 40 кг для лікування та профілактики

Бравекто призначають собакам для лікування та профілактики афаніптерозу, у комплексній терапії викликаного бліхами алергічного дерматиту, а також акарозів, що викликаються іксодовими кліщами.

Протипоказанням для застосування є індивідуальна непереносимість компонентів препарату. Препарат не слід застосовувати цуценям молодше 8-тижневого віку та/або собакам масою менше 2 кг.

Бравекто застосовують собакам індивідуально перорально під час або незадовго до/після годування в терапевтичній дозі 25-56 мг флураланера на 1 кг маси тварини. Бравекто має привабливий аромат і смак і, як правило, охоче поїдається собаками; в іншому випадку препарат вводять примусово безпосередньо в пащу або згодовують з кормом.

Розламування пігулок не допускається.

Слід переконатися, що собака повністю проковтнула необхідну дозу препарату.

Дозування таблеток Бравекто для собак вагою від 20 до 40 кг та інструкція з розрахунку

Дози препарату в залежності від маси тварини та виду таблетки представлені в таблиці:

Маса собаки, кг Доза діючої речовини (мг/таблетка) та кількість таблеток
Бравекто 112,5 Бравекто 250 Бравекто 500 Бравекто 1000 Бравекто 1400
2-4,5 1        
4,5-10   1      
10-20     1    
20-40       1  
40-56         1
більш ніж 56 Подбирают комбинацию двух таблеток из расчета 25-56 мг флураланера на 1 кг массы животного

При застосуванні препарату собакам масою понад 56 кг використовують комбінацію таблеток із розрахунку 25-56 мг флураланера на 1 кг маси тварини. Допускається застосування препарату в період щенності та лактації.

Повторні обробки за необхідності проводять через 12 тижнів.

Склад та діюча речовина таблеток Bravecto 20-40 кг

Фармакологічні властивості. Бравекто відноситься до інсектоакарицидних лікарських препаратів системної дії.

Флураланер, що входить до складу препарату — (4-[5-(3,5-дихлорфеніл)-5-(трифторметил)-4Н-ізоксазол-3-іл]-2-метил-N-[2-оксо-2-(2) ,2,2-трифторетиламіно) етил] бензамід) — інсектоакарицид групи ізоксазоліну, активний щодо бліх (Ctenocephalides felis і Ctenocephalides canis) та іксодових кліщів (імаго та личинки Ixodes ricinus, Ixodes hexogonus, Ixodes hexagonus, Ixodes hexogonus, variabilis і Rhipicephalus sanguineus), які паразитують на собаках.

Особливості та принцип дії таблетки від кліщів для великих собак Бравекто

Механізм дії флураланера полягає в блокуванні ГАМК-залежних та глутамат-залежних рецепторів членистоногих, гіперзбудженні нейронів, порушенні передачі нервових імпульсів, що призводить до паралічу та загибелі ектопаразитів.

Після перорального введення препарату флураланер легко всмоктується у шлунково-кишковому тракті та досягає системного кровотоку, максимальна концентрація в плазмі досягається протягом 1 дня, біодоступність становить 20-27%, прийом корму прискорює всмоктування. Виводиться флураланер повільно, переважно у незміненій формі з фекаліями (~90% дози) та частково із сечею, період напіввиведення – 12 діб.

Препарат починає діяти через 4 години після застосування та викликає загибель бліх через 8 годин після прикріплення до організму господаря, кліщів – через 12 годин, запобігаючи повторній інфекції собак ектопаразитами. Загибель бліх відбувається до відкладання яєць, що профілактує контамінацію приміщень яйцями та личинками.

Бравекто за ступенем впливу на організм відноситься до речовин «малонебезпечних» (4 клас небезпеки), в рекомендованих дозах не має ембріотоксичної, тератогенної, мутагенної дії.

Діюча речовина Бравекто - Флураланер

В одній таблетці Бравекто міститься наступна кількість діючої речовини Флураланер:

 • для собак масою 2 - 4,5 кг - 112,5 мг Флураланера;
 • для собак масою 4,5 - 10 кг - 250 мг Флураланера;
 • для собак масою 10 – 20 кг – 500 мг Флураланера;
 • для собак масою 20 – 40 кг – 1000 мг Флураланера;
 • для собак масою 40 - 56 кг - 1400 мг Флураланера.

Симптоми передозування не виявлено.

Особливості дії при першому застосуванні препарату та при його відміні не виявлено.

Слід уникати порушень схеми застосування препарату, оскільки це може призвести до зниження ефективності препарату. У разі пропуску чергової обробки застосування препарату відновлюють у тій же дозі за тією самою схемою.

Побічні явища та ускладнення при застосуванні препарату відповідно до інструкції, як правило, не спостерігаються. У поодиноких випадках можливе блювання, діарея, зниження апетиту та слинотеча. Якщо блювання у собаки відбулося протягом перших двох годин після прийому Бравекто, рекомендується переконатися, що блювання припинилося і дати препарат повторно в тій же дозі.

При одночасному застосуванні Бравекто з антигельмінтиками, антибіотиками, нестероїдними протизапальними засобами та глюкокортикостероїдами небажаних реакцій та зниження ефективності препарату не виявлено.

Термін придатності та умови зберігання

3 роки за температури 2-30 °С.

Країна виробництва: Нідерланди, Виробник: MSDAnimal Health

Таблетки Bravecto 20-40 кг (Бравекто) від бліх та кліщів для собак - Bravecto - в електронному маркеті ветеринарних препаратів Zoohub.ua Якщо терміново необхідно знайти Засоби від бліх і кліщів для собак або інші ветеринарні препарати чи корми не виходячи з дому, зайдіть до нас у онлайн-каталог Zoohub.ua Розгляньте каталог та підберіть Засоби від бліх і кліщів для собак на найвигідніших умовах? Щоб простіше було підібрати Засоби від бліх і кліщів для собак за допомогою системи фільтрів. Введіть: Bravecto і Ви побачите всі необхідні Засоби від бліх і кліщів для собак Bravecto. У нас ви швидко знайдете потрібні зоотовари. Можна не перейматися якістю товарів. Усі ветеринарні препарати, які є у нас, створені лідируючими компаніями, наприклад Bravecto. Якщо виникли під час вибору Таблетки Bravecto 20-40 кг (Бравекто) від бліх та кліщів для собак - Bravecto питання запитайте наших кваліфікованих фахівців. Доставка проводиться Сумах без затримок.
Подробнее
Характеристики
 • Лікарська форма:
 • Форма випуску:
  Таблетки
 • Тварина:
 • Вікова група:
  Від 2 місяців
 • Розмір породи собаки:
 • Країна-виробник:
  Нідерланди
 • Виробник:
  MSD
 • Категорія ветеринарного препарату:
  Протипаразитарні препарати
 • Тип застосування:
  Для перорального застосування
 • Діюча речовина:
  Флураланер
 • Захист від:
  Блохи , Іксодові кліщі
 • Вид паразитів:
  Зовнішні паразити
 • Дозволено застосування:
  від 20 кг ваги
 • Захист триває:
  до 12 тижнів
Аналоги
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Ефект від таблетки діє до тридцяти п’яти діб, викликаючи загибель паразитичних бліх через вісім годин, а кліщів – через дванадцять годин. Кожна жувальна таблетка має приємний смак печінки, завдяки якому собаки можуть її приймати як з їжею, так і без неї!

Швидке замовлення

Препарат Nexgard (Нексгард) в таблетках - це новітня форма захисту від паразитуючих комах на шкірі собак. Одна жувальна таблетка захистить від кліщів і бліх вашу собаку - Nexgard (Нексгард) призводить до паралічу і загибелі паразитів.

Швидке замовлення

НексГард Спектра - пігулки для перорального застосування, мають аромат та смак яловичини та охоче поїдаються собаками, як з кормом, так і без нього. Для захисту собак від зараження кліщами, бліхами і гельмінтами. В упаковці 3 таблетки.

Відгуки
Диана
05.10.2020, 14:11
Хорошие таблетки, удобная форма приема, эффект есть.
Виола
27.10.2021, 07:16
Недавно моя Шейли принесла домой непрошенных гостей. Я не стала заниматься самодеятельностью, посоветовалась с врачом, потому что ветеринарные товары разные, но эффективные не все. Уже раза 4 давала эти таблетки. Удобно, что собака ест их самостоятельно. Эффект, действительно, есть. В комплексе были и другие средства, конечно. Единственное, что немного смутило, это цена, мне она показалась высокой. А так все хорошо. Думаю, могу смело рекомендовать к применению.
Богдана
29.07.2019, 22:46
Если честно, особо никогда не заморачивалась с профилактикой, направленной на предупреждение возникновения паразитов. Но мы переехали за город, там уже вопрос стоял остро. Как-то мне сосведка подала идею ошейника, но моя Лейла к этому не приучена, она снимала, он ей мешал. Только ветеринар посоветовал нам эти таблетки. Удобное и эффективное средство. Никогда не было проблем с ним. Оно способно защитить питомца на срок до трех месяцев. Один раз в сезон даю и все.
Тамара
04.07.2019, 17:28
Эти таблетки я уже выбрала для своего Буси давно. Мне сразу понравилось то, что не нужно принудительно их вводить. Собака сама их прекрасно кушает. Длительный эффект тоже присутствует. Профилактика не вызывает никаких трудностей. Пришло время – дала таблетку и просто на три месяца забыла. Думаю, это оптимальный вариант, чтобы не мучить животное невкусными лекарствами. Давно покупаю и всем советую. Отличное средство: удобно, эффективно, супер.
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Оцінка
Рекомендовані товари
Швидке замовлення

Головний захист вашого вихованця від укусу кліща – Бравекто 40-56 кг. Діє 3 місяці. Побочки немає.

Швидке замовлення

Легко засвоюємий і збалансований склад корму нового покоління, класу супер преміум ХОЛІСТІК підходить для всіх порід собак.

Швидке замовлення

Мільпро дог призначають собакам з лікувальною і профілактичною метою при нематодозах, цестодозах і змішаних нематод-цестодозних інвазіях, викликаних як личинковими формами, так і статевозрілими цестодами і нематодами наступних видів:

Швидке замовлення

Кішкам і собакам від глистів застосовується перорально на корінь язика з розрахунку 1 таблетка на 10 кг живої ваги. Таблетки можна змішувати з кормом.

Рекомендовані статті
Кешбек 20% на зоотовари при розрахунку карткою монобанк
Кешбек 20% на зоотовари при розрахунку карткою монобанк

Увага!

Якщо ви є власником платіжної картки MONOBANK, то ця інформація для вас!

Тільки до 30 квітня 2021 року ви маєте ексклюзивну можливість повернути собі на рахунок 20% від чека при замовленні на нашому сайті!

Відповіді на питання, що часто ставляться:
✅ Як вибрати та купити Таблетка Бравекто 20-40 кг від бліх та кліщів для собак - Bravecto ?
Спеціалісти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вибрати та придбати найякісніші товари, телефонуйте 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 ми з радістю допоможемо Вам.
✅ Чому варто придбати Таблетка Бравекто 20-40 кг від бліх та кліщів для собак - Bravecto в інтернет-магазині ветаптеки Zoohub?
Причини, з яких варто замовити товар у нас у магазині:
 • найвища якість товару
 • різноманітність асортименту
 • найкращі умови доставки та оплати
✅ Ви здійснюєте доставку товару Таблетка Бравекто 20-40 кг від бліх та кліщів для собак - Bravecto іншими містами України?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території України та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста. Також є можливість самовивезення у містах Київ та Харків. З більш детальною інформацією про доставку та оплату Ви можете ознайомитись у розділі Доставка та розділі Оплата .
✅ Чому Таблетка Бравекто 20-40 кг від бліх та кліщів для собак - Bravecto це - 100% якісний та надійний продукт?
Інтернет-магазин Zoohub здійснює реалізацію ветпрепаратів та зоотоварів всесвітньо визнаних виробників. Весь асортимент товарів гарантовано преміальної якості!
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину