Бравекто - жувальні таблетки від бліх та кліщів для собак - Bravecto

Артикул: 020120181
( 22 )
Немає на складі
В наявності
Варіант:
Ціна за товар
715 грн
+
Кількість товарів на складі >10 шт
Мінімальна сума замовлення: 299 грн
Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Самовивіз
Способи оплати
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • Приват24
 • LiqPay
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • Monobank
Опис
Інструкція та спосіб застосування таблеток від бліх та кліщів для Собак Бравекто (Bravecto)

Бравекто - Склад та Форма випуску

Бравекто випускають у формі жувальних таблеток, які упаковують по 1 штуці у запаяні блістери з алюмінієвої фольги.

 • Повний захист на цілий рік від бліх всього за чотири прийоми означає меншу кількість процедур.
 • Відмінний захист від комах, що паразитують, на кожен сезон.
 • З Bravecto Ви можете бути спокійні за Вашу собаку, вона захищена протягом 12 тижнів від бліх і кліщів за допомогою однієї дози.
 • Таблетка смачна, легко розжовується.
 • Вихованця не потрібно купати, так що Ви можете боротися з паразитами без неприємних процедур і не боятися, що він злиже препарат або замаже їм меблі або килим.
Порядок застосування Бравекто для лікування та профілактики

Бравекто призначають собакам для лікування та профілактики афаніптерозу, у комплексній терапії викликаного бліхами алергічного дерматиту, а також акарозів, що викликаються іксодовими кліщами.

Протипоказанням для застосування є індивідуальна непереносимість компонентів препарату. Препарат не слід застосовувати цуценям молодше 8-тижневого віку та/або собакам масою менше 2 кг.

Бравекто застосовують собакам індивідуально перорально під час або незадовго до/після годування в терапевтичній дозі 25-56 мг флураланера на 1 кг маси тварини. Бравекто має привабливий аромат і смак і, як правило, охоче поїдається собаками; в іншому випадку препарат вводять примусово безпосередньо в пащу або згодовують з кормом.

Розламування пігулок не допускається.

Слід переконатися, що собака повністю проковтнула необхідну дозу препарату.

Дозування таблеток Бравекто для собак та інструкція з розрахунку

Дози препарату в залежності від маси тварини та виду таблетки представлені в таблиці:

Маса собаки, кг Доза діючої речовини (мг/таблетка) та кількість таблеток
Бравекто 112,5 Бравекто 250 Бравекто 500 Бравекто 1000 Бравекто 1400
2-4,5 1        
4,5-10   1      
10-20     1    
20-40       1  
40-56         1
більш ніж 56 Подбирают комбинацию двух таблеток из расчета 25-56 мг флураланера на 1 кг массы животного

При застосуванні препарату собакам масою понад 56 кг використовують комбінацію таблеток із розрахунку 25-56 мг флураланера на 1 кг маси тварини. Допускається застосування препарату в період щенності та лактації.

Повторні обробки за необхідності проводять через 12 тижнів.

Склад та діюча речовина таблеток Bravecto

Фармакологічні властивості. Бравекто відноситься до інсектоакарицидних лікарських препаратів системної дії.

Флураланер, що входить до складу препарату — (4-[5-(3,5-дихлорфеніл)-5-(трифторметил)-4Н-ізоксазол-3-іл]-2-метил-N-[2-оксо-2-(2) ,2,2-трифторетиламіно) етил] бензамід) — інсектоакарицид групи ізоксазоліну, активний щодо бліх (Ctenocephalides felis і Ctenocephalides canis) та іксодових кліщів (імаго та личинки Ixodes ricinus, Ixodes hexogonus, Ixodes hexagonus, Ixodes hexogonus, variabilis і Rhipicephalus sanguineus), які паразитують на собаках.

Особливості та принцип дії таблетки від кліщів для маленьких та середніх собак Бравекто

Механізм дії флураланера полягає в блокуванні ГАМК-залежних та глутамат-залежних рецепторів членистоногих, гіперзбудженні нейронів, порушенні передачі нервових імпульсів, що призводить до паралічу та загибелі ектопаразитів.

Після перорального введення препарату флураланер легко всмоктується у шлунково-кишковому тракті та досягає системного кровотоку, максимальна концентрація в плазмі досягається протягом 1 дня, біодоступність становить 20-27%, прийом корму прискорює всмоктування. Виводиться флураланер повільно, переважно у незміненій формі з фекаліями (~90% дози) та частково із сечею, період напіввиведення – 12 діб.

Препарат починає діяти через 4 години після застосування та викликає загибель бліх через 8 годин після прикріплення до організму господаря, кліщів – через 12 годин, запобігаючи повторній інфекції собак ектопаразитами. Загибель бліх відбувається до відкладання яєць, що профілактує контамінацію приміщень яйцями та личинками.

Бравекто за ступенем впливу на організм відноситься до речовин «малонебезпечних» (4 клас небезпеки), в рекомендованих дозах не має ембріотоксичної, тератогенної, мутагенної дії.

Діюча речовина Бравекто - Флураланер

В одній таблетці Бравекто міститься наступна кількість діючої речовини Флураланер:

 • для собак масою 2 - 4,5 кг - 112,5 мг Флураланера;
 • для собак масою 4,5 - 10 кг - 250 мг Флураланера;
 • для собак масою 10 – 20 кг – 500 мг Флураланера;
 • для собак масою 20 – 40 кг – 1000 мг Флураланера;
 • для собак масою 40 - 56 кг - 1400 мг Флураланера.

Симптоми передозування не виявлено.

Особливості дії при першому застосуванні препарату та при його відміні не виявлено.

Слід уникати порушень схеми застосування препарату, оскільки це може призвести до зниження ефективності препарату. У разі пропуску чергової обробки застосування препарату відновлюють у тій же дозі за тією самою схемою.

Побічні явища та ускладнення при застосуванні препарату відповідно до інструкції, як правило, не спостерігаються. У поодиноких випадках можливе блювання, діарея, зниження апетиту та слинотеча. Якщо блювання у собаки відбулося протягом перших двох годин після прийому Бравекто, рекомендується переконатися, що блювання припинилося і дати препарат повторно в тій же дозі.

При одночасному застосуванні Бравекто з антигельмінтиками, антибіотиками, нестероїдними протизапальними засобами та глюкокортикостероїдами небажаних реакцій та зниження ефективності препарату не виявлено.

Термін придатності та умови зберігання - 3 роки за температури 2-30 °С.

Країна виробництва: Нідерланди, Виробник: MSDAnimal Health

Бравекто від бліх та кліщів для собак - Bravecto - в електронному маркеті ветеринарних препаратів Zoohub.ua Якщо потрібно купити Засоби від бліх і кліщів для собак або інші зоотовари чи корми не піднімаючись з дивана, зайдіть до нас у електронний каталог Zoohub.ua З каталогу підберіть Засоби від бліх і кліщів для собак за бюджетною ціною? Щоб максимально просто вибрати Засоби від бліх і кліщів для собак скористайтесь зручною системою пошуку. Введіть: Bravecto і Вам будуть показані всі Засоби від бліх і кліщів для собак Bravecto. У нас ви зможете швидко вибрати потрібні зоотовари. В якості товарів жодних сумнівів бути не може. Усі ветеринарні препарати, які можна купити у нас, створені відомими брендами, наприклад Bravecto. Якщо з'явилися при покупці Бравекто від бліх та кліщів для собак - Bravecto запитання можна уточнити у наших менеджерів. Доставка проводиться Бердянске без затримок.
Подробнее
Характеристики
Відгуки
Мария
05.01.2020, 11:28
Эти таблетки от блох и клещей настоящая находка, давно их покупаю. Всем рекомендую.
Оля
23.06.2019, 23:00
Идеальный препарат от блох и клещей для мелких пород до 10 кг. Покупаю уже не первый раз и очень довольна результатом. Они качественные и доступные по цене. Ассортимент в этом магазине зоотоваров отличный, реально есть с чего выбрать. Осталась всем довольна и вам рекомендую.
Руслан
17.03.2022, 13:11
Нужно было прогнать блох у собаки, решил попробовать эти таблетки. Знакомые давно их рекомендовали. Заказывал в этом магазине, здесь и выбор хороший и все ветеринарные товары качественные. Цены приятно удивили, дешевле не найти. Консультанты на сайте помогли подобрать и проконсультировали. Магазин супер, всем советую.
Тамара
22.02.2019, 01:56
Купила недавно в этом магазине для собаки таблетки от блох и клещей. Прогоняю раз в 3 месяца и они нам отлично подходят. Результат не заставляет себя ждать, очень эффективные и по цене доступные. Теперь за ветеринарными препаратами только а этот магазин. Всем рекомендую.
Николай
03.10.2019, 14:00
Отличные таблетки и самое главное реально эффективные. Заказывал в этом интернет-магазине, тут большой ассортимент и самые демократичные цены. Остался очень доволен, буду заказывать ещё. Менеджеры на сайте консультируют и помогают подобрать. Всем рекомендую от души.
Алиса
07.04.2019, 22:40
Покупала такие таблетки от блох т клещей для своей собаки. Они отличного качества и идеально подходят для мелких пород. Сказать что я довольна, это ничего не сказать. В каталоге на сайте представлены разные зоотовары. Магазин находка, всем советую.
Диана
05.10.2020, 14:11
Хорошие таблетки, удобная форма приема, эффект есть.
Виола
27.10.2021, 07:16
Недавно моя Шейли принесла домой непрошенных гостей. Я не стала заниматься самодеятельностью, посоветовалась с врачом, потому что ветеринарные товары разные, но эффективные не все. Уже раза 4 давала эти таблетки. Удобно, что собака ест их самостоятельно. Эффект, действительно, есть. В комплексе были и другие средства, конечно. Единственное, что немного смутило, это цена, мне она показалась высокой. А так все хорошо. Думаю, могу смело рекомендовать к применению.
Богдана
29.07.2019, 22:46
Если честно, особо никогда не заморачивалась с профилактикой, направленной на предупреждение возникновения паразитов. Но мы переехали за город, там уже вопрос стоял остро. Как-то мне сосведка подала идею ошейника, но моя Лейла к этому не приучена, она снимала, он ей мешал. Только ветеринар посоветовал нам эти таблетки. Удобное и эффективное средство. Никогда не было проблем с ним. Оно способно защитить питомца на срок до трех месяцев. Один раз в сезон даю и все.
Тамара
04.07.2019, 17:28
Эти таблетки я уже выбрала для своего Буси давно. Мне сразу понравилось то, что не нужно принудительно их вводить. Собака сама их прекрасно кушает. Длительный эффект тоже присутствует. Профилактика не вызывает никаких трудностей. Пришло время – дала таблетку и просто на три месяца забыла. Думаю, это оптимальный вариант, чтобы не мучить животное невкусными лекарствами. Давно покупаю и всем советую. Отличное средство: удобно, эффективно, супер.
Соня
06.05.2021, 00:20
Супер таблетка. Работает. Рекомендую
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Оцінка
Рекомендовані товари
Швидке замовлення

Спокійна вдача і прихильність до господаря - це відмінні риси невеликих собак породи мопс. Підбираючи корм для цих собак необхідно врахувати будову їх щелепи.

Швидке замовлення

Вакцина містить аттенуіровані штами вірусу чуми собак, аденовірусу-2 собак, парвовіруса собак, вірусу парагрипу собак, а також інактивовані коронавірус собак і штами лептоспір серогрупи Canicola і Icterohaemorrhagia.

Відповіді на питання, що часто ставляться:
✅ Як вибрати та купити Бравекто - жувальні таблетки від бліх та кліщів для собак - Bravecto ?
Спеціалісти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вибрати та придбати найякісніші товари, телефонуйте 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 ми з радістю допоможемо Вам.
✅ Чому варто придбати Бравекто - жувальні таблетки від бліх та кліщів для собак - Bravecto в інтернет-магазині ветаптеки Zoohub?
Причини, з яких варто замовити товар у нас у магазині:
 • найвища якість товару
 • різноманітність асортименту
 • найкращі умови доставки та оплати
✅ Ви здійснюєте доставку товару Бравекто - жувальні таблетки від бліх та кліщів для собак - Bravecto іншими містами України?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території України та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста. Також є можливість самовивезення у містах Київ та Харків. З більш детальною інформацією про доставку та оплату Ви можете ознайомитись у розділі Доставка та розділі Оплата .
✅ Чому Бравекто - жувальні таблетки від бліх та кліщів для собак - Bravecto це - 100% якісний та надійний продукт?
Інтернет-магазин Zoohub здійснює реалізацію ветпрепаратів та зоотоварів всесвітньо визнаних виробників. Весь асортимент товарів гарантовано преміальної якості!
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину