Супрелорин (Suprelorin) 4,7 мг імплантат для собак, котів та тхорів - Virbac

Артикул: 2407202101-01
( 6 )
Немає на складі
В наявності
Варіант:
Ціна за товар
2 690 грн
+
Кількість товарів на складі 5 шт
Мінімальна сума замовлення: 300 грн
Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Самовивіз
Способи оплати
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • Приват24
 • LiqPay
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • Monobank
Опис
Супрелорин (Suprelorin) 2*4,7 мг імплантат для собак, котів та тхорів Склад і форма випуску

Нестероїдний протизаплідний засіб містить в якості діючої речовини 4,7 мг deslorelin (ацетат). Допоміжні речовини: гідрогенізована пальмова олія, лецитин, безводний ацетат натрію.

Препарат являє собою білий або блідо-жовтий циліндричний імплантат, що вводиться ветеринарним фахівцем під шкіру.

Імплантат поставляється в попередньо заряджених голках для имплантера. Кожна голка упакована в герметичну стерильну упаковку. У коробці з картону міститься дві стерильних індивідуальних голки для імплантації, а також пристрій (привід), яке не стерилізують. Привід кріпиться до голці з допомогою різьбового з'єднання.

Фармакологічні властивості

Фармакотерапевтична група: гонадотропін-рилізинг гормон (ЛГ).

Супрелорин є нестероїдних протизаплідним засобом.

Антагоніст GnRH deslorelin діє за рахунок пригнічення функції гіпофіза, статевих клітин, при застосуванні в низьких, безперервних дозах. Це призводить до пригнічення здатності піддослідних тварин синтезувати та/або вивільняти фолікулостимулюючий гормон (ФСГ) та лютеїнізуючий гормон (ЛГ), відповідальні за підтримання родючості. Безперервне виділення з імплантату низьких доз deslorelin знижує функціональність чоловічих статевих органів, лібідо і сперматогенез. Зниження рівня тестостерону в плазмі відбувається через 4-6 тижнів після імплантації. Короткочасне (проходить) підвищення тестостерону в плазмі крові може бути відразу після імплантації. Вимірювання концентрації тестостерону в плазмі продемонструвало стійкий фармакологічний ефект постійної присутності deslorelin, принаймні протягом шести місяців після введення препарату.

Було показано, що в плазмі пікові рівні deslorelin спостерігалися від 7 до 35 днів після введення імплантату. Препарат може бути виміряний в плазмі приблизно до 2,5 місяців після імплантації. Метаболізується deslorelin швидко.

Показання

Застосовують для індукції тимчасового безпліддя у здорових статевозрілих самців собак, котів та тхорів. Тимчасова стерилізація незамінна в тому випадку, коли в'язка тваринного небажана в даний момент часу (наприклад, власники розплідників) або просто господарі тварин не хочуть проводити кастрацію свого вихованця хірургічним шляхом.

Введення імпланта дозволяє придушити статеву функцію, принаймні, на 6 місяців.

Крім того, Супрелорин застосовується для лікування захворювань надниркових залоз (часта проблема у тхорів).

Дози і спосіб застосування

Шлях введення – підшкірний. Аналогічно процедурі чіпування тварин. Рекомендована доза становить один імплантант на собаку, незалежно від розміру. При введенні препарату потрібно дотримуватись міри асептики і антисептики. Якщо волосся довге, невеликий ділянка повинна бути обстрижен, якщо потрібно. Видаліть захисний ковпачок на підставі голки. Прикріпіть голку до имплантеру за допомогою різьбового з'єднання.

Супрелорин може бути імплантований під шкіру на спині між шиєю і поперековою областю. Уникайте введення імплантату в жир, так як вивільнення активної речовини може бути порушене в області з низькою васкуляризацією. Підніміть ділянку шкіри між лопатками. Вставте всю довжину голки підшкірно. Повністю натисніть на поршень і, повільно витягніть голку. Притисніть шкіру в місці установки, в той час як голка видаляється, і підтримуйте тиск протягом 30 секунд. Перевірте шприц і голку, щоб упевнитися, що імплантат не залишився в голці а прокладка видно. Може бути можливим промацати імплантат на місці введення.

Повторіть процедуру кожні шість місяців для підтримки ефективності. Біосумісні імплантати не потребують видалення. Тим не менш, у разі необхідності припинити лікування, імплантат може бути видалений хірургічним шляхом. Виявити його можна за допомогою ультразвуку.

Спеціальні попередження: Безпліддя досягається через 6 тижнів після введення препарату та триває не менше 6 місяців після ін'єкції. Оброблених самців слід як і раніше тримати подалі від сук протягом перших шести тижнів після введення імплантату. Будь парування, якщо відбувається більш ніж через шість місяців після введення препарату, може привести до вагітності. Якщо продукт призначається кожні 6 місяців, сук і псів можна тримати разом. Здатність собак породити потомство після їх повернення до нормального рівня тестостерону в плазмі після введення препарату, так і не були досліджені. Що стосується рівня тестостерону (сурогатний маркер плодючості), у ході клінічних досліджень більш ніж 80% собак після ведення одного або декількох імплантатів, повернулися до нормального рівня тестостерону в плазмі (= 0,4 нг / мл) протягом 12 місяців. 98 % собак повернулися до нормального рівня тестостерону в плазмі протягом 18 місяців з дня імплантації. Тим не менше, дані, які свідчать про повну оборотності клінічного ефекту (зменшення розмірів яєчок, зниження обсягу еякуляції, зниження кількості сперматозоїдів і зниження лібідо), включаючи фертильність після шести місяців, або повторних імплантацій, обмежені. Під час клінічних випробувань, більшість собак меншого розміру (менше 10 кг) підтримували низький рівень тестостерону більш ніж 12 місяців після імплантації. Для дуже великих собак (> 40 кг), дані обмежені, але тривалість пригнічення тестостерону була порівнянна з такою у середніх і великих собак.

Використання Супрелорина у собак менше 10 кг або більше 40 кг ваги, повинно бути оцінено ветеринарним лікарем.

Передозування

Побічних реакцій не спостерігалося після одночасного введення підшкірно до 10 імплантатів.

Побічні дії

Помірний набряк в місці імплантації може спостерігатися протягом 14 днів.

У деяких псів гістологічно виявлялася місцева реакція з хронічним запаленням сполучної тканини й формуванням капсули з колагену через 3 місяці після введення. Значне зменшення розмірів насінників буде видно протягом всього періоду лікування. У дуже рідкісних випадках яєчко може піднятися вище зовнішнього пахового кільця.

Протипоказання

Неприпустимо використання під час вагітності, годування груддю.

Особливі вказівки

Взаємодія з іншими лікарськими засобами: Не відома.

Спеціальні заходи

Використання продукту в підлітковому віці собак не були досліджені. Тому рекомендується, що собаки повинні бути повністю дозрілими до початку застосування Супрелорина. Дані показують, що застосування продукту дозволяє знизити лібідо собаки, але інші зміни в поведінці (наприклад, пов'язані з агресією) не були розслідувані.

Особливі заходи безпеки для знищення ветеринарних лікарських засобів:

Будь-який невикористаний ветеринарний лікарський засіб і відходи, отримані від таких ветеринарних лікарських засобів повинні бути утилізовані згідно з місцевими вимогами.

Привід може бути використаний повторно.

Заходи особистої безпеки

Особливі заходи безпеки повинні бути прийняті особами, які здійснюють роботу з цим ветеринарним препаратом.

Вагітні жінки не повинні працювати з препаратом.

Спеціальні дослідження, щоб оцінити ефект deslorelin при прийомі під час вагітності не проводилися.

Хоча контакт шкіри з продуктом навряд чи можливий, якщо це станеться, промийте уражене місце відразу ж, так як аналоги GnRH можуть всмоктуватися через шкіру.

При роботі з Супрелорином, дотримуйтеся обережності, щоб уникнути випадкового самостійної ін'єкції. Тварина повинна відповідним чином утримуватися, а голка препарату повинна бути захищена до моменту імплантації. У разі випадкової самостійної ін'єкції негайно звернутися до лікаря.

Умови зберігання

Зберігають лікарський препарат в закритій упаковці виробника у захищеному від світла, недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів та кормів, при температурі від 2°С до 8°С. Не заморожувати.

Не використовувати продукт, якщо упаковка порушена

Супрелорин (Suprelorin) 4,7 мг імплантат для собак, котів та тхорів - Virbac - у великому інтернет-магазині Zoohub. Якщо потрібно придбати Контрацептиви або інші препарати чи корми не виходячи з дому, зверніться до нас у віртуальний маркет Zoohub.ua З асортименту підберіть Контрацептиви за гарною ціною? Щоб точно підібрати Контрацептиви за допомогою наших фільтрів. Введіть: Virbac і перед вами будуть усі Контрацептиви Virbac. Як бачите, процедуру підбору максимально спрощено. Можна не перейматися якістю товарів. Всі товари, представлені у нас, створені відомими фірмами, наприклад Virbac. Якщо з'явилися під час вибору Супрелорин (Suprelorin) 4,7 мг імплантат для собак, котів та тхорів - Virbac запитання задайте нашим професіоналам. Товар можна отримати у Черновцах якомога швидше.
Подробнее
Характеристики
 • Країна-виробник:
  Франція
 • Виробник:
  Virbac
 • Категорія ветеринарного препарату:
  Контрацептиви
Відгуки
Лида
10.09.2022, 10:16
Хорошее противозачаточное средство. Могу сказать, что полностью исключает возможность зачатия.
Ираида
23.07.2021, 21:43
У нас есть собака. Она у нас достаточно самостоятельная: сама гуляет, возвращается. В потомстве мы не заинтересованы, поэтому приняли решение ввести имплант. Это нестероидное противозачаточное средство, которое, как я уже поняла, работает. Введение не составило особого труда. Конечно, такую процедуру нужно доверять ветеринару. Никаких негативных последствий не заметила. Собака была активной, с аппетитом все хорошо. К сожалению, эта радость временная, но пока мы спокойны. В общем, рекомендую смело.
Ира
20.04.2022, 04:12
Недавно приняли решение ввести кошке имплант. Она уже у нас мама, к очередному потомству мы не готовы. Проконсультировались с ветеринаром, он сказал, что такой вариант максимально безопасен. Введение прошло нормально, особых побочных реакций я не заметила. Единственное, что смутило – высокая цена. Конечно, средство универсальное, работает, но дороговато. Порадовала комплектация, все элементы упакованы в герметичные стерильные упаковки. В общем, производители постарались. Могу сказать, что довольна такой находкой.
Анна
30.09.2022, 21:40
У хорьков есть слабое место – это надпочечники. Недавно мы столкнулись с этой проблемой. Ветеринар поссоветов нам ввести имплант. Он позволяет не только временно подавлять половую функцию, но и помогает в лечение заболевания. Комплексная терапия помогла. Сейчас все хорошо. Такое средство считаю эффективным. По цене тоже все приемлемо. Врачам огромная благодарность, как и производителям.
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Оцінка
Рекомендовані статті
Суперлорин для собак і кішок – ефективний протизаплідний засіб
Суперлорин для собак і кішок – ефективний протизаплідний засіб

Сьогодні існує безліч різних способів, як послабити репродуктивну функцію тварини. Деякі господарі віддають перевагу оперативному втручанню, проте не менш ефективними є хімічні методи. Йдеться про різні з'єднання, що виконують блокуючу функцію. Такі контрацептиви для тварин застосовуються в різних ситуаціях і з кожним роком стають все більш популярними.

Відповіді на питання, що часто ставляться:
✅ Як вибрати та купити Супрелорин (Suprelorin) 4,7 мг імплантат для собак, котів та тхорів - Virbac ?
Спеціалісти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вибрати та придбати найякісніші товари, телефонуйте 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 ми з радістю допоможемо Вам.
✅ Чому варто придбати Супрелорин (Suprelorin) 4,7 мг імплантат для собак, котів та тхорів - Virbac в інтернет-магазині ветаптеки Zoohub?
Причини, з яких варто замовити товар у нас у магазині:
 • найвища якість товару
 • різноманітність асортименту
 • найкращі умови доставки та оплати
✅ Ви здійснюєте доставку товару Супрелорин (Suprelorin) 4,7 мг імплантат для собак, котів та тхорів - Virbac іншими містами України?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території України та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста. Також є можливість самовивезення у містах Київ та Харків. З більш детальною інформацією про доставку та оплату Ви можете ознайомитись у розділі Доставка та розділі Оплата .
✅ Чому Супрелорин (Suprelorin) 4,7 мг імплантат для собак, котів та тхорів - Virbac це - 100% якісний та надійний продукт?
Інтернет-магазин Zoohub здійснює реалізацію ветпрепаратів та зоотоварів всесвітньо визнаних виробників. Весь асортимент товарів гарантовано преміальної якості!
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину