Стоп-інтим краплі для котів та кішок - Apicenna

Артикул: 2107201828
( 3 )
Немає на складі
В наявності
Варіант:
Ціна за товар
100 грн
Мінімальна сума замовлення: 300 грн
Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Самовивіз
Способи оплати
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • Приват24
 • LiqPay
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • Monobank
Опис
Стоп-Інтим краплі - препарат для регуляції статевої охоти у собак і кішок.

Сучасна формула стоп-інтим крапель має м'яку контрацепівное дію на організм тварини. Форма крапель зручна в застосуванні і дозуванні

У самців препарат вирішує проблеми: У самок препарат вирішує проблеми:
 • небажаного прояви сексуальної поведінки,
 • підвищеного збудження,
 • мічення території сечею,
 • агресивності та ін.
 • небажаної вагітності,
 • затримки і переривання тічки,
 • корекції небажаного сексуального поведінки і ін

Незамінний при:

 • виїзді на дачу,
 • участю у виставках,
 • тривалій відсутності господаря і ін.

Важливо пам'ятати, що не слід застосовувати препарат:

 • при індивідуальній чутливості тварини до компонентів препарату;
 • при захворюваннях сечостатевої системи, пухлинах і діабеті;
 • статевонезрілі тваринам, вагітним і лактуючим самкам.
Застосування

Стоп-Інтим краплі застосовують тваринам індивідуально за 1 - 2 години до годування, капая за допомогою крапельниці на корінь язика або на шматочок ласощів.
Перед застосуванням флакон із суспензією слід ретельно струснути протягом 1 - 2 хвилин.

Склад

В якості діючих речовин Стоп-Інтим краплі для кішок і котів містять: мегестрола ацетату - 20 мг / мл, допоміжні речовини до 1 мл.

Інструкція по застосуванню СТОП-ИНТИМ крапель з метою регуляції статевої охоти у кішок і собак Загальні відомості

Торговельне найменування лікарського препарату: Стоп-Інтим краплі. Міжнародна непатентована назва: мегестрола ацетат.

Лікарська форма: суспензія для орального застосування. Стоп-Інтим краплі в якості діючої речовини містить мегестрола ацетат. В якості допоміжних компонентів препарат містить натрію бензоат (консервант) - 0,5 мг / мл і рафінована рослинна олія (соняшникова або оливкова) - до 1 мл.

Препарат випускають в поліетиленових або скляних флаконах з пробкою-крапельницею і нагвинчується пластмасовою кришкою, упаковані в картонні пачки. Термін придатності препарату при дотриманні умов зберігання - 2 роки з дня виготовлення. Забороняється застосовувати лікарський препарат після закінчення терміну придатності.

Зберігають Стоп-Інтим краплі в закритій упаковці виробника, в сухому захищеному від світла місці, окремо від харчових продуктів і кормів при температурі від 2 ° С до 25 ° С.

Стоп-Інтим краплі слід зберігати в недоступному для дітей місці.

Особливих запобіжних заходів для знищення невикористаного лікарського препарату не потрібна.

Фармакологічні властивості

Стоп-Інтим краплі відноситься до гормональних лікарських препаратів. Мегестрола ацетат, що входить до складу препарату, є синтетичне похідне гормону прогестагена і має властивість пригнічувати секрецію лютеїнізуючого (ЛГ) і фолікулостимулюючого (ФСГ) гормону, які виробляються передньою долею гіпофіза. При використанні препарату до початку еструса (тічки) відбувається пригнічення синтезу естрогенів фолікулами яєчників, що запобігає розвитку морфологічних і психофізіологічних змін у самок, пов'язаних зі статевим циклом, при недостатній кількості ЛГ, процес овуляції стає неможливим. При застосуванні препарату самкам на 2 або 3 день від початку еструса відбувається переривання тічки. У самців мегестрол ацетат знижує рівень тестостерону в крові і надає опосередкований вплив на регуляцію статевої поведінки і пов'язані з нею поведінкові реакції, знижуючи агресію, неспокій і підвищену збудливість у тварини. Мегестрол ацетат легко адсорбується в кишечнику, метаболізується в печінці і виводиться з організму у вигляді солей з сечею протягом 1-2 діб. Стоп-Інтім® краплі за ступенем впливу на організм відносяться до малонебезпечних речовин в рекомендованих дозах не надають гепатотоксичної, мутагенного і сенсибілізуючої дії.

Порядок застосування

Стоп-Інтим краплі призначають для регуляції статевої охоти у кішок і собак, в тому числі для затримки і переривання тічки у самок кішок і сук, зниження статевої активності і корекція поведінки у котів і псів.

Протипоказанням до застосування Стоп-Інтим крапель є підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів препарату (в тому числі в анамнезі), захворювання сечостатевої системи, пухлини і діабет. Не слід застосовувати препарат статевонезрілі тваринам, вагітним і лактуючим самкам.

Стоп-Інтим краплі застосовують тваринам індивідуально за 1-2 години до годування, капая за допомогою крапельниці на корінь язика або на шматочок ласощів. Перед застосуванням флакон із суспензією слід ретельно збовтати протягом 1-2 хвилин. Доза препарату залежить від виду, статі, маси тварини і цілі застосування. Кішкам застосовують препарат «Стоп-Інтим краплі 2»: - з метою затримки тічки - в період між тічки один раз в тиждень в дозі 4 краплі на тварину. Курс застосування препарату - не більше 18 місяців. Повторення курсу можливе після прояву у кішки нормального фізіологічного циклу. - з метою переривання тічки - при появі перших ознак тічки (і не пізніше ніж через 3 дні від її початку) 5-7 разів з інтервалом 24 години в дозі 9 крапель на тварину. Сукам застосовують препарат «Стоп-Інтім® краплі 3»: - з метою затримки тічки за 7-15 днів до початку тічки у дозі 3 краплі на 5 кг маси тварини щодня. Курс застосування - не більше 32 днів. Протягом року слід проводити не більше двох курсів застосування лікарського препарату. - з метою переривання тічки - при появі перших ознак тічки (і не пізніше ніж через 3 дні від її початку) в добовій дозі 12 крапель на 5 кг маси тварини. Перші три дні препарат застосовують в добовій дозі, наступні 7 днів - по 1/2 добової дози. Протягом року слід проводити не більше двох курсів застосування лікарського препарату. Самцям для зниження статевого збудження і корекції поведінки препарат застосовують в наступних добових дозах: - котам 8 крапель «Стоп-Інтім® краплі 2» на тварину; - кобелям 12 крапель «Стоп-Інтім® краплі 3» на 5 кг маси тварини. Перші 7 днів лікарський препарат застосовують в добовій дозі, наступні 14 днів по 1/2 добової дози.

Симптоми передозування у тваринах не виявлено.

При першому застосуванні лікарського препарату у тварини можуть спостерігатися гіперсалівація і підвищений апетит.

Слід уникати пропуску чергової дози препарату, так як це може привести до зниження його ефективності. У разі пропуску однієї дози застосування препарату відновлюють у тому ж дозуванні і по тій же схемі.

При застосуванні препарату відповідно до цієї інструкції побічних явищ і ускладнень у тварин, як правило, не спостерігається. У окремих тварин при підвищеній індивідуальній чутливості до компонентів препарату або при його тривалому застосуванні можливі рясне слинотеча, подразнення шкіри, блювота, зміна апетиту, поведінкових реакцій і збільшення молочної залози. У цих випадках застосування препарату слід припинити і при необхідності призначити симптоматичні засоби.

Стоп-Інтим краплі сумісні з іншими лікарськими препаратами, кормами і кормовими добавками. Не рекомендується спільне тривале застосування Стоп-Інтім® крапель з кортикостероїдами.

Терміни використання продукції тваринництва після застосування Стоп-Інтіма® не регламентуються.

 
Стоп-інтим краплі для котів та кішок - Apicenna - у великому інтернет-магазині Zoohub.ua Якщо терміново потрібно знайти Контрацептиви або інші зоотовари чи корми не піднімаючись з дивана, зайдіть до нас у віртуальний магазин Zoohub.ua Розгляньте пропозиції та підберіть Контрацептиви на найвигідніших умовах? Щоб не витрачати час на вибір Контрацептиви скористайтесь фільтрами. Введіть: Apicenna і Ви побачите список з Контрацептиви Apicenna. У нас підібрати зоотовари найпростіше. Можна не перейматися якістю товарів. Товари, які можна замовити у нас, виробляють відомі компанії, наприклад Apicenna. Якщо з'явилися під час вибору Стоп-інтим краплі для котів та кішок - Apicenna питання запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Транспортуємо продукцію в Луцке найшвидше.
Подробнее
Характеристики
 • Форма випуску:
 • Об'єм:
  2 мл , 2,5 мл
 • Тварина:
 • Країна-виробник:
  руський корабль - нах*й
 • Виробник:
  Apicenna
 • Категорія ветеринарного препарату:
  Контрацептиви
 • Тип застосування:
  Для перорального застосування
 • Діюча речовина:
  Мегестрола ацетат
 • Умови зберігання:
  Захищене від сонця місце , Температура от 2 до 25 °С
 • Побічна дія:
  Блювота , Збільшення молочної залози , Індивідуальна чутливість , Поганий апетит , Подразнення шкіри , Слинотеча
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Оцінка
Відповіді на питання, що часто ставляться:
✅ Як вибрати та купити Стоп-інтим краплі для котів та кішок - Apicenna ?
Спеціалісти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вибрати та придбати найякісніші товари, телефонуйте 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 ми з радістю допоможемо Вам.
✅ Чому варто придбати Стоп-інтим краплі для котів та кішок - Apicenna в інтернет-магазині ветаптеки Zoohub?
Причини, з яких варто замовити товар у нас у магазині:
 • найвища якість товару
 • різноманітність асортименту
 • найкращі умови доставки та оплати
✅ Ви здійснюєте доставку товару Стоп-інтим краплі для котів та кішок - Apicenna іншими містами України?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території України та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста. Також є можливість самовивезення у містах Київ та Харків. З більш детальною інформацією про доставку та оплату Ви можете ознайомитись у розділі Доставка та розділі Оплата .
✅ Чому Стоп-інтим краплі для котів та кішок - Apicenna це - 100% якісний та надійний продукт?
Інтернет-магазин Zoohub здійснює реалізацію ветпрепаратів та зоотоварів всесвітньо визнаних виробників. Весь асортимент товарів гарантовано преміальної якості!
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину