Сінулокс препарат для ін'єкції - Zoetis

Артикул: 1909201801
( 11 )
Немає на складі
В наявності
Варіант:
Ціна за товар
1 750 грн
+
Кількість товарів на складі >10 шт
Мінімальна сума замовлення: 299 грн
Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Самовивіз
Способи оплати
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • Приват24
 • LiqPay
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • Monobank
Опис

Синулокс RTU, 40 мл, 100 мл – препарат для лікування бактеріальних інфекцій дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи, м'яких тканин та шкіри у великої рогатої худоби, свиней, собак та кішок.

Опис та склад: стерильна масляниста суспензія для ін'єкцій світло-кремового кольору.

1 мл препарату містить діючі речовини:

 • 140 мг амоксициліну у формі амоксициліну тригідрату
 • 35 мг клавуланової кислоти у формі клавуланату кальцію.

Фасування: 100 мл, 40 мл у скляному флаконі.

Фармакологічні властивості:

Синулокс RTU має широкий спектр бактерицидної активності щодо більшості грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів, включаючи штами, що продукують b-лактамазу. Резистентність до b-лактамних антибактеріальних препаратів обумовлена ​​здатністю мікроорганізмів виробляти b-лактамазу - фермент, який руйнує b-лактамне кільце антибіотика раніше, ніж він зможе вплинути на бактеріальну клітину. Клавуланова кислота інактивує b-лактамазу та відновлює чутливість бактерії до бактерицидної дії амоксициліну.

Застосування: Перед використанням вміст флакона ретельно струсити до отримання однорідної суспензії. Місце введення після ін'єкції злегка помасажувати.

Вид тварини Спосіб введення Доза/Курс лікування
ВРХ, Свині внутрішньом'язово 1 мл препарату на 20 кг ваги тварини (8,75 мг на 1 кг ваги) 1 раз на добу протягом 3-5 днів
Собаки, Кішки внутрішньом'язово 1 мл на 20 кг ваги тварини 1 раз на добу протягом 3-5 днів

Побічні дії: У гіперчутливих тварин можливі алергічні реакції, які швидко проходять. Щоб уникнути алергічних реакцій, рекомендується вводити антигістамінні засоби.

Протипоказання: забороняється вводити внутрішньовенно та інтратрахеально. Не застосовувати кроликам, морським свинкам, хом'якам та піщанкам. Препарат не можна змішувати з іншими ліками в одному шприці та використовувати одночасно з бактеріостатичними хіміотерапевтичними препаратами.

Особливі вказівки: Забій тварин на м'ясо дозволяється через 14 діб. Молоко можна використовувати не раніше, ніж через 60 годин після останнього застосування препарату.

Термін та умови зберігання: у сухому та темному місці, при температурі від 3 до 25°С. Термін придатності – 2 роки.

ІНСТРУКЦІЯ по застосуванню Синулокса RTU для лікування хвороб бактеріальної етіології у великої рогатої худоби, свиней, собак та котів (Організація-розробник «Zoetis», США)

І . Загальна інформація

1. Торговельна назва препарату: Sinulox RTU (Synulox RTU).

Міжнародні нерівні назви активних речовин: амоксицилін, клавуланова кислота.

2. Смачна форма: суспензія для ін'єкцій.

Синулокс RTU в 1 мл як діючі речовини містить 140 мг амоксициліну (у формі амоксициліну тригідрату) і 35 мг клавуланової кислоти (у формі кальцію клавуланату), а як допоміжні речовини - фракціонована кокосова олія - ​​до 1 мл.

Зовнішній вигляд, синолокс RTU - це жирна суспензія світлого кремового кольору.

3. Препарат вивільняється 40 мл і 100 мл, які запечатані гумовими пробками, підсиленими алюмінієвими ковпачками.

4. Препарат зберігається у закритому упаковці виробника в сухому місці, захищеному від світла, окремо від їжі та харчування при температурі 3°С до 25°С. Тривалість зберігання препарату після відкриття пляшки становить 28 днів за вказаних умов зберігання. Термін зберігання препарату, що підлягає умовам зберігання, становить 2 роки з дати виробництва. Заборонено вживати препарат після закінчення терміну придатності.

5. Sinulox RTU слід зберігати в місцях, недоступних для дітей.

6. Невикористаний препарат використовується відповідно до вимог закону.

ІІ. Фармакологічні властивості

7. Sinulox RTU належить до групи комбінованих антибактеріальних препаратів.

амоксицилін - активна речовина синулологів RTU - напівсинтетичний антибіотик групи пеніциліну. Клавуланова кислота інактивує пеніцилантичний мікроорганізм пеніцильоз і, тим самим, відновлює чутливість бактерій до бактерицидної дії амоксициліну.

антибактеріальна дія амоксициліну - це функціональна активність бактеріальних ферментів транссептиду, що бере участь у зв'язуванні з прив’язкою Основний компонент клітинної стінки мікроорінізму, що призводить до загибелі бактерій.

Поєднання амоксициліну з клавулановою кислотою має широкий спектр бактерицидної активності стосовно більшості грампозитивних та грамнегативних бактерій, включаючи штами, що виробляють [S-лактамазу: стафілокок, стрептокок, коринембакторіум, Bacillus antracis, Actinomyces Bovis, Peptostropcoccus spp. Necrophorum, Bacteroides, Haemophilus spp., Moraxe LLA spp., Actinobacillus pleuropneumoniae та Actinobacillus ligneresi. Вивільнення препарату з організму відбувається в основному з сечею.

Синолокс РТУ з точки зору впливу тіла належить до помірно небезпечних сполук (3 клас 3 класу відповідно до Gost 12.1.007).

ІІІ. Процедура застосування

8. RTU Sinulox використовується для великої рогатої худоби, свиней, собак та котів для дихальних захворювань бактеріальної етіології, післяпологового інфекції, метритів, маститу, шкіри та м’яких тканин.

9. Заборонено використовувати RTU Sinulox з тваринами з гіперчутливістю до антибіотиків R-Lactam.

10. Sinulox RTU вводиться тваринам у дозі 8,75 мг активних речовин на 1 кг тваринної маси, що еквівалентно 1 мл препарату на 20 кг живої ваги. Препарат вводиться один раз на день, курс лікування становить від 3 до 5 днів.

Перед кожним використанням пляшку з Sinulogos rtu ретельно струшують до отримання однорідної суспензії. Собаки та коти вводять внутрішньом’язово або підшкірно, велику рогату худобу та свині - лише внутрішньом’язово. Місце ін'єкції після введення препарату рекомендується масажу. Для введення препарату використовуються лише сухі шприци та голки. Sinulox RTU не може бути введений внутрішньовенно або внутрішньочеревним.

11. Симптоми передозування не встановлені.

12. Особливості дії на початку введення та скасування препарату не були виявлені.

13. Слід уникати проходів при введенні наступної дози препарату, оскільки це може призвести до зниження ефективності. У випадку, коли він приймає одну дозу, необхідно якомога швидше ввести її. Далі, хід лікування повинен бути відновлений у наданих дозах та схемі застосування.

14. При використанні препарату відповідно до цієї інструкції зазвичай відзначаються побічні ефекти та ускладнення. У разі алергічних реакцій застосовується та призначається вживання препарату, а антигістамінні та симптоматичні лікування призначаються та призначаються.

15. Використання суглобів з бактеріостатичними антибіотиками не рекомендується.

16. Молоко можна використовувати для харчових цілей не раніше, ніж через 108 годин після останнього вживання препарату. Молоко, отримане до закінчення терміну дії зазначеного періоду, може бути використане для годування тварин після термічної обробки.

Забою великої рогатої худоби для м'яса дозволяється не раніше, через 42 дні свині - не раніше 31 день пізніше. М’ясо тварин, що примусво вбиваються до закінчення терміну зазначеного періоду, може бути використане для годування хутряних тварин.

IV. Заходи особистої профілактики

17. Працюючи з препаратом, слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни та запобіжних заходів безпеки під час роботи з ветеринарними лікарськими засобами. Працюючи з наркотиком, заборонено пити, палити, їсти. В кінці роботи з препаратом мийте руки водопровідною водою та милом.

18. У разі випадкового контакту препарату зі шкірою та слизовими оболонками їх потрібно промивати великою кількістю води. Люди з гіперчутливістю К (3-лактамні антибіотики повинні уникати прямого контакту з RTU Sinulox. У випадку прояву алергічної реакції або якщо препарат випадково вводиться, вам слід негайно звернутися до медичного закладу (мати інструкції щодо вживання препарату та етикетки ).

19. Порожня упаковка з -під препарату заборонена для побутових цілей, вона підлягає утилізації побутовими відходами. Pharraa Latina S.R.L, Borgo San Michele (LT) SS 156KM50- LATINA, Italy.

Інструкція була розроблена компанією & Laquo; Zoetis Inc. , 07932 США).

Сінулокс препарат для ін'єкції - Zoetis - на сайті зоотоварів Зоохаб. Якщо потрібно вибрати Антибіотики та інші ветеренарні препарати чи корми не піднімаючись з дивана, зайдіть до нас у онлайн-ветаптеу Zoohub. Розгляньте асортимент та підберіть Антибіотики із вигодами для бюджету? Щоб правильно підібрати Антибіотики за допомогою нашої навігаційної системи. Введіть: Zoetis і перед вами будуть усі Антибіотики Zoetis. У нас ви зможете швидко вибрати потрібні зоотовари. Можна не сумніватися в якості товарів. Всі товари, представлені в нашому магазині, розроблені відомими компаніями, наприклад Zoetis. Виникли при виборі Сінулокс препарат для ін'єкції - Zoetis питання можна поставити нашому фахівцю. Товари можна забрати в Броварах без затримок.
Подробнее
Характеристики
 • Форма випуску:
 • Об'єм:
  40 мл , 100 мл
 • Призначення засобу:
  Захворювання органів дихання , Захворювання сечостатевої системи , Здоров'я шлунково-кишкового тракту
 • Країна-виробник:
  США
 • Виробник:
  Zoetis
 • Категорія ветеринарного препарату:
  Антибіотики
 • Тип застосування:
  Внутрішньом'язово
 • Діюча речовина:
  Клавуланова кислота , Амоксициллін
 • Умови зберігання:
  Захищене від сонця місце , Температура від 5 до 25 °С
 • Побічна дія:
  Алергія , Індивідуальна чутливість
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Оцінка
Відповіді на питання, що часто ставляться:
✅ Як вибрати та купити Сінулокс препарат для ін'єкції - Zoetis ?
Спеціалісти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вибрати та придбати найякісніші товари, телефонуйте 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 ми з радістю допоможемо Вам.
✅ Чому варто придбати Сінулокс препарат для ін'єкції - Zoetis в інтернет-магазині ветаптеки Zoohub?
Причини, з яких варто замовити товар у нас у магазині:
 • найвища якість товару
 • різноманітність асортименту
 • найкращі умови доставки та оплати
✅ Ви здійснюєте доставку товару Сінулокс препарат для ін'єкції - Zoetis іншими містами України?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території України та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста. Також є можливість самовивезення у містах Київ та Харків. З більш детальною інформацією про доставку та оплату Ви можете ознайомитись у розділі Доставка та розділі Оплата .
✅ Чому Сінулокс препарат для ін'єкції - Zoetis це - 100% якісний та надійний продукт?
Інтернет-магазин Zoohub здійснює реалізацію ветпрепаратів та зоотоварів всесвітньо визнаних виробників. Весь асортимент товарів гарантовано преміальної якості!
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину