Сімпаріка для собак від бліх та кліщів - Simparica

Артикул: 2407202022
( 21 )
Немає на складі
В наявності
Варіант:
Ціна за товар
719 грн
649 грн
-9.74 %
+
Кількість товарів на складі >10 уп
Мінімальна сума замовлення: 299 грн
Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Самовивіз
Способи оплати
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • Приват24
 • LiqPay
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • Monobank
Опис
  Таблетки Simparica (Сімпаріка) Zoetis (Зоетіс) призначені для боротьби із такими паразитами собак: блохами, кліщами.

Сімпаріка - це новітня розробка ветеринарної промисловості для вашої собаки.

Діюча речовина - сароланер (кількість діючої препарату залежить від маси тварини), відноситься до групи інсектоакарицидів, знищує фактичних ектопаразитів: впливає на всі види кліщів, включаючи іксодових. Simparica застосовується орально, таблетку згодовують собаці окремо або з їжею.

Після прийому, препарат всмоктується в кровотік пса, максимальна концентрація токсину в плазмі досягається через три години. Сароланер впливає на нервову систему паразитів, що призводить до їх загибелі. В протягом перших 12 годин гинуть всі присутні шкідники. Наступні інтоксикації кліщами можливі, однак комаха вмирає, не встигнувши відкласти яйця в шерсті чотириногого друга, таким чином, знижується ризик зараження ектопаразитами підстилки тварини і місця існування. Ліки можна купити в зоомагазині або замовити на сайті.

Препарат Сімпаріка від кліщів, бліх для цуценят і собак, випускається в різному дозуванні, враховуючи вагу собаки: 
 • Вага 1,3-2,5 кг - одна таблетка 5 мг;
 • Вага 2,6-5,0 кг - одна таблетка 10 мг;
 • Вага 5,1-10,0 кг - одна таблетка 20 мг;
 • Вага 10,1-20,0 кг - одна таблетка 40 мг;
 • Вага 20,1-40,0 кг - одна таблетка 80 мг;
 • Вага 40,1-60,0 кг - одна таблетка 120 мг.
 • Собакам, чия вага перевищує 60 кг - застосовують комбінацію препарату Сімпаріка. Допустимо лікування кліщових інвазій у цуценят не раніше 8 тижневого віку.

Важливим аспектом противопразитарної терапії виступає правильне застосування препарату: пес повинен повністю з'їсти таблетку Сімпаріка. Як правило, з цим не виникає проблем, оскільки ліки має апетитний печінковий смак. Якщо ви господар дуже примхливого чотириногого друга, рекомендується вмішати пігулку в корм. Заради збереження ефективності, заборонено розділяти таблетку.

Антиблошиний терапія проводиться щомісяця в період активності ектопаразитів, тому рекомендуємо купити таблетки від кліщів Сімпаріка, з настанням перших теплих днів, ціна залежить від дистриб'ютора. Оскільки Сароланер відрізняється низькою токсичністю, побічні ефекти від прийому Сімпаріка зведені до мінімуму. Однак якщо ви помітили індивідуальну непереносимість тваринного до компонентів засобу, лікування необхідно зупинити. Клоп не є паразитом від укусів якого захищає препарат.

На сьогодні таблетки Сімпаріка завоювали любов великої кількості власників собак, ціна на ліки залежить від дозування, підібрати і купити необхідний засіб можна в інтернет - магазині ZOOHUB.

Перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з ветеринаром і ознайомтеся з ІНСТРУКЦІЄЮ, наведеною нижче! ! !

Інструкція по ветеринарному застосування таблеток Сімпaріка (Simparica)

Організація-розробник інструкції: «Zoetis Inc», 10 Sylvan Way, Parsippany, New Je  rsey 07054, USA

I. Загальні відомості

 1. Торгівельне найменування лікарського препарату: Сімпаріка (Simparica). Міжнародна непатентована назва: caрoлaнeр.
 2. Лікарська форма: таблетки для перорального застосування. Сімпаріку випускають в шести дозуваннях, що містять в 1 таблетці в якості діючої речовини саролaнepу 5, 10, 20, 40, 80 і 120 мг, а також допоміжні речовини: лактозу, натрію карбоксиметил крохмаль, кремнію діоксид колоїдний, магнію стеарат і Смакоароматична гранульовану основу .
 3. За зовнішнім виглядом таблетки квадратної форми з написом на одному боці таблетки: «5» (дозування 5 мг / табл.), «10» (дозування 10 мг / табл.), «20» (дозування 20 мг / табл.), « 40 »(дозування 40 мг / табл.),« 80 »(дозування 80 мг / табл.) або« 120 »(дозування 120 мг / табл.), із закругленими кутами, коричневого кольору в крапку. Срок придатності лікарського препарату при дотриманні умов зберігання - 3 роки з дати виробництва. Забороняється застосовувати Сімпаріку після закінчення терміну придатності.
 4. Сімпаріку випускають розфасованої в блістери по 1, 3 або 6 таблеток. Блістери упаковані в картонні коробки. У кожну коробку вкладена інструкція із застосування російською мовою.
 5. Зберігають лікарський препарат в закритій упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від продуктів харчування і кормів при температурі від 2 ° C до 30 ° С.
 6. Сімпаріку слід зберігати в місцях, недоступних для дітей.
 7. Невикористаний лікарський препарат утилізують відповідно до вимог законодавства.
 8. Сімпаріку відпускають без рецепта ветеринарного лікаря.

II. Фармакологічні властивості

 1. Сімпаріка відноситься до групи інсектоакарицидних препаратів системної дії.
 2. Сароланер, що входить до складу препарату - з'єднання ізоксазолінової групи, активне відносно бліх, іксодових, саркоптоідних, псороптоідних і демодекозних кліщів, що паразитують на собаках. Сароланер діє в нервово-м'язових синапсах членистоногих і пригнічує функцію рецептора нейромедіатора гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК) і глутаматного рецептора, викликаючи неконтрольовану нейром'язову активність, що приводить до загибелі комах і кліщів. Після перорального введення препарату сароланер швидко всмоктується в шлунково-кишковому тракті (біодоступність становить > 85%), надходить в системний кровотік, досягаючи максимальної концентрації в плазмі менше ніж через 3 години, проникає в більшість органів і тканин, практично не метаболізується, виводиться з організму в незмінному стані, переважно з жовчю і фекаліями, період напіввиведення становить 10-12 діб. Після перорального введення таблетки дія препарату зберігається протягом не менше 5 тижнів (35 днів). Препарат викликає загибель бліх, паразитуючих на собаці, не пізніше, ніж через 3 години, а іксодових кліщів - не пізніше ніж через 8 годин після введення лікарського препарату. Загибель бліх відбувається до відкладання яєць, що профілактує контамінацію приміщень яйцями і личинками. Сімпаріка знижує ризик передачі збудників бабезіозу (Babesia canis), хвороби Лайма (Borrelia burgdorferi) і анаплазмозу (Anaplasma phagocytophilum), внаслідок знищення іксодових кліщів до передачі збудників вищевказаних хвороб. Сімпаріка за ступенем впливу на організм відноситься до речовин малонебезпечних (4 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007) зі слабо вираженими кумулятивними властивостями.

III. Порядок застосування

 1. Сімпаріку призначають собакам для лікування і профілактики ентомози, що викликається блохами (Ctenocephalides felis, Ctenocephalidеѕ саnis), акарози, що викликаються іксодовими (Dermacentor reticulatus, Dermacentor variabilis, Ixodes hexagonus, Ixodes holocyclus, Ixodes ricinus, Ixodes scapularis, Rhipicephalus sanguineus, Amblyomma americanum, Amblyomma maculatum ), саркоптоідними (Sarcoptes scabiei), псороптоідними (Otodectes cynotis) і демодекозними (Demodex canis) кліщами.
 2. Протипоказанням до застосування Сімпаріки є індивідуальна непереносимість тваринам компонентів препарату, а також виражені порушення функції печінки і нирок. Не підлягають обробці хворі на інфекційні хвороби і видужуючі тварини, а також цуценята молодше 8-тижневого віку.
 3. При роботі з Сімпарікою слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбаченої при роботі з лікарськими препаратами. Під час роботи забороняється палити, пити і приймати їжу, після закінчення роботи слід ретельно вимити руки водою з милом. Людям з гіперчутливістю до компонентів препарату слід уникати прямого контакту з Сімпарікою. У разі прояву алергічних реакцій або при випадковому потраплянні препарату в організм людини слід негайно звернутися в медичний заклад (при собі мати інструкцію із застосування препарату і етикетку).
 4. Спеціальних досліджень щодо застосування вагітним і годуючим сукам не проводилося. Можливість застосування препарату цим групам тварин визначає лікуючий ветеринарний лікар на підставі оцінки співвідношення користі до можливого ризику його застосування.
 5. Сімпаріку застосовують собакам в будь-який час року індивідуально перорально з руки, або в суміші з кормом, або вводять примусово в пащу в мінімальній дозі 2 мг сароланера на один кілограм маси тварини. Прийом корму на біодоступність сароланера не впливає. Препарат має привабливий смак і, як правило, охоче поїдається собаками. Слід переконатися в тому, що собака проковтнув таблетку з необхідною дозою препарату. Дози Сімпаріки в залежності від маси тварини і використовуваної дозування представлені в таблиці.
Маса тварини (кг) Вміст Салоранера в таблетці (мг) Маркування застосовуваних таблетках Кількість застосовуваних таблеток
1,3 - 2,5 5 5 1
2,6 - 5,0 10 10 1
5,1 - 10,0 20 20 1
10,1 - 20,0 40 40 1
20,1 - 40,0 80 80 1
40,1 - 60,0 120 120 1
> 60,1 Застосовують відповідну комбінацію таблеток
 1. При підборі дози не допускаєть ся розламуваня і поділ таблетки. У сезон активності бліх і іксодових кліщів препарат слід застосовувати щомісяця. При лікуванні корости, демодекозу і отодектозу Сімпаріку застосовують дворазово з інтервалом 30 днів.
 2. Побічні явища і ускладнення при застосуванні препарату відповідно до інструкції, як правило, не спостерігаються. При підвищеній індивідуальній чутливості до компонентів препарату і появі алергічних реакцій його використання припиняють і призначають тварині антигістамінні засоби, адреноміметики і засоби симптоматичної терапії.
 3. При передозуванні препарату в дуже рідкісних випадках можливі неврологічні симптоми: зниження апетиту і приросту маси тіла, пригнічений стан, слинотеча, тремор, атаксія, хитка хода. Проводять симптоматичну терапію.
 4. Інформація про несумісність Сімпаріки з лікарськими препаратами інших фармакологічних груп відсутня.
 5. Особливості дії при першому застосуванні препарату і при його скасуванні не встановлені. Сімпаріка добре переноситься породами собак з мутаціями гена МDR1, чутливими до авермектини (коллі, шелті та інші).
 6. Слід уникати порушень схеми застосування препарату, так як це може привести до зниження його ефективності. У разі пропуску чергової дози, застосування препарату відновлюють відповідно до цієї інструкції.
 7. Сімпаріка не призначена для застосування продуктивним тваринам.

Найменування та адреси виробничих майданчиків виробника лікарського препарату для ветеринарного застосування.

Зоетіс Ел Ел Сі, 601 В. Корнхаскер Хайвей, Лінкольн, Небраска, 68521, США / Zoetis LLC, 601 W. Cornhusker Highway, Lincoln, NE Lincoln, NE 68521, USA: виробництво, контроль якості, випуск серії готового лікарського препарату в обіг .Ховіон ФармаСіенція CA, Сеті Казас, Лоурес, Португалія 2674-506 / Hovione FarmaCiencia SA Sete Casas, Loures, Portugal.2674-506: виробництво, контроль якості, випуск серії проміжного продукту отриманої розпилювальної сушінням дисперсії (РСД) сароланера.Пекеджінг Коордінейторс Інк , 3001 Ред Лайон Роуд, Філадельфія, Пенсільванія, США / Packaging Coordinators Inc, 3001 Red Lion Road, Philadelphia, PA 19114, USA: упаковка готового лікарського препарату. Зоетіс Ел Ел Сі, 2605 Е.Кілгор Роуд, Каламазу, Мічиган 49001, США / Zoetis LLC, 2605 E. Kilgore Rd, Kalamazoo, MI 4900, USA:

Сімпаріка для собак від бліх та кліщів - Simparica - у великому інтернет-магазині Зоохаб. Якщо потрібно купити Засоби від бліх і кліщів для собак або інші ветеринарні препарати чи корми не встаючи з дивана, зайдіть у наш електронний магазин Zoohub.ua З каталогу підберіть Засоби від бліх і кліщів для собак за бюджетною ціною? Щоб запросто підібрати Засоби від бліх і кліщів для собак скористайтесь нашою навігацією. Введіть: Simparica і Ви побачите всі необхідні Засоби від бліх і кліщів для собак Simparica. У нас найпростіша система підбору ветеринарних препаратів. Можна не перейматися якістю товарів. Усі зоотовари, які можна придбати у нас, створені відомими виробниками, наприклад Simparica. Якщо виникли під час вибору Сімпаріка для собак від бліх та кліщів - Simparica питання запитайте наших менеджерів. Замовлення заберіть у Украине у потрібні терміни.
Подробнее
Характеристики
Відгуки
Кира
10.12.2020, 22:38
Хорошие таблетки, работают и при лечении и в целях профилактики. Отлично.
Лиля
11.04.2021, 01:55
Недавно столкнулись с неприятным, паразитарным заболеванием. Собака стала беспокойной, вечно дергалась, чухалась. Как только заметили, сразу обратись к ветеринару. Он посоветовал это препарат. Удобная форма выпуска. Пес ест таблетку сам, не нужно принудительно вводить. Эффект виден уже через несколько дней. При лечении заболеваний назначают комплексное лечение. Никаких побочных реакций я не заметила. Могу сказать, что довольна результатом.
Олег
28.07.2020, 02:36
Демодекоз у собак – это проблема, которая требует оперативного решения. Производители предлагают разные ветеринарные товары, но в этом ассортименте важно найти максимально эффективное средство. Эти таблетки покупал уже несколько раз. Собака их ест самостоятельно, что удобно. Они же и эффективное профилактическое средство. Единственное, что смущает, это цена, мне кажется, не все могут себе позволить потратить такую сумму на борьбу с паразитами. А так все отлично.
Стас
22.08.2022, 16:07
Я давно покупаю эти таблетки. Уже все друзья знают о них. Они помогают не только, когда речь идет о профилактике, но и при лечении паразитарных заболеваний. Период действия около пяти недель. Лечение обязательно должно происходить под контролем ветеринара. Важно рассчитывать точную дозировку для приема, исходя из веса вашего питомца. При соблюдении всех рекомендаций эффект не заставит себя ждать. Отличное средство, побочные эффекты отсутствуют, рекомендую.
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Оцінка
Відповіді на питання, що часто ставляться:
✅ Як вибрати та купити Сімпаріка для собак від бліх та кліщів - Simparica ?
Спеціалісти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вибрати та придбати найякісніші товари, телефонуйте 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 ми з радістю допоможемо Вам.
✅ Чому варто придбати Сімпаріка для собак від бліх та кліщів - Simparica в інтернет-магазині ветаптеки Zoohub?
Причини, з яких варто замовити товар у нас у магазині:
 • найвища якість товару
 • різноманітність асортименту
 • найкращі умови доставки та оплати
✅ Ви здійснюєте доставку товару Сімпаріка для собак від бліх та кліщів - Simparica іншими містами України?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території України та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста. Також є можливість самовивезення у містах Київ та Харків. З більш детальною інформацією про доставку та оплату Ви можете ознайомитись у розділі Доставка та розділі Оплата .
✅ Чому Сімпаріка для собак від бліх та кліщів - Simparica це - 100% якісний та надійний продукт?
Інтернет-магазин Zoohub здійснює реалізацію ветпрепаратів та зоотоварів всесвітньо визнаних виробників. Весь асортимент товарів гарантовано преміальної якості!
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину