Краплі Срібний Захист - від паразитів для собак - Silver Defence

Артикул: 0204202101
( 9 )
Немає на складі
В наявності
Варіант:
Ціна за товар
59 грн
+
Кількість товарів на складі 5 шт
Мінімальна сума замовлення: 299 грн
Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Самовивіз
Способи оплати
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • Приват24
 • LiqPay
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • Monobank
Опис
Срібний захист (Silver Defence) для собак Опис

Silver Defence - Прозорий розчин для зовнішнього застосування.

Склад

1 мл препарату містить діючі речовини:

 • перметрин - 4%;
 • імідаклоприд - 10%;
 • пірипроксифен - 0,3 %.

Допоміжні речовини: каприловий тригліцерид, агідол, лимонна кислота, ПЕГ-400, N-метилпіролідон.

Фармакологічні властивості Silver Defence:

ATCvet QP53, ектопаразитициди, інсектициди і репеленти (QPS3AC54, перметрин, комбінації).

Фармакодинаміка

Срібний захист спот-он для собак належить до комбінованих інсекто-акарицидних препаратів для зовнішнього застосування.

Фармакологічні властивості препарату зумовлені властивостями діючих речовин.

Піретроїд перметрин - ефективний засіб проти усіх видів кровосисних комах та членистоногих (кліщів, бліх, вошей). Механізм його дії полягає у блокуванні передачі нервових імпульсів, що викликає порушення координації рухів, параліч та загибель ектопаразитів.

Імідаклоприд, діюча речовина препарату, належить до групи хлорнікотинілових сполук. Блокує постсинаптичні холінергічні рецептори, які чутливі до нікотину. Переривання передачі нервового імпульсу призводить до паралічу та згибелі паразита.

Імідаклоприд має нізький рівень проникнення через гематоенцефалічний бар'єр єр, тому практично не впливає на ЦНС ссавців.

Механізм дії імідаклоприду грунтується на взаємодії з ацетилхоліновими рецепторами членистоногих і порушенні передачі нервових імпульсів. Діючи як активатор нервового вузла членистоногих, імідаклоприд також посилює інсектоакарицидну дію перметрина.

Пірипроксифен - аналог ювенільного гормону, що регулює ріст й розвиток комах, у т. ч. бліх.

Механізм його дії полягає в порушенні нормального циклу метаморфози комахи: яйце - личинка -лялечка - доросла комаха.

Фармакокінетичні особливості:

Після місцевого застосування препарату Срібний захист спот-он для собак його активні компоненти, практично не всмоктуючись в системний кровотік, швидко розповсюджуються по поверхні тіла тварини і, утримуючись у епидермісі, волосяних цибулинах і сальних залозах, виявляють тривалу (до 4-х тижнів) контактну інсекто-акарицидну і репелентну дію.

Препарат Срібний захист спот-он для собак за ступенем впливу на організм належить до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки), при нанесенні на шкіру в рекомендованих дозах не виявляє місцево-подразнюючої, резорбтивно-токсичної, сенсибілізуючої, ембріотоксичної, терагенної і мутагенної дії.

Препарат токсичний для котів, бджіл, риби і інших гідробіонтів.

Застосування:

Профілактика і лікування собак при хворобах, спричинених ектопаразитами: блохами (Clenocephalus spp.), паразитоформними кліщами (Dermacentor spp., Rhipicephalus spp., Ixodes spp.), вошами (Trichodectes canis), волосоїдами.

Препарат також можна застосовувати для лікування алергічного блошиного дерматиту.

Дозування:

Сільвет Дефенс застосовують зовнішньо, безпосередньо на шкіру піпеткою-крапельницею у місця, недоступні для злизування (ділянка холки та вздовж хребта).

Залежно від маси тіла тварини, препарат Срібний захист спот-он для собак застосовують різного фасування:

Маса тіла собаки, кг

Доза препарату' (номінальний об'єм, мл)

від 1.5 до 4.0

0.6

від 4,0 до 10,0

1.5

від 10,0 до 20,0

3,0

від 20,0 до 30,0

4,0

від 30,0 до 40,0

6,0

більше 40,0

8,0

Препарат Сільвет Дефенс наносять на суху неушкоджену шкіру. Тримаючи піпетку вертикально (тубу), відламують наконечник і акуратно відкручують ковпачок і знімають захисну алюмінієву прошарку. Розділяють шерсть тварини і препарат наносять безпосередньо на шкіру між лопатками біля основи шиї.

При обробці великих тварин вміст піпеток наносять на шкіру в 3-4 місцях уздовж spini, від холки до хвоста. Загибель паразитуючих на тварині комах після обробки відбувається протягом 12 годин, загибель або відкріплення іксодових кліщів - протягом 48 годин. Репелентна дія препарату проти вошей, бліх, волосоїдів, двокрилих комах, а також іксодових кліщів після одноразової обробки тварини триває до 4 тижнів. Повторні обробки при необхідності проводять 1 раз в місяць.

При терапії алергічного дерматиту, викликаного комахами, препарат доцільно використовувати в поєднані з лікарськими засобами патогенетичної і симптоматичної терапії.

Краплі Silver Defence залишаються ефективними, навіть якщо шерсть тварини намокне, однак тривалого знаходження тварини в води рекомендується унікати, з метою запобігання зниження ефективності обробки. У таких випадках тварину повторно обробляють препаратом Срібний захист спот-он для собак, але не частіше 1 разу на тиждень.

Якщо тварину необхідно покупати з шампунем, рекомендується зробити це до застосування препарату.

Протипоказання:
 • Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату!
 • Не застосовувати Silver Defence цуценятам віком до 12 тижнів і/або масою тіла до 1,5 кг!
 • Не застосовувати препарат хворим, виснаженим та старим тваринам!
Застереження:

Застосування препарату тваринам під час вагітності і лактації грунтується на оцінці ризику та необхідності проведення обробки лікарем ветеринарної медицини.

Особини, які працюють з препаратом, повинні дотримуватися основних правил гігієни та безпеки, прийнятих при роботі з ветеринарними препаратами.

При випадковому попаданні препарату на шкіру, слизові оболонки, в очі необхідно ретельно промити їх проточною водою.

Обробку тварин необхідно проводити у гумовіх рукавицях, на відкритому повітрі або у добре вентильованому приміщені.

Після обробки тварин препаратом ретельно вимити руки з милому. Впродовж 48 годин після обробки тварин не гладити і не купати!

Форма випуску:

Полімерні піпетки або полімерні тубі з полімерним ковпачком з 0,6; 1,5; 3; 4; 6; 8 мл.

Зберігання:

Препарат зберігають в упакуванні виробника, в сухому, недоступному для дітей і тварин, місці, окремо від харчових продуктів та кормів, з температури від 5 до 25 °С.

Термін придатності - 3 роки

Для застосування у ветеринарній медицині!

Краплі Срібний Захист - від паразитів для собак - Silver Defence - у великому інтернет-магазині Zoohub. Якщо терміново потрібно вибрати Засоби від бліх і кліщів для собак або інші препарати чи корми не залишаючи вдома, зайдіть до нас у віртуальний магазин Zoohub. Розгляньте асортимент та виберіть Засоби від бліх і кліщів для собак за ринковими розцінками? Щоб правильно вибрати Засоби від бліх і кліщів для собак скористайтесь нашою навігацією. Введіть: Silver Defence і Вам будуть показані всі Засоби від бліх і кліщів для собак Silver Defence. Як бачите, процедуру підбору максимально спрощено. Можна не перейматися якістю товарів. Всі товари, представлені у нас, створені світовими виробниками, наприклад Silver Defence. Виникли при замовленні Краплі Срібний Захист - від паразитів для собак - Silver Defence питання задайте безкоштовно нашим фахівцям. Посилку отримайте в Запорожье якомога швидше.
Подробнее
Характеристики
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Оцінка
Рекомендовані товари
Швидке замовлення

Краплі від бліх і кліщів Ultra Protect для собак - інсектоакарицидної засіб, що знищує бліх, волосоїдів, іксодових кліщів, вошей, а також захищає від хвороб, які переносяться паразитами.

Швидке замовлення

Краплі на холку для кішок Ultra Protect - інсектоакарицидної препарат, який призначений для знищення бліх, іксодових кліщів, вошей і волосоїдів, що паразитують на тваринах, а також для захисту від захворювань переносите паразитами.

Швидке замовлення

Мілпро дог призначають собакам з лікувальною і профілактичною метою при нематодозах, цестодозах і змішаних нематод-цестодозних інвазіях, викликаних як личинковими формами, так і статевозрілими цестодами і нематодами наступних видів:

Швидке замовлення

Препарат застосовується для зняття свербіння, пов'язаного з алергічними та атопічними дерматитами серед собак віком від 12 місяців і старше, вагою не менше 3-х кг.

Швидке замовлення

Профілактика та лікування зараження блохами (Ctenocephalides felis, Ctenocephalides canis, Pulex irritans) протягом 8 місяців.

Відповіді на питання, що часто ставляться:
✅ Як вибрати та купити Краплі Срібний Захист - від паразитів для собак - Silver Defence ?
Спеціалісти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вибрати та придбати найякісніші товари, телефонуйте 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 ми з радістю допоможемо Вам.
✅ Чому варто придбати Краплі Срібний Захист - від паразитів для собак - Silver Defence в інтернет-магазині ветаптеки Zoohub?
Причини, з яких варто замовити товар у нас у магазині:
 • найвища якість товару
 • різноманітність асортименту
 • найкращі умови доставки та оплати
✅ Ви здійснюєте доставку товару Краплі Срібний Захист - від паразитів для собак - Silver Defence іншими містами України?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території України та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста. Також є можливість самовивезення у містах Київ та Харків. З більш детальною інформацією про доставку та оплату Ви можете ознайомитись у розділі Доставка та розділі Оплата .
✅ Чому Краплі Срібний Захист - від паразитів для собак - Silver Defence це - 100% якісний та надійний продукт?
Інтернет-магазин Zoohub здійснює реалізацію ветпрепаратів та зоотоварів всесвітньо визнаних виробників. Весь асортимент товарів гарантовано преміальної якості!
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину