Селафорт для собак та котів до 2,5 кг - краплі для зовнішнього застосування - KRKA

Артикул: 2207202001
( 4 )
Немає на складі
В наявності
Ціна за товар
140 грн
+
Кількість товарів на складі >10 шт
Мінімальна сума замовлення: 299 грн
Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Самовивіз
Способи оплати
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • Приват24
 • LiqPay
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • Monobank
Опис
Краплі на холку KRKA Селафорт від зовнішніх і внутрішніх паразитів (інструкція із застосування)

Торговельне найменування лікарського препарату: Селафорт (Selafort).

Міжнародне непатентоване найменування: селамектин.

Склад і форма випуску

Лікарська форма: розчин для зовнішнього застосування.

Селафорт в формі 6% і 12% розчину в якості діючої речовини містить селамектин відповідно 60 мг / мл і 120 мг / мл і допоміжні речовини: ізопропіловий спирт, бутилгідрокситолуол, диметилсульфоксид.

За зовнішнім виглядом препарат являє собою прозорий розчин від безбарвного до жовтого кольору, або від безбарвного до коричневого, або від безбарвного до коричнево-жовтого, або від безбарвного до жовто-зеленого кольору.

Селафорт випускають розфасованим в полімерні піпетки різного об'єму з ковпачками різного кольору:

 • Селафорт 6% розчин по: 0,25 мл (рожевий ковпачок), 0,75 мл (бірюзовий ковпачок), 1 мл (сіро-коричневий ковпачок);
 • Селафорт 12% розчин по: 0,25 мл (фіолетовий ковпачок), 0,5 мл (помаранчевий ковпачок), 1 мл (червоний ковпачок), 2 мл (зелений ковпачок), 3,0 мл (темно-синій ковпачок).

Піпетки упаковують по 1 штук в блістер, які поміщають разом з інструкцією по застосуванню в картонні коробки. Колір коробки і ковпачків піпеток в цій коробці однакові.

Відпускається без рецепта лікаря ветеринарної медицини.

Фармакологічні властивості

Селафорт відноситься до протипаразитарних лікарських препаратів групи макроциклічних лактонів.

Діюча речовина препарату - селамектин володіє широким спектром системної нематодоцидної, інсектицидної і акарицидної дії, активний проти нематод, комах і саркоптоїдних кліщів, що паразитують у собак і кішок, володіючи ларвіцидними і овоцидними властивостями, перериває цикл розвитку комах.

Селафорт за ступенем впливу на організм відноситься до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), в рекомендованих дозах не має місцевоподразнюючої, резорбтивно-токсичної і сенсибілізуючої дії, добре переноситься кішками і собаками різних порід, включаючи коллі та споріднені породи собак.

Препарат токсичний для бджіл, а також для риб та інших гідробіонтів.

Порядок застосування

Селафорт призначають собакам і кішкам з лікувальною і профілактичною метою при ентомозах, викликаних блохами, вошами і волосоїдами, отодектозі, саркоптозі, анкілостомозі і токсокарозі, а також для профілактики дирофіляріозу.

Селафорт застосовують собакам і кішкам шляхом одноразового нанесення на суху неушкоджену шкіру, використовуючи піпетки різного фасування. Перед застосуванням препарату піпетку виймають з блістеру і, тримаючи вертикально, натискають на ковпачок, щоб проткнути носик піпетки, потім ковпачок знімають і, розсунувши шерсть між лопатками біля основи шиї, видавлюють вміст піпетки, безпосередньо на шкіру тварини. Дозу препарату (об'єм піпетки) вибирають, враховуючи вид і масу тварини:

Вага тварини, кг Колір ковпачка піпетки Селамектин, мг Концентрація, мг/мл Об'єм піпетки, мл
до 2,5 кг рожевий 15 60 0,25

 

Для знищення бліх (Ctenocefalides spp.) Селафорт застосовують собакам і кішкам одноразово, для попередження повторної інвазії - один раз на місяць протягом усього сезону найбільшої активності комах.

Для профілактики дирофіляріозу в регіонах, де реєструють Dirofilaria immitis, Селафорт застосовують тваринам щомісяця, починаючи за місяць до початку льоту переносників збудника - москітів і комарів, і закінчують не раніше, ніж через місяць після завершення їхнього льоту. Селафорт не знищує статевозрілих D.immitis, але знижує кількість циркулюючих мікрофілярій і личинок дирофілярій, і може застосовуватися навіть інвазованим тваринам.

При заміні хіміотерапевтичних засобів в програмі профілактики дирофіляріозу, інтервал між застосуванням Селафорта і лікарським засобом, що раніше застосовувався, повинен скласти не менше одного місяця.

Для лікування собак і кішок при отодектозі (вушній корості), викликаному O.cynotis, Селафорт застосовують одноразово.

При необхідності курс лікування повторюють через 1 місяць.

Для лікування собак при саркоптозі, викликаному S.canis, Селафорт застосовують дворазово з інтервалом 1 місяць, з метою профілактики можливої ​​інвазії препарат рекомендується: застосовувати 1 раз на місяць.

Для дегельмінтизації собак і кішок при токсокарозі, викликаному Toxocara cati, Toxocara canis, анкілостомозі, викликаному Ancylostoma tubaeformae, препарат застосовують з лікувальною метою одноразово, з метою профілактики - щомісяця.

Час необхідний для повного всмоктування Селафорта становить близько тридцяти хвилин. Після двох годин, в разі необхідності, тварину можна мити навіть із застосуванням шампуню, ефективність лікарського препарату при цьому не знижується

Протипоказання

Протипоказанням до застосування є підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів препарату (в тому числі і в анамнезі). Селафорт не слід наносити на вологу і / або пошкоджену шкіру.

Вагітним і лактуючим самкам при необхідності Селафорт застосовують після консультації з ветеринарним лікарем.

Селафорт не слід застосовувати цуценятам і кошенятам молодше 6-тижневого віку.

Селафорт не призначений для застосування продуктивним тваринам.

Побічні дії

При застосуванні лікарського препарату відповідно до діючої інструкції побічних явищ і ускладнень, як правило, не відзначається. У рідкісних випадках у кішок в місці нанесення препарату можлива поява алопеції, яка зазвичай досить швидко зникає без застосування лікарських засобів.

При застосуванні лікарського препарату відповідно до діючої інструкції побічних явищ і ускладнень, як правило, не відзначається. У рідкісних випадках у кішок в місці нанесення препарату можлива поява алопеції, яка зазвичай досить швидко зникає без застосування лікарських засобів.

Особливі вказівки

Селафорт не слід застосовувати одночасно з іншими протипаразитарними препаратами групи макроциклічних лактонів, у зв'язку з можливим взаємним посиленням їх токсичності.

При роботі з Селафортом слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з лікарськими препаратами.

Умови зберігання

Селафорт не слід застосовувати одночасно з іншими протипаразитарними препаратами групи макроциклічних лактонов, в зв'язку з можливим взаємним посиленням їх токсичності.

При роботі з Селафортом слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачених при роботі з лікарськими препаратами.

Виробник: KRKA, Ново-Место, Шмарьешка цеста 6, Республіка Словенія.

Селафорт для собак та котів до 2,5 кг - краплі для зовнішнього застосування - KRKA - в електронному магазині зоотоварів Zoohub.ua Якщо потрібно замовити Засоби від бліх і кліщів для собак або інші зоотовари чи корми не виходячи з квартири, відвідайте наш віртуальний магазин Зоохаб. Розгляньте пропозиції та виберіть Засоби від бліх і кліщів для собак з вигодами? Щоб правильно вибрати Засоби від бліх і кліщів для собак за допомогою наших фільтрів. Введіть: KRKA і Ви побачите список з Засоби від бліх і кліщів для собак KRKA. У нас проста система підбору зоотоварів. Жодних сумнівів у якості товарів. Усі зоотовари з нашого каталогу створені відомими виробниками, наприклад KRKA. Ті, що з'явилися при замовленні Селафорт для собак та котів до 2,5 кг - краплі для зовнішнього застосування - KRKA запитання можна прояснити у наших менеджерів. Замовлення можна отримати в Чернигове у мінімальні терміни.
Подробнее
Характеристики
 • Лікарська форма:
 • Форма випуску:
 • Вікова група:
  Від 6 тижнів
 • Розмір породи собаки:
 • Країна-виробник:
  Словенія
 • Виробник:
  KRKA
 • Категорія ветеринарного препарату:
  Протипаразитарні препарати
 • Тип застосування:
  Зовнішнє застосування
 • Діюча речовина:
  Селамектін
 • Захист від:
  Блохи , Власоїди , Вші , Кліщі , Нематоди
 • Вид паразитів:
  Зовнішні та внутрішні паразити
 • Дозволено застосування:
  від 1 кг ваги
 • Захист триває:
  до 4-х тижнів
Аналоги
Швидке замовлення

Стронгхолд згубно діє на личинки круглих гельмінтів, а також володіє овоцидними властивостями. Препарат не впливає на статевозрілих нематод Dirofilaria immitis, але знижує кількість циркулюючих в крові мікрофілярій, і його можна без побоювань застосовувати навіть раніше інвазованим тваринам.

Відгуки
Зоя
07.03.2023, 15:25
Каплі дуже понравились, в два раза дешевші за Стронгхолд і гарно лікують ушний кліщ у собак!👍❤️
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Оцінка
Відповіді на питання, що часто ставляться:
✅ Як вибрати та купити Селафорт для собак та котів до 2,5 кг - краплі для зовнішнього застосування - KRKA ?
Спеціалісти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вибрати та придбати найякісніші товари, телефонуйте 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 ми з радістю допоможемо Вам.
✅ Чому варто придбати Селафорт для собак та котів до 2,5 кг - краплі для зовнішнього застосування - KRKA в інтернет-магазині ветаптеки Zoohub?
Причини, з яких варто замовити товар у нас у магазині:
 • найвища якість товару
 • різноманітність асортименту
 • найкращі умови доставки та оплати
✅ Ви здійснюєте доставку товару Селафорт для собак та котів до 2,5 кг - краплі для зовнішнього застосування - KRKA іншими містами України?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території України та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста. Також є можливість самовивезення у містах Київ та Харків. З більш детальною інформацією про доставку та оплату Ви можете ознайомитись у розділі Доставка та розділі Оплата .
✅ Чому Селафорт для собак та котів до 2,5 кг - краплі для зовнішнього застосування - KRKA це - 100% якісний та надійний продукт?
Інтернет-магазин Zoohub здійснює реалізацію ветпрепаратів та зоотоварів всесвітньо визнаних виробників. Весь асортимент товарів гарантовано преміальної якості!
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину