Селафорт для котів - краплі для зовнішнього застосування - KRKA

Артикул: 2207202006
( 18 )
Немає на складі
В наявності
Варіант:
Ціна за товар
189 грн
+
Кількість товарів на складі >10 шт
Мінімальна сума замовлення: 299 грн
Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Самовивіз
Способи оплати
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • Приват24
 • LiqPay
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • Monobank
Опис
Selafort (Селафорт) by KRKA - Краплі від бліх кліщів і гельмінтів для кішок

Котики норовливі створіння, що люблять часто гуляти на вулиці, лазити по деревах за пташками чи зловити мишку десь в кущах. Та з приходом весни активізуються паразити, що легко кріпляться до шерсті тварини та можуть паразитувати на її тілі. Крім того, такі паразити, як кліщі можуть нашкодити здоров'я кота, адже кліщі є переносниками такої важкої хвороби, як дирофіляріоз, яка може призвести навіть до смерті вихованця.

Аби захистити пухнастика від шкідливих наслідків та зберегти його здоров'я варто подбати про нього завчасно. Каплі на холку від словенського бренду KRKA дозволить легко захистити кота від паразитів та зберегти його здоров'я. Достатньо нанести препарат на шкіру кота в основі шиї та дозволити йому ввібратися.

Переваги:

 • Швидка дія, препарат починає діяти через 2 години;
 • Можна купати тварину вже через 30 хв, без втрати властивості засобу;
 • Препарат легкий та простий у застосуванні;
 • Ефективно бореться з кліщами, гельмінтами та блохами;
 • Профілактичний засіб для запобігання зараження кота дирофіляріозом та іншими хворобами.

Склад і форма випуску:

Лікарська форма: розчин для зовнішнього застосування.

Селафорт в формі 6% і 12% розчину в якості діючої речовини містить селамектин відповідно 60 мг / мл і 120 мг / мл і допоміжні речовини: ізопропіловий спирт, бутилгідрокситолуол, диметилсульфоксид.

За зовнішнім виглядом препарат являє собою прозорий розчин від безбарвного до жовтого кольору, або від безбарвного до коричневого, або від безбарвного до коричнево-жовтого, або від безбарвного до жовто-зеленого кольору.

Селафорт випускають розфасованим в полімерні піпетки різного об'єму з ковпачками різного кольору:

 • Селафорт 6% розчин по: 0,25 мл (рожевий ковпачок), 0,75 мл (бірюзовий ковпачок), 1 мл (сіро-коричневий ковпачок);
 • Селафорт 12% розчин по: 0,25 мл (фіолетовий ковпачок), 0,5 мл (помаранчевий ковпачок), 1 мл (червоний ковпачок), 2 мл (зелений ковпачок), 3,0 мл (темно-синій ковпачок).

Піпетки упаковують по 1 штук в блістер, які поміщають разом з інструкцією по застосуванню в картонні коробки. Колір коробки і ковпачків піпеток в цій коробці однакові. Відпускається без рецепта лікаря ветеринарної медицини.

Фармакологічні властивості

Селафорт відноситься до протипаразитарних лікарських препаратів групи макроциклічних лактонів.

Діюча речовина препарату - селамектин володіє широким спектром системної нематодоцидної, інсектицидної і акарицидної дії, активний проти нематод, комах і саркоптоїдних кліщів, що паразитують у собак і кішок, володіючи ларвіцидними і овоцидними властивостями, перериває цикл розвитку комах.

Селафорт за ступенем впливу на організм відноситься до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), в рекомендованих дозах не має місцевоподразнюючої, резорбтивно-токсичної і сенсибілізуючої дії, добре переноситься кішками і собаками різних порід, включаючи коллі та споріднені породи собак.

Препарат токсичний для бджіл, а також для риб та інших гідробіонтів.

Порядок застосування

Селафорт призначають собакам і кішкам з лікувальною і профілактичною метою при ентомозах, викликаних блохами, вошами і волосоїдами, отодектозі, саркоптозі, анкілостомозі і токсокарозі, а також для профілактики дирофіляріозу.

Селафорт застосовують собакам і кішкам шляхом одноразового нанесення на суху неушкоджену шкіру, використовуючи піпетки різного фасування. Перед застосуванням препарату піпетку виймають з блістеру і, тримаючи вертикально, натискають на ковпачок, щоб проткнути носик піпетки, потім ковпачок знімають і, розсунувши шерсть між лопатками біля основи шиї, видавлюють вміст піпетки, безпосередньо на шкіру тварини. Дозу препарату (об'єм піпетки) вибирають, враховуючи вид і масу тварини:

Тварини Колір ковпачка піпетки Селамектін (мг) Вміст діючої речовин (мг/мл) Об'єм (номінальний обсяг піпетки/мл)
Коти і собаки: ≤ 2,5 кг Рожевий 15 60 0,25
Коти: 2,6-7,5 кг Бірюзовий 45 60 0,75
Коти: 7,6-10,0 кг Тепло-сірий 60 60 1,0
Коти: > 10 кг - Відповідна комбінація піпеток - Відповідна комбінація піпеток


Для знищення бліх (Ctenocefalides spp.) Селафорт застосовують собакам і кішкам одноразово, для попередження повторної інвазії - один раз на місяць протягом усього сезону найбільшої активності комах.

Для профілактики дирофіляріозу в регіонах, де реєструють Dirofilaria immitis, Селафорт застосовують тваринам щомісяця, починаючи за місяць до початку льоту переносників збудника - москітів і комарів, і закінчують не раніше, ніж через місяць після завершення їхнього льоту. Селафорт не знищує статевозрілих D.immitis, але знижує кількість циркулюючих мікрофілярій і личинок дирофілярій, і може застосовуватися навіть інвазованим тваринам.

При заміні хіміотерапевтичних засобів в програмі профілактики дирофіляріозу, інтервал між застосуванням Селафорта і лікарським засобом, що раніше застосовувався, повинен скласти не менше одного місяця.

Для лікування собак і кішок при отодектозі (вушній корості), викликаному O.cynotis, Селафорт застосовують одноразово.

При необхідності курс лікування повторюють через 1 місяць.

Для лікування собак при саркоптозі, викликаному S.canis, Селафорт застосовують дворазово з інтервалом 1 місяць, з метою профілактики можливої ​​інвазії препарат рекомендується: застосовувати 1 раз на місяць.

Для дегельмінтизації собак і кішок при токсокарозі, викликаному Toxocara cati, Toxocara canis, анкілостомозі, викликаному Ancylostoma tubaeformae, препарат застосовують з лікувальною метою одноразово, з метою профілактики - щомісяця.

Час необхідний для повного всмоктування Селафорта становить близько тридцяти хвилин. Після двох годин, в разі необхідності, тварину можна мити навіть із застосуванням шампуню, ефективність лікарського препарату при цьому не знижується

Протипоказання

 • Протипоказанням до застосування є підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів препарату (в тому числі і в анамнезі). Селафорт не слід наносити на вологу і / або пошкоджену шкіру.
 • Вагітним і лактуючим самкам при необхідності Селафорт застосовують після консультації з ветеринарним лікарем.
 • Селафорт не слід застосовувати цуценятам і кошенятам молодше 6-тижневого віку.
 • Селафорт не призначений для застосування продуктивним тваринам.

Побічні дії

 • При застосуванні лікарського препарату відповідно до діючої інструкції побічних явищ і ускладнень, як правило, не відзначається. У рідкісних випадках у кішок в місці нанесення препарату можлива поява алопеції, яка зазвичай досить швидко зникає без застосування лікарських засобів.

Особливі вказівки

 • Селафорт не слід застосовувати одночасно з іншими протипаразитарними препаратами групи макроциклічних лактонів, у зв'язку з можливим взаємним посиленням їх токсичності.
 • При роботі з Селафортом слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з лікарськими препаратами.

Умови зберігання

 • Селафорт не слід застосовувати одночасно з іншими протипаразитарними препаратами групи макроциклічних лактонов, в зв'язку з можливим взаємним посиленням їх токсичності.
 • При роботі з Селафортом слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачених при роботі з лікарськими препаратами.

Фасування: 45 мл, 60 мл.

Виробник: KRKA, Krka, d. d., Словенія

Селафорт для котів - краплі для зовнішнього застосування - KRKA - в інет-магазині Зоохаб. Якщо потрібно купити Засоби від бліх і кліщів для кішок або інші зоотовари чи корми не залишаючи квартири, зайдіть до нас у онлайн магазин Зоохаб. З каталогу виберіть Засоби від бліх і кліщів для кішок за прийнятною ціною? Щоб вам простіше було підібрати Засоби від бліх і кліщів для кішок скористайтесь зручною системою фільтрів. Введіть: KRKA і перед вами з'явиться Засоби від бліх і кліщів для кішок KRKA. Як бачите, все досить просто. За якість товарів можна не перейматися. Всі товари, представлені у нас, створені відомими брендами, наприклад KRKA. Ті, що з'явилися при підборі Селафорт для котів - краплі для зовнішнього застосування - KRKA питання запитайте нашого менеджера. Замовлення можна отримати у Каменском у необхідні терміни.
Подробнее
Характеристики
 • Лікарська форма:
 • Форма випуску:
 • Тварина:
 • Вікова група:
  Від 6 тижнів
 • Країна-виробник:
  Словенія
 • Виробник:
  KRKA
 • Категорія ветеринарного препарату:
  Протипаразитарні препарати
 • Тип застосування:
  Зовнішнє застосування
 • Діюча речовина:
  Селамектін
 • Захист від:
  Блохи , Власоїди , Вші , Кліщі , Нематоди
 • Вид паразитів:
  Зовнішні та внутрішні паразити
 • Дозволено застосування:
  від 2,6 кг ваги
 • Захист триває:
  до 4-х тижнів
Аналоги
Швидке замовлення

Стронгхолд згубно діє на личинки круглих гельмінтів, а також володіє овоцидними властивостями. Препарат не впливає на статевозрілих нематод Dirofilaria immitis, але знижує кількість циркулюючих в крові мікрофілярій, і його можна без побоювань застосовувати навіть раніше інвазованим тваринам.

Швидке замовлення

Формула з широким спектром винущує безліч паразитів. Мала об'ємна доза для легкого застосування. Зменшує самоушкодження, що викликається алергічним дерматитом

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Оцінка
Рекомендовані товари
Швидке замовлення

Селафорт призначають собакам і кішкам до 2,5кг з лікувальною і профілактичною метою при ентомозах, викликаних блохами, вошами і волосоїдами, отодектозі, саркоптозі, анкілостомозі і токсокарозі, а також для профілактики дирофіляріозу.

Швидке замовлення

Селафорт призначають собакам і кішкам з лікувальною та профілактичною метою при ентомозах, викликаних бліхами, вошами та власоїдами, отодектозі, саркоптозі, анкілостомозі та токсокарозі, а також для профілактики дирофіляріозу.

Рекомендовані статті
Як дізнатися, чи є у вашої кішки блохи?
Як дізнатися, чи є у вашої кішки блохи?

Навіть якщо ваш вихованець постійно знаходиться в квартирі та не гуляє на вулиці, ви не можете бути впевнені в тому, що він повністю захищений від бліх. Йдеться про невеликих, але досить живучих паразитів, які можуть протягом кількох місяців чекати свого моменту «атаки» домашнього улюбленця. Блохи у кішки - дуже поширене явище, тому потрібно знати, як визначити їх наявність і позбавитися цих надокучливих істот.

Відповіді на питання, що часто ставляться:
✅ Як вибрати та купити Селафорт для котів - краплі для зовнішнього застосування - KRKA ?
Спеціалісти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вибрати та придбати найякісніші товари, телефонуйте 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 ми з радістю допоможемо Вам.
✅ Чому варто придбати Селафорт для котів - краплі для зовнішнього застосування - KRKA в інтернет-магазині ветаптеки Zoohub?
Причини, з яких варто замовити товар у нас у магазині:
 • найвища якість товару
 • різноманітність асортименту
 • найкращі умови доставки та оплати
✅ Ви здійснюєте доставку товару Селафорт для котів - краплі для зовнішнього застосування - KRKA іншими містами України?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території України та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста. Також є можливість самовивезення у містах Київ та Харків. З більш детальною інформацією про доставку та оплату Ви можете ознайомитись у розділі Доставка та розділі Оплата .
✅ Чому Селафорт для котів - краплі для зовнішнього застосування - KRKA це - 100% якісний та надійний продукт?
Інтернет-магазин Zoohub здійснює реалізацію ветпрепаратів та зоотоварів всесвітньо визнаних виробників. Весь асортимент товарів гарантовано преміальної якості!
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину