Спектран - BioTestLab

Артикул: 0610201911
Нет на складе
Есть в наличии
Вариант:
Цена за товар
390 грн
+
Количество товаров на складе 7 шт
Минимальная сумма заказа: 299 грн
Способы доставки
 • Самовывоз
 • Новая Почта
 • Другие транспортные службы
Способы оплаты
 • Наличными при получении
 • Безналичный перевод
 • Приват 24
 • Liqpay
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • Monobank
Описание

Спектран.

Суспензія для ін’єкцій.

Склад:

1 мл препарату містить діючі речовини:

амоксицилін (у формі амоксициліну тригідрату) – 150,0 мг.;

бетаметазону дипропіонат (в перерахунку на бетаметазон) – 0,5 мг.;

Допоміжні речовини: спирт бензиловий, бутилгідрокситолуол, бутилгідроксианізол, алюмінію стеарат, пропіленгліколь дікаприлат/дікапрат.

Фармакологічні властивості:

Спектран - комплексний препарат, що має виражену протимікробну та протизапальну дію. Діючими речовинами Спектрану є антибіотик амоксицилін, та кортикостероїд бетаметазон; амоксицилін - має широкий спектр протимікробної дії, бетаметазон - посилює протизапальні процеси в організмі, запобігає виникненню можливих алергічних реакцій (в тому числі на компоненти препарату).

Амоксицилін – це антибіотик широкої бактерицидної дії з групи амінопеніцилінів. Він перешкоджає синтезу клітинної стінки, гальмуючи ферменти транспептидази та карбоксипептидази, викликаючи порушення осмотичного тиску в бактеріальній клітині, що призводить до загибелі бактерій на етапі їх росту.

Препарат активний щодо грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів (Streptococcusspp., Pasteurellaspp., Haemophilusspp., Bacillusanthracis, Actinomycesspp., Clostridiumspp., Corynebacteriumspp., Erysipelothrixrhusiopathiae, Listeriamonocytogenes, Actinobacillusspp., Bordetellabronchiseptica, Fusobacteriumspp., Moraxellaspp., Proteusmirabilis, Salmonellaspp.).

Максимальна концентрація в плазмі крові досягається через 1-2 години після введення препарату і зберігається на терапевтичному рівні протягом 48 годин.

Амоксицилін практично не метаболізується. Виділяється з організму переважно з сечею, меншою мірою - з молоком і з жовчю.

Бетаметазон - належить до групи синтетичних кортикостероїдів, має протизапальну, протисвербіжну, протиалергічну, антипроліферативну дію.

Бетаметазон пригнічує функції лейкоцитів і тканинних макрофагів. Обмежує міграцію лейкоцитів в область запалення. Порушує здатність макрофагів до фагоцитозу, а також до утворення інтерлейкіну-1. Сприяє стабілізації лізосомальних мембран, знижуючи тим самим концентрацію протеолітичних ферментів в ділянці запалення. Зменшує проникність капілярів, обумовлену вивільненням гістаміну. Пригнічує активність фібробластів і утворення колагену.

Бетаметазону дипропіонат має пролонговану дію внаслідок повільної абсорбції. Біодоступність бетаметазону становить приблизно 72 %, період напіввиведення - 5,6 год, з білками плазми зв'язується 64 %. Розпадається у печінці, виділяється нирками і лише незначна частина виводиться з жовчю.

Застосування:

Велика рогата худоба і свині: лікування при захворюваннях органів дихання (бронхіт, бронхопневмонія, риніт) що спричинені мікроорганізмами, чутливими до амоксициліну.

Коти і собаки:  лікування при захворюваннях травного каналу (ентерит, гастроентерит, гастроентероколіт), органів дихання (бронхіт, бронхопневмонія, риніт) та сечостатевої системи (метрит, ендометрит, мастит, агалактію, цистит, уретрит, пієлонефрит), суглобів, шкіри та м'яких тканин; гострих та хронічних отитах, операційних, раневих, післяпологових та інших первинних і вторинних інфекціях бактеріальної етіології, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до амоксициліну.

Дозування:

Внутрішньом´язово або підшкірно одноразово у дозі:

Велика рогата худоба і свин і- 1 мл препарату на 10 кг маси тіла тварини;

Собаки, коти - 0,1 мл препарату на 1 кг маси тіла тварини.

При необхідності препарат вводять повторно через 48 годин.

Протипоказання:

Не застосовувати кролям, мурчакам, хом'якам та іншим гризунам, а також тваринам з підвищеною чутливістю до амоксициліну, бетаметазону та інших компонентів препарату.

Не можна застосовувати препарат тільним коровам в останній місяць тільності; свиноматкам, собакам та кішкам у першу третину вагітності.

Не застосовувати ослабленим, виснаженим тваринам та тваринам з важкою формою ниркової недостатності.

Не застосовувати разом з бактеріостатичними антибіотиками (тетрациклін, левоміцетин, еритроміцин та ін.).

Застереження:

Перед застосуванням ретельно струсити.

В одне місце ін'єкції не можна вводити більше 20 мл великій рогатій худобі, 5 мл - свиням та собакам; 1,0 мл - котам.

Не вводити внутрішньовенно.

Забій тварин на м`ясо дозволяють через 21 добу після останнього застосування препарату. Споживання молока дозволяють через 3 доби після останнього введення препарату.

Отримане, до зазначеного терміну, м'ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Зберігання:

Темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5 °С до 25 °С.

Термін придатності – 2 роки.

Після першого відбору з флакону – 28 діб за умови зберігання його у сухому, темному місці при температурі від 5 °С до 25 °С.

 

Спектран - BioTestLab - в электронном каталоге зоомагазина Zoohub.ua Если срочно потребуется найти Антибиотики для животных или другие препараты или корма не покидая дом, посетите наш виртуальный магазин Zoohub. Выберите из ассортимента Антибиотики для животных по хорошей цене? Чтобы легко было подобрать Антибиотики для животных с помощью нашей системы навигации. Введите: BioTestLab и перед вами будут Антибиотики для животных BioTestLab. У нас вы легко найдете требуемые товары. Не стоит сомневаться в качестве товаров. Вся ветеринарные препараты, которую можно заказать у нас, созданы мировыми производителями, например BioTestLab. Возникшие при выборе Спектран - BioTestLab вопросы можно уточнить у наших специалистов. Заказ заберите в Кременчуге в необходимые сроки.
Подробнее
Характеристики
 • Форма выпуска:
 • Объем:
  10 мл
 • Назначение препарата:
  Заболевания органов дыхания , Заболевания мочеполовой системы , Здоровье ЖКТ , Здоровая кожа и красота шерсти
 • Страна производитель:
  Украина
 • Производитель:
  Биотестлаб
 • Категория ветеринарного препарата:
  Антибиотики
 • Тип применения:
  Внутримышечно
 • Действующее вещество:
  Бетаметазона дипропионат , Амоксициллин
 • Условия хранения:
  Защищенное от солнца место , Температура от 5 до 25 °С
Отзывы
Пока нет комментариев
Написать отзыв
Имя*
Email
Введите комментарий*
Оценка
Ответы на часто задаваемые вопросы:
✅ Как выбрать и купить Спектран - BioTestLab ?
Специалисты нашего интернет-магазина с радостью помогут выбрать и приобрести самые качественные товары, звоните 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 мы с радостью Вам поможем.
✅ Почему стоит купить Спектран - BioTestLab в интернет-магазине ветаптеки Zoohub?
Причины, по которым стоит заказать товар у нас в магазине:
 • высочайшее качество товара
 • разнообразие ассортимента
 • лучшие условия доставки и оплаты
✅ Вы осуществляете доставку товара Спектран - BioTestLab по другим городам Украины?
Мы осуществляем доставку наших товаров по всей территории Украины и с радостью доставим любой заказ в Ваш город. Также есть возможность самовывоза в городах Киев и Харьков. С более подробной информацией про доставку и оплату Вы можете ознакомиться в разделе Доставка и разделе Оплата .
✅ Почему Спектран - BioTestLab это - 100% качественный и надежный продукт?
Интернет-магазин Zoohub осуществляет реализацию ветпрепаратов и зоотоваров всемирно признанных производителей. Весь ассортимент товаров гарантировано премиального качества!
100% гарантия качества
100% гарантия качества
14 дней на возврат товара
14 дней на возврат товара
Доставка по Украине
Доставка по Украине
Самовывоз из магазина
Самовывоз из магазина