Релакс для котів та собак - BioTestLab

Артикул: 1410201929
( 9 )
Немає на складі
В наявності
Варіант:
Ціна за товар
99 грн
+
Кількість товарів на складі 9 фл
Мінімальна сума замовлення: 299 грн
Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Самовивіз
Способи оплати
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • Приват24
 • LiqPay
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • Monobank
Опис
Релакс 1% (Біотестлаб) - інструкція Склад

1 мл препарату містить діючу речовину:

 • пропофол – 10,0 мг.

Допоміжні речовини: макрогол 15 гідроксистеарат, натрію метабісульфіт, трилон Б, бензиловий спирт, вода для ін’єкцій.

Фармакологічні властивості

Релакс належить до групи препаратів для неінгаляційного наркозу, седативний засіб ультракороткої дії. Пропофол – діюча речовина препарату Релакс характеризується високою ліпофільністю та легко проникає через гематоенцефалічний бар’єр, викликає швидкий короткочасний анестезуючий ефект з мінімальними проявами стадії збудження. Протягом 30-60 секунд настає медикаментозний сон, розвиток якого обумовлений неспецифічним впливом пропофолу на іонні канальці мембран нейронів центральної нервової системи. Анестезуюча дія після одноразового введення препарату в рекомендованій дозі становить до 8 хв. При підтримці анестезії в звичайному режимі значної кумуляції препарату не спостерігається. Після внутрішньовенного введення пропофол зв’язується з білками плазми (98%), метаболізується, головним чином, у печінці шляхом кон’югації з утворенням неактивних метаболітів, які виводяться з організму тварин, в основному, з сечею (близько 88%).

Період напіввиведення в початковій швидкій фазі розподілу пропофолу складає 1-8 хвилин, в повільній фазі розподілу – 30-70 хвилин, а в фазі елімінації від 4 до 23,5 години.

Пропофол застосовують разом з атропіном, глікопіролатом, ацепромазином, ксилазином, кетаміном, оксиморфоном, галотаном та ізофлураном. Фармакологічна несумісність не спостерігається.

Застосування

Релакс застосовують собакам і котам для загальної короткочасної анестезії (особливо, коли потрібно короткий період виходу тварини з наркозу), для вступного наркозу і підтримки основного наркозу. Препарат може бути використаний для вступної анестезії при кесаревому розтині у сук.

Релакс вводять тваринам в наступних випадках: для нетривалого наркозу при короткочасних (до 5 хвилин) хірургічних і діагностичних процедурах – одноразово, для вступного наркозу і підтримки основного наркозу шляхом додаткових введень, для вступного наркозу за інгаляційного наркозу.

Дозування

Для досягнення короткочасного наркозу препарат Релакс вводять внутрішньовенно в дозі, розрахованій на масу тіла тварини, одноразово впродовж 10-60 секунд до отримання анестезуючого ефекту.

Рекомендовані дози, в розрахунку на тварину відповідної маси, представлені в таблиці 1. На практиці для досягнення адекватного наркозу дозу слід корегувати, орієнтуючись на зворотну реакцію тварини на введення препарату.

З використанням премедикації дози препарату РЕЛАКС зменшують (таблиця 1)

ТАБЛИЦЯ 1. ДОЗУВАННЯ ПРЕПАРАТУ РЕЛАКС

ВИД ТВАРИН

ВИД АНЕСТЕЗІЇ

ДОЗА ПРЕПАРАТУ РЕЛАКС З РОЗРАХУНКУ НА кг маси тіла тварини

Собаки

Короткочасна загальна анестезія.

 

без премедикації

0,65 мл (6,5 мг пропофолу)

з премедикацією

0,4 мл (4 мг пропофолу)

Коти

Короткочасна загальна анестезія.

 

без премедикації

0,8 мл (8 мг пропофолу)

з премедикацією

0,6 мл (6 мг пропофолу)

Для премедикації зазвичай застосовують: ацепромазин, оксиморфон, ксилазин, згідно з дозуванням, зазначеним у таблиці 2. Можливе застосування інших седативних, снодійних засобів, опіатів та/або α-2-агоністів як препарати для премедикації.

ТАБЛИЦЯ 2. ДОЗУВАННЯ ПРЕПАРАТІВ ДЛЯ ПРЕМЕДИКАЦІЇ

ПРЕПАРАТ ДЛЯ ПРЕМЕДИКАЦІЇ

ДОЗА (МГ/КГ)*

СПОСІБ ВВЕДЕННЯ

Ацепромазин

0,06

Внутрішньом'язово, підшкірно, внутрішньовенно

Оксиморфон

0,09

Внутрішньом'язово, підшкірно, внутрішньовенно

Ксілазін

0,33

Внутрішньом'язово, підшкірно

*Дози даних препаратів нижчі, ніж нормовано листками-вкладишами (інструкціями) до них для застосування як монопрепарати.

Загальну анестезію тривалістю до 30 хвилин забезпечують шляхом індукції наркозу препаратом РЕЛАКС та подальшим болюсним введенням додаткових доз препарату, в сумарній кількості до 2,4 мл/кг маси тіла (24 мг/кг пропофолу).

Перед інгаляційною анестезією препарат Релакс для вступного наркозу застосовують в тих же дозах, що і для короткочасної анестезії, а первинна концентрація анестезуючого газу при використанні препарату Релакс повинна бути вищою, ніж при використанні барбітуратів як вступного наркозу.

Передозування (симптоми, невідкладні заходи, антидоти)

Передозування препарату може викликати короткочасне апное, зниження кров’яного тиску, брадикардію. У цих випадках вдаються до штучної вентиляції легенів, призначають засоби симптоматичної та патогенетичної терапії.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів препарату (в тому числі в анамнезі), тяжкі декомпенсовані захворювання серцево-судинної та дихальної систем.

Релакс не слід застосовувати для наркозу вагітним самкам, якщо планується збереження приплоду!

Препарат може бути використаний для вступної анестезії при проведенні кесаревого розтину у сук. Необхідно з обережністю застосовувати препарат виснаженим тваринам, при гіповолемії, захворюваннях нирок, печінки та легень.

Не застосовувати продуктивним тваринам!

Побічна дія

При застосуванні відповідно до рекомендацій листівки-вкладки, як правило, добре переноситься тваринами. Введення препарату, як і інших засобів для загальної анестезії, може викликати у тварини короткочасне апное, зниження кров’яного тиску, брадикардію. У цих випадках вдаються до штучної вентиляції легенів, призначають засоби симптоматичної та патогенетичної терапії.

Застереження

Не заморожувати!

Не змішувати препарат з іншими лікарськими засобами в одному шприці!

Препарат сумісний з препаратами, що застосовують для премедикації, з міорелаксантами, інгаляційними анестетиками та анальгетиками; небажаних фармакодинамічних взаємодій при цьому не зазначається.

Форма випуску

Флакони зі скломаси або полімерних матеріалів об’ємом 10 і 50мл.

Термін придатності

2 роки.

Після першого відбору з флакона – 28 діб, за умови зберігання його у темному місці при температурі від 5 до 25°С.

Умови зберігання

В темному, недоступному для дітей місці при температурі від 5 до 25 °С.

Релакс - BioTestLab - у віртуальному маркеті зоомагазину Zoohub.ua Якщо терміново необхідно знайти Седативні препарати або інші препарати чи корми не залишаючи квартири, зайдіть до нас у віртуальний маркет Zoohub.ua З асортименту підберіть Седативні препарати на найкращих умовах? Щоб правильно вибрати Седативні препарати за допомогою навігації. Введіть: BioTestLab і Ви побачите список з Седативні препарати BioTestLab. У нас ви зможете швидко вибрати потрібні зоотовари. В якості товарів можна бути впевненими. Всі товари, представлені в нашому магазині, виробляють відомі компанії, наприклад BioTestLab. Якщо з'явилися під час підбору Релакс - BioTestLab питання запитайте у наших професійних менеджерів. Товар можна отримати у Ровно у швидкі терміни.
Подробнее
Характеристики
 • Форма випуску:
 • Об'єм:
  10 мл , 50 мл
 • Країна-виробник:
  Україна
 • Виробник:
  Біотестлаб
 • Категорія ветеринарного препарату:
  Седативні препарати
 • Тип застосування:
  Внутрішньовенно , Внутрішньом'язово , Підшкірне введення
 • Діюча речовина:
  Пропофол
 • Умови зберігання:
  Температура від 5 до 25 °С
 • Побічна дія:
  Апное , Зниження тиску , Брадикардія
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Оцінка
Відповіді на питання, що часто ставляться:
✅ Як вибрати та купити Релакс для котів та собак - BioTestLab ?
Спеціалісти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вибрати та придбати найякісніші товари, телефонуйте 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 ми з радістю допоможемо Вам.
✅ Чому варто придбати Релакс для котів та собак - BioTestLab в інтернет-магазині ветаптеки Zoohub?
Причини, з яких варто замовити товар у нас у магазині:
 • найвища якість товару
 • різноманітність асортименту
 • найкращі умови доставки та оплати
✅ Ви здійснюєте доставку товару Релакс для котів та собак - BioTestLab іншими містами України?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території України та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста. Також є можливість самовивезення у містах Київ та Харків. З більш детальною інформацією про доставку та оплату Ви можете ознайомитись у розділі Доставка та розділі Оплата .
✅ Чому Релакс для котів та собак - BioTestLab це - 100% якісний та надійний продукт?
Інтернет-магазин Zoohub здійснює реалізацію ветпрепаратів та зоотоварів всесвітньо визнаних виробників. Весь асортимент товарів гарантовано преміальної якості!
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину