Вакцина Пюревакс FELV для кішок - Boehringer Ingelheim

Артикул: 1010201909
( 12 )
Немає на складі
В наявності
Ціна за товар
425 грн
359 грн
-15.53 %
+
Кількість товарів на складі 1 шт
Мінімальна сума замовлення: 299 грн
Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Самовивіз
Способи оплати
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • Приват24
 • LiqPay
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • Monobank
Опис
Пюревакс ВЛК, Purevax® FeLV – вакцина жива рекомбінована проти лейкемії котів. Якісний і кількісний склад

Одна доза вакцини (1 мл) містить:

активнодіюча речовина:

FeLV рекомбінований вірус віспи канарок, штам vCP97 ≥ 107.2 ККІД50;  

наповнювач додають до утворення 1 дози.

Фармацевтична форма: Суспензія.

Імунобіологічні властивості

Вакцина стимулює активний імунітет проти лейкемії котів.

Період виникнення імунітету: 2 тижні після вакцинації.

Тривалість імунітету: протягом 1 року після останньої вакцинації.

Клінічні особливості

Вид тварин - Коти.

Показання до застосування: Вакцина призначена для імунізації котів проти лейкемії, для профілактики стійкої віремії та для зменшення клінічних ознак захворювання.

Протипоказання: Не вакцинувати самок у період вагітності та лактації.

Побічна дія: Після вакцинації можливе утворення незначного ущільнення (< 2 см) в місці ін'єкції, яке зникає протягом 1 - 4 тижнів. Можливе виникнення тимчасових апатії і гіпертермії, тривалістю від 1 до 2 днів. У виняткових випадках вакцинація може викликати реакцію гіперчутливості. У такому випадку необхідно провести симптоматичне лікування.

Особливі застереження при використанні: Вакцинують виключно клінічно здорових тварин. Під час вакцинації необхідно дотримуватися правил асептики. Під час вакцинації застосовувати лише стерильні матеріали та обладнання, що не містять дезінфектантів та антисептичних засобів. Перед вакцинацією рекомендується пройти тест на FeLV антигенемію. Вакцинація FeLV-позитивних тварин не приносить ніякої користі.

Застосування під час вагітності та лактації: Не вакцинувати самок у період вагітності та лактації.

Взаємодія з іншими засобами та інші форми взаємодії: Можливе застосування вакцини Пюревакс ВЛК одночасно з різними комбінаціями компонентів вакцин виробництва Берінгер Інгельхайм без ад'юванта проти вірусного ринотрахеїту, каліцивірозу, панлейкопенії і хламідіозу котів та/або в той же день, але роздільно з вакциною виробництва Берінгер Інгельхайм проти сказу або з різними комбінаціями компонентів вакцин виробництва Берінгер Інгельхайм проти вірусного ринотрахеїту, каліцивірозу, панлейкопенії і хламідіозу котів.

Дози і способи введення тваринам різного віку: Вакцину вводять підшкірно, однією дозою (1 мл), відповідно до наступної схеми вакцинації:

Первинна вакцинація:

 • одна доза вакцини застосовується починаючи з віку 8 тижнів від народження;
 • одна доза вакцини застосовується через 3-4 тижні після першого введення.

Ревакцинація:

 • ревакцинація проводиться щорічно.

Передозування (симптоми, невідкладні заходи, антидоти) - Припередозуванніможливе виникнення тимчасових апатіїі гіпертермії,тривалістювід1до 2 днів.

Спеціальні застереження - Не існує.

Період виведення (каренції) - Відсутній.

Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу, які вводять засоби захисту тваринам: Під час вакцинації дотримуються загальних правил асептики та антисептики. У разі випадкової ін'єкції людині терміново звернутись за медичною допомогою.

Фармацевтичні особливості

Основні форми несумісності: Не змішувати з іншими лікарськими засобами, окрім зазначених у кліничних особливостях.

Термін придатності: Термін придатності: 24 місяці. Термін придатності після першого відкриття: використати відразу.

Особливі застереження щодо зберігання: Зберігати та транспортувати за температури від 2 ºС до 8 ºС у місці, захищеному від світла.

Природа і склад контейнера первинного упакування: 

Природа первинного упакування вакцини:

 • скляний флакон 1 типу, що містить 1 мл вакцини.

Пластикова упаковка містить по 10, 20 або 50 скляних флаконів вакцини.

Назва та місцезнаходження власника реєстраційного посвідчення - Берінгер Інгельхайм Ветмедіка ГмбХ, 55216 м. Інгельхайм-на-Рейні, Німеччина.

Назва та місцезнаходження виробника - Берінгер Інгельхайм Енімал Хелс Франс СКС, Лабораторія Порте дес Алпес, руе де л’Авіеший – 69800 Сейнт Пріест, Ліон, Франція.

Особливі заходи безпеки при поводженні з невикористаним засобом - Знищити флакон та залишки вакцини відповідно до вимог місцевого законодавства.

Додаткова інформація

Якщо препарат не відповідає вимогам листівки-вкладки або виникли ускладнення, застосування цієї серії негайно припиняють і повідомляють Державний науково-контрольний інститут біотехнології і штамів мікроорганізмів (ДНКІБШМ) та постачальника (виробника).

Одночасно з посланцем у ДНКІБШМ направляють, відповідно до “Вказівки про порядок пред’явлення рекламацій на біологічні препарати, що призначені для застосування у ветеринарній медицині” від 03.06.98 № 2 три нерозкриті флакони цієї серії препарату за адресою: 03151, м. Київ, вул. Донецька, 30, ДНКІБШМ.

Вакцина Пюревакс FELV для кішок - Boehringer Ingelheim - в онлайн ветеринарній аптеці Зоохаб. Якщо терміново потрібно купити Вакцини та сиворотки та інші ветеренарні препарати чи корми не покидаючи будинок, зайдіть до нас у онлайн магазин Zoohub.ua Вам потрібно розглянути пропозиції та обрати Вакцини та сиворотки за доступною ціною? Щоб простіше було підібрати Вакцини та сиворотки за допомогою навігації. Введіть: Boehringer Ingelheim і перед вами з'явиться Вакцини та сиворотки Boehringer Ingelheim. У нас ви легко знайдете потрібні товари. За якість товарів можна не перейматися. Усі ветеринарні препарати з каталогу виробляють відомі фірми, наприклад Boehringer Ingelheim. Якщо виникли під час вибору Вакцина Пюревакс FELV для кішок - Boehringer Ingelheim запитання задайте нашим професіоналам. Замовлену продукцію можна отримати у Хмельницком у швидкі терміни.
Подробнее
Характеристики
 • Форма випуску:
 • Специфіка вакцин:
 • Тварина:
 • Країна-виробник:
  Німеччина , Франція
 • Виробник:
  Boehringer Ingelheim
 • Категорія ветеринарного препарату:
  Вакцини
 • Тип застосування:
  Підшкірне введення
 • Умови зберігання:
  Температура від 2 до 8 °С
 • Вік вакцинування:
  8-12 тижнів
 • Ревакцинація:
  Щорічна
 • Тип вакцин:
 • Вид вакцини:
Відгуки
Сергей
18.12.2021, 13:44
Надёжный поставщик. Не всегда можно найти такой ассортимент как тут. Рекомендую.
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Оцінка
Рекомендовані товари
Швидке замовлення

Пуревакс RCP — вакцина проти збудників панлейкопенії, герпесвірусної і кальцивирусной інфекцій у кішок. Імунний відповідь до збудників перелічених захворювань формується через 14-28 діб після введення і зберігається протягом не менше 12 місяців.

Швидке замовлення

Пуревакс RCPCh – вакцина для захисту кішок від ринотрахеїту (R), каліцівірусної інфекції (С), панлейкопенії (P) та хламідіозу (Ch).

Швидке замовлення

Профілактика та лікування котів при ураженнях ектопаразитами та ендопаразитами (цестодами, нематодами).

Рекомендовані статті
Все, що потрібно знати про вакцинацію котів
Все, що потрібно знати про вакцинацію котів

Домашні вихованці мають бути оточені турботою і любов'ю – господареві потрібно завжди пам'ятати про важливість забезпечення смачного та здорового раціону, а також правильного способу життя котів. При цьому необхідно не забувати про захист імунітету вихованця, адже кішки, як і ми, будь-якої миті можуть підчепити інфекцію, віруси, що погіршить їхній стан і може призвести до серйозних ускладнень. Вакцинація кішок – одна з ключових умов збереження здоров'я улюбленців, а також їхній надійний захист від небезпечних інфекцій, захворювань.

Відповіді на питання, що часто ставляться:
✅ Як вибрати та купити Вакцина Пюревакс FELV для кішок - Boehringer Ingelheim ?
Спеціалісти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вибрати та придбати найякісніші товари, телефонуйте 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 ми з радістю допоможемо Вам.
✅ Чому варто придбати Вакцина Пюревакс FELV для кішок - Boehringer Ingelheim в інтернет-магазині ветаптеки Zoohub?
Причини, з яких варто замовити товар у нас у магазині:
 • найвища якість товару
 • різноманітність асортименту
 • найкращі умови доставки та оплати
✅ Ви здійснюєте доставку товару Вакцина Пюревакс FELV для кішок - Boehringer Ingelheim іншими містами України?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території України та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста. Також є можливість самовивезення у містах Київ та Харків. З більш детальною інформацією про доставку та оплату Ви можете ознайомитись у розділі Доставка та розділі Оплата .
✅ Чому Вакцина Пюревакс FELV для кішок - Boehringer Ingelheim це - 100% якісний та надійний продукт?
Інтернет-магазин Zoohub здійснює реалізацію ветпрепаратів та зоотоварів всесвітньо визнаних виробників. Весь асортимент товарів гарантовано преміальної якості!
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину