Повідець-рулетка KONG Terrain для собак від 20 до 30 кг - 5 м. сірий - Kong

Артикул: KNGTRNMDGY
( 3 )
Немає на складі
В наявності
Ціна за товар
1 008 грн
+
Кількість товарів на складі 1 шт
Мінімальна сума замовлення: 299 грн
Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Самовивіз
Способи оплати
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • Приват24
 • LiqPay
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • Monobank
Опис
Опис

Ідеально підходить для повсякденних прогулянок по прилеглих від будинку територіях та популярних піших маршрутах. KONG Terrain має м'яку ручку та широку чорну стрічку довжиною 5 метрів.

 • Ручка з м'якими прогумованими елементами
 • Інтуїтивно зрозумілий гальмівний та блокувальний механізм
 • Повідець із чорної плетеної стрічки

Довжина повідка - 5 метрів

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ ПОВЕДОК-РУЛЕТКУ KONG

Якщо ви ніколи не користувалися повідком-рулеткою раніше або навіть користувалися, але рулеткою іншого бренду, вам може знадобитися кілька прогулянок, щоб наловчитися ним користуватися. Поводки-рулетки KONG створені таким чином, що вони враховують наші природні рухи та поведінку. Завдяки ергономічному дизайну та дуже м'якій ручці, повідці KONG зручно тримати в руках.

Будь-яка рулетка KONG працює за одним принципом. Завдяки двом кнопками (гальмо та блокування), довжина повідця легко контролюється за допомогою лише однієї руки.

Управління повідцем

Завжди тримайте повідець за ручку, а не за стрічку. Стрічка витягуватиметься і втягуватиметься автоматично, коли ваш собака відходитиме і підходитиме до вас, вказуючи на те, що стрічка не провисає.

Припинити витягування/втягування повідця

Просто натисніть кнопку гальма великим пальцем. Кнопка спроектована під форму великого пальця, тому вам має бути зручно користуватися нею. Якщо ні, змініть кут, під яким ви намагаєтеся натиснути кнопку гальма. Повідець не витягуватиметься або втягуватиметься, поки ви натискаєте на кнопку.

Блокування кнопки гальма

Спочатку натисніть кнопку гальма великим пальцем. Потім використовуйте великий палець, щоб потягнути кнопку блокування назад (до вас), поки вона не зафіксується. Тепер повідець буде тільки тієї довжини, якою він був у момент блокування кнопки гальма. Щоб запобігти сплутуванню повідця, не дозволяйте стрічці вільно провисати. Ми радимо використовувати функцію постійного блокування тільки тоді, коли вам потрібно, щоб собака йшла поряд у вашої ноги.

Якщо ваш собака почне тікати, це, звичайно, призведе до того, що повідець і рука тягнуться за нею. Ви реагуєте на це та починаєте сильно тягнути свою руку назад. Наші інтуїтивні функції гальмування/блокування призначені для роботи з рукою, коли ви тягнете назад. Один плавний рух і ваша рука і великий палець рухаються назад (до вас), щоб відновити контроль над вашим собакою, одночасно блокуючи повідець і запобігаючи спробі вашого собаки зловити якусь білку.

Розблокування кнопки гальма

За допомогою великого пальця натискайте кнопку блокування доти, доки вона не клацнеться, і кнопка гальма не вийде із заблокованого положення. Повідець тепер знову вільно витягуватиметься і втягуватиметься.

ЩО МОЖНА І НЕ МОЖНА РОБИТИ ГОСПОДАРАМ

Можна і потрібно робити таке:

 • Прочитайте інструкцію з безпеки. Це займе лише кілька хвилин, але ви отримаєте корисні рекомендації про те, коли і як правильно використовувати наші повідки-рулетки. Будь ласка, знайдіть час, щоб прочитати її самостійно. Один екземпляр брошури йде в комплекті з кожним повідцем.
 • Підберіть відповідний за розміром повідець для собаки. Повідці-рулетки KONG доступні в різних розмірах, які підходять для будь-якого вихованця вагою до 70 кг. Кожен із наших повідців призначений для собак аж до максимального розміру, вказаного на упаковці. Якщо ви не знаєте точну вагу вашого собаки, зателефонуйте своєму ветеринару і запитайте, яка вага була у собаки під час вашого останнього візиту, або виміряйте його на терезах будинку, перш ніж купувати повідець.
 • Поважайте оточуючих та плануйте маршрут заздалегідь. Завжди пам'ятайте, що повідець-рулетка дарує вашому собаці додаткову свободу. Якщо ви йдете на масовий захід або в людне місце, повідець-рулетка не є найкращим рішенням. Однак, якщо ви насолоджуєтесь прогулянкою в місці, де багато відкритого простору, повідець-рулетка дозволить вашому собаці дослідити територію та отримати максимальне задоволення від прогулянки з вами.
 • Будьте ввічливі з іншими домашніми тваринами та людьми. Коли поряд є інші люди або тварини, укоротіть повідець і тримайте свого собаку поряд, заблокувавши повідець. Не дозволяйте собаці наближатися до інших собак, коли повідець подовжується, оскільки інший собака може бути недружнім. Крім того, собаки легко збуджуються при зустрічі нових друзів, в результаті чого повідець часто заплутується.
 • Використовуйте запобіжний нашийник. Один такий нашийник входить у комплект кожного повідця. І якщо D-подібне кільце на нашийнику вашого собаки вас підведе (зламається, розстебнеться і т.д.), запобіжний нашийник не дозволить повідку-рулетці відчепитися. Він простий у використанні, і ви можете легко приєднати його до карабіну на повідку-рулетці після використання.
 • Перевіряйте повідець перед кожною прогулянкою. Повідець-рулетка KONG має міцну конструкцію, але згодом у нього можуть з'являтися ознаки зношування. Завжди слідкуйте за тим, щоб стрічка була в хорошому стані (без потертостей, дірок, зношених країв тощо). Впевніться також, що справно працюють гальмівний та блокувальний механізми.

Але не можна робити таке:

 • Ніколи не тримайте повідець за стрічку. Якщо стрічка заплуталася довкола вашого собаки, вас, когось ще чи чогось ще, не вистачайте повідець за стрічку. Заблокуйте поточну довжину повідця та забезпечте контроль над вашим вихованцем. Потім розблокуйте повідець, щоб розплутати стрічку. Перекрутіть/протягніть/перенесіть рулетку навколо людини/об'єкта, поки стрічка не розплутається. Не відстібайте повідець від нашийника крім випадків, коли він обмотав вашого собаку і затягується на ньому.
 • Виключіть багатозадачність. Не рекомендується використовувати повідець-рулетку під час їзди на велосипеді, скейті, для катання дитячої коляски тощо. Зосереджуєтесь на прогулянці з вашим собакою та правильному застосуванні повідця-рулетки.
 • Не обмотуйте і не прив'язуйте повідець до чогось. Включаючи стовпи, дерева, меблі та ін. Повідець не призначений для використання таким чином.
 • Не прикріплюйте повідець-рулетку до ідентифікаційних медальйонів (адресників) вашого вихованця. Нашийник вашого собаки повинен мати товсте, міцне D-подібне кільце (виглядає так буква D). Якщо його немає, настав час придбати новий нашийник! Завжди приєднуйте повідець-рулетку до D-подібного кільця і ніколи не приєднуйте його до маленьких, кволих кільцях на нашийнику, на яких висять адресники вашого вихованця. Вони недостатньо міцні, щоб витримати вагу вашого вихованця, коли до них приєднаний повідець-рулетка.
 • Не дозволяйте собаці грати з повідцем або жувати його. Пожована/пошарпана/рвана стрічка може пошкодити механізми всередині рулетки, яка в кінцевому підсумку може повністю перестати працювати, а стрічка повністю розірватися під час використання. Якщо ваш собака гризе повідець, коли він прикріплений до його нашийника, перестаньте використовувати повідець-рулетку, поки собака не звикне ходити на повідку. Як правило, це стосується лише цуценят, але навіть старші собаки повинні звикнути до повідця-рулетки.
 • Не дозволяйте собаці бігти до кінця повідця. Якщо ваш собака почне тікати від вас, негайно натисніть кнопку гальма, щоб собака не набрала занадто високу швидкість. Якщо ваш собака почне різко розганятися, це може призвести до падіння, випадання з рук ручки або болю в зап'ясті, лікті, плечі і т.д.
 • Не дозволяйте повідку сильно провисати. Повідець-рулетка буде автоматично підлаштовується під рухи вашого собаки, якщо ви його не заблокуєте. Якщо повідець починає провисати, його відразу необхідно підтягнути, щоб на ньому не утворилися вузли або щоб він не обмотався навколо вас, вашого собаки або ще чогось.
Поводок-рулетка KONG Terrain для собак от 20 до 30 кг - 5 м. серый - Kong - у великому інтернет-магазині Zoohub. Якщо терміново потрібно знайти Аксесуари для собак та інші ветеренарні препарати чи корми не залишаючи будинок, відвідайте наш інтернет магазин Zoohub.ua Розгляньте асортимент та підберіть Аксесуари для собак за собівартістю? Щоб максимально просто підібрати Аксесуари для собак за допомогою нашої навігаційної системи. Введіть: Kong і Ви побачите, які доступні для замовлення Аксесуари для собак Kong. У нас ви легко знайдете потрібні товари. Можна не перейматися якістю товарів. Всі товари, які можна купити у нас, створені відомими фірмами, наприклад Kong. Виникли при замовленні Поводок-рулетка KONG Terrain для собак от 20 до 30 кг - 5 м. серый - Kong питання запитайте у наших професійних менеджерів. Відправлення проводиться у Украине якомога швидше.
Подробнее
Характеристики
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Оцінка
Відповіді на питання, що часто ставляться:
✅ Як вибрати та купити Повідець-рулетка KONG Terrain для собак від 20 до 30 кг - 5 м. сірий - Kong ?
Спеціалісти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вибрати та придбати найякісніші товари, телефонуйте 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 ми з радістю допоможемо Вам.
✅ Чому варто придбати Повідець-рулетка KONG Terrain для собак від 20 до 30 кг - 5 м. сірий - Kong в інтернет-магазині ветаптеки Zoohub?
Причини, з яких варто замовити товар у нас у магазині:
 • найвища якість товару
 • різноманітність асортименту
 • найкращі умови доставки та оплати
✅ Ви здійснюєте доставку товару Повідець-рулетка KONG Terrain для собак від 20 до 30 кг - 5 м. сірий - Kong іншими містами України?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території України та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста. Також є можливість самовивезення у містах Київ та Харків. З більш детальною інформацією про доставку та оплату Ви можете ознайомитись у розділі Доставка та розділі Оплата .
✅ Чому Повідець-рулетка KONG Terrain для собак від 20 до 30 кг - 5 м. сірий - Kong це - 100% якісний та надійний продукт?
Інтернет-магазин Zoohub здійснює реалізацію ветпрепаратів та зоотоварів всесвітньо визнаних виробників. Весь асортимент товарів гарантовано преміальної якості!
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину