Пенстреп 400 Подовженої Дії - INTERCHEMIE

Артикул: 0610201907
Немає на складі
В наявності
Ціна за товар
365 грн
Мінімальна сума замовлення: 300 грн
Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Самовивіз
Способи оплати
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • Приват24
 • LiqPay
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • Monobank
Опис

Пенстреп 400 ЛА для лікування тварин при хворобах бактеріальної етіології

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

Пенстреп 400 ЛА – комплексний антибактеріальний препарат, в 1 мл якого містяться прокаїн пеніцилін G 100000 МО, бензатин пеніцилін G 100000 МО та дигідрострептоміцину сульфат 200 мг, а також допоміжні компоненти до 1 мл. Є стерильною водною суспензією для ін'єкцій білого кольору. При зберіганні допускається незначне розшарування суспензії, однорідність якої відновлюється за інтенсивного збовтування. Препарат випускають розфасованим по 100 мл скляні флакони.

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

Фармакотерапевтична група: Антибактеріальні лікарські препарати.

Прокаїн пеніцилін G, що входить до складу препарату, має бактерицидні властивості і активний щодо грампозитивних мікроорганізмів, включаючи taphylococcus spp., Streptococcus spp., Corynebacterium spp., Listeria spp., Clostridium spp., Erysipelothrix spp. Механізм його дії полягає в тому, що прокаїн пеніцилін G зв'язується з транспептидазою (фермент, який бере участь на кінцевих стадіях формування клітинної стінки бактерій), з утворенням ковалентного зв'язку. При цьому відбувається інактивація пеніцилінзв'язуючих білків, міцність клітинної стінки бактерій порушується і клітини піддаються лізису. Бензатин пеніцилін G являє собою депо-пеніцилін, що має найбільшу тривалість дії. Бактерицидний антибіотик. При глибокій внутрішньом'язовій ін'єкції бензатин пеніцилін дуже повільно гідролізується, вивільняючи бензилпеніцилін, який поступово всмоктується та підтримує терапевтичну концентрацію в крові тривалий час. Бензилпеніцилін має бактерицидну дію на чутливі до пеніциліну проліферуючі мікроорганізми шляхом інгібування синтезу мукопептидів клітинної стінки.

Завдяки своїм фармакокінетичним особливостям спектр дії бензатину пеніциліну охоплює патогенні мікроорганізми, що виявляють чутливість тільки до антибіотиків пеніцилінового ряду. Бензатин бензилпеніцилін ефективний щодо грампозитивних збудників: Actinomyces israelii; анаеробних спороутворюючих паличок, Bacillus anthracis; грамнегативних мікроорганізмів: Neisseria gonorrhoeae, Neisseria meningitidis, Treponema spp. Дигідрострептоміцину сульфат – антибіотик із групи аміноглікозидів, має бактерицидну дію на грамнегативні мікроорганізми, у тому числі Escherichia coli, Salmonella spp., Pasteurella spp., Klebsiella spp.

Механізм його дії пов'язаний із порушенням синтезу білка рибосомами мікробної клітини. Прокаїн пеніцилін G та дигідрострептоміцину сульфат, володіючи синергідним ефектом, посилюють дію один одного та розширюють спектр антимікробної активності препарату. Компоненти препарату добре всмоктуються з місця ін'єкції та швидко розподіляються в організмі, проникаючи до органів та тканин.

Максимальна концентрація діючих речовин у крові досягається через 2 години після його введення. З організму виводиться переважно із сечею та жовчю, у лавіруючих тварин – частково з молоком. Пенстреп-400 ЛА за ступенем впливу на організм відноситься до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки за ГОСТ 12.1.007), не має ембріотоксичних, тератогенних та гепатотоксичних властивостей.

ПОКАЗАННЯ

Призначають кішкам, собакам, свиням, великій і дрібній рогатій худобі та коням для лікування гострих та хронічних захворювань органів дихання, сечостатевої системи, опорно-рухового апарату, колібактеріозу, сальмонельозу, пастерельозу, гастроентероколіту, маститу, операційних, ранових та вторинних інфекцій бактеріальної етіології, збудники яких чутливі до пеніциліну та стрептоміцину.

ДОЗИ І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Перед використанням вміст флакона ретельно струшують до отримання однорідної суспензії. Пенстреп 400 ЛА вводять тваринам глибоко внутрішньом'язово один раз на 3 дні у наступних дозах:

 • Собакам, кішкам – 0,5 мл на 5 кг маси тварини.
 • Свиням, великої та дрібної рогатої худоби – 1 мл на 10 кг маси тварини.
 • Коням – 5 мл на 50 кг маси тварини.

Якщо обсяг однієї ін'єкції перевищує для великої рогатої худоби – 20 мл, свиней та коней – 10 мл, дрібної рогатої худоби та телят – 5 мл, поросят – 2,5 мл, то препарат вводиться кількома ін'єкціями та у різні м'язи.

Курс лікування залежить від тяжкості захворювання та призначається ветеринарним лікарем.

Особливостей дії при першому застосуванні Пенстрепу-400 ЛА та його скасування не виявлено.

При пропущенні однієї або кількох доз лікарського препарату курс застосування необхідно відновити у передбачених інструкцією дозах.

ПОБІЧНІ ДІЇ

При застосуванні препарату відповідно до цієї інструкції побічних явищ та ускладнень, як правило, не спостерігається. Але у деяких тварин у місці введення Пенстрепу 400 ЛА можлива поява місцевої реакції у вигляді сверблячки, еритеми, набряку, які спонтанно зникають протягом кількох днів без застосування терапевтичних засобів. У разі появи алергічних реакцій використання препарату припиняють та призначають тварині антигістамінні та симптоматичні препарати. У разі завищення дози, що рекомендується, в окремих випадках можуть спостерігатися токсичні реакції у вигляді спраги, блювання, втрати слуху, зниження апетиту, порушення дихання, атаксії, розлади сечовипускання, нефротоксичні ефекти.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

Пенстреп-400 ЛА забороняється застосовувати тваринам з підвищеною індивідуальною чутливістю до антибіотиків пеніцилінового ряду та аміноглікозидами, а також тваринам з вираженою нирковою та печінковою недостатністю. Забороняється застосування Пенстреп-400 ЛА супоросним свиноматкам. Іншим видам тварин застосовувати під час вагітності тільки за рекомендацією ветеринарного лікаря.

ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ

Пенстреп-400 ЛА не слід застосовувати одночасно з тетрациклінами, хлорамфеніколом, макролідами та лінкозамідами.

Забій тварин на м'ясо дозволяється не раніше ніж через 30 діб після останнього застосування лікарського препарату. М'ясо тварин, вимушено вбитих до закінчення зазначеного терміну, може бути використане в корм хутряним звірам. Молоко, отримане від тварин у період лікування та протягом 5 діб після останнього введення препарату, забороняється використовувати у харчових цілях. Таке молоко може бути використане після кип'ятіння для годування тварин.

ЗАХОДИ ОСОБИСТОЇ ПРОФІЛАКТИКИ

При роботі з Пенстрепом 400 ЛА слід дотримуватись загальних правил особистої гігієни та техніки безпеки, передбачених при роботі з лікарськими препаратами. Під час роботи не дозволяється курити, пити та вживати їжу. Після закінчення роботи з лікарським препаратом слід ретельно вимити руки та обличчя теплою водою з милом. Порожні флакони з-під лікарського забороняється використовувати для побутових цілей, вони підлягають утилізації з побутовими відходами. Людям із гіперчутливістю до компонентів препарату слід уникати прямого контакту з Пенстрепом 400 ЛА. При випадковому контакті лікарського препарату зі шкірою або слизовими оболонками очей їх необхідно промити великою кількістю проточної води. У разі появи алергічних реакцій або при випадковому потраплянні препарату в організм людини слід негайно звернутися до медичного закладу (при собі мати інструкцію щодо застосування препарату або етикетку).

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

У сухому, захищеному від потрапляння прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці при температурі від 5 до 25 ºС. Після розкриття флакона Пенстреп 400 ЛА зберігають при температурі від 2 до 8 С не більше 14 діб. Термін придатності – 2 роки.

Пенстреп 400 Подовженої Дії - INTERCHEMIE - в інтернет-магазині Zoohub. Якщо терміново потрібно замовити Антибіотики або інші препарати чи корми не встаючи з дивана, зайдіть у наш електронний магазин Zoohub. Розгляньте каталог та підберіть Антибіотики за собівартістю? Щоб точно підібрати Антибіотики за допомогою навігації. Введіть: INTERCHEMIE і Ви побачите доступні для замовлення Антибіотики INTERCHEMIE. У нас вибір зоотоварів не триватиме багато часу. Жодних сумнівів у якості товарів. Усі зоотовари з нашого каталогу випускають відомі виробники, наприклад INTERCHEMIE. Якщо з'явилися під час підбору Пенстреп 400 Подовженої Дії - INTERCHEMIE питання запитайте фахівців в онлайн-режимі. Замовлення заберіть у Запорожье у мінімальні терміни.
Подробнее
Характеристики
 • Форма випуску:
 • Об'єм:
  100 мл
 • Призначення засобу:
  Бактеріальна этиологія , Захворювання органів дихання , Захворювання сечостатевої системи , Здоров'я опорно-рухового апарату
 • Країна-виробник:
  Нідерланди
 • Виробник:
  Interchemie
 • Категорія ветеринарного препарату:
  Антибіотики
 • Тип застосування:
  Внутрішньом'язово
 • Діюча речовина:
  Дигідрострептоміцина сульфат , Прокаїн пеніцилін , Бензатин пеніциллін
 • Умови зберігання:
  Захищене від сонця місце , Температура від 5 до 25 °С
 • Побічна дія:
  Алергія , Індивідуальна чутливість
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Оцінка
Відповіді на питання, що часто ставляться:
✅ Як вибрати та купити Пенстреп 400 Подовженої Дії - INTERCHEMIE ?
Спеціалісти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вибрати та придбати найякісніші товари, телефонуйте 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 ми з радістю допоможемо Вам.
✅ Чому варто придбати Пенстреп 400 Подовженої Дії - INTERCHEMIE в інтернет-магазині ветаптеки Zoohub?
Причини, з яких варто замовити товар у нас у магазині:
 • найвища якість товару
 • різноманітність асортименту
 • найкращі умови доставки та оплати
✅ Ви здійснюєте доставку товару Пенстреп 400 Подовженої Дії - INTERCHEMIE іншими містами України?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території України та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста. Також є можливість самовивезення у містах Київ та Харків. З більш детальною інформацією про доставку та оплату Ви можете ознайомитись у розділі Доставка та розділі Оплата .
✅ Чому Пенстреп 400 Подовженої Дії - INTERCHEMIE це - 100% якісний та надійний продукт?
Інтернет-магазин Zoohub здійснює реалізацію ветпрепаратів та зоотоварів всесвітньо визнаних виробників. Весь асортимент товарів гарантовано преміальної якості!
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину