Онсіор розчин для собак та кішок, 20мл - Elanco

Артикул: 23082202
( 1 )
Немає на складі
В наявності
Ціна за товар
3 200 грн
+
Кількість товарів на складі 2 фл
Мінімальна сума замовлення: 299 грн
Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Самовивіз
Способи оплати
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • Приват24
 • LiqPay
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • Monobank
Опис
Онсіор 20 мг/мл, 20 мл Опис

Прозорий розчин для ін'єкцій світло-рожевого кольору.

Склад

Онсіор™ розчин для ін'єкцій в 1 мл як діючу речовину містить робенакоксиб - 20 мг,

а як допоміжні речовини: безводний етанол, полоксамер 188, моногідрат лимонної кислоти, піросульфіт натрію (Е223), гідроксид натрію, макрогол 400 і воду для ін'єкцій.

Фармакологічні (біологічні) властивості

Онсіор розчин для ін'єкцій належить до нестероїдних протизапальних лікарських препаратів.

Робенакоксиб, що входить до складу препарату, — нестероїдний протизапальний засіб групи коксибів, є селективним специфічним інгібітором ЦОГ-2 і має протизапальну та аналгетичну дію. ЦОГ представлена ​​у двох формах: ЦОГ-1 – конститутивна форма ензиму – виконує захисні функції, у тому числі у шлунково-кишковому тракті та почках; ЦОГ-2 - індукована форма ензиму - відповідає за виробництво медіаторів, що включають ПГЕ2, що викликають біль, запалення та жар.

Після підшкірного введення препарату робенакоксиб швидко всмоктується з місця ін'єкції, надходить у системний кровотік та більшість органів та тканин; понад 99% робенакоксибу пов'язується із білками плазми. Його максимальна концентрація у плазмі відзначається через 1 годину, біодоступність становить 69% у котів та 88% у собак. Метаболізується робенакоксиб у печінці, що виділяється в основному з жовчю (близько 70% у кишок і близько 65% у собак) та частично – із сечею; період напіввиведення з організму собак становить близько 1,2 години, кішок – 1,1 години.

Онсіор розчин для ін'єкцій за ступенем впливу на організм відноситься до помірно небезпечних речовин.

Порядок застосування

Онсиор™ розчин для ін'єкцій назначають собакам і котам як протизапальний та болезаспокійливий препарат при запальних та больових синдромах різного походження, включаючи гострі та хронічні захворювання опорно-рухового апарату (артрити, артрози, синовіти, вивихи), запальні захворювання м'яких тканин. аналгезуючий та протизапальний препарат у післяопераційний період

Заборонено застосовувати Онсіор розчин для ін'єкцій тваринам у стані дегідратації, гіповолемії та гіпотензії, а також собакам та кішкам вагою менше 2,5 кг. За крайньої потреби призначення лікарського препарату таким тваринам лікування проводять під постійним наглядом ветеринарного лікаря.

Дози та способи введення

Онсіор розчин для ін'єкцій застосовують котам та собакам підшкірно у дозі 1 мл на 10 кг маси тварини (що відповідає 2 мг робенакоксибу на 1 кг маси тіла тварини).

При хірургічних втручаннях препарат вводять приблизно за 30 хвилин до введення наркозу. У післяопераційний період як аналгезуючий та протизапальний препарат вводять протягом 1-2 днів.

При лікуванні захворювань опорно-рухового апарату Онсіор розчин для ін'єкцій застосовують для зняття гострого болю одноразово або дворазово у дозі 1 мл на 10 кг маси тварини (що відповідає 2 мг робенакоксибу на 1 кг маси тварини); подальше лікування рекомендується продовжити препаратом Онсіор™ таблетки відповідно до інструкції щодо його застосування.

Протипоказання

Заборонено застосовувати Онсіор™ розчин для ін'єкцій вагітним і лактуючим самкам, цуценятам молодше 2-місячного та котятам молодше 4-місячного віку.

Індивідуальна підвищена чутливість тварини до компонентів препарату.

Не слід застосовувати препарат тваринам із вираженою сердечною, почечною та печінковою недостатністю.

Передозування

При застосуванні Онсіору розчину для ін'єкцій відповідно до цієї інструкції побічних явищ та ускладнень у тварин, як правило, не спостерігається. У кишок і собак можливі шлунково-кишкові розлади (блювання, м'який кал або діарея), вказані симптоми проходять мимовільно та не вимагають застосування лікарських засобів. При індивідуальній підвищеній чутливості тварини до препарату та появі алергічних реакцій застосування препарату припиняють і тварини назначають антигістамінні та симптоматичні засоби.

При передозуванні лікарського препарату у тварин із вираженою чутливістю до компонентів препарату можуть спостерігатися розлад шлунково-кишкового тракту, печінкова або почечна недостатність. Специфічні засоби детоксикації відсутні, застосовують загальні заходи, створені для виведення лікарського засобу з організму.

Особливості застосування

Онсіор розчин для ін'єкцій не слід застосовувати одночасно з іншими НПЗЗ, а також змішувати в одному шприці з іншими лікарськими препаратами.

Особливостей дії лікарського препарату при його першому застосуванні та скасуванні не встановлено.

Слід уникати порушення рекомендованого інтервалу між введеннями препарату, оскільки це може призвести до зниження терапевтичної ефективності. У разі пропуску повторного введення препарат слід ввести якнайшвидше у передбаченій дозі.

Лікарський препарат не призначений для застосування продуктивним тваринам.

Спеціальні застереження персоналу

Людям з гіперчутливістю до компонентів препарату слід уникати прямого контакту з Онсіором розчином для ін'єкцій. При випадковому контакті лікарського препарату зі шкірою або слизовими оболонками їх необхідно негайно промити великою кількістю води.

Порожні флакони з-під лікарського забороняється використовувати для побутових цілей; вони підлягають утилізації із побутовими відходами.

При застосуванні Онсіору розчину для ін'єкцій слід дотримуватись загальних правил особистої гігієни та техніки безпеки, передбачених при роботі з лікарськими препаратами. Під час роботи забороняється курити, пити та вживати їжу. Після закінчення роботи слід ретельно вимивати з милом обличчя та руки.

У разі появи алергічних реакцій або при випадковому попаданні препарату в організм людини слід негайно звернутися до медичного закладу (при собі мати інструкцію щодо застосування препарату або етикетку).

Фасування

Випускають Онсіор розчин для ін'єкцій розфасованим по 20 мл у флакона з кольорового скла відповідної місткості, закупорені гумовими кірками, укріпленими алюмінієвими колпачками. Флакони поміщають поштучно в картонні пачки разом із інструкцією із застосування.

Умови зберігання

Зберігають Онсіор розчин для ін'єкцій у закритій упаковці виробника, окремо від харчових продуктів та кормів, при температурі від 2°C до 8°C. Після першого відкриття флакона препарат зберігати при температурі від 0°C до 25°C.

Зберігати у місцях, недоступних для дітей.

Термін придатності

Термін придатності лікарського засобу при дотриманні умов зберігання у закритій упаковці виробника – 3 роки з дати виробництва, після першого розкриття флакона – 28 діб.

Забороняється застосування Онсіору розчину для ін'єкцій після закінчення терміну придатності. Невикористань лікарський препарат утилізують відповідно до вимог законодавства.

Без рецепта ветеринарного лікаря.

Онсіор розчин для собак та кішок, 20мл - Elanco - в онлайн-каталозі ветаптеки Зоохаб. Якщо потрібно купити Препарати для опорно-рухового апарату або інші препарати чи корми не виходячи з квартири, зайдіть до нас у електронний каталог Зоохаб. Виберіть із пропозицій Препарати для опорно-рухового апарату з вигодами? Щоб не витрачати час на підбір Препарати для опорно-рухового апарату скористайтесь фільтрами. Введіть: Elanco і Ви побачите список з Препарати для опорно-рухового апарату Elanco. У нас ви швидко підберете потрібні ветеринарні препарати. В якості товарів жодних сумнівів бути не може. Всі товари, які можна купити у нас, створені світовими виробниками, наприклад Elanco. Якщо з'явилися при покупці Онсіор розчин для собак та кішок, 20мл - Elanco питання можна поставити нашому фахівцю. Замовлені ветеринарні препарати можна отримати у Черновцах максимально швидко.
Подробнее
Характеристики
Аналоги
Швидке замовлення

Онсіор таблетки призначають собакам і кішкам як протизапальний і болезаспокійливий препарату при запальних і больових синдромах різного походження, включаючи гострі та хронічні захворювання опорно-рухового апарату (артрити, артрози, синовіти, вивихи), запальні захворювання м'яких тканин, а також як анальгезирующего і протизапального препарату в післяопераційний період.

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Оцінка
Рекомендовані товари
Швидке замовлення

Препарат застосовується для зняття свербіння, пов'язаного з алергічними та атопічними дерматитами серед собак віком від 12 місяців і старше, вагою не менше 3-х кг.

Швидке замовлення

Кішкам і собакам від глистів застосовується перорально на корінь язика з розрахунку 1 таблетка на 10 кг живої ваги. Таблетки можна змішувати з кормом.

Швидке замовлення

Антигельмінтний препарат Procox, розроблений ветеринарним підрозділом Animal Health відомої німецької компанії Bayer, є першим і єдиним ліцензованим препаратом комбінованої дії для боротьби з круглими хробаками і кокцидіями у собак.

Швидке замовлення

Препарат застосовують як профілактику а також в комплексі терапевтичних заходів як сорбент для перорального застосування: собакам, кішкам при шлунково-кишкових захворюваннях

Відповіді на питання, що часто ставляться:
✅ Як вибрати та купити Онсіор розчин для собак та кішок, 20мл - Elanco ?
Спеціалісти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вибрати та придбати найякісніші товари, телефонуйте 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 ми з радістю допоможемо Вам.
✅ Чому варто придбати Онсіор розчин для собак та кішок, 20мл - Elanco в інтернет-магазині ветаптеки Zoohub?
Причини, з яких варто замовити товар у нас у магазині:
 • найвища якість товару
 • різноманітність асортименту
 • найкращі умови доставки та оплати
✅ Ви здійснюєте доставку товару Онсіор розчин для собак та кішок, 20мл - Elanco іншими містами України?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території України та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста. Також є можливість самовивезення у містах Київ та Харків. З більш детальною інформацією про доставку та оплату Ви можете ознайомитись у розділі Доставка та розділі Оплата .
✅ Чому Онсіор розчин для собак та кішок, 20мл - Elanco це - 100% якісний та надійний продукт?
Інтернет-магазин Zoohub здійснює реалізацію ветпрепаратів та зоотоварів всесвітньо визнаних виробників. Весь асортимент товарів гарантовано преміальної якості!
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину