Кешбек 20% на всі товари

Категорії

Увага!

Якщо ви є власником платіжної картки MONOBANK, то ця інформація для вас!

Тільки до 31 серпня 2021 роки ви маєте ексклюзивну можливість повернути собі на рахунок 20% від чека при замовленні на нашому сайті!

 

Що для цього потрібно?

  • У додатку MonoBank попередньо виберете категорію Кешбек "Тварини";
  • Обираєте необхідні товари на нашому сайті;
  • При оформленні замовлення ОБОВ'ЯЗКОВО потрібно вибрати спосіб оплати "Оплата карткою Visa, Mastercart - LiqPay";
  • Оплатіть замовлення картою Monobank;
  • Поки ви очікуєте дзвінка менеджера для підтвердження замовлення, MonoBank вже поверне 20% на ваш рахунок Кешбека. Ви можете в цьому переконатися в своєму додатку до картки.

 

P.S. Якщо ви вже обрали категорію для Кешбека, відмінну від "Тварини", але ДУуууууже Хочете заощадити 20%, радимо оформити картку на когось зі своїх родичів чи знайомих і зробити покупку на нашому сайті від його імені, адже дана пропозиція діє лише до 31 серпня 2021 року!

 

 

( 5 )
З цим товаром купують
Швидке замовлення

Тест-смужки є зручним засобом для швидкої діагностики і проведення якісного і кількісного дослідження сечі. Смужки для сечі являють собою скринінгові тести, за допомогою яких можна отримати інформацію про стан вуглеводного обміну, функції нирок, печінки, порушеннях білкового обміну, кислотно-лужному балансі і інфекціях сечовивідних шляхів за 1-2 хвилини.

Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Призначають собакам та кішкам для лікування інфекцій бактеріальної етіології: захворювань шкіри та м'яких тканин (абсцеси, піодерма, запалення паранальних залоз, гінгівіти, стоматити тощо), хвороб органів дихання, захворювань сечостатевої системи та ентеритів.

 

Швидке замовлення

Шампунь спеціально розроблений для брудної, запущеної вовни з неприємним запахом, щоб захистити її від шкідливих факторів, таких як забруднення навколишнього середовища, зміг і ультрафіолетові промені.

Швидке замовлення

Фармакологічні властивості
Засіб, що запобігає появі і збільшення сечових конкрементів (пісок і камені). При вживанні води, в результаті встановлення значення рН сечі, створюються умови для припинення росту бактерій.
Аскорбінова кислота - має виражені антиоксидантні властивості, регулює імунологічні реакції.

Швидке замовлення
Швидке замовлення

Показанням до застосування є серцева недостатність, викликана дилатаційною кардіоміонатіей, недостатністю двостулкового або тристулкового клапана, що супроводжується характерними симптомами: кашлем, задишкою, зниженням активності або асцитом.

Швидке замовлення
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину