Нексгард Спектра 30-60кг (NexGard Spectra) для Собак від Кліщів - NexGard

Артикул: 2007202114-01
Немає на складі
В наявності
Варіант:
Ціна за товар
490 грн
+
Кількість товарів на складі 1 шт
Мінімальна сума замовлення: 300 грн
Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Самовивіз
Способи оплати
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • Приват24
 • LiqPay
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • Monobank
Опис
Nexgard Spectra - таблетки проти бліх, кліщів і гельмінтів для собак. Препарат Nexgard Spectra, розроблений фахівцями компанії Boehringer Ingelheim є препаратом широкого спектру дії за рахунок комбінації двох основних складових і спрямований на захист собак від зовнішніх і внутрішніх паразитів: кліщів, бліх, гельмінтів (аскарид, волосоголовців, анкілостом), є відмінною профілактикою дирофіляріозу у собак (гельмінтоз, що викликається нематодами виду D, що паразитують в серцевій і легеневій артерії, органах зору). Основними діючими компонентами препарату є: афоксоланер і мільбеміцина оксим, які виявляють паралітичний вплив на паразитів, що приводить до їх загибелі на всіх стадіях розвитку. Препарат випущений у вигляді смачних жувальних таблеток, що мають запах і смак яловичини. Більшість собак з задоволенням поїдають препарат і немає необхідності ховати його в їжу. Препарат розроблений для собак віком від 8 тижнів і старше і масою понад 2 кг. Доза препарату розраховується залежно від ваги собаки. Препарат має п'ять дозувань залежно від ваги собаки.

Препарат Nexgard Spectra  використовують для:
 • Лікування собак при ураженні блохами (Ctenocephalides felis та C. canis), захист - впродовж 5 тижнів;
 • Лікування собак при ураженні кліщами (Dermacentor reticulatus, D. variabilis, Ixodes ricinus, I. scapularis, I. hexagonus, Rhipicephalus sanguineus, Amblyomma americanum та Haemaphysalis longicornis), захист - впродовж 4 тижнів.
 • Лікування собак при ураженні шлунково-кишковими нематодами: токсокарами та токсаскарисами (Toxocaris leoninа та Toxocara canis), анкілостомами (Ancylostoma caninum, Ancylostoma ceylanicum та Ancylostoma braziliense) і трихурисами (Trichuris vulpis).
 • Профілактика собак за дирофіляріозу (Dirofilaria immitis личинки) при щомісячному застосуванні.
 • Профілактика ангіостронгільозу у собак (шляхом зниження рівня інфікування недозрілими (L5) та дорослими Angiostrongylus vasorum) при щомісячному застосуванні.
 • Лікування демодекозу (спричиненого Demodex canis).
 • Лікування саркоптозу (спричиненого Sarcoptes scabiei var. canis).
 • Лікування отодектозу (спричиненого Otodectes cynotis).
 • Профілактика телязіозу у собак (інфікування дорослими Thelazia callipaeda) при щомісячному застосуванні.

Переваги Нексгард Спектра:
 • Виготовлений на основі двох активних компонентів: афоксоланера і мілбеміцину оксиму, які забезпечують широкий спектр протипаразитарної дії щодо ектопаразитів і гельмінтів у собак
 • Випускається у вигляді смачних  жувальних таблеток зі смаком і ароматом яловичини, завдяки чому таблетки охоче поїдаються собаками
 • Починає діяти через 30 хвилин після застосування, один прийом препарату гарантує знищення бліх за 6 годин, а іксодових кліщів за 8-12 годин
 • Результативно бореться проти найпоширеніших видів гельмінтів: аскарид, волосоголовців і анкілостом, а також запобігає повторному зараженню блохами протягом 1 місяця
 • Вироблено на рослинній основі з соєвого протеїну, не викликає алергію на тваринні білки
 • Не має обмежень в купанні, тісному контакті з собакою, митті шампунем до і після застосування препарату
 • У рекомендованих дозах не має тератогенних, ембріотоксичних, мутагенних властивостей, не чинить місцево-подразнюючої дії
 • Ефективність лікування генералізованого демодекозу і саркоптозу у собак - 99%
 • Можна застосовувати як з кормом, так і окремо, не потребує голодної дієти

Препарат випускається в різних дозах залежно від маси тварини:
 • таблетки по 0,5 г (9 мг/2 мг жувальні таблетки для собак масою тіла від 2 до 3,5 кг)
 • таблетки по 1 г (19мг/4мг жувальні таблетки для собак масою тіла від 3,5 до 7,5 кг)
 • таблетки по 2 г (38 мг/8 мг жувальні таблетки для собак масою тіла від 7,5 до 15 кг)
 • таблетки по 4 г (75мг/15мг жувальні таблетки для собак масою тіла від 15 до 30 кг)
 • таблетки по 8 г (150мг/30мг жувальні таблетки для собак масою тіла від 30 до 60 кг)

Увага!!! Перед застосуванням препарату рекомендуємо ознайомитися з інструкцією, розміщеною нижче.

Інструкція із застосування препарату Nexgard Spectra для лікування та профілактики паразитарних захворювань у собак.
(Організація-розробник: Берінгер Інгельхайм Анімал Хелс Франс ЕсСіЕс, 29 авеню Тоні Гарньє, 69007, Ліон, Франція)

I. Загальні відомості
Торгова назва: Нексгард Спектра (NEXGARD SPECTRA).
Міжнародне непатентоване найменування: афоксоланер, мильбеміцин оксим.
Лікарська форма: пігулки для перорального застосування (жувальні).

Нексгард Спектра, як діючі речовини містить афоксоланер/мільбеміцину оксим:
таблетки по 0,5 г (9 мг/2 мг жувальні таблетки для собак масою тіла від 2 до 3,5 кг)
таблетки по 1 г (19мг/4мг жувальні таблетки для собак масою тіла від 3,5 до 7,5 кг)
таблетки по 2 г (38 мг/8 мг жувальні таблетки для собак масою тіла від 7,5 до 15 кг)
таблетки по 4 г (75мг/15мг жувальні таблетки для собак масою тіла від 15 до 30 кг)
таблетки по 8 г (150мг/30мг жувальні таблетки для собак масою тіла від 30 до 60 кг)

А також допоміжні речовини: кукурудзяний крохмаль, борошно із соєвого білка, харчову добавку з ароматом та смаком тушкованої яловичини, повідон E1201, макрогол 400, макрогол 4000, макрогол 15 гідроксистеарат, гліцерол, тригліцерид; середньої довжини ланцюга, моногідрат лимонної кислоти, бутилгідрокситолуол.

На вигляд препарат являє собою таблетки від світло-рожевого до темно-рожевого кольору з червонувато-коричневими вкрапленнями, круглої (таблетки масою 0,5 г) або прямокутної (таблетки масою 1; 2; 4; 8 г) форми.
Термін придатності лікарського засобу при дотриманні умов зберігання у закритій упаковці виробника 24 місяці з дати виробництва. Таблетку, витягнуту з блістера, негайно використовувати. Забороняється використовувати лікарський препарат після закінчення терміну придатності.
Нексгард Спектру випускають у п'яти дозуваннях: таблетки масою 0,5; 1,0; 2,0; 4,0 та 8,0 г, розфасованим по 3 таблетки в блістери з полівінілхлориду та алюмінієвої фольги на паперовій основі, які упаковані поштучно у картонні коробки разом з інструкцією із застосування.
Зберігають лікарський препарат у закритій упаковці виробника, окремо від харчових продуктів та кормів, у захищеному від прямих сонячних променів місці, при температурі від 0°С до 30°С.
Нексгард Спектра слід зберігати у недоступному для дітей місці.
Невикористаний лікарський препарат утилізують відповідно до вимог законодавства.
Нексгард Спектра відпускається без рецепта ветеринарного лікаря.

II.Фармакологічні властивості
Нексгард Спектра відноситься до комбінованих протипаразитарних лікарських препаратів.
Активні компоненти, що входять до складу препарату - афоксоланер і мильбемицина оксим забезпечують його широкий спектр протипаразитарної дії щодо ектопаразитів і нематод, що паразитують у собак:
- бліх (Ctenocephalides felis, Ctenocephalides canis);
- іксодових кліщів (Dermacentor variabilis, Dermacentor reticulatus, Rhipicephalus sanguineus, Ixodes scapularis, Ixodes ricinus, Ixodes holocyclus, Haemaphysalis longicornis, Amblyomma americanum, Ixodes hexagonus);
- демодекозних кліщів (Demodex canis);
- коростяних кліщів (Sarcoptes scabiei, Otodectes cynotis);
- шлунково-кишкових нематод (Toxocara canis, Toxascaris leonina, Ancylostoma caninum, Ancylostoma braziliense, Trichuris vulpis);
- нематод стравоходу (Spirocerca lupi);
- легеневих нематод (Ancylostoma ceylanicum, Angiostrongylus vasorum);
- нематод органів зору (Thelazia callipaeda дорослі форми);
- личинок дирофілярій (Dirofilaria immitis);
- Комарів (Aedes aegypti).

Афоксоланер – інсектоакарицид групи ізоксазоліну, механізм його дії полягає у блокуванні ГАМК-залежних рецепторів членистоногих, гіперзбудженні нейронів, порушенні передачі нервових імпульсів, що призводить до паралічу та загибелі ектопаразитів. Після перорального введення афоксоланер легко всмоктується у шлунково-кишковому тракті та досягає системного кровотоку, максимальна концентрація у плазмі відзначається через 2-4 години після введення, біодоступність становить 88%. Афоксоланер повільно метаболізується з утворенням гідроксильних сполук, виводиться з організму в основному з жовчю та незначно із сечею. Період напіввиведення афоксоланера становить 14 діб.

Мільбеміцину оксим – макроциклічний лактон, активний щодо личинок та імаго нематод, які паразитують у шлунково-кишковому тракті собак, а також личинок Dirofilaria immitis. Механізм дії мільбеміцину обумовлений підвищенням проникності клітинних мембран для іонів хлору (Cl-), що призводить до надполяризації мембран клітин нервової та м'язової тканини, паралічу та загибелі паразиту. Максимальна концентрація мильбеміцину оксиму в плазмі собак досягається протягом 1-2 годин, біодоступність становить 81%. З організму з'єднання виводиться переважно у незміненому вигляді, період напіввиведення становить близько 1,5 діб.

Інсектицидна дія препарату починається через 30 хвилин після його перорального введення, загибель бліх та іксодових кліщів на тварині відбувається відповідно протягом 6 годин та 24 годин. Одноразове застосування препарату запобігає повторній інфекції протягом 1 місяця; загибель бліх відбувається до відкладання яєць, що запобігає контамінації приміщень яйцями та личинками комахи.

Загибель комарів настає через 24 години після харчування на собаці. Застосування афоксоланера собакам може мати непрямий захисний ефект у зниженні подальшої передачі трансмісивних збудників захворювань внаслідок загибелі комарів.
Нексгард Спектра за ступенем впливу на організм відноситься до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки за ГОСТ 12.1.007-76), у рекомендованих дозах не має тератогенних, ембріотоксичних, мутагенних властивостей, не має місцево-подразнюючої дії. Препарат токсичний для бджіл, а також риб та інших гідробіонтів.

III.Порядок застосування
Нексгард Спектру призначають собакам для лікування та профілактики шлунково-кишкових та легеневих нематодозів, нематодозів стравоходу, телязіозу, що викликається нематодами органів зору, акарозів, викликаних іксодовими кліщами, демодекозу, саркоптозу, отодектозу, афаніптера профілактики дирофіляріозу, що викликається личинками Dirofilaria immitis, а також для профілактики бабезіозу та бореліозу, що передаються іксодовими кліщами.

Протипоказання:
Не застосовувати собакам із відомою гіперчутливістю до діючих речовин препарату!
Не застосовувати хворим та ослабленим тваринам!
Не застосовувати цуценятам віком до 8 тижнів та масою тіла до 2 кг.
Не застосовувати іншим видам тварин, крім собак!

При роботі з препаратом Нексгард Спектра слід дотримуватись загальних правил особистої гігієни та техніки безпеки, передбачених при роботі з лікарськими засобами ветеринарного призначення.
Під час роботи забороняється курити, пити та вживати їжу. Після роботи з лікарським препаратом слід ретельно вимити руки із милом. Забороняється використання порожнього впакування з-під лікарського препарату для побутових цілей; її поміщають у целофановий пакет та утилізують з побутовими відходами.

Людям із гіперчутливістю до компонентів препарату необхідно уникати прямого контакту з Нексгард Спектра. У разі прояву алергічних реакцій або при випадковому попаданні препарату в організм людини слід негайно звернутися до медичного закладу, маючи при собі етикетку або інструкцію із застосування препарату.

Вагітним та лактуючим сучкам Нексгард Спектру застосовують за життєвими показаннями за рекомендацією ветеринарного лікаря.
Нексгард Спектру застосовують собакам індивідуально перорально одноразово в дозі 2,5 - 5,36 мг афоксоланера та 0,5 - 1,07 мг мильбеміцину оксиму на 1 кг маси тварини відповідно до таблиці:
 
Маса собаки (кг) Маса таблетки (г) Доза діючих речовин (мг / таблетка)
афоксоланер мільбеміцина оксим
от 2 до 3,5 0,5 9 2
от 3,5 до 7,5 1,0 19 4
от 7,5 до 15 2,0 38 8
от 15 до 30 4,0 75 15
от 30 до 60 8,0 150 30

При застосуванні препарату собакам масою понад 60 кг слід використовувати комбінацію таблеток, з розрахунку 2,5 – 5,36 мг афоксоланеру та 0,5 – 1,07 мг мильбеміцину оксим на 1 кг маси. Не допускається розламування таблеток при доборі дози препарату.

Нексгард Спектра володіє привабливим ароматом і смаком і, як правило, охоче поїдається собаками, інакше препарат згодовують у суміші з кормом. Слід переконатися, що собака повністю проковтнула необхідну дозу препарату.

Для лікування демодекозу препарат застосовується один раз на місяць протягом 3 місяців, у складних випадках можливе застосування препарату до отримання протягом 1 місяця двох негативних зіскрібків.
Для лікування саркоптозу препарат застосовується дворазово з інтервалом на 1 місяць.
Для лікування отодектозу препарат застосовується одноразово.
З метою профілактики дирофіляріозу в неблагополучних по захворюванню регіонах Нексгард Спектру застосовують у весняно-літньо-осінній період щомісяця, починаючи за місяць до початку льоту переносників збудника – москітів та комарів, і закінчують не раніше ніж через місяць після завершення їхнього льоту.
Повторні обробки з метою профілактики бабезіозу та бореліозу, що передаються іксодовими кліщами, гельмінтозів, а також у сезон найбільшої активності ектопаразитів проводять щомісяця.
Для профілактики телязіозу препарат застосовується щомісяця.

При застосуванні препарату відповідно до цієї інструкції побічних явищ та ускладнень у тварин, як правило, не спостерігається. У деяких тварин можливе короткочасне зниження апетиту, що мимоволі зникають шкірні зміни (еритема, лущення, свербіж); рідко – блювання, діарея та сонливість. Якщо блювання у собаки відбулося протягом перших двох годин після прийому Нексгард Спектра, рекомендується дати препарат повторно в тій же дозі.

При передозуванні препарату у деяких собак можуть спостерігатися пригнічений стан, слинотеча, тремтіння, хитка хода. Ці симптоми проходять спонтанно протягом доби та не вимагають застосування лікарських засобів.
Відомості про несумісність Нексгард Спектра з іншими лікарськими препаратами та кормовими добавками відсутні.
Особливостей дії лікарського препарату при його першому застосуванні та скасуванні не виявлено.
Слід уникати порушень схеми застосування препарату, оскільки це може призвести до зниження ефективності препарату. У разі пропуску чергової обробки застосування препарату слід відновити у тій же дозі та за тією ж схемою.
Нексгард Спектра не призначений для застосування продуктивним тваринам.

Фасування: продається поштучно, 1 пігулка

Виробник:
Власник реєстраційного посвідчення: Boehringer Ingelheim International GmbH, Німеччина
Розміщення виробничих потужностей: Франція, Бразилія

Протипаразитарні препарати Nexgard Spectra (Нексгард Спектра), Фронтлайн для собак і багато інших Ви можете купити в нашому зоомагазині - у нас широкий асортимент і доступна ціна на препарати, спрямовані на боротьбу з блохами, кліщами і гельмінтами.
Нексгард Спектра 30-60кг (NexGard Spectra) для Собак от Клещей - Merial - в електронному каталозі зоомагазину Зоохаб. Якщо терміново потрібно купити Засоби від бліх і кліщів для собак або інші препарати чи корми не залишаючи вдома, зайдіть до нас у онлайн-зоомаркет Зоохаб. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Засоби від бліх і кліщів для собак за ринковими розцінками? Щоб не витрачати час на підбір Засоби від бліх і кліщів для собак за допомогою фільтрів. Введіть: Merial і Ви побачите список з Засоби від бліх і кліщів для собак Merial. Як бачите, вибір максимально спрощений. Жодних сумнівів у якості товарів. Всі товари, які можна купити у нас, випускають відомі виробники, наприклад Merial. Якщо з'явилися під час вибору Нексгард Спектра 30-60кг (NexGard Spectra) для Собак от Клещей - Merial питання запитайте нашого менеджера. Посилка прийде в Мелитополе максимально швидко.
Подробнее
Характеристики
 • Лікарська форма:
 • Форма випуску:
  Таблетки
 • Тварина:
 • Вікова група:
  Від 8 тижнів
 • Країна-виробник:
  Франція
 • Виробник:
  Merial
 • Категорія ветеринарного препарату:
  Протипаразитарні препарати
 • Тип застосування:
  Для перорального застосування
 • Діюча речовина:
  Мільбеміціна оксим , Афоксоланер
 • Захист від:
  Блохи , Глисти , Іксодові кліщі , Кліщі
 • Вид паразитів:
  Зовнішні та внутрішні паразити
 • Дозволено застосування:
  від 30 кг ваги
 • Захист триває:
  до 4-х тижнів
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Оцінка
Відповіді на питання, що часто ставляться:
✅ Як вибрати та купити Нексгард Спектра 30-60кг (NexGard Spectra) для Собак від Кліщів - NexGard ?
Спеціалісти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вибрати та придбати найякісніші товари, телефонуйте 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 ми з радістю допоможемо Вам.
✅ Чому варто придбати Нексгард Спектра 30-60кг (NexGard Spectra) для Собак від Кліщів - NexGard в інтернет-магазині ветаптеки Zoohub?
Причини, з яких варто замовити товар у нас у магазині:
 • найвища якість товару
 • різноманітність асортименту
 • найкращі умови доставки та оплати
✅ Ви здійснюєте доставку товару Нексгард Спектра 30-60кг (NexGard Spectra) для Собак від Кліщів - NexGard іншими містами України?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території України та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста. Також є можливість самовивезення у містах Київ та Харків. З більш детальною інформацією про доставку та оплату Ви можете ознайомитись у розділі Доставка та розділі Оплата .
✅ Чому Нексгард Спектра 30-60кг (NexGard Spectra) для Собак від Кліщів - NexGard це - 100% якісний та надійний продукт?
Інтернет-магазин Zoohub здійснює реалізацію ветпрепаратів та зоотоварів всесвітньо визнаних виробників. Весь асортимент товарів гарантовано преміальної якості!
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину