Стронгхолд краплі на холку проти бліх та кліщів для собак та котів - Zoetis

Артикул: 0810202021
( 3 )
Немає на складі
В наявності
Варіант:
Ціна за товар
750 грн
+
Кількість товарів на складі 1 уп
Мінімальна сума замовлення: 299 грн
Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Самовивіз
Способи оплати
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • Приват24
 • LiqPay
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • Monobank
Опис

Основним діючим компонентом препарату Стронгхолд (Stronghold) є селамектін, який знищує дорослих особин бліх і зупиняє інкубацію яєць. Активні компоненти препарату є активними і по відношенню до інших паразитів, що вражають організм тварини. Стронгхолд використовують для виведення вушних кліщів, коростявих кліщів і для знищення ряду гельмінтів (дирофілярій, що вражають серце, аскарид, токсокар і ін. стрічкових черв'яків).

Зручна лікарська форма (краплі) застосовується з легкістю: краплі наносяться уздовж хребта від холки до хвоста на тіло тварини. Краплі після нанесення швидко висихають і не залишають неприємного запаху, вони вологостійкі і вже через 2 години після нанесення крапель тварину можна купати.

Протягом першої доби після нанесення препарат знищує всіх бліх, а потім протягом місяця захищає від повтороно зараження. Дозування препарату розраховується залежно від ваги тварини. Цей препарат не токсичний для кішок і собак і призначений для цуценят і кошенят починаючи з шеститижневого віку.

Фасування: Для цуценят і кошенят (до 2,5 кг) - піпетка 15 мг (0,25 мл)

Перед застосуванням препарату рекомендуємо ознайомитися з інструкцією !!!

Інструкція - Stronghold (Стронгхолд)

Склад і форма випуску

Стронгхолд містить в якості діючої речовини селамектін. За зовнішнім виглядом являє собою прозорий, безбарвний або блідо-жовтого кольору розчин для зовнішнього застосування з вмістом 6% або 12% селамектіну.

У формі 6% розчину препарат розфасовують в полімерні піпетки по 0,25 мл і 075 мл, в формі 12% розчину - по 0,25 мл, 0,5 мл, 1,0 мл і 2,0 мл. Упаковують по 3 піпетки в блістери, які вкладають в картонні коробки.

Фармакологічні властивості Stronghold

Селамектін володіє широким спектром системної протипаразитарної дії на нематод, комах і саркоптоідних кліщів, що паразитують у собак і кішок.

Стронгхолд згубно діє на личинки круглих гельмінтів, а також володіє овоцидними властивостями. Препарат не впливає на статевозрілих нематод Dirofilaria immitis, але знижує кількість циркулюючих в крові мікрофілярій, і його можна без побоювань застосовувати навіть раніше інвазованим тваринам.

Механізм дії препарату полягає в здатності селамектіну, зв'язуючись з рецепторами клітин м'язової та нервової тканини паразитів, збільшувати проникність мембран для іонів хлору, що призводить до блокади електричної активності нервових і м'язових клітин нематод і членистоногих, їх паралічу та загибелі.

З огляду на те, що у ссавців ці рецептори локалізовані тільки в центральній нервовій системі, а селамектін не проникає через гематоенцефалічний бар'єр, у рекомендованих дозах препарат безпечний для собак і кішок. Стронгхолд добре всмоктується з місця нанесення.

Селамектін тривалий час зберігається в крові в терапевтичному рівні в плазмі, забезпечуючи знищення паразитів і захист тварин від реінвазії протягом місяця.

Стронгхолд відноситься до низькотоксичних для теплокровних тварин сполук (ЛД50 селамектіну для мишей при введенні всередину становить 1600 мг / кг). Препарат добре переноситься собаками різних порід (включаючи коллі) та кішками.

Показання до застосування

Призначають собакам і кішкам:

 • Для знищення бліх (Сtenocefalides spp.) І профілактики повторного зараження тварин протягом одного місяця після нанесення препарату
 • Для лікування алергічного блошиного дерматиту в складі комплексної терапії
 • Для профілактики і лікування отодектоза (вушного кліща), викликаного O. cynotis, і саркоптозу, викликаного S. scabiei
 • Для дегельмінтизації при токсокарозі, викликаному Toxocara cati, Toxocara canis, і анкілостомозі, викликаному Ancylostoma tubaeform
 • Для профілактики дирофіляріозу в регіонах, де реєструють Dirofilaria immitis

Дозування і спосіб застосування

Стронгхолд (Stronghold) застосовують тільки зовнішньо. Перед нанесенням препарату піпетку виймають з блістеру і, тримаючи вертикально, натискають на ковпачок з тим, щоб проткнути фольгу, що закриває піпетку, потім ковпачок знімають.

Препарат наносять безпосередньо на суху шкіру тварини. Для цього розсовують шерсть між лопатками біля основи шиї і повністю видавлюють вміст піпетки, уникаючи його потрапляння на руки. Не слід масажувати місце нанесення препарату.

Стронгхолд призначають одноразово, дозу вибирають з урахуванням виду і ваги тварини. У кожному конкретному випадку наносять розчин з однієї піпетки з ковпачком відповідного кольору, при цьому доза в розрахунку на діючу речовину становить 6 мг селамектіну на 1 кг ваги тварини. У разі одночасного зараження тварини декількома видами паразитів, рекомендується одноразове нанесення Стронгхолду у вищевказаній дозі.

Дози Стронгхолду для тварин
Собаки масою (кг) Колір ковпачка піпетки Номінальний обсяг піпетки
менше 2,5 ліловий 0,25 мл
2,6 - 5,0 фіолетовий 0,25 мл
5,1 - 10,0 коричневий 0,5 мл
10,1 - 20,0 червоний 1,0 мл
20,1 - 40,0 Темно-зелений 2,0 мл
більше 40 Відповідна комбінація піпеток Stronghold* Відповідна комбінація піпеток *

 

Кішки масою (кг) Колір ковпачка піпетки Номінальний обсяг піпетки
менше 2,5 ліловий 0,25 мл
2,6 - 7,5 блакитний 0,75 мл
більше 7,5 Відповідна комбінація піпеток ** Відповідна комбінація піпеток Stronghold**

* - приклад: для собак вагою від 40 до 50 кг застосовують одночасно 2 піпетки: одну з фіолетовим і одну з темно-зеленим ковпачками.
** - приклад: для кішки вагою від 7,5 до 10 кг застосовують одночасно 2 піпетки: одну з ліловим і одну з блакитним ковпачками.

Для знищення бліх і профілактики повторного зараження: Стронгхолд застосовують 1 раз на місяць протягом сезону активності бліх. Препарат знищує дорослих бліх, які знаходяться на собаках і кішках, через 24 - 26 годин після нанесення і оберігає від повторної інвазії протягом 30 днів. Знищуючи яйця бліх, Стронгхолд перериває цикл розвитку паразита і не дає можливості з'явитися наступній генерації бліх.

Щомісячне застосування препарату не тільки прямо захищає тварин від зараження, але також знищує залишкову популяцію бліх (яйця і личинки) в будинку або у квартирі. При цьому використання препарату необхідно починати за місяць до настання сезону активності бліх. Стронгхолд вже через місяць після першого застосування забезпечує різке зниження чисельності бліх у місцях мешкання тварини.

Препарат може бути використаний також як один з компонентів терапії блошиного алергічного дерматиту, при цьому наносити його необхідно щомісяця.

Лікування отодектозу (вушної корости) у собак і кішок: Стронгхолд застосовують одноразово. У процесі лікування рекомендується проводити очистку слухового проходу від ексудату і струпів, а у випадках ускладнення отодектозу отитами призначати відповідне лікування протимікробними і протизапальними засобами. При необхідності курс лікування повторюють через 1 місяць.

Лікування корости у собак: Стронгхолд застосовують дворазово з інтервалом 1 місяць. З метою профілактики можливої ​​інвазії препарат рекомендується використовувати 1 раз на місяць.

Лікування токоскарозу і анкілостомозу у собак і кішок: Стронгхолд застосовують з лікувальною метою одноразово, а з профілактичною метою - щомісяця.

Профілактика дирофіляріозу: Стронгхолд використовують один раз на місяць протягом сезону льоту комарів-переносників. Препарат повністю попереджає зараження собак і кішок, вбиваючи мікрофілярій і запобігаючи їх перетворення у дорослих нематод.

Оскільки Стронгхолд не діє на дорослих дирофілярій, його застосування абсолютно безпечно інвазованим тваринам. Для того щоб убезпечити тварин, яких ввозять в регіони де поширений дирофіляріоз, їм рекомендується за місяць до передбачуваної дати ввезення призначити Стронгхолд. Остання обробка тварини Стронгхолдом повинна бути здійснена протягом одного місяця після закінчення сезону льоту комарів-переносників.

У разі якщо місячний інтервал між застосуваннями Стронгхолду був перевищений, необхідно нанести препарат відразу ж, як тільки з'явиться така можливість.

При заміні хіміотерапевтичних засобів в програмі профілактики дирофіляріозу, інтервал між призначенням Стронгхолду і раніше застосовуваного препарату повинен становити не менше одного місяця.

Побічні дії

При правильному використанні і дозуванні побічні явища, як правило, не спостерігаються.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до препарату.

Увага! Забороняється застосовувати Стронгхолд цуценятам і кошенятам молодше 6-тижневого віку, хворим на інфекційні хвороби і видужуючим тваринам. Не слід використовувати препарат всередину або ін'єкційно.

При терапії отодектозу не вводити Стронгхолд безпосередньо у вушний канал. Не рекомендується наносити препарат на вологу шкіру тварини. Після нанесення препарату не допускати контакту обробленої тварини з джерелом вогню і високої температури до повного висихання шерсті тварин.

Особливі вказівки

Під час процедури забороняється палити, пити і приймати їжу. Після закінчення процедури слід вимити руки теплою водою з милом. При випадковому потраплянні препарату на шкіру або слизові оболонки його необхідно негайно змити струменем води.

Не рекомендується мити, гладити і підпускати тварину до маленьких дітей протягом 2 годин після обробки препаратом. Після закінчення цього часу тварину можна мити навіть із застосуванням шампуню, що не знижує ефективності Стронгхолду.

Порожні піпетки з-під препарату забороняється використовувати для побутових цілей, їх викидають у контейнери для сміття.

У сухому, темному і недоступному для дітей та тварин місці. Далеко від нагрівальних приладів і відкритого вогню. Окремо від харчових продуктів і кормів при температурі не вище 30 ° С. Термін придатності - 3 роки.

Фасування: препарат продається поштучно, ціна вказана за 1 піпетку

Виробник: Stronghold, Zoetis Inc., США

Краплі Стронгхолд 20-40кг (Stronghold) на холку проти бліх та кліщів для собак - Zoetis - у ветеринарній аптеці Зоохаб. Якщо потрібно купити Засоби від бліх і кліщів для собак або інші препарати чи корми не залишаючи вдома, зайдіть до нас у віртуальний магазин Zoohub.ua З асортименту виберіть Засоби від бліх і кліщів для собак за гарною ціною? Щоб вам простіше було вибрати Засоби від бліх і кліщів для собак за допомогою фільтрів. Введіть: Zoetis і Вам будуть показані всі Засоби від бліх і кліщів для собак Zoetis. У нас вибір зоотоварів не триватиме багато часу. В якості товарів жодних сумнівів бути не може. Усі зоотовари, які є у нас, виробляють відомі фірми, наприклад Zoetis. Ті, що з'явилися при підборі Краплі Стронгхолд 20-40кг (Stronghold) на холку проти бліх та кліщів для собак - Zoetis питання запитайте у наших професійних менеджерів. Замовлення можна отримати у Каменском у необхідні терміни.
Подробнее
Характеристики
Аналоги
Швидке замовлення

Препарат має стійку дію і захищає тварину після одноразового застосування протягом 4 тижнів від повторного зараження паразитами.

Швидке замовлення

Препарат має стійку дію і захищає тварину після одноразового застосування протягом 4 тижнів від повторного зараження паразитами.

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Оцінка
Рекомендовані товари
Швидке замовлення

Пігулка має приємний аромат і апетитний смак м'яса, що дуже подобається собакам і вони із задоволенням приймають препарат. 

Швидке замовлення

Мілпро кет призначають з лікувальною і профілактичною метою при нематодозах, цестодозах і змішаних нематод-цестодозних інвазіях, викликаних як личинковими формами, так і статевозрілими цестодами і нематодами наступних видів

Швидке замовлення

Антигельмінтний препарат Procox, розроблений ветеринарним підрозділом Animal Health відомої німецької компанії Bayer, є першим і єдиним ліцензованим препаратом комбінованої дії для боротьби з круглими хробаками і кокцидіями у собак.

Відповіді на питання, що часто ставляться:
✅ Як вибрати та купити Стронгхолд краплі на холку проти бліх та кліщів для собак та котів - Zoetis ?
Спеціалісти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вибрати та придбати найякісніші товари, телефонуйте 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 ми з радістю допоможемо Вам.
✅ Чому варто придбати Стронгхолд краплі на холку проти бліх та кліщів для собак та котів - Zoetis в інтернет-магазині ветаптеки Zoohub?
Причини, з яких варто замовити товар у нас у магазині:
 • найвища якість товару
 • різноманітність асортименту
 • найкращі умови доставки та оплати
✅ Ви здійснюєте доставку товару Стронгхолд краплі на холку проти бліх та кліщів для собак та котів - Zoetis іншими містами України?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території України та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста. Також є можливість самовивезення у містах Київ та Харків. З більш детальною інформацією про доставку та оплату Ви можете ознайомитись у розділі Доставка та розділі Оплата .
✅ Чому Стронгхолд краплі на холку проти бліх та кліщів для собак та котів - Zoetis це - 100% якісний та надійний продукт?
Інтернет-магазин Zoohub здійснює реалізацію ветпрепаратів та зоотоварів всесвітньо визнаних виробників. Весь асортимент товарів гарантовано преміальної якості!
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину