Краплі Стронгхолд 0-2,5 кг (Stronghold) для Собак, Цуценят і Кошенят - Zoetis

Артикул: 0810202020-01
( 2 )
Немає на складі
В наявності
Варіант:
Ціна за товар
285 грн
Мінімальна сума замовлення: 300 грн
Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Самовивіз
Способи оплати
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • Приват24
 • LiqPay
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • Monobank
Опис

Зручна лікарська форма препарату - спот-він забезпечує просте і легке нанесення препарату на шкіру тварини уздовж хребта від потилиці до початку хвоста (капати необхідно рівномірно від холки до кореня хвоста на шкіру).

До складу розчинників і формотворчих не входить масло, в зв'язку з чим після нанесення препарату шкіра та шерсть тварини швидко висихають, що дозволяє власнику торкатися до тварини і грати з ним вже через півгодини після нанесення препарату.

Препарат "Stronghold" (для Європи) і "Revolution" (США) на основі селамектина вбиває дорослих бліх і зупиняє інкубацію яєць цих комах, виводить вушних і коростяних кліщів, знищує дирофілярій, що вражають серце, виганяє круглих черв'яків (аскариди і токсокари) і анкілостом.

Одна крапля захистить ваших вихованців від зовнішніх і внутрішніх паразитів (бліх, вушних і коростяних кліщів, круглих гельмінтів).Препарат швидко висихає, вологостійкий і не має неприємного запаху, так що Ви можете обіймати і грати з Вашим котом чи собакою одразу після висихання. Ефективність препарату зберігається, навіть якщо Ви искупаете собаку через дві години після застосування.

Безпечний для цуценят і кошенят починаючи з 6-тижневого віку, навіть у разі 10 кратною передозування.

Випробувано на 167 породах собак і 18 породах кішок, включаючи івермектин чутливих коллі і з помісі.

Стронгхолд вже в першу добу позбавляє тварина від бліх і протягом одного місяця захищає від повторного зараження. Селамектин (це активна речовина "Стронгхолда") знищує зрілих бліх і яйця, запобігаючи поява нового покоління паразитів.

Перший эндектоцид, спеціально розроблений для собак і кішок. Діюча речовина Стронгхолда - селамектин. Цей новий напівсинтетичний авермектин був відібраний з більш ніж 700 молекул і спеціально розроблений для застосування на собаках і котах. Призначений для боротьби з екто - і эндопаразитами у собак і кішок, безпечний для тварин усіх порід і породних помісей (включаючи коллі-тип, бобтейлов і боксерів).

Найбезпечніший спосіб знищення паразитів - Селамектин взаємодіє з рецепторами хлорних каналів, що викликає припинення нормальної передачі імпульсів у нервово-м'язових синапсах у паразитів. Це призводить до порушення електричної активності нервових клітин у гельмінтів і м'язових клітин членистоногих, в результаті чого відбувається параліч і загибель паразитів. У ссавців аналогічні рецептори хлорних каналів знаходяться тільки в ЦНС, і завдяки високій виборчої проникності гематоенцефалічного бар'єру, вони недоступні для великих молекул селамектина, на відміну від аналогічних рецепторів нематод і членистоногих. Дана особливість селамектина обумовлює високий ступінь безпеки для ссавців.

Стронгхолд швидко абсорбується з місця нанесення і розподіляється з током крові. Селамектин всмоктується з місця нанесення та його концентрація в плазмі крові досягає максимуму у кішок через 1 день і у собак через 3 дні після обробки. Собак і кішок можна купати вже через 2 години після нанесення препарату, при цьому його ефективність не знижується.

Селамектин з кровотоком потрапляє в усі органи і тканини, при цьому терапевтична концентрація препарату в плазмі крові собак і кішок зберігається протягом 30 днів після нанесення в разовій дозі 6 мг/кг.
Тривала циркуляція і повільне виділення з організму забезпечує тривалий період напіввиведення - 8 днів для кішок і 11 днів для собак.

Селамектин у великих кількостях накопичується в сальних залозах і виділяється з їх секретом тривалий час, що забезпечує тривалу дію препарату проти бліх, вушних кліщів і коростяних кліщів.

Терапевтична концентрація препарату проти ектопаразитів зберігається протягом 30 днів.

Висока ефективність відносно екто - і ендопаразитів.

Чудовий профіль безпеки.

Для тварин.
Безпечний для цуценят і кошенят починаючи з 6-тижневого віку, навіть у випадку 10-кратної передозування. Випробувано на 167 породах собак і 18 породах кішок, включаючи івермектин-чутливих коллі та їх помісі. Протягом 6 років клінічних випробувань у всьому світі було застосовано понад 12000 доз препарату. Препарат безпечний навіть у тому випадку, якщо помилково замість нанесення на шкіру препарат ввели орально.

Для людей.
Вже через 30 хвилин після нанесення препарату на шкіру тварини, як тільки вона висохне, ви можете торкатися до тварини і грати з ним. Для нанесення препарату не потрібно надягати захисні рукавички або захисний одяг. Упаковку з препаратом легко відкрити, але в той же час дитина зробити цього не зможе. На відміну від більшості препаратів для боротьби з ектопаразитами,

Строигхолд є виключно фармацевтичним препаратом, не мають агрохімічних аналогів. Повністю сумісний зі всіма вакцинами та ветеринарними препаратами. Сумісність Строигхолда була підтверджена більш ніж на 1800 собаках і 1190 кішок, яким перед вакцинацією різноманітними вакцинами був призначений Стронгхолд.

Не тільки дорослі блохи, але також яйця і личинки.
Строигхолд знищує дорослих бліх, які знаходяться на собак або котів, через 24-36 годин після нанесення препарату, і оберігає від повторної інвазії протягом 30 днів. Овицидное дія препарату перериває цикл розвитку паразита і не дає можливості з'явитися наступної генерації бліх. Щомісячне застосування препарату не тільки прямо захищає тварин від інфестації, але також знижує залишкову популяцію бліх з будинку або квартирі. Препарат може бути використаний також як один із компонентів у лікуванні алергічного блошиного дерматиту.

Лікування і профілактика
В експериментах, які проводилися в строго контрольованих умовах, ефективність Стронгхолда проти бліх склала 99% і 98% для собак і кішок відповідно протягом 30 днів. Для тварин, які продовжують перебувати в умовах можливої повторної инфестаиии, рекомендується щомісячне застосування препарату. Знищує бліх не тільки на тварин, але і в навколишньому середовищі. Стронгхолд забезпечує повну зашиту тварин, сім'ї та житла

На будь-якій стадії циклу розвитку бліх тільки 5% популяції складають дорослі комахи, які знаходяться на тваринний; решта 95% популяції знаходяться в приміщеннях: у щілинах підлоги, під плінтусами, в килимах і т. д. Ці статевонезрілі стадії є постійним джерелом реінвазії тварин і однією з причин алергічного блошиного дерматиту. Численні експерименти показують, що застосування тільки Стронгхолда може істотно зменшити присутність бліх у житло. З часу першого нанесення Стронгхолда може знадобитися від 30 до 60 днів (тобто, 1-2 кратне нанесення Стронгхолда) для різкого зниження кількості яєць і личинок бліх у житло. Експериментальні дослідження із штучним зараженням приміщення показують, що до 60-го дня після першого застосування препарату зараження приміщення зменшується на 97%, а до 90-го дня на 98,4%.

Стронгхолд має дуже високу ефективність проти дорослих бліх, яких він знищує протягом 24-36 годин після нанесення. В результаті кількість відкладених яєць зменшується на 99%. Більше 96% яєць, відкладених блохами, які харчувалися на тварин, оброблених Стронгхолдом, не зможуть розвиватися. Личинки, які вивелися з яєць, що потрапили в навколишнє середовище до початку обробки тварин, гинуть незабаром після вилуплення в результаті контакту з детритом, який падає в навколишнє середовище з тварин, оброблених Стронгхолдом. Личинки, які починають харчуватися екскрементами бліх і детритом тварин, оброблених Стронгхолдом, припиняють розвиток і гинуть. Тільки одна крапля захищає людей від небезпечних зоонозів.

Вушна короста
Стронгхолд високоефективний для лікування вушної корости, що викликається Otodectes cynotis, навіть після одноразового застосування. Ефективність препарату була підтверджена в численних дослідженнях, які проводилися як у контрольованих умовах дослідних лабораторій, так і в умовах звичайної клініки. Через 30 днів після призначення Стронгхолда ні в однієї з оброблених кішок не було виявлено живих кліщів, що підтверджує 100% ефективність препарату в лабораторних умовах. У собак рекомендується призначати препарат повторно, через місяць після першого застосування.

Саркоптоз у собак
Стронгхолд ефективний для придушення саркоптоз у собак, що викликається коростяний кльошами (Sarcoptes scabiei), при цьому його рекомендується призначати двічі з 30-ти денним інтервалом між обробками. В експериментах, проведених як в умовах клініки, так і в строго контрольованих лабораторних умовах, при терапії спонтанного зараження терапевтичну дію Стронгхолда порівнювалося із звичайними методами лікування. Через місяць після нанесення першої дози препарату при дослідженні зіскрібків шкіри ефективність препарату склала 93,5% (в однієї собаки був знайдений 1 кльош), через 30 днів після нанесення другої дози ефективність препарату становила 100%.

Дірофіляріоз
В регіонах з теплим кліматом, включаючи південні регіони Росії, дірофіляріоз, що викликається Dirofilaria immitis, є дуже серйозним паразитарних захворювань собак і кішок. При застосуванні Стронгхолда один раз в місяць протягом сезону літа комарів-переносників препарат повністю попереджає зараження собак і кішок, вбиваючи микрофилярий і попереджаючи їх перетворення у дорослих нематод. Оскільки препарат не вбиває дорослих дирофілярій, його застосування абсолютно безпечно у інвазованих тварин. Для того, щоб убезпечити тварин, яких ввозять в регіони, де поширений дірофіляріоз, їм рекомендується за місяць до передбачуваної дати ввезення призначити Стронгхолд. Одна доза Стронгхолда вбиває не тільки дорослих нематод, але і володіє активністю овицидной

Toxocara canis
Стронгхолд ефективний проти дорослих Toxocara canis навіть після його одноразового застосування. Цуценятам препарат можна призначати починаючи з 6-тижневого віку. Препарат можна призначати вагітним і лактуючим самкам.

Toxocara cati
Стронгхолд ефективний при токсокарозе кішок (Toxocara cati) навіть після одноразового призначення. Кошенятам можна призначати Стронгхолд починаючи з 6-тижневого віку. Препарат можна призначати вагітним і лактуючим самкам.

Эффективность Стронгхолда в отношении взрослых Т. cati составляет 100%. Для предотвращения повторного заражения животных можно рекомендовать ежемесячное назначение препарата.

Ancylostoma tubaeforme
Эффективность Стронгхолда при анкилостомозе кошек составляет более 98%. Эти результаты подтверждены полевыми испытаниями препарата, которые проводили ветеринарные специалисты по всей Европе. Стронгхолд эффективен при терапии анкилостомоза у кошек и значительно снижает выделение яиц паразита в окружающую среду.

Самый удобный в применении противопаразитарный препарат
Зручна лікарська форма препарату - спот-він забезпечує просте і легке нанесення препарату на шкіру тварини уздовж хребта від потилиці до початку хвоста (капати потрібно рівномірно від холки до кореня хвоста).

До складу розчинників і формотворчих не входить масло, в зв'язку з чим після нанесення препарату шкіра та шерсть тварини швидко висихають, що дозволяє власнику торкатися до тварини і грати з ним вже через півгодини після нанесення препарату

Краплі Стронгхолд 0-2,5 кг (Stronghold) для Собак, Цуценят і Кошенят - Zoetis - в онлайн-маркеті зоотоварів Zoohub. Якщо терміново необхідно знайти Засоби від бліх і кліщів для собак або інші ветеринарні препарати чи корми не встаючи з крісла, зайдіть до нас у віртуальний маркет Zoohub.ua Виберіть із асортименту Засоби від бліх і кліщів для собак на найвигідніших умовах? Щоб швидко підібрати Засоби від бліх і кліщів для собак скористайтесь зручною системою пошуку. Введіть: Zoetis і Ви побачите перелік з Засоби від бліх і кліщів для собак Zoetis. У нас ви зможете швидко вибрати потрібні зоотовари. В якості і надійності товарів не варто сумніватися. Ветеринарні препарати, які можна придбати у нас, випускають відомі виробники, наприклад Zoetis. Виникли при доборі Краплі Стронгхолд 0-2,5 кг (Stronghold) для Собак, Цуценят і Кошенят - Zoetis питання запитайте у наших професійних менеджерів. Товари заберіть у Никополе у потрібні терміни.
Подробнее
Характеристики
 • Лікарська форма:
 • Форма випуску:
 • Вікова група:
  Від 6 тижнів
 • Розмір породи собаки:
 • Країна-виробник:
  США
 • Виробник:
  Zoetis
 • Категорія ветеринарного препарату:
  Протипаразитарні препарати
 • Тип застосування:
  Зовнішнє застосування
 • Діюча речовина:
  Сіламектін
 • Захист від:
  Блохи , Власоїди , Вші , Кліщі , Круглі гельмінти
 • Вид паразитів:
  Зовнішні та внутрішні паразити
 • Дозволено застосування:
  від 1 кг ваги
 • Захист триває:
  до 30 днів
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Оцінка
Відповіді на питання, що часто ставляться:
✅ Як вибрати та купити Краплі Стронгхолд 0-2,5 кг (Stronghold) для Собак, Цуценят і Кошенят - Zoetis ?
Спеціалісти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вибрати та придбати найякісніші товари, телефонуйте 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 ми з радістю допоможемо Вам.
✅ Чому варто придбати Краплі Стронгхолд 0-2,5 кг (Stronghold) для Собак, Цуценят і Кошенят - Zoetis в інтернет-магазині ветаптеки Zoohub?
Причини, з яких варто замовити товар у нас у магазині:
 • найвища якість товару
 • різноманітність асортименту
 • найкращі умови доставки та оплати
✅ Ви здійснюєте доставку товару Краплі Стронгхолд 0-2,5 кг (Stronghold) для Собак, Цуценят і Кошенят - Zoetis іншими містами України?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території України та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста. Також є можливість самовивезення у містах Київ та Харків. З більш детальною інформацією про доставку та оплату Ви можете ознайомитись у розділі Доставка та розділі Оплата .
✅ Чому Краплі Стронгхолд 0-2,5 кг (Stronghold) для Собак, Цуценят і Кошенят - Zoetis це - 100% якісний та надійний продукт?
Інтернет-магазин Zoohub здійснює реалізацію ветпрепаратів та зоотоварів всесвітньо визнаних виробників. Весь асортимент товарів гарантовано преміальної якості!
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину