Краплі на холку Golden Defence від паразитів для собак вагою 4-10 кг - Golden Defence

Артикул: 1203202005
( 2 )
Немає на складі
В наявності
Ціна за товар
114 грн
+
Кількість товарів на складі >10 шт
Мінімальна сума замовлення: 300 грн
Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Самовивіз
Способи оплати
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • Приват24
 • LiqPay
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • Monobank
Опис
Золотий захист (Golden Defence) для собак від 4 до 10 кг, 1 мл, 1 піпетка Опис

Прозорий розчин.

Склад

1 піпетка препарату містить діючі речовини:

 • імідаклоприд – 12 %,
 • моксідектин – 3 %.

Допоміжні речовини: бензиловий спирт, Н-метилпіролідон, каприловий тригліцерид, ПЕГ-400.

Кожна доза (піпетка) препарату Золотий захист для собак спот-он містить:

 

Піпетка

Імідаклоприд

Моксідектин

для маленьких собак (до 4 кг)

0,5 мл

60 мг

15 мг

для середніх собак (від 4 до10 кг)

1,0 мл

120 мг

30 мг

для великих собак (від 10 до 20 кг)

2,0 мл

240 мг

60 мг

для дуже великих собак (від 20 до 30 кг)

3,0 мл

360 мг

90 мг

Фармакологічні властивості

АТС vet QP54, ендектокцини (QP54АВ02, моксідектин; QP53AX17, імідаклоприд)

Фармакодинаміка

Золотий захист для собак спот-он – ендоектопаразитицид. Фармакологічні властивості препарату зумовлені властивостями діючих речовин.

Імідаклоприд, діюча речовина препарату, належить до групи хлорнікотинілових сполук. Блокує постсинаптичні холінергічні рецептори, які чутливі до нікотину і розміщені у ектопаразитів у центральній нервовій системі. Переривання передачі нервового імпульсу призводить до паралічу та загибелі паразита.

Імідаклоприд має низький рівень проникнення через гематоенцефалічний бар’єр, тому практично не впливає на ЦНС ссавців.

Моксідектин належить до другого покоління макроциклічних лактонів групи мільбеміцинів. Діє проти багатьох ендо- та ектопаразитів. Моксідектин активний щодо личинок (стадії L3, L4) Dirofilaria immitis та щодо гастроінтестинальних нематод.

Моксідектин взаємодіє з гама-аміно-масляною кислотою та з глютаровими хлорними канальцями паразитів, що призводить до відкриття хлорних канальців у постсинаптичному просторі. Збільшення кількості іонів хлору призводить до незворотнього зниження м’язової активності, паралічу та загибелі паразитів.

Фармакокінетичні особливості

Після нанесення препарату на шкіру імідаклоприд швидко поширюється по поверхні тулуба тварин впродовж однієї доби і утримується тривалий час.

Моксідектин всмоктується через шкіру, досягаючи максимальної концентрації у плазмі крові від 4 до 9 діб після обробки тварини і повільно виділяється з плазми впродовж місяця.

Застосування

Профілактика та лікування собак при змішаних паразитарних інвазіях, спричинених:

 • ектопаразитами: блохами (Ctenocephalides felis); вошами та волосоїдами (Trichodectes canis); кліщами (Otodectes cynotis, Sarcoptes scabiei var. canis, Demodex canis);
 • ендопаразитами: нематодами (Dirofilaria immitis - мікродирофілярії (личинки L3 та L4); Angiostrongylus vasorum - личинка L4, незрілі; Сrenosoma vulpis); гастроінтестинальними нематодами (Toxocara canis - личинки L4, незрілі та зрілі; Ancylostoma caninum, та Uncinaria stenocephala; Toxascaris leonine - імаго; Trichuris vulpis).

Препарат застосовують при лікуванні алергічного блошиного дерматиту.

Дозування

Доза препарату Золотий захист для собак спот-он становить 0,1 мл на 1 кг маси тіла (еквівалентно імідаклоприду - 10 мг/кг маси тіла та моксідектину - 2,5 мг/кг маси тіла):

Маса тіла собаки (кг)

Розмір піпетки

Об’єм, (мл)

Імідаклоприд (мг/кг маси тіла)

Моксідектин (мг/кг маси тіла)

до 4

для маленьких собак

0,5

Мінімум 10

Мінімум 2,5

від 4 до 10

для середніх собак

1,0

10-25

2,5-6,25

від 10 до 20

для великих собак

2,0

10-25

2,5-6,25

від 20 до 30

для дуже великих собак

3,0

10-16

2,5-4

більше 30

Відповідна комбінація піпеток

 • Для попередження зараження тварин блохами приміщення, клітки, будки, вольєри тримають у чистоті і систематично (через кожні два тижні) обробляють інсектицидними препаратами. Одноразова обробка тварин препаратом Золотий захист захищає тварин від ураження блохами впродовж 4-х тижнів. При лікуванні алергічного блошиного дерматиту препарат застосовують щомісяця.
 • Лікування отодектозу проводять одноразовою обробкою. При необхідності за рекомендацією лікаря ветеринарної медицини обробку повторюють через 30 діб. Важливо не наносити препарат безпосередньо у вушний прохід.
 • Лікування саркоптозу (корости) - тварин обробляють препаратом двічі з інтервалом у 4 тижні.
 • Лікування демодекозу (Demodex canis) - обробляють тварин препаратом кожні 4 тижні впродовж 2-4 місяців. У тяжких випадках препарат застосовують 2-4 рази з інтервалом 1 раз на тиждень. Обробку тварин проводять до тих пір, поки результати 2 послідовних щомісячних лабораторних досліджень будуть негативними (зіскріби зі шкіри). Оскільки демодекоз у собак часто ускладнюється піодермією, дерматомікозами, необхідно проводити комплексне лікування, спрямоване на нормалізацію функції шкіри, гормонального статусу, поліпшення росту шерсті, посилення імунних реакцій.
 • Профілактика дирофіляріозу - одноразова обробка тварин за один місяць до нападу комарів. Для захисту тварин від нападу кровосисних комах використовують інсектициди та репеленти.
 • Лікування ангіостронгільозу - одноразова доза, при необхідності за рекомендацією лікаря ветеринарної медицини можлива повторна обробка через 30 діб.
 • Лікування кренозомозу (Crenosoma vulpis) - одноразова обробка.
 • Профілактика нематодозів, стоматадозів, анкілостомозів, ураження волосоголовцями - препарат застосовують щомісяця.
Обробка тварин

Препарат застосовують лише зовнішньо! Собак обробляють у стоячому положенні. Вміст піпетки наносять вздовж хребта, починаючи між лопатками і закінчуючи біля кореня хвоста. Розгортають шерстний покрив і наносять препарат на неушкоджену шкіру. Розміщують вузький кінець піпетки на шкіру, міцно стискають піпетку декілька разів і витискають з неї увесь вміст безпосередньо на шкіру. При нанесенні препарату уникають попадання препарату в очі та в ротову порожнину тварини. Для запобігання злизування препарату собаці надягають намордник або комір з картону.

Протипоказання

Не застосовують цуценятам, віком до 7-ми тижнів! Не застосовують тваринам, чутливим до складників препарату! Препарат застосовують з обережністю для лікування ослаблених та хворих тварин, а також тварин масою тіла до 1 кг.

Застереження

При обробці тварин уникати попадання препарату в очі, ротову порожнину. Не допускати контакту щойно обробленої тварини з іншими тваринами. Так як препарат містить моксідектин (макроциклічний лактон) необхідно з обережністю обробляти собак таких порід як коллі, велика англійська вівчарка та порід близьких до них. Після обробки препаратом тваринам не дозволяють купатися у відкритих водоймах. При роботі з препаратом дотримуватись основних правил гігієни та безпеки, прийнятих при роботі з ветеринарними препаратами. При випадковому попаданні препарату на шкіру, слизові оболонки або очі необхідно ретельно промити їх проточною водою. Власники тварин із гіперчутливістю до складників препарату обробку тварин повинні проводити у гумових рукавицях. Після обробки тварин препаратом не допускати їх до маленьких дітей впродовж 24 годин.

Форма випуску

Полімерні піпетки по:

 • 0,5 мл для маленьких собак, масою тіла до 4 кг;
 • 1,0 мл для середніх собак, масою тіла від 4 до 10 кг;
 • 2,0 мл для великих собак, масою тіла від 10 до 20 кг;
 • 3,0 мл для дуже великих собак, масою тіла від 20 до 30.
Зберігання

Зберігають препарат у закритому упакуванні виробника, у сухому, недоступному для дітей та тварин, місці окремо від харчових продуктів та кормів при температурі не вище 30 °С.

Термін придатності - 3 роки від дати виготовлення. Для застосування у ветеринарній медицині!

Краплі на холку Golden Defence від паразитів для собак вагою 4-10 кг - Golden Defence - на найкращому сайті Zoohub. Якщо потрібно придбати Засоби від бліх і кліщів для собак а також інші ветеренарні препарати чи корми не виходячи з дому, зверніться до нас у онлайн магазин Zoohub.ua Виберіть із асортименту Засоби від бліх і кліщів для собак зі знижками? Щоб максимально просто підібрати Засоби від бліх і кліщів для собак скористайтесь зручною системою пошуку. Введіть: Golden Defence і Ви побачите, які доступні для замовлення Засоби від бліх і кліщів для собак Golden Defence. У нас ви зможете швидко вибрати потрібні зоотовари. За якість товарів можна не хвилюватись. Усі ветеринарні препарати, які є у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Golden Defence. Ті, що з'явилися при покупці Краплі на холку Golden Defence від паразитів для собак вагою 4-10 кг - Golden Defence питання задайте безкоштовно нашим фахівцям. Замовлення можна отримати в Каменец-Подольском своєчасно.
Подробнее
Характеристики
 • Лікарська форма:
 • Форма випуску:
 • Тварина:
 • Вікова група:
  Від 7 тижнів
 • Розмір породи собаки:
 • Країна-виробник:
  Україна
 • Виробник:
  ТОВ "Менеджмент Система"
 • Категорія ветеринарного препарату:
  Протипаразитарні препарати
 • Тип застосування:
  Зовнішнє застосування
 • Діюча речовина:
  Імідаклоприд , Моксідектін
 • Захист від:
  Блохи , Вші , Кліщі , Нематоди
 • Вид паразитів:
  Зовнішні та внутрішні паразити
 • Дозволено застосування:
  від 4-х кг ваги
 • Захист триває:
  до 4-х тижнів
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Оцінка
Відповіді на питання, що часто ставляться:
✅ Як вибрати та купити Краплі на холку Golden Defence від паразитів для собак вагою 4-10 кг - Golden Defence ?
Спеціалісти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вибрати та придбати найякісніші товари, телефонуйте 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 ми з радістю допоможемо Вам.
✅ Чому варто придбати Краплі на холку Golden Defence від паразитів для собак вагою 4-10 кг - Golden Defence в інтернет-магазині ветаптеки Zoohub?
Причини, з яких варто замовити товар у нас у магазині:
 • найвища якість товару
 • різноманітність асортименту
 • найкращі умови доставки та оплати
✅ Ви здійснюєте доставку товару Краплі на холку Golden Defence від паразитів для собак вагою 4-10 кг - Golden Defence іншими містами України?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території України та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста. Також є можливість самовивезення у містах Київ та Харків. З більш детальною інформацією про доставку та оплату Ви можете ознайомитись у розділі Доставка та розділі Оплата .
✅ Чому Краплі на холку Golden Defence від паразитів для собак вагою 4-10 кг - Golden Defence це - 100% якісний та надійний продукт?
Інтернет-магазин Zoohub здійснює реалізацію ветпрепаратів та зоотоварів всесвітньо визнаних виробників. Весь асортимент товарів гарантовано преміальної якості!
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину