Краплі Бравекто від бліх та кліщів для котів - Bravecto

Артикул: 160820181
( 6 )
Немає на складі
В наявності
Варіант:
Ціна за товар
748 грн
Мінімальна сума замовлення: 299 грн
Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Самовивіз
Способи оплати
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • Приват24
 • LiqPay
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • Monobank
Опис
БРАВЕКТО Спот Он для кішок – це розчин для зовнішнього застосування проти кліщів та бліх на основі флураланера.

ВАША КІШКА МОЖЕ ГУЛЯТИ ДЕ УГОДНО, БЛОХИ І КЛІЩІ ТЕЖ

Ключові особливості:

 • Профілактика зараження кліщами та бліхами до 12 тижнів.
 • Використовується при отодектоз у кішок.
 • Можливе застосування всім кішкам вагою від 1,2 кг та кошеням старше 11 тижнів.
 • Легко наносити аплікатором.
 • Зменшена кількість профілактичних обробок протягом року.

1 ДОЗА = 12 ТИЖДЕНЬ ПРОФІЛАКТИКИ ВІД КЛІЩІВ І БЛОХ!

НЕБЕЗПЕКА НА ВУЛИЦІ

Незважаючи на те, що в сучасному світі кішка частіше живе вдома, багато кішок, як і раніше, ходять гуляти на вулицю або в теплу пору року живуть за містом, наприклад, на дачі. На вулиці кішку можуть чатувати непрохані гості — кліщі.

ДОМАШНЯ КОШКА ТЕЖ МОЖЕ БУТИ У ЗОНІ РИЗИКУ

Навіть якщо кішка постійно живе вдома, блохи можуть потрапити на неї від вже зараженої тварини (собаки або кішки), що бувають на вулиці, що живуть у під'їзді, а також від гризунів, що мешкають у підвалах. Кліщі можуть потрапити на домашню кішку з одягу людини або собак.

 • БРАВЕКТО застосовують кішкам як профілактика зараження іксодовими кліщами кожні 12 тижнів.
 • Дія БРАВЕКТО проти бліх розвивається протягом 12 годин проти кліщів протягом 48 годин і зберігається протягом до 12 тижнів.
 • БРАВЕКТО впливає на бліх до початку відкладання яєць.
 • БРАВЕКТО може застосовуватися як препарат для лікування отодектозу у кішок.

Флураланер, компонент жувальних пігулок БРАВЕКТО, тепер випускається у вигляді крапель на холку для котів. Флураланер блокує два окремі біохімічні шляхи в мембрані нервових клітин паразитів: рецептор до гаммааміномасляної кислоти (ГАМК) та глутаматний рецептор.

Фармакінетика

Молекула флураланера всмоктується на місці зовнішнього нанесення, після чого розподіляється по всьому організму кішки. Характеристики всмоктування забезпечують максимальну концентрацію у плазмі в період з 3-ї до 21-ї доби після застосування препарату. Низька швидкість виведення з плазми (Т1/2 = 12 діб) у поєднанні з високим ступенем зв'язування з білками плазми сприяє стійкій системній дії. Ці властивості забезпечують концентрацію флураланера протягом 12 тижнів після зовнішнього застосування. Виводиться флураланер переважно через травний тракт.

Аплікатор крапель на холку БРАВЕКТО для точкового нанесення оснащений простою кришкою. Піпетка відкривається поворотом ковпачка.

УВАГА! Ковпачок залишається на аплікаторі і не знімається.

Схема застосування:

 • Безпосередньо перед використанням відкрийте пакет та вийміть піпетку. При розтині піпетку необхідно тримати за основу або верхню жорстку частину під ковпачком у вертикальному положенні (ковпачком вгору).
 • Ковпачок повернути за годинниковою або проти годинникової стрілки на повний оборот.
 • Після руйнування внутрішньої герметичної мембрани піпетка відкрита та готова до використання.
 • Ковпачок не знімається.
 • Для простоти та зручності нанесення кішка повинна стояти або лежати так, щоб спина знаходилась у горизонтальному положенні. Обережно стисніть піпетку і нанесіть її вміст безпосередньо на шкіру кішки.
Інструкція із застосування Краплей БРАВЕКТО для котів

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

Бравекто Спот Он (Bravecto Spot On).

Існують такі різновиди препарату:

 • БРАВЕКТО для кішок 112,5 мг (розчин для точкового нанесення для кішок вагою 1,2 - 2,8 кг).
 • БРАВЕКТО для кішок 250 мг (розчин для точкового нанесення для кішок вагою 2,8 - 6,25 кг).
 • БРАВЕКТО для кішок 500 мг (розчин для точкового нанесення для кішок 6,25 - 12,5 кг).

У 1,0 мл препарату міститься 280 мг флураланера та допоміжні речовини до 1 мл.

На вигляд препарат є прозорим розчином від безбарвного до жовтого кольору.

Препарат зберігають у захищеному від прямого сонячного проміння місці, при температурі від плюс 2°С до плюс 30°С. Чи не заморожувати.

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

Флураланер, що входить до складу препарату, є акарицидом та інсектицидом. Він ефективний проти іксодових кліщів (Ixodes ricinus Ixodes scapularis, Ixodes hexagonus, spp., Dermacentor reticulatus spp., Haemaphysalis elliptica та Rhipicephalus sanguineu), Sarcoptes spp., Otodectes spp.), блох.

Флураланер є сильнодіючим інгібітором деяких частин нервової системи членистоногих, діючи антагоністично на незалежні канали-переносники для іонів хлору (ГАМК-рецептор і глютамат-рецептор).

Після місцевого застосування флураланер швидко абсорбується в шерстий покрив, шкіру та прилеглі тканини, звідки він повільно надходить до судинної системи. Рівень плато досягається у плазмі через 7-63 днів після застосування, після чого концентрація повільно знижується. Флураланер добре розподіляється в тканинах і досягає високих концентрацій у жировій тканині, печінці, м'язах та нирках. Тривале збереження та повільне виведення з плазми та відсутність інтенсивного метаболізму забезпечують ефективні концентрації флураланера протягом інтервалу часу між застосуваннями препарату. Флураланер у незміненому вигляді виводиться з екскрементами і дуже незначною мірою з сечею.

ПОРЯДОК ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ

БРАВЕКТО Спот Он застосовують кішкам для лікування та профілактики зараження кліщами та бліхами, а також для лікування отодектозу, спричиненого Otodectes spp., у кішок. Може використовуватись як частина комплексного лікування алергічного дерматиту, що викликається бліхами. Профілактичний ефект від зараження бліхами та кліщами кішок та собак зберігається протягом 12 тижнів.

Ефект після нанесення препарату розвивається протягом 12 годин (від бліх) та 48 годин (від кліщів) для кішок.

Безпосередньо перед застосуванням розкривають один пакет-саше та дістають піпетку. Для відкриття піпетку слід утримувати біля основи або за верхню частину нижче ковпачка у вертикальному положенні (наконечником догори). Ковпачок, що відкручується, повертають у напрямку або проти годинникової стрілки на один повний оборот. Ковпачок залишається на піпетці - його неможливо видалити повністю. Піпетка є відкритою та готова до застосування, коли відчувається клацання від розлому ущільнення.

Метод застосування та дози для котів:

БРАВЕКТО Спот Он кішкам застосовують відповідно до наведеної в інструкції таблиці (відповідає одній дозі 40-94 мг флураланера для 1 кг маси тіла).

Маса тіла кішки

Активність та кількість застосовуваних піпеток

БРАВЕКТО Спот Он 112,5 мг

БРАВЕКТО Спот Он 250 мг

БРАВЕКТО Спот Он 500 мг

1,2 кг – 2,8 кг

1

 

 

2,8 кг – 6,25 кг

 

1

 

6,25 кг – 12,5 кг

 

 

1

Для кішок з масою тіла більше 12,5 кг використовують поєднання двох піпеток, яке найбільше відповідає масі тіла.

Для котів вагою до 6,25 кг препарат слід наносити в одному місці, в ділянці основи черепа; для кішок вагою понад 6,25 кг – у двох місцях.

Під час застосування препарату кішка повинна стояти або лежати так, щоб її спина перебувала у горизонтальному положенні. Наконечник піпетки розміщують над головою кішки.

Акуратно стискають піпетку, наносячи весь вміст піпетки безпосередньо на шкіру кішки.

Для оптимального контролю зараження бліхами та кліщами цей препарат слід застосовувати з інтервалами 12 тижнів.

Не застосовувати у разі відомої алергії до діючої речовини чи компонентів препарату.

Про застосування препарату кішкам у період вагітності та лактації немає даних.

В окремих випадках у місці застосування можуть спостерігатися шкірні реакції, зокрема почервоніння або свербіж.

Незабаром після застосування у кішок можливі млявість/судоми/анорексія або нудота/підвищене слиновиділення.

Передозування

Не відмічено жодних побічних ефектів після застосування у кошенят віком 11-13 тижнів (масою тіла 1,2-1,5 кг) передозування аж до 5-кратної максимальної рекомендованої дози 3 рази з більш короткими інтервалами, ніж рекомендується (з інтервалами 8 тижнів) ).

Застереження при застосуванні тварин:

Не допускати попадання даного препарату у вічі тваринам. Не можна наносити безпосередньо на пошкоджені ділянки шкіри. Не допускати контакту з обробленими ділянками (місця застосування) до висихання. Кішкам не слід дозволяти плавати у водоймищах, занурювати їх у воду або мити їх протягом 3 днів після застосування препарату.

У зв'язку з відсутністю інформації цей препарат не слід застосовувати:

 • кошенятам менше 11-тижневого віку
 • кішкам з масою тіла менше 1,2 кг

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ

При роботі з препаратом слід дотримуватись загальноприйнятих правил особистої гігієни та техніки безпеки, передбачених для роботи з ветеринарними лікарськими засобами.

У разі потрапляння препарату на шкіру або в очі необхідно ретельно промити ділянку, на яку потрапив препарат, чистою водою. Після застосування препарату необхідно вимити руки.

Цей препарат є легкозаймистим. Тримати подалі від джерел тепла, відкритого вогню або інших джерел займання.

Краплі Бравекто від бліх та кліщів для котів - Bravecto - в онлайн ветеринарній аптеці Зоохаб. Якщо потрібно придбати Засоби від бліх і кліщів для кішок або інші препарати чи корми не встаючи з дивана, зайдіть у наш онлайн-зоомаркет Зоохаб. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Засоби від бліх і кліщів для кішок за доступною ціною? Щоб правильно вибрати Засоби від бліх і кліщів для кішок скористайтесь зручною системою пошуку. Введіть: Bravecto і перед вами будуть усі Засоби від бліх і кліщів для кішок Bravecto. У нас ви швидко знайдете потрібні зоотовари. Не варто сумніватися в якості товарів. Усі зоотовари, які можна придбати у нас, створені лідируючими компаніями, наприклад Bravecto. Виникли при доборі Краплі Бравекто від бліх та кліщів для котів - Bravecto питання запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Товар можна отримати у Днепродзержинске якомога швидше.
Подробнее
Характеристики
 • Лікарська форма:
 • Форма випуску:
 • Тварина:
 • Вікова група:
  Від 11 тижнів
 • Країна-виробник:
  Нідерланди
 • Виробник:
  MSD
 • Категорія ветеринарного препарату:
  Протипаразитарні препарати
 • Тип застосування:
  Зовнішнє застосування
 • Діюча речовина:
  Флураланер
 • Захист від:
  Блохи , Іксодові кліщі
 • Вид паразитів:
  Зовнішні паразити
 • Дозволено застосування:
  від 1.2 кг ваги
 • Захист триває:
  до 12 тижнів
Аналоги
Швидке замовлення

Інсектицидний засіб, що містить в якості діючої речовини 10% імідаклоприд: 1-(6-хлор-3-піредилметил)-N-нітро-імідазолідиніл-2 (або деніамін) і допоміжні компоненти. Являє собою прозору рідину від жовтого до коричневого кольору зі слабким специфічним запахом. В упаковці 4 штуки поліетиленових тюбик-піпетки по 0,4 мл.

Швидке замовлення

Для лікування та попередження зараження блохами, лікування алергічного блошиного дерматиту, лікування отодектозу, профілактика дирофіляріозу

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Оцінка
Рекомендовані товари
Швидке замовлення

Бравекто - це надійний захист вашого вихованця від укусу кліща. Діє 3 місяці. Побочки немає.

Швидке замовлення

Бравекто Спот-Он (Bravecto Spot-On) - Надійний захист від бліх та кліщів для собак протягом 3 місяців!

Швидке замовлення

Milprazon антигельмінтні таблетки для котів зі смаком м'яса. Пігулка має приємний аромат і апетитний смак м'яса, що дуже подобається кішкам і вони із задоволенням приймають препарат.

Швидке замовлення

Мілпро кет призначають з лікувальною і профілактичною метою при нематодозах, цестодозах і змішаних нематод-цестодозних інвазіях, викликаних як личинковими формами, так і статевозрілими цестодами і нематодами наступних видів

Швидке замовлення

Вакцина жива суха проти калицивироза, вірусного ринотрахеїту і панлейкопенії кішок без розчинника Нобівак Дилуент.

Відповіді на питання, що часто ставляться:
✅ Як вибрати та купити Краплі Бравекто від бліх та кліщів для котів - Bravecto ?
Спеціалісти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вибрати та придбати найякісніші товари, телефонуйте 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 ми з радістю допоможемо Вам.
✅ Чому варто придбати Краплі Бравекто від бліх та кліщів для котів - Bravecto в інтернет-магазині ветаптеки Zoohub?
Причини, з яких варто замовити товар у нас у магазині:
 • найвища якість товару
 • різноманітність асортименту
 • найкращі умови доставки та оплати
✅ Ви здійснюєте доставку товару Краплі Бравекто від бліх та кліщів для котів - Bravecto іншими містами України?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території України та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста. Також є можливість самовивезення у містах Київ та Харків. З більш детальною інформацією про доставку та оплату Ви можете ознайомитись у розділі Доставка та розділі Оплата .
✅ Чому Краплі Бравекто від бліх та кліщів для котів - Bravecto це - 100% якісний та надійний продукт?
Інтернет-магазин Zoohub здійснює реалізацію ветпрепаратів та зоотоварів всесвітньо визнаних виробників. Весь асортимент товарів гарантовано преміальної якості!
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину