Краплі Бар'єр ультра для собак - №4 - Продукт

Артикул: 2702202001
( 19 )
Немає на складі
В наявності
Варіант:
Ціна за товар
110 грн
+
Кількість товарів на складі 1 уп
Мінімальна сума замовлення: 300 грн
Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Самовивіз
Способи оплати
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • Приват24
 • LiqPay
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • Monobank
Опис
БАР’ЄР УЛЬТРА - розчин для зовнішнього застосування, точкового нанесення

Опис

Прозора масляниста рідина, від світло-жовтого до жовто-коричневого кольору зі специфічним запахом складових компонентів.

Склад

1 мл препарату містить діючі речовини:

 • імідаклоприд – 100 мг;
 • перметрин – 400 мг.

Допоміжні речовини: ПЕГ-400, спирт ізопропіловий.

Фармакологічні властивості

ATCvet QP53, ектопаразитициди, інсектициди і репеленти (QP53АС54 Перметрин, комбінації)

Імідаклоприд − ектопаразитицид групи хлорнікотинілових сполук. Має високу спорідненість до нікотинових ацетилхолінових рецепторів в постсинаптичних ділянках центральної нервової системи. Він блокує передачу нервового імпульсу на рівні ацетилхолінового рецептору постсинаптичної мембрани і пролонгує відкриття натрієвих каналів, що призводить до надмірного нервового збудження у членистоногих, внаслідок чого вони гинуть.

Слабка взаємодія імідаклоприду з нікотиновими рецепторами ссавців обумовлює низький рівень проникнення через гематоенцефалічний бар’єр, тому імідаклоприд практично не впливає на ЦНС тварин. Імідаклоприд ефективний проти личинок бліх та дорослих форм (імаго).

Перметрин – контактний інсектицид групи синтетичних піретроїдів. Механізм його дії полягає у блокуванні проведення нервового імпульсу в організмі ектопаразита за рахунок зниження проникності мембран для іонів натрію, що призводить до незворотного паралічу і його загибелі.

Ця комбінація речовин діє синергічно, проявляючи інсектицидну, акарицидну та репелентну активність препарату, тим самим знижуючи ризик поширення трансмісивних хвороб собак (бабезіоз, ерліхіоз, бореліоз, рікетсіоз, лейшманіоз).

Після нанесення препарату його активні компоненти, практично не всмоктуючись у системний кровоток, розподіляються по поверхні тіла протягом 24 годин та, утримуючись на епідермісі та шерсті, зберігають інсектоакарицидну та репелентну активність до 4-х тижнів.

Застосування

Профілактика та лікування собак при ураженні ектопаразитами: блохами (Ctenocephalides spp.); волосоїдами (Trichodectes canis); вошами (Linognathus setosus); паразитиформними кліщами (Ixodes spp., Dermacentor spp., Rhipicephalus spp.); відлякування кровосисних двокрилих комах – комарів, ґедзів, мошок, мокреців, москитів, зоофільних мух тощо.

Препарат також можна застосовувати для лікування алергічного блошиного дерматиту.

Дозування

Препарат наносять зовнішньо, безпосередньо на суху, неушкоджену шкіру за допомогою ампули-крапельниці у місця, недоступні для злизування – у ділянку холки та вздовж хребта у дозах:

 • собакам масою тіла 1,5 – 5 кг – 0,5 мл препарату;
 • масою тіла 5-10 кг – 1,0 мл препарату;
 • масою тіла 10-20 кг – 2,0 мл препарату;
 • масою тіла 20-30 кг – 3,0 мл препарату;
 • масою тіла 30-40 кг – 4,0 мл препарату.

Для більш точного дозування препарат наносити із розрахунку 0,1 мл на 1 кг маси тіла або використовувати комбінацію ампул-крапельниць різного об’єму. При обробці великих тварин препарат наносити у декілька місць вздовж хребта, від холки до хвоста.

Препарат наноситься одноразово. Захисний ефект триває протягом 4-х тижнів. По закінченні цього терміну при необхідності обробку можна повторити (але не застосовувати частіше 1 разу на тиждень).

При лікуванні алергічного блошиного дерматиту препарат доцільно використовувати у комбінації з лікарськими засобами патогенетичної та симптоматичної терапії.

Протипоказання

Підвищена чутливість до складових компонентів препарату.

Не застосовувати препарат хворим, виснаженим та старим тваринам.

Не застосовувати препарат тваринам інших видів. При сумісному утриманні собак та котів для запобігання спадкового отруєння (при злизуванні) не допускати контакту кота з обробленою собакою до повного висихання місць нанесення препарату.

Не застосовувати препарат цуценятам віком до 7 тижнів та масою тіла менше 1,5 кг.

Не застосовувати тваринам під час вагітності та лактації.

Не застосовувати препарат одночасно з іншими інсектицидними засобами.

Застереження

В деяких випадках у тварини можливі індивідуальні реакції шкіри (почервоніння, зуд), які проходять протягом 2-3 днів та не потребують застосування лікарських засобів.

У разі виявлення алергічної реакції у чутливої до компонентів препарату тварини препарат слід ретельно змити милом та великою кількістю проточної води, при необхідності провести симптоматичне лікування.

При випадковому передозуванні препарату у деяких тварин може спостерігатись пригнічений стан, підвищена слинотеча, м’язове тремтіння. У такому випадку препарат слід ретельно змити милом та великою кількістю проточної води, при необхідності провести симптоматичне лікування.

Препарат є токсичним для котів, бджіл, риб та інших гідробіонтів.

Обробку тварин проводити у гумових рукавицях.

Під час роботи з препаратом не курити, не пити, не вживати їжу.

Після закінчення роботи з препаратом вимити руки теплою водою з милом.

Не гладити тварин і не допускати їх до маленьких дітей протягом 24 годин.

При випадковому попаданні препарату на шкіру або слизові оболонки його необхідно відразу змити проточною водою.

Форма випуску

Полімерні ампули-крапельниці № 4 по 0.5, 1 або 2 мл.

Зберігання

Сухе, захищене від світла, недоступне для дітей і тварин місце при температурі від 0 до 25 оС.

Термін придатності

2 роки.

Краплі Бар'єр ультра для собак - №4 - Продукт - у великому інтернет-магазині Zoohub.ua Якщо терміново потрібно вибрати Засоби від бліх і кліщів для собак та інші ветеренарні препарати чи корми не покидаючи житла, відвідайте наш електронний каталог Zoohub.ua Розгляньте пропозиції та підберіть Засоби від бліх і кліщів для собак на найвигідніших умовах? Щоб максимально просто підібрати Засоби від бліх і кліщів для собак скористайтесь фільтрами. Введіть: Продукт і перед вами з'явиться все Засоби від бліх і кліщів для собак Продукт. Як бачите, вибір максимально спрощений. За якість товарів можна не хвилюватись. Товари, які можна купити у нас, виробляють відомі компанії, наприклад Продукт. Виникли при покупці Краплі Бар'єр ультра для собак - №4 - Продукт питання запитайте фахівців в онлайн-режимі. Товари отримаєте в Мариуполе максимально швидко.
Подробнее
Характеристики
 • Лікарська форма:
 • Форма випуску:
 • Тварина:
 • Вікова група:
  Від 10 тижнів
 • Країна-виробник:
  Україна
 • Виробник:
  Продукт
 • Категорія ветеринарного препарату:
  Протипаразитарні препарати
 • Тип застосування:
  Зовнішнє застосування
 • Діюча речовина:
  Імідаклоприд , Абамектин
 • Захист від:
  Блохи , Власоїди , Вші , Кліщі , Личинки гельмінтів
 • Вид паразитів:
  Зовнішні та внутрішні паразити
 • Дозволено застосування:
  від 5 кг ваги
 • Захист триває:
  до 2-х місяців
Аналоги
Швидке замовлення

Призначені для захисту собак від ектопаразитів, ефективний також при вушній корості (отодектоз).

Швидке замовлення

Призначені для захисту тварин від ектопаразити, ефективний також при вушній корості (отодектоз).

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Оцінка
Рекомендовані товари
Швидке замовлення

Призначені для захисту тварин від ектопаразити, ефективний також при вушній корості (отодектоз).

Швидке замовлення

Містять діючу речовину фіпроніл, яка використовується для знищення та профілактики зараження бліхами, паразитоформними кліщами та вошами на всіх стадіях розвитку у собак і котів.

Швидке замовлення

Енвайр® - антигельмінтик в таблетках, широкого спектру - застосовується для профілактики і лікування проти круглих і стрічкових гельмінтів

Швидке замовлення

Препарат надає сукупні фармакологічні властивості трьох компонентів, що забезпечують широкий спектр дії проти екто- та ендопаразитів, а саме: празиквантел гальмує у цестод та трематод м'язову іннервацію та порушує мембранно-пропускні функції клітин, що спричиняє їх загибель; івермектин посилює у нематод, павукоподібних, комах та личинок оводів зв'язок ГАМК (гамма-аміномасляної кислоти) зі спеціальними рецепторами на нервових закінченнях паразита, блокуючи тим самим іннервацію паразита, викликаючи його параліч та загибель; Левамізол є ефективним імуномодулятором і при вакцинації сприяє утворенню високого рівня поствакцинального імунітету.

Відповіді на питання, що часто ставляться:
✅ Як вибрати та купити Краплі Бар'єр ультра для собак - №4 - Продукт ?
Спеціалісти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вибрати та придбати найякісніші товари, телефонуйте 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 ми з радістю допоможемо Вам.
✅ Чому варто придбати Краплі Бар'єр ультра для собак - №4 - Продукт в інтернет-магазині ветаптеки Zoohub?
Причини, з яких варто замовити товар у нас у магазині:
 • найвища якість товару
 • різноманітність асортименту
 • найкращі умови доставки та оплати
✅ Ви здійснюєте доставку товару Краплі Бар'єр ультра для собак - №4 - Продукт іншими містами України?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території України та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста. Також є можливість самовивезення у містах Київ та Харків. З більш детальною інформацією про доставку та оплату Ви можете ознайомитись у розділі Доставка та розділі Оплата .
✅ Чому Краплі Бар'єр ультра для собак - №4 - Продукт це - 100% якісний та надійний продукт?
Інтернет-магазин Zoohub здійснює реалізацію ветпрепаратів та зоотоварів всесвітньо визнаних виробників. Весь асортимент товарів гарантовано преміальної якості!
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину