Імідопіран 2мл - Профілактика та лікування паразитарних захворювань тварин - Arterium

Артикул: 1110201915
Немає на складі
В наявності
Варіант:
Ціна за товар
490 грн
+
Кількість товарів на складі >10 уп
Мінімальна сума замовлення: 299 грн
Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Самовивіз
Способи оплати
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • Приват24
 • LiqPay
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • Monobank
Опис
Імідопіран Imidopiran, 2 мл х 10 ампул Опис

Прозорий розчин світло-жовтого кольору.

Склад

1 мл препарату містить діючу речовину:

 • імідокарбу діпропіонат, у перерахунку на суху речовину – 120 мг.
 • допоміжні речовини: кислота пропіонова, вода для ін'єкцій.
Фармакологічні властивості

АТС vet QP51, антипротозойні ветеринарні препарати (QP51AЕ01, імідокарб) Імідокарб дипропіонат активний до внутрішньо-еритроцитарних паразитів: Babesia bovis, B. ovis, B. bigemina, B. colchica, B. equi, B. divergen. caballi, B. gibsoni, Francaiella colchica, Theileria annulata, T. sergenti, T. mutans, T. orientalis, T. ovis, T. recondita, T. tarandirangiferis, Trypanosoma brucei, Nuttallia equi, Anaplasma marginale, A. ovis canis - збудників піроплазмозу, франсаієльозу, бабезіозу, тейлеріозу, анаплазмозу, нутталіозу, трипаносомозу, ерліхіозу. Механізм антипротозойної дії імідокарбу пов'язаний з придушенням надходження інозітолу, необхідного для життєдіяльності паразитів крові, а також із порушенням утворення та використання паразитами поліамінів. Після парентерального введення терапевтична концентрація імідокарбу діпропіонату в крові досягається через 18-24 години та утримується на піроплазмостатичному рівні протягом 4-6 тижнів.

Застосування

Профілактика та лікування паразитарних захворювань крові - піроплазмозу, франсаієльозу, бабезіозу, тейлеріозу, анаплазмозу, нутталіозу, трипаносомозу, ерліхіозу та змішаних інвазій у великої рогатої худоби, кіз, овець, ослів, мулів, коней.

Дозування

Препарат вводити тваринам з дотриманням правил асептики та антисептики в ділянку шиї, підшкірно.

Собакам препарат вводити підшкірно.

Рекомендована профілактична та терапевтична доза Імідопіран® для собак – від 0,3 до 0,5 мл на 10 кг маси тіла тварини (6,6 мг імідокарбу дипропіонату на 1 кг маси тіла тварини).

З профілактичною метою препарат вводять собакам один раз на сезон при загрозі нападу на тварин іксодових кліщів (полювання, турпохід у лісовому масиві).

Введення препарату собакам з терапевтичною метою повторюють через 2 тижні (всього 2 введення на курс лікування).

Собаки повинні бути під наглядом ветеринарного лікаря не менше 15 хв після введення препарату. Одночасно з Імідопіраном® собакам рекомендується застосовувати антигістамінні препарати.

Великої рогатої худоби, козам, вівцям, ослів, мулів та коней препарат вводити одноразово підшкірно, бажано в ділянку шиї.

Рекомендована терапевтична доза Імідопірану становить 1 мл на 100 кг маси тіла тварини; профілактична – 2,5 мл Імідопірана® на 100 кг маси тіла тварини.

Профілактично Імідопіран® застосовують при появі в стаді (групі) тварин однієї або кількох тварин з клінічними ознаками захворювання, при навалі (або загрозі навали) на тварин іксодових кліщів - переносників кровопаразитарних захворювань, а також протягом 1 тижня після переміщення тварин в епізоотично неблагополучні по даним захворюванням регіони:

 • великої рогатої худоби - 1 раз на 6 тижнів;
 • коням, ослам та мулам - 1 раз на 4 тижні.

У зв'язку з можливістю виникнення больової реакції препарат не рекомендується вводити в одне місце крупним тваринам обсягом більше 10 мл, дрібним тваринам - обсягом більше 2,5 мл.

Протипоказання
 • Не застосовувати препарат тваринам з підвищеною індивідуальною чутливістю до складових препарату!
 • Не застосовувати препарат протягом 4 тижнів після вакцинації живою вакциною проти бабезіозу або анаплазмозу!
 • Не застосовувати препарат одночасно з антихолінестеразними препаратами.
Застереження

Можлива больова реакція після ін'єкції у місці введення препарату.

Відома інформація про можливість розвитку побічних реакцій у собак у вигляді холінергічних ознак: посилення слиновиділення, виділення слизу з носа, періодичне блювання. Задуха, підвищене нервове збудження, діарея, помірне запалення місця ін'єкції виявляються рідше. Побічні дії усуваються підшкірним запровадженням 1% розчину атропіну сульфату.

При масовій загибелі паразитів крові та руйнуванні еритроцитів після застосування препарату у тварин можливе виникнення інтоксикації. У таких випадках проводять інтенсивну терапію, що включає внутрішньовенне введення розчинів електролітів та гепатопротекторів.

Тварини з клінічними ознаками бабезіозу перед введенням препарату Імідопіран® доцільно застосувати антигістамінні препарати.

Імідопіран® не можна вводити внутрішньовенно та внутрішньом'язово великої рогатої худоби, козам, вівцям, ослам, мулам та коням, а також внутрішньовенно собакам, при внутрішньом'язовому введенні собакам відзначається виражена болючість. Не застосовувати препарат без призначення ветеринарного лікаря. Введення повторної дози, яка не вказана у листівці-вкладці або відхилення від курсу заборонені.

Обережно застосовувати тваринам з порушеними функціями нирок, легень та печінки.

Перед масовою обробкою тварин кожну серію препарату необхідно випробувати на невеликій групі тварин (5-10 голів). За відсутності ускладнень протягом 3-х діб обробляють усі поголів'я.

Забій великої рогатої худоби, коней та овець на м'ясо дозволяють через 28 діб після останнього застосування Імідопірану®. При вимушеному забої тварин раніше за встановлений термін м'ясо може бути використане для годування хутрових тварин. Молоко дійних корів та кобил дозволяють використовувати для харчових цілей через 4 доби після останнього введення Імідопірану®. Отримане раніше встановленого терміну молоко після кип'ятіння може бути використане для годування тварин. Молоко овець, яким вводили Імідопіран, забороняють використовувати в харчових цілях протягом усього періоду лактації.

При проведенні лікувально-профілактичних заходів з використанням препарату Імідопіран® необхідно дотримуватись загальних правил особистої гігієни та техніки безпеки, передбачених при роботі з ветеринарними препаратами.

При випадковому попаданні препарату на шкіру або слизові оболонки його необхідно змити проточною водою з милом, при попаданні всередину - одразу звернутися до лікаря, маючи з собою листівку-вкладиш або етикетку препарату.

Форма випуску

По 50 мл у пляшки скляні, закупорені пробками гумовими та алюмінієвими ковпачками. Пляшки вкладають у пачку.

По 2 мл пофарбовані світлозахисні ампули І гідролітичного класу. По 10 ампул вкладають у контурну коміркову упаковку. По 1 контурній комірковій упаковці вкладають у пачку.

Зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від +5°С до +25°С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Термін придатності 2 роки.

Для застосування у ветеринарній медицині!
Імідопіран 2мл - Профілактика та лікування паразитарних захворювань тварин - Arterium - на надійному сайті Зоохаб. Якщо потрібно вибрати Ветеринарна аптечка а також інші зоотовари або корми не залишаючи квартири, зайдіть до нас у електронний маркет Zoohub.ua З асортименту підберіть Ветеринарна аптечка за низькою ціною? Щоб максимально просто підібрати Ветеринарна аптечка скористайтесь фільтрами. Введіть: Arterium і Ви побачите доступні для замовлення Ветеринарна аптечка Arterium. У нас ви швидко знайдете потрібні зоотовари. В якості товарів можна бути повністю впевненими. Всі товари, представлені в нашому магазині, створені відомими фірмами, наприклад Arterium. Виникли при покупці Імідопіран 2мл - Профілактика та лікування паразитарних захворювань тварин - Arterium запитання задайте нашим професіоналам. Доставка проводиться Сумах у мінімальні терміни.
Подробнее
Характеристики
 • Форма випуску:
 • Об'єм:
  2 мл
 • Країна-виробник:
  Україна
 • Виробник:
  Arterium
 • Тип застосування:
  Підшкірне введення
 • Діюча речовина:
  Імідокарба дипропионат
 • Умови зберігання:
  Температура від 5 до 25 °С
 • Побічна дія:
  Блювота , Діарея , Перехідне збудження , Слинотеча
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Оцінка
Рекомендовані товари
Швидке замовлення

Унікальність цього препарату полягає в тому, що одночасно з виведенням токсинів з тваринного організму.

Швидке замовлення

Івермектин - протипаразитарний препарат, що застосовується, в основному, у ветеринарії у недавніх дослідженнях продемонстрував противірусну активність

Відповіді на питання, що часто ставляться:
✅ Як вибрати та купити Імідопіран 2мл - Профілактика та лікування паразитарних захворювань тварин - Arterium ?
Спеціалісти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вибрати та придбати найякісніші товари, телефонуйте 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 ми з радістю допоможемо Вам.
✅ Чому варто придбати Імідопіран 2мл - Профілактика та лікування паразитарних захворювань тварин - Arterium в інтернет-магазині ветаптеки Zoohub?
Причини, з яких варто замовити товар у нас у магазині:
 • найвища якість товару
 • різноманітність асортименту
 • найкращі умови доставки та оплати
✅ Ви здійснюєте доставку товару Імідопіран 2мл - Профілактика та лікування паразитарних захворювань тварин - Arterium іншими містами України?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території України та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста. Також є можливість самовивезення у містах Київ та Харків. З більш детальною інформацією про доставку та оплату Ви можете ознайомитись у розділі Доставка та розділі Оплата .
✅ Чому Імідопіран 2мл - Профілактика та лікування паразитарних захворювань тварин - Arterium це - 100% якісний та надійний продукт?
Інтернет-магазин Zoohub здійснює реалізацію ветпрепаратів та зоотоварів всесвітньо визнаних виробників. Весь асортимент товарів гарантовано преміальної якості!
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину