Хартмедін Пімобендан 10 мг - Cymedica

Артикул: 0806201901
( 39 )
Немає на складі
В наявності
Варіант:
Ціна за товар
1 050 грн
Мінімальна сума замовлення: 300 грн
Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Самовивіз
Способи оплати
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • Приват24
 • LiqPay
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • Monobank
Опис

Нерідко, чотирилапі улюбленці стикаються із серцевою недостатністю. Причин розвитку патології безліч: схильність породи, ожиріння, неправильний спосіб життя або перенесені хвороби. Сучасний чеський медикамент Харт Медін, допомагає в терапії патологій серця і значно полегшує стан тварини. Препарат регулярно отримує високі оцінки ветеринарів і досвідчених заводчиків. Зручна форма випуску значно полегшує прийом ліків і не викличе труднощів у господаря.

ХартМедін таблетки застосовують перорально для лікування серцево-судинних захворювань у собак.

Показанням до застосування є серцева недостатність, викликана дилатаційною кардіоміонатіей, недостатністю двостулкового або тристулкового клапана, що супроводжується характерними симптомами: кашлем, задишкою, зниженням активності або асцитом.

 • збільшує здатність серця перекачувати кров.
 • використовується при застійної серцевої недостатності у собак через недостатність атріовентрикулярного клапана або при дилатаційноюкардіоміопатії.
 • пімобендан демонструє більш високий ефект на тривалість життя пацієнта по відношенню до бензаперілу при ХСН, викликаної дегенеративної аномалією мітрального клапана
 • універсальне і економічне дозування таблеток від 1,25 до 10 мг
Інструкція

ХартМедін таблетки 2,5 і 10 мг

Упаковка 2,5 мг: Таблетки в блістерах по 4 * 15 шт.

Упаковка 10 мг: Таблетки в блістерах по 3 * 10 шт.
 
Торговельне найменування лікарського препарату: ХартМедін® таблетки (HeartMedin® tablets). Міжнародна непатентована назва: пімобендан. Лікарська форма: таблетка.

ХартМедін® таблетки випускають в двох дозуваннях:

 • таблетки масою 992 мг містять 10 мг діючої речовини пімобендана (10,4 мг мікронізованого пімобендана в оксиді кремнію), і допоміжні компоненти: лимонної кислоти безводної - 480 мг, Ф-Мельт тип М - 473,6 мг, оксид кремнію - 16 мг і стеарата магнію - 12 мг;
 • таблетки масою 248 мг містять 2,5 мг діючої речовини пімобендана (2,6 мг мікронізованого пімобендана в оксиді кремнію), і допоміжні компоненти: лимонної кислоти безводної -120 мг, Ф-Мельт тип М - 118,4 мг, оксид кремнію - 4 мг і стеарата магнію - 3 мг;

За зовнішнім виглядом ХартМедін® таблетки є білі овальні таблетки без покриття з рискою посередині.

Лікарський препарат розфасований в відповідні блістери. Блістери упаковані в індивідуальні картонні коробки:

 • Таблетки 2,5 мг розфасовані по 15 таблеток в блістері, які упаковані в індивідуальні картонні коробки по 2 (30 таблеток) або 4 (60 таблеток) блістери;
 • Таблетки 10 мг розфасовані по 10 таблеток в блістері, які упаковані в індивідуальні картонні коробки по 3 (30 таблеток) або 6 (60 таблеток) блістерів;

ХартМедін® таблетки зберігають при температурі від 0 ° С до 25 ° С.

Термін придатності - 3 роки з дати виробництва.

Фармакологічні властивості

Фармакотерапевтична група: кардіотонічну засіб.

Пімобендан, що входить до складу препарату ХартМедін® таблетки, володіє позитивним інотропним дією і вираженим вазодилатирующим ефектом. На відміну від серцевих глікозидів позитивний інотропний ефект препарату обумовлений двома механізмами: підвищенням чутливості до кальцію волокон серцевого м'яза і пригнічення фосфодіестерази III. Вазодідатірующій ефект пов'язаний з пригніченням активності фосфодіестерази III. Завдяки наявності позитивного інотроіного і вазодилатирующего дії при серцевій недостатності препарат підвищує силу серцевих скорочень і зменшує як переднавантаження, так і післянавантаження.

Після перорального застосування пімобендан швидко всмоктується в кров, і його біодоступність становить 60-63%. Період напіврозпаду пімобендана в плазмі крові становить 0,4 ± 0,1 години, а період напіввиведення його активного метаболіту становить 2,0 ± 0,3 години. Велика частина метаболітів пімобендана виводиться з організму тварин з калом.

ХартМедін® таблетки за ступенем впливу на організм відносяться до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), не володіють сенсибілізірующим, ембріотоксичним, тератогенним і мутагенну дію.

Порядок застосування

ХартМедін® таблетки застосовують перорально для лікування серцево-судинних захворювань у собак. Показанням до застосування є серцева недостатність, викликана дилатаційною кардіоміонатіей, недостатністю двостулкового або тристулкового клапана, що супроводжується характерними симптомами: кашлем, задишкою, зниженням активності або асцітом.Запрещается застосовувати ХартМедін® таблетки при гіпертрофічній кардіоміопатії і клінічних станах, при яких не може бути збільшений серцевий викид крові з-за функціональних або анатомічних особливостей (наприклад, стеноз аорти).

Забороняється використовувати ХартМедін® таблетки собакам з важкими ураженнями печінки, оскільки препарат переважно метаболізірустся в печінці.

Забороняється спільне застосування ХартМедін® таблетки з блокаторами кальцієвих каналів і бета-блокатором іропранололом, так як ці речовини послаблюють дію пімобендана.

Дозування може коливатися від 0,2 мг до 0,6 мг пімобендана на 1 кг маси тіла на добу за рекомендацією ветеринарного лікаря, а також в залежності від тяжкості перебігу захворювання та стану тварини. Добову дозу ділять на два прийоми (див. Таблицю):

 
Кількість таблеток за прийом
Ранок (доза за прийом)
Вечір (доза за прийом)
Вага тварини (кг)
Добова доза (мг)
2.5 мг
10 мг
2.5 мг
10 мг
5 — 10
2.5
½
½
11 — 20
5
1
1
21 — 40
10
½
½
41 — 60
20
1
1
> 60
30
1 ½
1 ½

У разі застійної серцевої недостатності ХартМедін® таблетки застосовують тваринам довічно з підбором індивідуальної дози.

ХартМедін® таблетки дають тварині за годину до годування.

При передозуванні препарату у тварини може спостерігатися блювота, апатія, тахікардія, шуми в серці і зниження тиску. У разі передозування слід припинити використання препарату і звернутися до ветеринарного лікаря. При цьому рекомендується негайне застосування адсорбентів (наприклад, активованого вугілля).

Особливості дії лікарського препарату при його першому застосуванні і скасування не виявлено.

Слід уникати порушень схеми застосування ХартМедін® таблетки, так як це може призвести до зниження ефективності. У разі пропуску чергового прийому препарату його проводять в тій же дозі по тій же схемі.

При застосуванні препарату ХартМедін® таблетки відповідно до цієї інструкції побічних явищ і ускладнень, як правило, не спостерігається.

При підвищеній індивідуальній чутливості тварини до компонентів препарату та розвитку алергічних реакцій застосування препарату припиняють і проводять десенсибілізуючу і симптоматичну терапію.

При застосуванні ХартМедін® таблетки з блокаторами кальцієвих каналів і бета-блокатором іропранололом буде знижуватися дію пімобендана.

Виробник: Cymedica, Cymedica, spol. s ro, Чехія

 

Хартмедін Пімобендан 10 мг - Cymedica - в інтернет-магазині Zoohub.ua Якщо потрібно придбати Кардіопротектори або інші зоотовари чи корми не встаючи з крісла, зайдіть до нас у електронний каталог Зоохаб. З асортименту виберіть Кардіопротектори за бюджетною ціною? Щоб максимально просто вибрати Кардіопротектори скористайтесь системою фільтрів. Введіть: Cymedica і перед вами з'явиться Кардіопротектори Cymedica. У нас вибір зоотоварів не триватиме багато часу. За якість товарів можна не перейматися. Всі ветеринарні препарати, які можна замовити у нас, створені відомими фірмами, наприклад Cymedica. Ті, що з'явилися при замовленні Хартмедін Пімобендан 10 мг - Cymedica питання задайте безкоштовно нашим фахівцям. Відправлення проводиться у Павлограде без затримок.
Подробнее
Характеристики
 • Лікарська форма:
 • Форма випуску:
  Таблетки
 • Тварина:
 • Призначення засобу:
  Захворювання серця і судин
 • Країна-виробник:
  Чехія
 • Вік собаки:
  Дорослі собаки , Старіючі собаки
 • Виробник:
  Cymedica
 • Категорія ветеринарного препарату:
  Кардіопротектори
 • Область застосування ветеринарного препарату:
  Захворювання серцево-судинної системи
 • Тип застосування:
  Для перорального застосування
 • Діюча речовина:
 • Дозування:
  10 мг
Аналоги
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

При правильному застосуванні препарату Кардішур вихованець зможе відчувати себе краще і вести повноцінне життя.

Відгуки
Анастасія
19.11.2022, 17:52
Приймаємо цей препарат протягом останніх 15 місяців. Завдяки йому мій друг ще біля мене. Даю своєму лабросчастю строго через 12 годин, навчилась вставати в 5 годин ранку , обовязково дотримуємось дозіровки.
Яна
25.10.2022, 06:23
Хорошие таблетки, могу смело сказать, что они работают. Спасибо.
Оля
20.06.2019, 02:03
Недавно ветеринар диагностировал у собаки сердечную недостаточность. Мы сразу купили все необходимые препараты, нам предстояло длительное лечение. Этот препарат я хочу отметить, т.к. после него моему питомцу, действительно, стало лучше. Рекомендация для тех, кому еще предстоит пройти лечение – соблюдайте дозировку, относитесь в период лечения к собаке особенно бережливо. Питомцы чувствуют поддержку и быстрее выздоравливают.
Вита
18.05.2022, 16:06
Недавно столкнулись с проблемой, связанной, с сердечной недостаточностью. Мой Лари заболел, это было настоящим потрясением. Сразу принялись искать какие-то решения. Изначально лечение было подобрано не совсем грамотно. Мы обратились к другому врачу. Он посоветовал включить в терапию эти таблетки. После приема наблюдается легкое недомогание. Песик лежит, кушать не хочет, но это пару часов где-то. В целом, предпосылок, которые бы меня слишком тревожили, нет. Вообще болезнь друга – это страшно и неприятно, поэтому нужно запасаться терпением и ждать.
Мария
03.06.2021, 18:46
К сожалению, наши четвероногие друзья не застрахованы от болезней. Недавно мы столкнулись с реальной проблемой. Нам предстояло серьезное лечение. Ветеринарные товары нужно выбирать ответственно. Каждый препарат имеет свои показания и противопоказания. Это стоит учитывать. При выявлении болезни нас сразу назначили лечение. Это была комплексная терапия. Этот препарат был одним из основных. Сразу хочу сказать, что собака переносит его хорошо. Нет никаких побочных реакций. Питомец чувствует себя хорошо. Эффект после лечения есть, я наблюдаю положительные изменения.
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Оцінка
Рекомендовані товари
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Рекомендовані статті
Кешбек 20% на зоотовари при розрахунку карткою монобанк в червні 2021
Кешбек 20% на зоотовари при розрахунку карткою монобанк в червні 2021

Увага!

Якщо ви є власником платіжної картки MONOBANK, то ця інформація для вас!

Тільки до 30 червня 2021 року ви маєте ексклюзивну можливість повернути собі на рахунок 20% від чека при замовленні на нашому сайті!

Кешбек 20% на зоотовари при розрахунку карткою монобанк
Кешбек 20% на зоотовари при розрахунку карткою монобанк

Увага!

Якщо ви є власником платіжної картки MONOBANK, то ця інформація для вас!

Тільки до 30 квітня 2021 року ви маєте ексклюзивну можливість повернути собі на рахунок 20% від чека при замовленні на нашому сайті!

Відповіді на питання, що часто ставляться:
✅ Як вибрати та купити Хартмедін Пімобендан 10 мг - Cymedica ?
Спеціалісти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вибрати та придбати найякісніші товари, телефонуйте 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 ми з радістю допоможемо Вам.
✅ Чому варто придбати Хартмедін Пімобендан 10 мг - Cymedica в інтернет-магазині ветаптеки Zoohub?
Причини, з яких варто замовити товар у нас у магазині:
 • найвища якість товару
 • різноманітність асортименту
 • найкращі умови доставки та оплати
✅ Ви здійснюєте доставку товару Хартмедін Пімобендан 10 мг - Cymedica іншими містами України?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території України та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста. Також є можливість самовивезення у містах Київ та Харків. З більш детальною інформацією про доставку та оплату Ви можете ознайомитись у розділі Доставка та розділі Оплата .
✅ Чому Хартмедін Пімобендан 10 мг - Cymedica це - 100% якісний та надійний продукт?
Інтернет-магазин Zoohub здійснює реалізацію ветпрепаратів та зоотоварів всесвітньо визнаних виробників. Весь асортимент товарів гарантовано преміальної якості!
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину