Краплі Фіприст Комбо для Котів від бліх, кліщів і волосоїдів - Fypryst

Артикул: 0410202003
( 6 )
Немає на складі
В наявності
Варіант:
Ціна за товар
210 грн
+
Кількість товарів на складі 2 шт
Мінімальна сума замовлення: 299 грн
Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Самовивіз
Способи оплати
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • Приват24
 • LiqPay
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • Monobank
Опис
Краплі Фіпріст Комбо для котів від бліх, кліщів і волосоїдів

Кліщі належать до найбільш живучих організмів. Їх здатність сповільнювати власний метаболізм дозволяє їм тривалий час обходитися без їжі (дорослим особинам - до двох років) на всіх стадіях розвитку, а самки певних видів кліщів здатні розмножуватися без запліднення. Тому знищення одних дорослих особин не дає повного позбавлення від кліщів, які стають рознощиками інфекційних хвороб і є причиною дерматитів, які важко переносяться тваринами. Привабливістю препарату Фіпріст Комбо є наявність не тільки фіпронілу, який повністю вбиває дорослих особин ектопаразитів, а й наявність (S) - метопрену, який порушує синтез хітину і призводить до загибелі статевонезрілих особин.

Застосування Фіпріст комбо (Fypryst Combo) дозволяє ефективно боротися і проводити профілактику при зараженні ектопаразитами котів і тхорів, а саме:

 • перешкоджає закріпленню і розмноженню ектопаразитів на котах і тхорах
 • профілактика ентомози, що викликаеться вошами, волосоїдами та блохами, і супроводжуеться сверблячкою, зудом і випаданням вовни
 • профілактика акарози, що викликаються у тварин іксодовими кліщами, та супроводжуеться сильною сверблячкою і запальними процесами на шкірному покриві

Препарат виконаний у формі зручній для нанесення - краплі на холку, розфасований в піпетки з дозуванням препарату на одне застосування. Одноразове застосування препарату забезпечує захист тварини на термін до чотирьох тижнів від кліщів, бліх, волосоїдів. Повторне застосування препарату рекомендовано не рані ніж через 4 тижні. При використанні цього препарату для боротьби з ектопаразитами також рекомендується зміна і обробка підстилок, клітин, перенесень, місць відпочинку тварин.

Перед використанням препарату необхідно ретельно ознайомитися з інструкцією і проконсультуватися з ветеринаром.

Інструкція по застосуванню препарату Фіпріст Комбо (Fypryst Combo®)

Форма випуску, склад і упаковка Розчин для зовнішнього заст осування (для кішок і тхорів) прозорий, жовтого кольору.

  1 мл
фіпроніл 100 мг
S-метопрен 120 мг


Допоміжні речовини: по відон K25, полісорбат 80, бутилгідроксіанізол (E320), бутілгідроксітолуен (E321), етанол, моноетиловий ефір діетиленгліколю.

Розфасований по 0,5 мл в поліетиленові піпетки відповідного обсягу, поміщені поштучно в пакети з алюмінієвої фольги. Пакети з піпетками упаковані поштучно в картонні коробки. Кожна упаковка забезпечена інструкцією із застосування.

Фармакологічні (біологічні) властив ості і ефекти Fypryst Combo

Комбінований інсектоакарицидний препарат контактної дії. Містить в якості діючих речовин фіпроніл і S-метопрен.

Фіпроніл - інсектоакарицид групи фенілпіразолів, механізм контактної дії полягає в блокуванні ГАМК-залежних рецепторів членистоногих, порушенні передачі нервових імпульсів, що призводить до паралічу і загибелі ектопаразитів.
(S)-метопрен - аналог ювенільного гормону, регулятора росту комах; порушуючи синтез хітину, викликає аномалії розвитку комах на стадії яйця і личинки, запобігає появі статевозрілих комах на тварин і в місцях їх утримання.

Фіпріст® Комбо активний відносно бліх (статевозрілих і преімагінальних фаз розвитку) Ctenocephalides spp.; волосоїдів Felicola subrostratus, Trichodectes canis; іксодових кліщів (всі фази розвитку) Dermacentor variabilis, Rhipicephalus sanguineus, Ixodes scapularis, lxodes ricinus, Ixodes holocyclus, Haemaphysalis longicornis, Haemaphysalis flava, Haemaphysalis campanulata, Haemaphysalis leachi, Amblyomma americanum; комарів Aedes aegypti; саркоптоідних кліщів Sarcoptes scabiei var. canis.

Після нанесення на шкіру діючі речовини поступово розподіляються по всій поверхні тіла тварини протягом 24 год, практично не всмоктуючись в системний кровотік, накопичуються в епідермісі, волосяних цибулинах і сальних залозах, надають тривалу контактну дію, забезпечуючи захист тварини від ектопаразитів.

Одноразова обробка тварини забезпечує знищення бліх і кліщів протягом 24 і 48 годин відповідно. Захисна дія препарату проти іксодових кліщів триває у кішок, собак і тхорів - до 4 тижнів; проти статевозрілих і преімагінальних фаз розвитку комах у кішок і тхорів - до 6 тижнів, у собак - до 12 тижнів.

Фіпріст® Комбо за ступенем впливу на організм відноситься до речовин помірно небезпечних (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), в рекомендованих дозах не чинить місцевої подразнювальної, резорбтивно-токсичної, ембріотоксичної і тератогенної дії, при потраплянні в очі викликає слабке подразнення. Препарат токсичний для кроликів, а також риб і інших гідробіонтів.

Показання до застосування препарату Фіпріст® Комбо:

Фіпріст® Комбо призначають собакам, кішкам і тхорам:

 • для лікування і профілактики ентомози, що викликаються блохами, вошами і волосоїдами;
 • для лікування і профілактики акарози, що викликається іксодовими кліщами;
 • в комплексній терапії алергічного дерматиту, що викликається блохами;
 • для запобігання прикріплення і розвитку ектопаразитів на тваринах.

Порядок застосування Fypryst Combo

Фіпріст® Комбо застосовують тваринам одноразово шляхом топікального нанесення (спот-он) на суху неушкоджену шкіру, використовуючи піпетки різного фасування. Перед обробкою кінчик піпетки проколюють перевернутим ковпачком, розсовують у тварини шерсть в області спини (між лопатками) і, натискаючи на піпетку, наносять препарат на шкіру в області холки в одну або кілька точок у мінімальній дозі 0.067 мл/кг, згідно з таблицею.

Вид тварини і маса (кг) Обсяг піпетки (мл) Вміст діючих речовин в 1 піпетці
Фіпроніл (мг) S-метопрен (мг)
Собаки
> 2 ≤10 0.67 67 60.3
> 10 ≤20 1.34 134 120.6
> 20 ≤40 2.68 268 241.2
> 40 ≤60 4.02 402 361.8
Кішки, тхори 0.5 мл 50 60

Для обробки собак, маса яких більше 60 кг, використовують комбінацію піпеток різного об'єму.

Препарат наносять тварині на область тіла, недоступну для злизування, уникаючи контакту препарату з очима. Мешкаючих спільно тварин не підпускають до обробленої тварини аж до повного висихання препарату.

Повторні обробки тварин проводять за показаннями, але не частіше 1 разу на 4 тижні. З метою запобігання повторної інфестаціі тварин блохами рекомендується обробляти одночасно всіх тварин, що мешкають спільно, а також замінити підстилки або обробити їх інсектицидним засобом відповідно до інструкції по його застосуванню.

Особливостей дії препарату при першому застосуванні і скасуванні не виявлено. На шерсті тварин може бути волога або масляна пляма на протязі 24 годин після нанесення препарату.

Слід уникати порушень схеми застосування препарату, тому що це може привести до зниження його ефективності. У разі пропуску чергової обробки її слід провести якомога швидше в тій же дозі.

Побічні ефекти

При застосуванні препарату відповідно до інструкції побічних явищ і ускладнень у тварин, як правило, не спостерігається. Дуже рідко на місці нанесення препарату можливе склеювання вовни, слабо виражена реакція шкіри (свербіж, випадання шерсті, почервоніння шкіри), при потраплянні препарату внутрішньо - надмірне слиновиділення.

При підвищеній індивідуальній чутливості і появі алергічних реакцій препарат слід змити водою з миючим засобом і при необхідності призначити антигістамінні препарати.

При передозуванні препарату у тварини може спостерігатися надмірне слиновиділення, м'язове тремтіння, блювота. В цьому випадку препарат змивають водою з миючим засобом і призначають тварині антигістамінні препарати і засоби симптоматичної терапії.

Протипоказання до застосування препарату Фіпріст® Комбо:

 • підвищена чутливість тварини до компонентів препарату (в т.ч. в анамнезі).

Забороняється застосування Фіпріст® Комбо:

 • хворим на інфекційні хвороби і ослабленим тваринам;
 • цуценятам і кошенятам молодше 8-тижневого віку;
 • собакам масою менше 2 кг;
 • кошенятам масою менше 1 кг;
 • тхорам віком менше 6 місяців

Особливі вказівки і заходи особистої профілактики

Фіпріст® Комбо не слід застосовувати спільно з іншими інсектоакарицидними засобами для обробки тварин.

Не слід мити тварин з миючими засобами, допускати їх в природні водойми протягом 48 годин після обробки, а також наносити препарат на вологу або пошкоджену шкіру.

Препарат можна застосовувати вагітним та лактуючим сукам і вагітним кішкам. Препарат не рекомендується застосовувати лактуючим самкам з кошенятами молодше 8-тижневого віку. Відсутні дані про безпеку застосування препарату лактуючим і вагітним самкам тхорів, тому препарат цієї групи тварин застосовують під контролем ветеринарного лікаря.

Фіпріст® Комбо не призначений для обробки продуктивних тварин.

Заходи особистої профілактики

При проведенні лікувально-профілактичних заходів з використанням препарату Фіпріст® Комбо слід використовувати гумові рукавички. Під час роботи не дозволяється курити, пити і приймати їжу. Після закінчення роботи слід ретельно вимити руки теплою водою з милом, вимити і просушити рукавички.

Протягом 24 годин після обробки тварину не потрібно пестити і підпускати до маленьких дітей.

Людям з гіперчутливістю до фіпронілу і S-метопрену слід уникати прямого контакту з препаратом Фіпріст® Комбо.

При випадковому попаданні лікарського препарату на шкіру або слизові оболонки очей його необхідно негайно змити великою кількістю проточної води з милом. У разі прояву алергічних реакцій і / або при випадковому потраплянні препарату в організм людини слід негайно звернутися в медичний заклад (при собі мати інструкцію із застосування або етикетку).

Порожня упаковка з-під препарату підлягає утилізації з побутовими відходами.

Умови зберігання Фіпріст® Комбо

Препарат слід зберігати в закритій заводській упаковці, окремо від харчових продуктів і кормів, в захищеному від прямих сонячних променів, недоступному для дітей місці при температурі від 0 ° С до 25 ° С.

Невикористаний препарат утилізують відповідно до вимог законодавства.

Термін придатності Фіпріст® Комбо

Термін придатності при дотриманні умов зберігання - 2 роки з дня виробництва. Забороняється використання препарату після закінчення терміну придатності.

Форма випуску: монопіпетка з разовою дозою препарату, розфасовка по 1 шт./уп., 3 шт./уп.

Фасування:

 • 0,5 мл (1 шт.) - 1 монопіпетка, продається поштучно, ціна зазначена за 1 піпетку
 • 0.5 мл (3 шт./уп.) - 3 монопіпетки по 0,5 мл кожна, запаковано в картонну коробку, ціна зазначена за 3 шт.

Виробник: Фіпріст Комбо, KRKA dd, Novo Mesto (Словенія)

Краплі Фіпріст Комбо для Котів від бліх, кліщів і волосоїдів - Fypryst - в інтернет-магазині Zoohub. Якщо терміново потрібно купити Засоби від бліх і кліщів для кішок а також інші ветеренарні препарати чи корми не встаючи з крісла, зайдіть до нас у інтернет магазин Zoohub. Розгляньте каталог і виберіть Засоби від бліх і кліщів для кішок за прийнятною ціною? Щоб правильно підібрати Засоби від бліх і кліщів для кішок за допомогою системи фільтрів. Введіть: Fypryst і перед вами з'явиться Засоби від бліх і кліщів для кішок Fypryst. У нас вибір ветпрепаратів та кормів максимально простий. За якість товарів можна не перейматися. Всі товари, представлені в нашому магазині, виробляють відомі фірми, наприклад Fypryst. Ті, що з'явилися при покупці Краплі Фіпріст Комбо для Котів від бліх, кліщів і волосоїдів - Fypryst питання запитайте у наших професійних менеджерів. Замовлення заберіть у Александрии своєчасно.
Подробнее
Характеристики
 • Лікарська форма:
 • Форма випуску:
 • Тварина:
 • Вікова група:
  Від 6 тижнів
 • Країна-виробник:
  Словенія
 • Виробник:
  KRKA
 • Категорія ветеринарного препарату:
  Протипаразитарні препарати
 • Тип застосування:
  Зовнішнє застосування
 • Діюча речовина:
  S-метопрен , Фіпроніл
 • Захист від:
  Блохи , Власоїди , Вші , Кліщі
 • Вид паразитів:
  Зовнішні паразити
 • Дозволено застосування:
  від 1 кг ваги
 • Захист триває:
  до 12 тижнів
Аналоги
Швидке замовлення

Профілактика та лікування котів при ураженнях ектопаразицитами: блохами (Ctenocefalides felis), кліщами (Rhipicephalus spp., Dermacentor spp. Ixodes spp.), вошами (Linognathidae). Профілактика та лікування блошиного алергічного дерматиту котів (FAD).

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Оцінка
Відповіді на питання, що часто ставляться:
✅ Як вибрати та купити Краплі Фіприст Комбо для Котів від бліх, кліщів і волосоїдів - Fypryst ?
Спеціалісти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вибрати та придбати найякісніші товари, телефонуйте 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 ми з радістю допоможемо Вам.
✅ Чому варто придбати Краплі Фіприст Комбо для Котів від бліх, кліщів і волосоїдів - Fypryst в інтернет-магазині ветаптеки Zoohub?
Причини, з яких варто замовити товар у нас у магазині:
 • найвища якість товару
 • різноманітність асортименту
 • найкращі умови доставки та оплати
✅ Ви здійснюєте доставку товару Краплі Фіприст Комбо для Котів від бліх, кліщів і волосоїдів - Fypryst іншими містами України?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території України та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста. Також є можливість самовивезення у містах Київ та Харків. З більш детальною інформацією про доставку та оплату Ви можете ознайомитись у розділі Доставка та розділі Оплата .
✅ Чому Краплі Фіприст Комбо для Котів від бліх, кліщів і волосоїдів - Fypryst це - 100% якісний та надійний продукт?
Інтернет-магазин Zoohub здійснює реалізацію ветпрепаратів та зоотоварів всесвітньо визнаних виробників. Весь асортимент товарів гарантовано преміальної якості!
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину