Фіприст для котів - краплі від бліх, кліщів і волосоїдів - Fypryst

Артикул: 0410202002-01
( 6 )
Немає на складі
В наявності
Варіант:
Ціна за товар
180 грн
+
Кількість товарів на складі 8 шт
Мінімальна сума замовлення: 299 грн
Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Самовивіз
Способи оплати
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • Приват24
 • LiqPay
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • Monobank
Опис
Краплі Фіприст (Fypryst) спот-он інсектоакарицидні для котів, 50 мг/0,5 мл*3 шт

Профілактика та лікування котів при ураженнях ектопаразицитами: блохами (Ctenocefalides felis), кліщами (Rhipicephalus spp., Dermacentor spp. Ixodes spp.), вошами (Linognathidae). Профілактика та лікування блошиного алергічного дерматиту котів (FAD).

Опис

Розчин для зовнішнього застосування

Склад

1 мл препарату містить діючу речовину:

 • фіпроніл- 100 мг:

Допоміжні речовини: повідон К25, полісорбат 80, бутилгідрокситолуол, бутилгідроксіанізол, етанол 96%, діетиленгліколю моноетиловий ефір.

Фармакологічні властивості

ATCvetQP53AX, інші ектопаразитарні препарати для місцевого застосування (ATCvetQP53AX15 - фіпроніл).

Фіпроніл - похідний піразолу з інсектицидною і акарицидною дією. Порушує процес проходження іонів хлору у ГАМК - залежних рецепторах ектопаразитів, передачу нервових імпульсів та діяльність нервової системи, викликаючи їх загибель. Не впливає на центральну нервову систему ссавців.

Після нанесення на шкіру препарат акумулюється в епідермісі, волосяних цибулинах та сальних залозах тварини і має тривалу контактну інсектоакарицидну дію. Фіпроніл розповсюджується по шкірі й шерсті тварин від ділянки застосування до периферійних зон (поперекова зона, пахова зона). Концентрація фіпронілу у шерсті котів знижується до 1 мкг/г через 2 місяці після застосування препарату.

За ступенем дії на організм Фіприст® Спот-он для котів належить до помірно небезпечних речовин (З клас безпечності), при нанесенні на шкіру в рекомендованих дозах не має місцево-подразнюючої та резорбтивно-токсичної дії, при попаданні в очі викликає подразнення. Препарат є токсичним для риб і бджіл.

Вид тварин - Коти.

Показання до застосування

Профілактика та лікування котів при ураженнях ектопаразитами:

 • блохами (Ctenocephalides felis.);

 • кліщами (Rhipicephalus spp., Dermacentor spp., Ixodes spp);

 • вошами (Linognathidae).

 • Профілактика та лікування блошиного алергічного дерматиту котів (FAD).

Протипоказання

Не застосовувати препарат тваринам віком до 8 тижнів та масою тіла менше 1 кг. Не застосовувати хворим, виснаженим та ослабленим тваринам.

Не застосовувати препарат для лікування інших видів тварин, особливо кролів через ризик виникнення небажаних реакцій, які можуть призвести до загибелі тварин.

Побічна дія

При підвищеній індивідуальній чутливості тварини до фіпронілу та при злизуванні твариною препарату з оброблених ділянок можливі ускладнення: надмірне сльозовиділення, слинотеча, тремор м'язів, блювота, ознаки подразнення шкіри. При їх виникненні препарат слід змити водою з милом.

Особливі застереження при використанні Fypryst Cat

Лікування рекомендується проводити комплексно із застосуванням етіотропних, патогенетичних і симптоматичних лікарських засобів.

Застосування під час вагітності, лактації, несучості: Застережень не має.

Взаємодія з іншими засобами та інші форми взаємодії: Невідомі.

Дози і способи введення тваринам різного віку

Препарат призначають дорослим котам та кошенятам старшим 8-ми тижневого віку. Мінімальний інтервал між застосуванням препарату становить 4 тижні. Препарат наносять на суху, неушкоджену шкіру тварин між лопатками у дозі - одна піпетка 0,5 мл на одну тварину.

Для нанесення препарату необхідно взяти піпетку з однократною дозою вертикально, відкрутити й зняти ковпачок. Перевернути ковпачок, вставити зворотну сторону ковпачка у піпетку, натиснути й повернути ковпачок так, щоб проколоти захисну мембрану. Зняти ковпачок з піпетки, розділити шерсть тварини між лопатками, щоб було видно шкіру. Притиснути кінчик піпетки до шкіри й натиснути на піпетку кілька разів, щоб нанести весь вміст на шкіру.

Однієї дози достатньо для захисту тварини протягом 5 тижнів від ураження блохами та протягом 3-4 тижнів від ураження кліщами.

При обробці тварин препаратом не допускати потрапляння препарату в очі тварин та злизування препарату тваринами.

Передозування (симптоми, невідкладні заходи, антидоти)

Побічних явищ та симптомів передозування при застосуванні Фіприст® Спот-он для котів у рекомендованих дозах не спостерігається.

При перевищенні рекомендованих доз у п'ять разів симптомів передозування не спостерігалося.

При значному (більше як у п'ять разів) передозуванні можливе виникнення таких ускладнень як свербіж, прилипання шерсті в місці застосування препарату, які зникають через 24 години після застосування препарату.

Спеціальні застереження - Спеціальних застережень не має.

Період виведення (каренції) - Не визначається.

Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу

Обробку тварин Фіприст® Спот-он для котів слід проводити користуючись гумовими рукавичками.

Під час роботи з препаратом не дозволяється курити, пити та приймати їжу.

Після закінчення роботи слід вимити руки теплою водою з милом; вимити та просушити рукавички. При випадковому попаданні препарату на шкіру або слизові оболонки його слід негайно змити проточною водою.

Після обробки тварин препаратом їх не можна гладити та допускати до дітей поки препарат не висохне. Також після обробки тварин вони не повинні спати разом з господарями, особливо з дітьми.

Предмети догляду та місця перебування тварин (підстилки, килимки, меблі) необхідно періодично чистити та обробляти дозволеними інсектицидами.

Форми несумісності - Невідомо.

Природа і склад контейнера первинного пакування

Поліпропіленові піпетки по 0,5 мл з поліетиленовими або поліоксиметиленовими ковпачками з гострим кінцем. Піпетки запаковані у картонні упакування по 3 штуки, кожна піпетка у ламінованому пакеті.

Особливі заходи безпеки при поводженні з невикористаним препаратом або із його залишками

Невикористаний препарат та його залишки знешкоджуються у відповідності з національними вимогами.

Особливі заходи зберігання

Препарат зберігають в упакуванні виробника в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від продуктів харчування та кормів за температури від 0 до 30 °С.

Термін придатності - 3 роки.

Фиприст для котів - краплі від бліх, кліщів і волосоїдів - Fypryst - в інтернет-магазині Zoohub.ua Якщо терміново потрібно знайти Засоби від бліх і кліщів для кішок та інші ветеренарні препарати чи корми не встаючи з дивана, відвідайте наш інтернет магазин Zoohub. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Засоби від бліх і кліщів для кішок за собівартістю? Щоб простіше було підібрати Засоби від бліх і кліщів для кішок за допомогою зручної навігації. Введіть: Fypryst і перед вами з'явиться Засоби від бліх і кліщів для кішок Fypryst. Як бачите, процедуру підбору максимально спрощено. Можна не перейматися якістю товарів. Усі зоотовари, які можна придбати у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Fypryst. Якщо виникли при покупці Фиприст для котів - краплі від бліх, кліщів і волосоїдів - Fypryst запитання задайте нашим професіоналам. Відправляємо продукцію до Виннице якомога швидше.
Подробнее
Характеристики
 • Лікарська форма:
 • Форма випуску:
 • Тварина:
 • Вікова група:
  Від 8 тижнів
 • Країна-виробник:
  Словенія
 • Виробник:
  KRKA
 • Категорія ветеринарного препарату:
  Протипаразитарні препарати
 • Тип застосування:
  Зовнішнє застосування
 • Діюча речовина:
  Фіпроніл
 • Захист від:
  Блохи , Власоїди , Вші , Кліщі
 • Вид паразитів:
  Зовнішні паразити
 • Дозволено застосування:
  від 1 кг ваги
 • Захист триває:
  до 30 днів
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Оцінка
Рекомендовані товари
Швидке замовлення

Розчин для зовнішнього застосування. Призначене для собак і кішок.

Швидке замовлення

Забезпечує захист від нападу кліщів, бліх, вошей протягом 4 тижнів. Ефективний при лікуванні алергічного блошиного дерматиту.

Швидке замовлення

Профілактика та лікування блошиного алергічного дерматиту собак та котів. Обробка тварин препаратом забезпечує захист тварин від бліх до 3-х місяців у собак та до 2-х місяців у котів. Тривалість захисної дії проти ураження кліщами до 1 місяця у собак та котів.

Швидке замовлення

Фіпріст® Комбо застосовують тваринам одноразово шляхом топікального нанесення (спот-он) на суху неушкоджену шкіру, використовуючи піпетки різного фасування.

Відповіді на питання, що часто ставляться:
✅ Як вибрати та купити Фіприст для котів - краплі від бліх, кліщів і волосоїдів - Fypryst ?
Спеціалісти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вибрати та придбати найякісніші товари, телефонуйте 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 ми з радістю допоможемо Вам.
✅ Чому варто придбати Фіприст для котів - краплі від бліх, кліщів і волосоїдів - Fypryst в інтернет-магазині ветаптеки Zoohub?
Причини, з яких варто замовити товар у нас у магазині:
 • найвища якість товару
 • різноманітність асортименту
 • найкращі умови доставки та оплати
✅ Ви здійснюєте доставку товару Фіприст для котів - краплі від бліх, кліщів і волосоїдів - Fypryst іншими містами України?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території України та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста. Також є можливість самовивезення у містах Київ та Харків. З більш детальною інформацією про доставку та оплату Ви можете ознайомитись у розділі Доставка та розділі Оплата .
✅ Чому Фіприст для котів - краплі від бліх, кліщів і волосоїдів - Fypryst це - 100% якісний та надійний продукт?
Інтернет-магазин Zoohub здійснює реалізацію ветпрепаратів та зоотоварів всесвітньо визнаних виробників. Весь асортимент товарів гарантовано преміальної якості!
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину