Феліферон - для лікування вірусних, бактеріальних захворювань в кішок, 2,5 мл, 400 000 ОД - БІОінвест

Артикул: 1510201801-01
( 34 )
Немає на складі
В наявності
Варіант:
Ціна за товар
500 грн
Мінімальна сума замовлення: 300 грн
Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Самовивіз
Способи оплати
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • Приват24
 • LiqPay
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • Monobank
Опис

Форма випуску, склад та упаковка

Розчин для ін'єкцій безбарвний, прозорий або слабо опалесцентний.

Склад

В 1 мл як діюча речовина міститься інтерферон котячий 400 000 МО.

допоміжні речовини: оцтова кислота крижана - близько 0.0045 мл (до встановлення pH від 4.5 до 5), натрію ацетат - 1.64 мг, натрію хлорид - 5.84 мг, полісорбат 20 - 0.1 мг, натрієва сіль ЕДТА - 0. , вода д/і – до 1 мл.

Розфасований по 2.5 мл у скляні флакони об'ємом 3 мл, закупореними гумовими пробками, укріпленими алюмінієвими ковпачками. Препарат упаковують по 2 або 5 флаконів у ложемент корексу, який індивідуально укладають у картонні коробки з інструкцією із застосування.

Фармакологічні (біологічні) властивості та ефекти

Феліферон® розчин для ін'єкцій має противірусну та імуностимулюючу дію.

Механізм дії полягає в придушенні репродукції ДНК-і РНК-вірусів в інфікованих клітинах, підвищенні резистентності здорових клітин організму до зараження вірусами, посиленні фагоцитарної активності макрофагів і збільшенні специфічної цитотоксичності лімфоцитів.

Феліферон® за ступенем впливу на організм відноситься до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки за ГОСТ 12.1.007-76), у рекомендованих дозах не має шкірно-подразнюючої та резорбтивно-токсичної дії.

Показання для застосування препарату

З лікувальною та профілактичною метою кішкам:

 • при шлунково-кишкових захворюваннях;
 • при гострих респіраторних захворюваннях;
 • інших захворювань вірусної чи вірусно-бактеріальної етіології.
Порядок застосування

Феліферон розчин для ін'єкцій вводять в/м.

З профілактичною метою (при загрозі зараження) препарат призначають у дозі 200 000 ME на 1 тварину, дворазово з інтервалом 48 год.

Для лікування вірусних, бактеріальних та змішаних захворювань кішок - препарат вводять у добовій дозі 200 000 ME протягом 5-7 днів у поєднанні з антибіотиками, сироватковими та імуноглобулінними препаратами, відповідно до інструкцій щодо їх застосування.

При тяжкому перебігу захворювання та змішаних інфекціях середню терапевтичну дозу рекомендується збільшити у 2 рази – 400 000 ME.

Особливостей дії лікарського засобу при першому застосуванні або при відміні не встановлено.

Слід уникати перепусток чергової дози препарату, т.к. це може призвести до зниження терапевтичної ефективності. У разі пропуску однієї дози необхідно ввести її якнайшвидше, далі інтервал між введеннями препарату не змінюється.

Побічні ефекти

Побічних явищ та ускладнень при застосуванні лікарського препарату Феліферон® розчин для ін'єкцій відповідно до інструкції не спостерігається. При підвищеній індивідуальній чутливості та появі алергічних реакцій препарат слід відмінити та призначити тварині антигістамінні препарати та засоби симптоматичної терапії.

Симптоми передозування при застосуванні лікарського засобу не виявлені.

Протипоказання до застосування препарату ФЕЛІФЕРОН® РОЗЧИН ДЛЯ ІН'ЄКЦІЙ

 • індивідуальна підвищена чутливість тварини до інтерферонів (в т.ч. в анамнезі);
 • важкі алергічні та аутоімунні захворювання.

Не рекомендується застосування препарату Феліферон розчин для ін'єкцій після вакцинації тварин протягом 10 днів.

Особливі вказівки та заходи особистої профілактики

Розчин для ін'єкцій Феліферон® не допускається змішувати в одному шприці з іншими лікарськими препаратами. Допускається спільне застосування з будь-якими хіміотерапевтичними та імунобіологічними засобами (сироваткові та імуноглобулінові).

Феліферон розчин для ін'єкцій не призначений для застосування продуктивним тваринам.

Заходи особистої профілактики

При роботі з препаратом слід дотримуватись загальних правил особистої гігієни та техніки безпеки, передбачених при роботі з лікарськими препаратами.

При випадковому контакті лікарського засобу зі шкірою чи слизовими оболонками очей їх необхідно промити великою кількістю проточної води. Людям з гіперчутливістю до компонентів препарату слід уникати прямого контакту з препаратом Феліферон розчин для ін'єкцій. У разі прояву алергічних реакцій або при випадковому потраплянні препарату в організм людини слід негайно звернутися до медичного закладу (при собі мати інструкцію щодо застосування препарату або етикетку).

Порожню тару з-під лікарського забороняється використовувати для побутових цілей, вона підлягає утилізації з побутовими відходами.

Умови та термін зберігання

Препарат слід зберігати у закритій упаковці виробника, у захищеному від прямих сонячних променів, недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів та кормів при температурі від 2° до 8°С. Дозволяється одноразове заморожування до температури -25°С. Термін придатності лікарського засобу за умови дотримання умов зберігання у закритій упаковці - 2 роки з дати виробництва, після розкриття флакона - не більше 5 днів. Забороняється застосовувати препарат після закінчення терміну придатності.
Невикористаний препарат

Феліферон - для лікування вірусних, бактеріальних захворювань в кішок, 2,5 мл, 400 000 ОД - БІОінвест - у каталозі зоотоварів Zoohub. Якщо потрібно купити ІМуностимулятори або інші зоотовари чи корми не залишаючи квартири, зайдіть до нас у електронний каталог Zoohub.ua Розгляньте асортимент та виберіть ІМуностимулятори зі знижками? Щоб правильно підібрати ІМуностимулятори за допомогою навігації. Введіть: БІОінвест і Ви побачите список з ІМуностимулятори БІОінвест. У нас підібрати зоотовари найпростіше. Можна не перейматися якістю товарів. Усі ветеринарні препарати, які можна купити у нас, випускають відомі фірми, наприклад БІОінвест. Якщо з'явилися при покупці Феліферон - для лікування вірусних, бактеріальних захворювань в кішок, 2,5 мл, 400 000 ОД - БІОінвест питання можна поставити нашому фахівцю. Посилка прийде в Константиновке у стислі строки.
Подробнее
Характеристики
 • Форма випуску:
 • Об'єм:
  400 000 ОД , 2,5 мл
 • Тварина:
 • Призначення засобу:
  Підтримка імунітету , Противірусна дія
 • Країна-виробник:
  руський корабль - нах*й
 • Виробник:
  Біоінвест
 • Категорія ветеринарного препарату:
  Іммунностімулятори
 • Область застосування ветеринарного препарату:
  Гострі респіраторні захворювання , Захворювання вірусної або вірусно-бактеріальної етіології , Захворювання шлунково-кишкового тракту
 • Тип застосування:
  Внутрішньом'язово
 • Діюча речовина:
  Інтерферон котячий
 • Умови зберігання:
  Захищене від сонця місце , Температура від 2 до 8 °С
Аналоги
Швидке замовлення

Препарат Кетферон (аналог Феліферона) застосовують з лікувальною та профілактичною метою кішкам при шлунково-кишкових, гострих респіраторних та інших захворюваннях вірусної чи змішаної етіології.

Відгуки
Даша
03.06.2020, 16:10
Укол очень быстро помог. Эффективность моментальная. Все очень классно.
Александр
22.04.2022, 11:44
У нашего сына есть кот, который очень любит гулять на улице. Во время очередной прогулки он подхватил вирус и единственная задача была – спасти любимца, которого так любит ребенок. Моя мама начала искать все различные варианты, но в итоге остановились мы на противовирусном уколе Фелиферон. Очень быстро подействовало лекарство и кот сразу начал чувствовать себя хорошо.
Олеся
02.05.2022, 18:25
Мои родители купили британскую кошку, но всем известно, что она очень привередлива и восприимчива к заболеваниям. Я боялась, что в частном секторе она сразу же подцепит какой-то вирус. Все мои страхи подтвердились, когда позвонили родители и сказали, что кошка очень вялая и ничего не ест. Мой знакомый ветеринар посоветовал Фелиферон и уже после первого укола был очевидный результат.
Галина
14.11.2021, 11:11
Наша любимица недавно заболела и другого варианта, как лечение уколами я не видела. Долго не могла найти универсальный препарат от множества вариантов вирусов, так как анализы дорогостоящие, а время идет и лечить питомца нужно я решила попробовать укол Фелиферон. Сразу на глазах кошка ожила. Я очень довольна.
Светик
31.10.2019, 03:58
Моя кошка заболела и я е знала, что делать. Я долго искала различные средства и совсем случайно прочитала о Фелифероне. Долго не могла найти его, но в итоге заказала в магазине. Единственной проблемой была длительность доставки, так как я живу в отдаленном поселке. Кошку вылечила, всем довольна.
Алла
10.01.2022, 08:14
Кошка моя недавно подхватила вирус, который очень тяжело излечить, а симптомы с каждым днем все хуже и хуже. В ветеринарной клинике мне посоветовали препарат Фелиферон, но у них его в наличии не было. Пришлось заказывать в интернете и я осталась очень довольна. Как вы боретесь с вирусами?
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Оцінка
Рекомендовані товари
Швидке замовлення

Дегельмінтизація кішок при ураженні нематодами і цестодами: Тохосага cati (syn. mystax), Ancylostoma sp., Dipylidium caninum, Hydatigera (Taenia) taeniaeformis, Mesocestoides sp., Echinococcus multilocularis, Joyeuxiella pasqualei.

Швидке замовлення

Вормікіл суспензію призначають собакам і кішкам, цуценятам і кошенятам з 3-тижневого віку з профілактичною та лікувальною метою при нематодозах (токсокароз, токсаскаридоз, унцинаріоз, трихоцефалез, анкілостомоз), цестодозах, тенідозоз, дипозоз цестодозних інвазій.

Швидке замовлення

Лікування котів при ураженні блохами (Siphonaptera spp.) на усіх фазах розвитку комахи (яйце-личинка-лялечка-доросла комаха).

Швидке замовлення

Препарат Кетферон (аналог Феліферона) застосовують з лікувальною та профілактичною метою кішкам при шлунково-кишкових, гострих респіраторних та інших захворюваннях вірусної чи змішаної етіології.

Швидке замовлення

Препарат Каніферон застосовують з лікувальною та профілактичною метою собакам при шлунково-кишкових, гострих респіраторних та інших захворюваннях вірусної чи змішаної етіології.

Рекомендовані статті
Все, що потрібно знати про вакцинацію котів
Все, що потрібно знати про вакцинацію котів

Домашні вихованці мають бути оточені турботою і любов'ю – господареві потрібно завжди пам'ятати про важливість забезпечення смачного та здорового раціону, а також правильного способу життя котів. При цьому необхідно не забувати про захист імунітету вихованця, адже кішки, як і ми, будь-якої миті можуть підчепити інфекцію, віруси, що погіршить їхній стан і може призвести до серйозних ускладнень. Вакцинація кішок – одна з ключових умов збереження здоров'я улюбленців, а також їхній надійний захист від небезпечних інфекцій, захворювань.

Відповіді на питання, що часто ставляться:
✅ Як вибрати та купити Феліферон - для лікування вірусних, бактеріальних захворювань в кішок, 2,5 мл, 400 000 ОД - БІОінвест ?
Спеціалісти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вибрати та придбати найякісніші товари, телефонуйте 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 ми з радістю допоможемо Вам.
✅ Чому варто придбати Феліферон - для лікування вірусних, бактеріальних захворювань в кішок, 2,5 мл, 400 000 ОД - БІОінвест в інтернет-магазині ветаптеки Zoohub?
Причини, з яких варто замовити товар у нас у магазині:
 • найвища якість товару
 • різноманітність асортименту
 • найкращі умови доставки та оплати
✅ Ви здійснюєте доставку товару Феліферон - для лікування вірусних, бактеріальних захворювань в кішок, 2,5 мл, 400 000 ОД - БІОінвест іншими містами України?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території України та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста. Також є можливість самовивезення у містах Київ та Харків. З більш детальною інформацією про доставку та оплату Ви можете ознайомитись у розділі Доставка та розділі Оплата .
✅ Чому Феліферон - для лікування вірусних, бактеріальних захворювань в кішок, 2,5 мл, 400 000 ОД - БІОінвест це - 100% якісний та надійний продукт?
Інтернет-магазин Zoohub здійснює реалізацію ветпрепаратів та зоотоварів всесвітньо визнаних виробників. Весь асортимент товарів гарантовано преміальної якості!
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину