Екоцид С (Ecocid S) - для дезінфекції приміщень тварин - KRKA

Артикул: 1410201801
( 1 )
Немає на складі
В наявності
Варіант:
Ціна за товар
960 грн
+
Кількість товарів на складі 4 шт
Мінімальна сума замовлення: 300 грн
Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Самовивіз
Способи оплати
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • Приват24
 • LiqPay
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • Monobank
Опис

Ecocid S Застосовується для дезінфекції приміщень для тварин: курей, кроликів та інших тварин.

Біологічні властивості:

Екоцид С має широкий спектр антимікробної дії щодо бактерій, вірусів та грибів. Діє як сильний окисник. Органічні кислоти в поєднанні з неорганічним буфером створюють кисле середовище і оптимізують дезінфікуючу активність калію пероксомоносульфату, у зв'язку з цим Екоцид також ефективний і в жорсткій воді, в присутності органічних забруднень і при низьких температурах навколишнього середовища.

Екоцид С за ступенем впливу на організм відноситься до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки за ГОСТ 12.1.007-76). У рекомендованих концентраціях не має сенсибілізуючою та місцево-дратівливою дією на шкіру, слабо подразнює слизові оболонки.

Робочі розчини Екоциду З зберігають свою активність протягом 4-7 днів, не мають корозійної активності, не надають негативного впливу на матеріали оброблюваних поверхонь.

Застосування:

Екоцид С застосовують для профілактичної та вимушеної (поточної та заключної) дезінфекції:

тваринницьких, свинарських, звірівницьких, птахівницьких приміщень, у т.ч. інкубаторіїв, що знаходиться в них технологічного обладнання та інвентарю, приміщень кормоцехів, кормокухонь та інших допоміжних об'єктів тваринництва, технологічного обладнання та інвентарю, виробничих приміщень і технологічного обладнання на підприємствах м'ясо- та птахопереробної промисловості, на м'ясокомбінатах та забійних пунктів, молочних блоків на молочно-товарних фермах та комплексах, яйцескладів, а також тари для зберігання та перевезення кормів та продукції тваринного походження, автомобільного транспорту, залізничних вагонів та інших видів транспортних засобів, що використовуються для перевезення тварин, сировини та продукції тваринного походження, приміщень, обладнання та інвентарю в місцях скупчення тварин (ринках для торгівлі тваринами, виставках), ветеринарних установ (лікарні, клініки, лабораторії, віварії, розплідники), обладнання, інвентарю, інстру, що знаходиться в них ментів та лабораторного посуду, поверхонь у приміщеннях для утримання тварин, клітин та інвентарю у розплідниках з розведення собак та котів, зоопарках та цирках, знезараження води для напування тварин та систем водопостачання.

Дезінфекцію робочими розчинами Екоциду С проводять у відсутність тварин вологим способом (зрошення, протирання, занурення) або аерозольно.

Для профілактичної та вимушеної (поточної та заключної) дезінфекції при інфекціях бактеріальної (виключаючи туберкульоз), вірусної та грибкової етіології, збудники яких відносяться до 1 (малостійкі) та 2 (стійкі) групи стійкості до дезінфікуючих засобів, вологим або аерозольним способом обладнання, а також у дезінфекційних бар'єрах та килимках використовують 1% розчин Екоциду С.

Для термічної аерозольної дезінфекції (профілактичної та вимушеної) тваринницьких та допоміжних приміщень, інкубаторів, приміщень для переробки та зберігання продукції тваринного походження та кормів, забійних пунктів використовують 4% робочий розчин Екоциду С.

Для дезінфекції систем подачі води для напування тварин використовують 0,5% робочий розчин Екоциду С.

Для приготування 1% робочого розчину вміст пакета 50 г розчиняють у 5 л води. Рекомендується використовувати теплу воду, де препарат швидше розчиняється. Якщо необхідно приготувати велику кількість дезінфікуючого розчину, слід використовувати упаковку по 1 кг, вміст якої розчиняють у 100 л води, або упаковку по 2,5 кг, вміст якої розчиняють у 250 л води.

Для приготування 0,5% робочого розчину вміст 50 г пакету розчиняють у 10 л води. Якщо необхідно приготувати велику кількість дезінфікуючого розчину, слід використовувати упаковку по 1 кг, вміст якої розчиняють у 200 л води, або упаковку по 2,5 кг, вміст якої розчиняють у 500 л води.

Для приготування 4% робочого розчину для термічної аерозольної дезінфекції спочатку змішують стабілізатор аерозолю (монопропіленгліколь та ін) з водою з розрахунку 15 частин стабілізатора на 85 частин води, потім отриманий розчин додають 4 частини Екоциду С.

Робочий розчин розпорошують за допомогою механічного аерозольного генератора в дозі 1л/10 м2 підлоги протягом 30 хвилин.

Аерозольну дезінфекцію у приміщеннях проводять протягом 30-60 хвилин за допомогою термічного аерозольного генератора в дозі 1л/40 м2 статі.

Робочі розчини прозорі світло-рожевого кольору. Світло-рожевий колір є індикатором дезінфікуючої активності Екоциду С. При зміні зовнішнього вигляду розчину (поява пластівців, зміна кольору розчину на жовтий) розчин непридатний для застосування, необхідно приготувати свіжий розчин.

Допускається проведення локальної обробки окремих вільних від тварин верстатомісць у зайнятих тваринницьких приміщеннях, окремих одиниць обладнання та ділянок поверхні на підприємствах за умови вентиляції приміщень та відсутності тварин та людей у ​​безпосередній близькості до об'єктів, що обробляються.

Після закінчення встановленої експозиції, доступні для тварин ділянки поверхонь, годівниці, напувалки, інші місця можливого скупчення дезрозчину, а також обладнання з корозійнонестійких матеріалів ополіскують водою для видалення залишків дезінфікуючого засобу і просушують приміщення.

Після закінчення аерозольної дезінфекції приміщення перед введенням тварин провітрюють протягом 30-60 хвилин.

Для санації питної води тварин, зокрема. птахів, додають Екоцид С до води з розрахунку 1000 г на 1000 л води.

Відпрацьований робочий розчин Екоциду розбавляють великою кількістю води і зливають в каналізацію. При дотриманні рекомендацій щодо застосування, Екоцид С не надає шкідливого впливу на споруди для очищення стічних вод.

Контроль якості дезінфекції проводять відповідно до методики, викладеної в «Правилах проведення дезінфекції та дезінвазії об'єктів державного ветеринарного нагляду», (2002).

Особливі вказівки:

До роботи з Екоцидом С не допускаються особи молодше 18 років, вагітні та годуючі жінки та особи, які мають протипоказання для роботи з деззасобами.

Усі роботи з Екоцидом С та його розчинами необхідно проводити у спецодязі з використанням засобів індивідуального захисту: халаті, шапочці, гумових рукавичках, у захисних окулярах та респіраторі (РПГ-67, РУ-60М) із протигазовим патроном марки А або Б.

Під час роботи з Екоцидом С забороняється пити, їсти та курити.

При приготуванні робочих розчинів Екоциду С слід уникати попадання порошку на шкіру, очі та органи дихання.

При розсипанні порошку його необхідно змісти з поверхні і це місце, рясно змочивши водою, ретельно вимити.

При недотриманні запобіжних заходів при попаданні порошку Екоцид С в органи дихання можливий гострий токсичний вплив засобу, що характеризується кашлем, утрудненим диханням, занепокоєнням.

Постраждалого слід негайно винести на свіже повітря та звернутися за медичною допомогою.

При попаданні Екоциду або його розчинів на шкіру їх необхідно змити великою кількістю проточної води.

При попаданні Екоциду С або його розчинів в очі слід негайно промити під струменем води протягом декількох хвилин і звернутися за медичною допомогою.

При випадковому ковтанні засобу або його розчинів не викликати блювання. Промити рот великою кількістю чистої води. Дати випити потерпілому 3-5 склянок води, якщо потерпілий перебуває у свідомості. Негайно звернутися по медичну допомогу.

Подробнее
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Оцінка
Відповіді на питання, що часто ставляться:
✅ Як вибрати та купити Екоцид С (Ecocid S) - для дезінфекції приміщень тварин - KRKA ?
Спеціалісти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вибрати та придбати найякісніші товари, телефонуйте 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 ми з радістю допоможемо Вам.
✅ Чому варто придбати Екоцид С (Ecocid S) - для дезінфекції приміщень тварин - KRKA в інтернет-магазині ветаптеки Zoohub?
Причини, з яких варто замовити товар у нас у магазині:
 • найвища якість товару
 • різноманітність асортименту
 • найкращі умови доставки та оплати
✅ Ви здійснюєте доставку товару Екоцид С (Ecocid S) - для дезінфекції приміщень тварин - KRKA іншими містами України?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території України та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста. Також є можливість самовивезення у містах Київ та Харків. З більш детальною інформацією про доставку та оплату Ви можете ознайомитись у розділі Доставка та розділі Оплата .
✅ Чому Екоцид С (Ecocid S) - для дезінфекції приміщень тварин - KRKA це - 100% якісний та надійний продукт?
Інтернет-магазин Zoohub здійснює реалізацію ветпрепаратів та зоотоварів всесвітньо визнаних виробників. Весь асортимент товарів гарантовано преміальної якості!
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину