Декса VET - 50 мл - Бровафарма

Артикул: 1410201939
( 5 )
Немає на складі
В наявності
Ціна за товар
179 грн
Мінімальна сума замовлення: 299 грн
Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Самовивіз
Способи оплати
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • Приват24
 • LiqPay
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • Monobank
Опис

Про продукт ДЕКСА VET (Дексаметазон) протизапальний ін'єкційний засіб, 50 мл

Фармакологічні властивості: Дексаметазон є синтетичним ГКС. Він має протизапальну, протиалергічну, десенсибілізуючу, антишокову та антитоксичну дію, а також має імуносупресивну активність. Взаємодіючи зі специфічним білковим рецептором у тканинах-мішенях, регулює експресію глюкокортикостероїдів-залежних генів і впливає таким чином на синтез білка. Стабілізує лізосомальні ферменти мембран лейкоцитів, гальмує синтез кінінів, мітоз та міграцію лейкоцитів, пригнічує синтез антитіл та порушує розпізнавання антигену. Всі ці ефекти беруть участь у придушенні запальної реакції у тканинах у відповідь на механічне, хімічне або імунне ушкодження. Білковий обмін: зменшує кількість глобулінів у плазмі, підвищує синтез альбумінів у печінці та нирках (з підвищенням коефіцієнта альбумін/глобулін), знижує синтез та посилює катаболізм білка у м'язовій тканині. Ліпідний обмін: підвищує синтез вищих жирних кислот та тригліцеридів, перерозподіляє жир (мобілізація з підшкірної клітковини кінцівок та накопичення жиру переважно в області плечового пояса, обличчя, живота), призводить до розвитку гіперхолестеринемії. Вуглеводний обмін: збільшує абсорбцію вуглеводів із ШКТ, підвищує активність глюкозо-6-фосфатази (підвищення надходження глюкози з печінки в кров), підвищує активність фосфоенолпіруваткарбоксилази та синтез амінотрансфераз (активація глюконеогенезу), сприяє розвитку гіперглікемії. Водно-електролітний обмін: затримує Na+ та воду в організмі, стимулює виведення К+ (мінералокортикоїдна активність), знижує абсорбцію Са2+ із шлунково-кишкового тракту, викликає «вимивання», кальцію з кісток і підвищення його ниркової екскреції, знижує мінералізацію кісткової тканини. Протизапальний ефект пов'язаний з пригніченням вивільнення еозинофілами та опасистими клітинами медіаторів запалення, індукцією утворення ліпокортину та зменшення кількості опасистих клітин, що виробляють гіалуронову кислоту, зі зменшенням проникності капілярів, стабілізацією клітинних мембран (особливо лізосомальних) та мембран. Діє на всі етапи запального процесу: інгібує синтез простагландинів (Рд) на рівні арахідонової кислоти (пригнічує фосфоліпазу А2, вивільнення арахідонової кислоти і біосинтез ендопероксидів, лейкотрієнів, сприяючих процесам запалення, алергії та інших), синтез 1, фактора некрозу пухлини альфа та ін.) підвищує стійкість клітинної мембрани до дії різних факторів. Імуносупресивний ефект обумовлений і викликається інволюцією лімфоїдної тканини, пригніченням проліферації лімфоцитів (особливо Т-лімфоцитів), міграції В-клітин та взаємодії Т-і В-лімфоцитів, гальмуванням вивільнення цитокінів (інтерлейкіна-1, -2, г2 макрофагів та зниженням утворення антитіл.

Протиалергічний ефект розвивається в результаті зниження синтезу та секреції медіаторів алергії, гальмування вивільнення з сенсибілізованих опасистих клітин і базофілів гістаміну та інших біологічно активних речовин, зменшення кількості циркулюючих базофілів, придушення розвитку лімфоїдної та сполучної тканини, зменшення кількості Т , зниження чутливості ефекторних клітин до медіаторів алергії, пригнічення антитілоутворення, зміни імунної відповіді організму. При обструктивних захворюваннях дихальних шляхів дія обумовлена, головним чином, гальмуванням запальних процесів, попередженням або зменшенням набряку слизових оболонок, зниженням еозинофільної інфільтрації підслизового шару епітелію бронхів і відкладенням у слизовій оболонці бронхів циркулюючих імуноз комплексів. Підвищує чутливість β-адренорецепторів бронхів дрібного та середнього калібру до ендогенних катехоламінів та екзогенних симпатоміметиків, знижує в'язкість слизу за рахунок зменшення її продукції. Гальмує сполучнотканинні реакції в ході запального процесу і знижує можливість утворення рубцевої тканини. Пригнічує синтез та секрецію АКТГ та синтез ендогенних кортикостероїдів.

Особливість дії – значне пригнічення функції гіпофізу та практично повна відсутність мінералокортикостероїдної активності. Дози 1-1,5 мг/добу пригнічують функцію кори надниркових залоз, період напіввиведення – 32-72 години (тривалість пригнічення системи гіпоталамус-гіпофіз-кіркова речовина надниркових залоз). За силою глюкокортикоїдної активності 0,5 мг дексаметазону відповідають приблизно 3,5 мг преднізону (або преднізолону), 15 мг гідрокортизону або 17,5 мг кортизону. У крові дексаметазон зв'язується (60-70%) із специфічним білком-переносником – транскортином. Легко проходить через гістогематичні бар'єри (у тому числі через гематоенцефалічний та плацентарний). Метаболізується у печінці (в основному шляхом кон'югації з глюкуроновою та сірчаною кислотами) до неактивних метаболітів. Виводиться нирками (невелика частина – молочними залозами). Період напіввиведення дексаметазону із плазми – 3-5 годин.

Застосування

Для лікування великої рогатої худоби (у тому числі молодняку), коней, овець, кіз, собак та кішок. Метаболічні процеси: кетоз великої рогатої худоби або післяродова токсемія овець та свиноматок. Неінфекційні запальні процеси, особливо гострі запалення м'язово-скелетного апарату: артрит, періартрит, тендовагініт, бурсит, вивихи, запалення м'язів, кісток та сухожилля. При гострих інфекційних захворюваннях (наприклад, гострому маститі, метриті, пневмонії) у комбінації з відповідною антибактеріальною терапією. Алергічні стани: астма, алергічні ураження шкіри (екзема, кропив'янка та ін.), ламініт у коней та великої рогатої худоби, укуси змій. Стресовий та шоковий стан. Токсемія під час останньої стадії вагітності (протягом 2 – 4 днів).

Декса VET - 50 мл - Бровафарма - на надійному сайті Zoohub. Якщо потрібно підібрати Протизапальні препарати або інші препарати чи корми не виходячи з дому, зверніться до нас у онлайн-зоомаркет Зоохаб. Розгляньте асортимент та підберіть Протизапальні препарати з вигодами? Щоб максимально просто підібрати Протизапальні препарати за допомогою системи фільтрів. Введіть: Бровафарма і Ви побачите доступні для замовлення Протизапальні препарати Бровафарма. У нас ви легко знайдете потрібні товари. Можна не сумніватися в якості товарів. Всі ветпрепарати та корми, які можна замовити у нас, розроблені лідируючими компаніями, наприклад Бровафарма. Якщо виникли під час вибору Декса VET - 50 мл - Бровафарма питання можна поставити нашим фахівцям. Транспортуємо продукцію в Полтаве у швидкі терміни.
Подробнее
Характеристики
 • Форма випуску:
 • Об'єм:
  50 мл
 • Країна-виробник:
  Україна
 • Виробник:
  Бровафарма
 • Категорія ветеринарного препарату:
  Протизапальні і знеболюючі препарати
 • Область застосування ветеринарного препарату:
  Алергії
 • Тип застосування:
  Внутрішньовенно , Внутрішньом'язово , Підшкірне введення
 • Діюча речовина:
  Дексаметазон
Аналоги
Швидке замовлення

Метаболічні процеси, такі як: кетоз у великої рогатої худоби або післяродова токсемія у овець та свиноматок. Неінфекційні запальні процеси, особливо гострі м'язово-скелетні запалення, такі як: артрит, періартрит, тендовагініт, бурсит, вивихи, запалення м'язів, кісток та сухожилля.

1 300 грн
Ціна 999 грн
Швидке замовлення

Лікування великої рогатої худоби, коней, свиней, собак та котів, хворих на артрити, бурсити, тендовагініти, алергічні дерматити, первинні кетози, ацетонемію, мастити, агалактію, екзему, а також при родовому парезі.

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Оцінка
Відповіді на питання, що часто ставляться:
✅ Як вибрати та купити Декса VET - 50 мл - Бровафарма ?
Спеціалісти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вибрати та придбати найякісніші товари, телефонуйте 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 ми з радістю допоможемо Вам.
✅ Чому варто придбати Декса VET - 50 мл - Бровафарма в інтернет-магазині ветаптеки Zoohub?
Причини, з яких варто замовити товар у нас у магазині:
 • найвища якість товару
 • різноманітність асортименту
 • найкращі умови доставки та оплати
✅ Ви здійснюєте доставку товару Декса VET - 50 мл - Бровафарма іншими містами України?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території України та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста. Також є можливість самовивезення у містах Київ та Харків. З більш детальною інформацією про доставку та оплату Ви можете ознайомитись у розділі Доставка та розділі Оплата .
✅ Чому Декса VET - 50 мл - Бровафарма це - 100% якісний та надійний продукт?
Інтернет-магазин Zoohub здійснює реалізацію ветпрепаратів та зоотоварів всесвітньо визнаних виробників. Весь асортимент товарів гарантовано преміальної якості!
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину