Кетферон (Catferon) для котів, 2,5 мл (400 МО) - аналог Феліферона - Vetline Agroscience

Артикул: 1402202302
( 5 )
Немає на складі
В наявності
Ціна за товар
80 грн
+
Кількість товарів на складі >10 фл
Мінімальна сума замовлення: 300 грн
Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Самовивіз
Способи оплати
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • Приват24
 • LiqPay
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • Monobank
Опис
Рекомбінантний інтерферон котів Кетферон (Catferon) - 2,5 мл (400 МО) - аналог Феліферона

Якісний і кількісний склад

Стерильний ізотонічний водний розчин рекомбінантного α-інтерферону, загальний білок <15мкг/мл.

Фармацевтична форма

Стерильний ізотонічний водний розчин. Прозора, безбарвна, трохи опалесцентна рідина.

Імунобіологічні властивості

В 1 мл як діюча речовина міститься інтерферон котів 400 000 МО.

Допоміжні речовини: оцтова кислота крижана - 0,0045 мл, натрію ацетат – 1,62 мг, натрію хлорид – 5,82 мг, полісорбат 20 – 0,2 мг, натрієва сіль ЕДТА, вода для ін´єкцій до 1 мл.

Кетферон має противірусну та імуностимулюючу дію. Механізм дії полягає в придушенні репродукції ДНК-і РНК-вірусів в інфікованих клітинах, підвищенні резистентності здорових клітин організму до зараження вірусами, посиленні фагоцитарної активності макрофагів і збільшенні специфічної цитотоксичності лімфоцитів.

Вид тварин: Коти

Показання до застосування

Препарат Кетферон застосовують з лікувальною та профілактичною метою кішкам при шлунково-кишкових, гострих респіраторних та інших захворюваннях вірусної чи змішаної етіології.

Протипоказання

Підвищена чутливість до препаратів ІФН; важкі форми алергійних захворювань. Не рекомендується застосування Кетферон після вакцинації тварин протягом 10 днів.

Побічна дія: Не спостерігається.

Особливі застереження при використанні

Дозування не повинно перевищувати 1,5х ударної дози в день при курсі до 5-ти днів, і 0,75х разової дози при наступному лікуванні. Відкритий розчин зберігають не більш 12-ти годин за 4-8°С.

Застереження під час вагітності, лактації, несучості

Застосовується без обмежень.

Взаємодія з іншими засобами та інші форми взаємодії

Препарат не застосовувати одночасно з препаратами, що мають імуносупресивні властивості.

Дози і спосіб введення тваринам різного віку

Препарат Кетферон вводять внутрішньом'язово.

З профілактичною метою (у разі загрози зараження) лікарський препарат призначають у дозі 200 000 МО, дворазово з інтервалом 48 годин.

Для лікування панлейкопенії, каліцівірозу, герпесвірозу препарат вводять у добовій дозі 200 000 МО, протягом 5 - 7 днів у поєднанні з антибіотиками, сироватковими та препаратами імуноглобулінів, відповідно до інструкцій щодо їх застосування.

При тяжкому перебігу панлейкопенії, каліцівірозу, герпесвірозу середню терапевтичну дозу рекомендується збільшити у 2 рази – 400 000 МО.

Тваринам із встановленим діагнозом вірусної лейкемії кішок або вірусного імунодефіциту кішок лікарський препарат Кетферон застосовують за наступною схемою: 400 000 МО протягом 7 днів, далі по 400 000 МО на 9, 11, 13 день терапії відповідно до інструкцій щодо їх застосування. Лікування має проводитися ветеринарним лікарем, який має досвід терапії хронічних вірусних інфекцій кішок.

Застосування лікарського препарату Кетферон необхідно проводити під контролем загального аналізу крові (до початку і після закінчення курсу). Терміни повторних курсів визначає ветеринарний лікар кожній тварині індивідуально, за клінічними показаннями.

Передозування (симптоми, невідкладні заходи, антидоти)

У деяких тварин при введенні підвищеної дози препарату може спостерігатись підвищення температури, млявість, сонливість, через деякий час вищевказані реакції проходять. При індивідуальній чутливості та появі алергічних реакцій застосування препарату  відміняють та призначають тварині антигістамінні препарати.

Період виведення (каренції): Не встановлено.

Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу, які вводять засоби захисту тваринам

Робота з препаратом не потребує особливих заходів безпеки. У разі випадкового введення людині необхідно звернутися до лікаря.

Основні форми несумісності

Кетферон не можна змішувати в одному шприці з іншими лікарськими препаратами. Допускається спільне застосування з імунобіологічними засобами (сироватковими та імуноглобуліновими).

Термін придатності

Термін придатності - 24 місяця. Після першого відкриття первинного упакування використати протягом 12 годин.

Особливі застереження щодо зберігання

Зберігати в сухому темному приміщенні за температури від 2 0С до 8 0С.

Природа і склад контейнера первинного упакування

Флакони об'ємом 2,5 мл (400 т.МО/мл).

Назва та місце знаходження виробника

ТОВ «Ветлайн Агросаєнс», 61001 м. Харків, вул. Руставелі, 11 Б.

Особливі заходи безпеки при поводженні з невикористаним засобом

Невикористаний препарат або препарат, у якого закінчився термін придатності не потребує особливих правил знешкодження.

Правила відпуску: Без рецепту.

Кетферон (Catferon) для котів, 2,5 мл (400 МО) - аналог Феліферона - Vetline Agroscience - в інет-магазині Zoohub. Якщо потрібно замовити ІМуностимулятори а також інші ветеренарні препарати чи корми не залишаючи квартири, відвідайте наш онлайн магазин Зоохаб. Виберіть із асортименту ІМуностимулятори за прийнятною ціною? Щоб правильно підібрати ІМуностимулятори скористайтесь зручною системою фільтрів. Введіть: Vetline Agroscience і Ви побачите всі необхідні ІМуностимулятори Vetline Agroscience. У нас вибір ветпрепаратів та кормів максимально простий. Можна не перейматися якістю товарів. Усі зоотовари, які є у нас, створені лідируючими компаніями, наприклад Vetline Agroscience. Якщо з'явилися під час підбору Кетферон (Catferon) для котів, 2,5 мл (400 МО) - аналог Феліферона - Vetline Agroscience питання запитайте наших кваліфікованих фахівців. Відправляємо продукцію до Каменском максимально швидко.
Подробнее
Характеристики
 • Форма випуску:
 • Об'єм:
  400 000 ОД , 2,5 мл
 • Тварина:
 • Призначення засобу:
  Підтримка імунітету , Противірусна дія
 • Країна-виробник:
  Україна
 • Виробник:
  ВетЛайн
 • Категорія ветеринарного препарату:
  Іммунностімулятори
 • Область застосування ветеринарного препарату:
  Гострі респіраторні захворювання , Захворювання вірусної або вірусно-бактеріальної етіології , Захворювання шлунково-кишкового тракту
 • Тип застосування:
  Внутрішньом'язово
 • Діюча речовина:
  Інтерферон котячий
 • Умови зберігання:
  Захищене від сонця місце , Температура від 2 до 8 °С
Аналоги
Швидке замовлення

Феліферон® розчин для ін'єкцій має противірусну та імуностимулюючу дію.

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Оцінка
Рекомендовані товари
Швидке замовлення

Дегельмінтизація кішок при ураженні нематодами і цестодами: Тохосага cati (syn. mystax), Ancylostoma sp., Dipylidium caninum, Hydatigera (Taenia) taeniaeformis, Mesocestoides sp., Echinococcus multilocularis, Joyeuxiella pasqualei.

Швидке замовлення

Вормікіл суспензію призначають собакам і кішкам, цуценятам і кошенятам з 3-тижневого віку з профілактичною та лікувальною метою при нематодозах (токсокароз, токсаскаридоз, унцинаріоз, трихоцефалез, анкілостомоз), цестодозах, тенідозоз, дипозоз цестодозних інвазій.

Швидке замовлення

Лікування котів при ураженні блохами (Siphonaptera spp.) на усіх фазах розвитку комахи (яйце-личинка-лялечка-доросла комаха).

Швидке замовлення

Препарат має стійку дію і захищає тварину після одноразового застосування протягом 4 тижнів від повторного зараження паразитами.

Відповіді на питання, що часто ставляться:
✅ Як вибрати та купити Кетферон (Catferon) для котів, 2,5 мл (400 МО) - аналог Феліферона - Vetline Agroscience ?
Спеціалісти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вибрати та придбати найякісніші товари, телефонуйте 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 ми з радістю допоможемо Вам.
✅ Чому варто придбати Кетферон (Catferon) для котів, 2,5 мл (400 МО) - аналог Феліферона - Vetline Agroscience в інтернет-магазині ветаптеки Zoohub?
Причини, з яких варто замовити товар у нас у магазині:
 • найвища якість товару
 • різноманітність асортименту
 • найкращі умови доставки та оплати
✅ Ви здійснюєте доставку товару Кетферон (Catferon) для котів, 2,5 мл (400 МО) - аналог Феліферона - Vetline Agroscience іншими містами України?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території України та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста. Також є можливість самовивезення у містах Київ та Харків. З більш детальною інформацією про доставку та оплату Ви можете ознайомитись у розділі Доставка та розділі Оплата .
✅ Чому Кетферон (Catferon) для котів, 2,5 мл (400 МО) - аналог Феліферона - Vetline Agroscience це - 100% якісний та надійний продукт?
Інтернет-магазин Zoohub здійснює реалізацію ветпрепаратів та зоотоварів всесвітньо визнаних виробників. Весь асортимент товарів гарантовано преміальної якості!
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину