Бутокс 50 від паразитів - Бутокс

Артикул: 2107201937
( 47 )
Немає на складі
В наявності
Варіант:
Ціна за товар
10 грн
+
Кількість товарів на складі >10 амп
Мінімальна сума замовлення: 300 грн
Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Самовивіз
Способи оплати
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • Приват24
 • LiqPay
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • Monobank
Опис

Бутокс-50 в ампулах - це інсектицидно-акарицидний засіб для боротьби з паразитами, які докучають свійським тваринам, великому і дрібному худобі і людині. Препарат ефективно бореться зі шкідниками, не надаючи негативного впливу на організм теплокровних при правильному використанні та дотриманні запобіжних заходів.

Фасування: ампули 1мл, флакони 5мл

Склад та форма випуску

Емульгуючий концентрат містить 5% синтетичного піретроїду дельтаметрину. На вигляд є масляну рідину світло-жовтого кольору, що добре емульгується у воді, зі слабким специфічним запахом. В 1 л концентрату міститься 50 г дельтаметрину. Розфасовують у ампули по 1 мл або флакони по 5мл.

Бутокс-50 в ампулах: інструкція із застосування, аналоги

Робочий розчин препарату слід готувати безпосередньо перед застосуванням. Для цього концентровану емульсію "Бутокс-50" розводять прохолодною водопровідною водою у пропорціях, які залежать від того, з якими паразитами належить боротися:

 • Воші, блохи, власоїди - 1 ампула (1 мл) на 4 літри води. Повторну обробку виробляють за місяць.
 • Іксодові кліщі – 1 доза на 1,5 літра води. Другу обробку необхідно проводити через 2 тижні, а після – за потребою.
 • Коростяні кліщі - 1 ампула на 1 літр. Обробляти слід як уражене місце, а й зону навколо нього. За півтора тижні захід повторюють.

Бутокс-50 в ампулах: инструкция по применению, аналоги

Розраховують потрібну концентрацію препарату за загальною формулою: (A*B)/C=X, де A – необхідна концентрація робочого розчину; B – необхідна кількість емульсії (мл); C - вміст діючої речовини у розчині (%); X – кількість концентрату (5 %), необхідного для приготування 1 л робочої рідини.

Аналогами "Бутокс-50" є такі препарати:

 • Неоцидол;
 • Неостомазан;
 • Себацил 50%;
 • Ектосан;
 • Байофлай;
 • Дельталан-50.
Фармакологічні властивості

Бутокс 50 має широкий спектр інсекто-акарицидної дії, активний щодо іксодових, коростяних, курячих, кошарних кліщів, мух, гнусу, клопів та інших ектопаразитів тварин. Вступивши в організм членистоногих дельтаметрин контактно чи ентерально, накопичується в гангліях периферичних нервів та пригнічує їхню активність. Порушує координацію рухів збудника, викликаючи потім його параліч, летаргію та загибель. Препарат помірно токсичний для теплокровних тварин, у рекомендованих дозах і концентраціях не чинить місцевоподразнюючої та алергічної дії. Ефективний проти ектопаразитів резистентних до фосфор- та хлорорганічних сполук. Токсичний для риб та бджіл.

Показання

Для боротьби з ектопаразитами тварин (іксодові, коростяні кліщі, воші, власоїди, мухи, ґедзі, клопи, таргани мошки та інші).

Дози та спосіб застосування

Бутокс 50 використовують тільки для зовнішньої обробки тварин та приміщень. Перед застосуванням готують водну робочу емульсію препарату. Обробляють тварин методом обприскування чи купання.

Як розводити Бутокс-50

Протипаразитний засіб перед застосуванням розводять водою до необхідної концентрації. Кількість води залежить від видів паразитів:

 • для боротьби з бліхами, вошами та власоїдами 1 ампулу препарату (1 мл) змішують з чотирма літрами води;
 • іксодові кліщі знищуються розчином з однієї ампули Бутокса, розведеної в півтора літра води;
 • для знищення коростяних кліщів кількість води зменшують до одного літра.

Такі ж концентрації використовують для знищення бліх та клопів у квартирах та для купання сільськогосподарської худоби.

Бутокс-50 в ампулах - інструкція використання при боротьбі з бліхами

Для знищення бліх препаратом обробляють тварин (кішок, собак) за допомогою обприскування або купання, та приміщення, де вони мешкають.

Бутокс-50 в ампулах - инструкция использования при борьбе с блохами

Для обприскування тварин необхідно приготувати три літри розчину. Процедуру слід проводити, приділяючи особливу увагу особливо ураженим ділянкам у такій послідовності:

 • обробка вух;
 • обробка голови;
 • обробка тіла;
 • нанесення препарату на хвіст та зону біля анусу;
 • обробка кінцівок.

Після обприскування потрібно дочекатися повного висихання препарату, стежачи за тим, щоб вихованець не облизував шерсть. Не допускається змивання засобу та обприскування проти вітру.

При купанні тварин ємність очищають та наповнюють приготованим розчином. Під час процедури вихованець не повинен страждати від спраги, бути втомленим або хворим. Не слід проводити купальні процедури за дуже спекотної погоди.

Бутокс-50 Обробка квартири проти бліх та клопів

При боротьбі з постільними клопами та статевими бліхами застосовують розчин: 1 мл препарату на 1 літр води. Рідину заливають в резервуар розпилювача або пульверизатора і обробляють місця проживання паразитів:

 • матраци,
 • ліжка,
 • дивани,
 • крісла,
 • виворітні частини килимових покриттів,
 • тріщини у стінах,
 • область плінтусів.
Обработка квартиры против блох и клопов Бутоксом

Після процедури не рекомендовано перебувати в квартирі протягом деякого часу (2-4 години). Слід провітрювати кімнати не менше двох годин, щоб позбавитися специфічного гасового запаху. Якщо шкідників небагато, то одноразової обробки буде достатньо повного винищення паразитів. При значних поселеннях комах можуть бути потрібні додаткові курси з інтервалом у два тижні.

Бутокс-50 для курей

Птах, як і пухнасті вихованці, також схильна до ураження кровосисних паразитів. Куряча воша - досить часте явище у свійської птиці. Паразита можна виявити під крилами курей і під хвостом - це улюблені місця проживання вошей. Для виведення вошей у курей застосовують розчин препарату Бутокс-50 в ампулах, інструкція якого передбачає обприскування свійської птиці.

Бутокс-50 для кур

Приготованим розчином (1 мл на 1 літр води) обприскують пір'я птиці, не забуваючи обробляти зони скупчення паразитів особливо ретельно. Обробці піддаються також сідала, стіни та підлога курника, а солом'яні підстилки рекомендовано змінити.

Дозування

Кількість Бутоксу 50 на 100 л води

Паразити
Обробка
обприскуванням
Обробка купанням
Наповнення ванн
Доведення до початкового обсягу
Короста
100 мл
100 мл
150 мл
Воші
25 мл
25 мл
37,5 мл
Мухи/кліщі
50 мл
50 мл
75 мл

 

Кількість Бутокса 50 на 1000 л води

Паразити Обробка купанням Обробка
обприскуванням
Профілактична обробка Наповнення ванн
Іксодові кліщі
750 мл
1000 мл
750 мл
Вши
250 мл
375 мл
250 мл
Мухи и другие насекомые
500 мл
750 мл
500 мл
Коростяні кліщі
 
 
 
-профілактична обробка (1 обробка)
600 мл
900 мл
600 мл
-лікувальна обробка (2 обробки з інтервалом 8 – 10 днів)
1000 мл
1500 мл
1000 мл

 

Розрахунок необхідної кількості концентрату емульсії Бутокса 50 проводять за такою формулою:

(А х В) / С = Х, де: X - кількість вихідного 5%-ного концентрату емульсії в мл, необхідне для приготування 1 л робочої емульсії; А — концентрація робочої емульсії; В—необхідний обсяг робочої емульсії (мл); С - процентний вміст діючої речовини в препараті.

Приклад:

Потрібно приготувати 1 л 0,003% емульсії Бутокса 50. Підставляючи значення у формулі, отримуємо:

Х = 0,003 х1000/5 = 0,6 мл

Отже, для приготування 1 л 0,003%-ної емульсії необхідно взяти 0,6 мл 5%-ного Бутокса 50; для 10 л — 6 мл, для 100 л — 60 мл тощо.

Наважку препарату емульгують у невеликому обсязі води (1:4), потім поступово виливають у ванну або ємність дезустановки та додають воду до необхідного об'єму.
Температура робочої емульсії має бути в межах 15 – 20 °С.

Для успішного лікування корости необхідно провести два курси з перервою десять днів. Для запобігання захворюванню рекомендується проводити один курс кожні шість місяців. У разі наявності вошей зазвичай потрібно один курс лікування. У разі наявності кліщів повторюйте курс лікування щоразу відповідно до ступеня зараження. Для знищення мух необхідне одноразове застосування Бутокса 50 якого зазвичай вистачає на період 6 - 8 тижнів.

Для лікування псороптозу ВРХ використовують водну емульсію в концентрації 0,005%, з лікувальною метою обробляють методом обприскування дворазово з інтервалом 7 – 10 днів, з профілактичною метою одноразово. Для боротьби з одногосподарськими іксодовими кліщами використовують розчин у концентрації 0,0025%, за наявності двох або тригосподарських кліщів на тваринах, рекомендується обробити концентрацією 0,00375%.

 • Проти мух методом обприскування застосовують 0,0025% водну емульсію.
 • Проти вошей використовують 0,00125% водну емульсію.
 • Проти іксодових кліщів у сезон їхньої активності тварин обприскують один раз на 6 – 7 днів перед вигоном на пасовищі або після денного відпочинку; при ентомоз – за показаннями.
 • При обробці тварин проти саркоптоїдних та іксодових кліщів, а також комах норма витрати робочої емульсії становить 2 – 3 л на тварину.
 • Для обробки овець проти псороптозу шляхом купання у ванні застосовують 0,003% водну емульсію. З профілактичною метою обробляють тварин одноразово, лікувальною метою – дворазово з інтервалом 7 – 10 днів.
Обробка собак, кішок та хутрових звірів Бутокс-50

Обробку тварин проводять, змочуючи шерсть і шкірний покрив на уражених місцях готовим робочим розчином Бутокса 50 або обробляють всю поверхню тіла. Довгошерсті породи тварин можна купати цілком. Також обробляють будиночок, підстилку або будку тварини. Перед використанням Бутокс 50 розчиняють у прохолодній водопровідній воді. Для обробки тварин від бліх, вошей, волосоїдів 1 дозу (1 мл) препарату розводять у 4 літрах води. При ураженні тварин іксодовими кліщами 1 дозу (1 мл) препарату розводять у 1,3 літрах води, повторну обробку, у сезон активності кліщів, проводять один раз на 6 – 7 днів. Для лікування корости необхідно обробити уражену ділянку із захопленням 1 - 2 см здорової шкіри, 1 дозу (1 мл) препарату розводять в 1 літрі води і змочують шерсть і шкірний покрив отриманим розчином. Повторну обробку проводять через 7 - 10 днів до отримання двох негативних зіскрібків шкіри. Перед використанням препарату тварину не можна мити протягом трьох днів до обробки, а також протягом трьох днів після обробки.

Обробка приміщень - Бутокс-50

Бутокс 50 використовують для обробки приміщень, кошар, загонів у присутності тварин, у тому числі молодняку. Застосовується проти всіх літаючих та повзаючих членистоногих, у тому числі тарганів, червоного кліща птахів (Dermanyssus), пухоїдів, борошняного хрущика, мурах, клопів та інших. Дезінсекція та дезакарізація приміщень проводиться методом дрібнокрапельного обприскування. Норма витрати залежить як від типу оброблюваної поверхні (бетон, камінь, дерево, пластмаса), так і від видів комах.

Вид комах Пориста поверхня
Гладка поверхня
Повзучі комахи
Бутокс
Витрата на 100 м2
 30 мл/10 л води
10 л розчину
 
30 мл/10 л води
5 л розчину
 
Комахи, що літають
Бутокс
Витрата на 100 м2
 
15 мл/10 л води
10 л розчину
 
15 мл/10 л води
5 л розчину
Побічні дії

При дотриманні зазначених концентрацій та правильному застосуванні побічні дії, як правило, не спостерігаються. Немає обмежень при використанні під час вагітності.

Протипоказання

Хворих та слабких тварин не обробляють. Не рекомендується використовувати Бутокс 50 у поєднанні з фосфорорганічними інсектицидами, які можуть погіршити обмін речовин та таким чином підвищити токсичність дельтаметрину.

Особливі вказівки

Забій тварин на м'ясо дозволяється через 5 днів після обробки. У разі вимушеного забою раніше встановленого терміну м'ясо використовують на корм м'ясоїдним тваринам або для м'ясо-кісткового борошна. Молоко від дійних тварин забороняється використовувати для харчових цілей протягом 3 днів після обробки, але підходить для годування тварин. Не допускається потрапляння емульсії у вічі, ніс і рот тварини. Одночасне використання ФОС з Бутоксом 50 знижує швидкість біотрансформації препарату та збільшує його токсичність. Забороняється зберігання та транспортування Бутокса 50 та тари з-під нього разом із продуктами харчування та фуражем. Усі роботи з препаратом проводять з використанням спецодягу (халат, прогумований фартух, головний убір, гумові чоботи та рукавички, захисні окуляри, респіратор). Під час роботи забороняється курити, пити та вживати їжу. Після закінчення роботи слід ретельно вимити з милом обличчя та руки, рот прополоскати. При випадковому попаданні препарату на шкіру або слизові оболонки негайно змити струменем води або зняти тампоном; при потраплянні всередину випити 2-3 таблетки активованого вугілля з теплою водою. Забруднену препаратом тару знешкоджують 5 - 6 годин 3 - 5% розчином кальцинованої соди, потім промивають водою. Залишки препарату знешкоджують 5%-ним розчином їдкого лугу або водною суспензією гашеним або хлорним вапном (суспензія у воді 1:3). Не допускається потрапляння концентрату, залишків розчину або використаних контейнерів у водоймища, забороняється забруднювати ними загони для худоби, водопроводи та стічні канави. Необхідно ретельно очищати контейнери, добре прополіскуючи їх. Знешкоджені залишки інсектициду та змивні води після обробки тари та спецодягу зливають у яму глибиною не менше 0,5 м, розташовану осторонь джерел водопостачання, водойм, річок і місць випасу худоби і закопують.

Відгуки та враження від використання Бутокс-50

Коли в будинку завелися клопи чи блохи

 • Ефективний засіб
 • Дешева ціна
 • Ефективна отрута від клопів

 

Хороший препарат від паразитів

 • Дає результат
 • Діє на 100%
 • Захищає на довго

Допомагає позбутися бліх

 • Недорогий та ефективний засіб
 • Не складно обробляти
 • Миттєвий результат

 

Дбає про здоров'я собаки/кішки

 • Здоров'я вихованця
 • Допомагає у побуті
 • Низька ціна
Бутокс 50 від паразитів - Бутокс - у ветеринарній аптеці Zoohub.ua Якщо потрібно замовити Дезінфікуючі засоби або інші зоотовари чи корми не залишаючи вдома, зайдіть до нас у електронний маркет Zoohub.ua Розгляньте пропозиції та виберіть Дезінфікуючі засоби за низькою ціною? Щоб швидко підібрати Дезінфікуючі засоби скористайтесь зручною системою пошуку. Введіть: Бутокс і Ви побачите, які доступні для замовлення Дезінфікуючі засоби Бутокс. У нас ви легко знайдете потрібні товари. За якість товарів можна не перейматися. Всі товари та корми з нашого каталогу створені відомими компаніями, наприклад Бутокс. Ті, що з'явилися при підборі Бутокс 50 від паразитів - Бутокс питання запитайте наших кваліфікованих фахівців. Замовлені ветеринарні препарати можна отримати у Николаеве без затримок.
Подробнее
Аналоги
Швидке замовлення

Неостомазан - препарат для боротьби з ектопаразитами тварин, містить піретроїди в органічному розчиннику, які забезпечують пролонговану дію. Активно діючі речовини препарату (трансмікс і тетраметрін), діють як нейротоксини на центральну і периферичну нервову систему паразитів. Тривалість захисту тварин від ектопаразитів при застосуванні препарату неостомазану залежить від способу обробки і умов утримання тварин.

Швидке замовлення
0 грн
Ціна 28 грн
Швидке замовлення
Відгуки
Мария
24.07.2019, 07:36
Средство просто супер и доставили уже на следующий день. Всем советую.
Даша
16.07.2022, 00:53
У моей мамы завелись в квартире клопы. Заказывала на этом сайте средство Бутокс 50. Качество просто супер и пользоваться очень удобно. Средство очень помогло маме избавиться от клопов очень быстро и навсегда. Ещё и цена приемлемая. Ветаптеку рекомендую теперь всем.
Карина
03.09.2021, 18:18
В прошлом месяце у моего кота завелись блохи. Очень помогло это средство. Результат просто потрясающий и цена порадовала. С помощью этого средства мой котенок был спасен. Опытные и вежливые консультанты помогли с выбором и быстро оформили заказ. Рекомендую всем эту ветаптеку.
Влад
08.09.2022, 05:44
Пару месяцев назад у моего питбуля появились блохи. Перепробовал несколько средств, но ничего не помогло. Заказал в итоге это средство. Помогло очень быстро и качественно. Мой питомец был спасен. Средство просто супер и доставили оперативно. Буду ещё покупать здесь зоотовары. Всем советую.
Денис
21.03.2019, 03:01
У моего кота были блохи. По рекомендации знакомого заказал здесь средство Бутокс 50. Был очень удивлен такому эффективному и быстрому результату. В ветаптеке большой ассортимент и адекватные цены. Теперь зоотовары буду покупать только здесь. Рекомендую всем.
Игорь
26.12.2020, 01:46
В прошлом месяце обнаружил, что у моей кошки завелись блохи. Заказал на этом сайте отличное средство Бутокс 50. Оно очень помогло моему питомцу избавиться от блох очень быстро. Доставка в зоомагазине оперативная и персонал вежливый. Буду ещё здесь покупать ветеринарные товары. Рекомендую.
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Оцінка
Відповіді на питання, що часто ставляться:
✅ Як вибрати та купити Бутокс 50 від паразитів - Бутокс ?
Спеціалісти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вибрати та придбати найякісніші товари, телефонуйте 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 ми з радістю допоможемо Вам.
✅ Чому варто придбати Бутокс 50 від паразитів - Бутокс в інтернет-магазині ветаптеки Zoohub?
Причини, з яких варто замовити товар у нас у магазині:
 • найвища якість товару
 • різноманітність асортименту
 • найкращі умови доставки та оплати
✅ Ви здійснюєте доставку товару Бутокс 50 від паразитів - Бутокс іншими містами України?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території України та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста. Також є можливість самовивезення у містах Київ та Харків. З більш детальною інформацією про доставку та оплату Ви можете ознайомитись у розділі Доставка та розділі Оплата .
✅ Чому Бутокс 50 від паразитів - Бутокс це - 100% якісний та надійний продукт?
Інтернет-магазин Zoohub здійснює реалізацію ветпрепаратів та зоотоварів всесвітньо визнаних виробників. Весь асортимент товарів гарантовано преміальної якості!
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину