Одне з головних завдань будь-якого дбайливого й люблячого господаря - стежити за станом здоров'я свого вихованця та обов'язково дотримуватися основних правил гігієни. Цілком не дивно, чому багато власників цікавляться, як чистити вуха тваринам. Йдеться про вкрай важливі органи, які дозволяють вихованцям не лише орієнтуватися у просторі, а й висловлювати свої емоції. Саме час розібратися, як проводити цю процедуру й наскільки часто.
Kela
Амоксициліну тригідрат - антибіотик групи напівсинтетичних пеніцилінів, пригнічує ріст і розвиток багатьох грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, в т. Ч. Збудників сибірської виразки, бруцельозу, клостридіозів, корінебактеріоза, колібактеріозу, сальмонельозу. пастереллеза, пики свиней, гемофільозу, кокова інфекцій, дизентерії та ін. Мікроорганізми, що виробляють фермент пеніциліназу, є резистентними до амоксициліну.
Метаболічні процеси, такі як: кетоз у великої рогатої худоби або післяродова токсемія у овець та свиноматок. Неінфекційні запальні процеси, особливо гострі м'язово-скелетні запалення, такі як: артрит, періартрит, тендовагініт, бурсит, вивихи, запалення м'язів, кісток та сухожилля.
Комбікел 40 (Combikel 40) - суспензія від білого до світло-жовтого кольору, в 1 мл якої міститься 200000 ME прокаїну бензилпеніциліну та 200 мг дигідрострептоміцину сульфату. Препарат випускають розфасованим по 100 та 250 мл у флакони нейтрального скла. Для лікування інфекцій, викликаних грампозитивними та грамнегативними бактеріями, чутливими до бензилпеніциліну та дигідрострептоміцину.
КОМБІКЕЛ 40 ЛА застосовують внутрішньом'язово або підшкірно для лікування інфекцій, викликаних чутливими до пеніциліну та (або) дигідрострептоміцину сульфату мікроорганізмами - захворювання органів дихання, геморагічна септинія, ендометрит), шкірних інфекцій і ран, перитоніту, маститів, менінгіт (стрептококовий), поліартритів, абсцесів, отитів, пики свиней правця, сибірки, клостридіозів, некробактеріозу, актиномікозу, пупкового сепсиаксу, пупкового сепсиса, пупкового сепсису, мастит-агалактія (ММА) у свиней, коней, великої рогатої худоби, собак, котів
Гострі та хронічні отити, викликані бактеріями, грибами та/або паразитами. Екземні, алергічні чи виразкові зміни зовнішнього вушного каналу.
Препарат також призначають у разі анорексії, відставання у зростанні, а також у період одужання після таких захворювань як ентеритні інфекції, паразитарні інвазії, анемії будь-якого походження, захворювання печінки та нервові захворювання (напр., неврит, полієнцефаломієліт).



