Вітаміни АКТИ Вет для профілактики та лікування суглобів вашого вихованця

Категорії

Лікування та профілактика захворювань опорно-рухового апарату – актуальне питання у ветеринарній сфері. Група хондропротекторів – досить ефективні лікарські засоби, яскравим представником серед яких є АКТИ Вет. Це профілактичні та лікувальні вітаміни для суглобів та кісткової тканини.

Виробником є ​​литовська компанія GIGI, що розробляє, створює, реалізує ветеринарні товари. Фахівці займаються розробкою ексклюзивних рецептів, ретельним опрацюванням та аналізом майбутнього продукту, тестуванням та випробуванням готових препаратів. Компанія випускає сертифіковані медикаменти, що повністю відповідають міжнародним стандартам і вимогам.

Що входить до складу АКТИ Вет?

Вітаміни Активет стимулюють процес хондросинтез, а також сприяють формуванню певного бар'єру, що виконує завдання захисту кісткових та хрящових структур. Саме час виділити основні компоненти медикаменту.

Глюкозамін. З його допомогою синтезуються речовини, які дозволяють рости хрящовим волокнам та кістковим структурам. Відсутність цього компонента нівелює можливість відтворення фракцій колагену, простагландинів та ключової речовини для здоров'я суглобів – гілауронової кислоти. Окремої уваги заслуговує біодоступність глюкозаміну – організм швидко засвоює його й покращує роботу опорно-рухового апарату.

Хондроїтин. Є синергістом глюкозаміну та покращує його ефект. Поєднання даних елементів призводить до покращення еластичності суглобів, удосконалення їх характеристик, прискорення регенераційних процесів. Все це сприяє якнайшвидшому відновленню хрящової тканини та суглобових полотен, а також уповільненню їх зношування.

Метал сульфоніл-метан. Йдеться про унікальну речовину з відмінною біодоступністю, яка уповільнює процеси запалення, усуває суглобову волю, значно знижує м'язовий дискомфорт при недугах, пов'язаних із опорно-руховим апаратом. МСМ є антиоксидантом, який уповільнює старіння і не дозволяє дегенеративно-дистрофічним явищем розвиватися в організмі надто швидко.

Аскорбінова кислота. Ще один ключовий компонент Активет 20. Аскорбат має активні молекули, здатні проникнути углиб клітинної структури. Одна з його особливостей полягає в оновленій вітамінній формулі, що призводить до подразнення слизової оболонки травлення. Цей аскорбат вважається більш ефективним, ніж стандартна форма аскорбінової кислоти.

Босвелія. Йдеться про екстракт ладанного дерева. Екзотичний продукт, що має важливі лікарські якості. Він усуває запалення, знижує болючі відчуття, зміцнює кровоносні судини, покращує якості суглобів.

Показання до застосування АКТИ Вет

Активет для собак призначають переважно:

  • Цуценятам, щоб знизити ймовірність розвитку патологій опорно-рухового апарату.
  • Дорослим собакам, які реабілітуються після травм або зазнають великих навантажень.
  • Літнім собакам, щоб уповільнити вікові зміни.
  • Собакам, які мають зайву вагу або великим породам незалежно від віку.

Вітаміни сприяють прискоренню синтезу колагену, що робить хрящову тканину стійкішою до руйнування, уповільненню дегенеративних процесів хрящів, а також підтримці амортизації суглобів – з ними опорно-руховий апарат вашого домашнього улюбленця буде надійно захищений! В інструкції докладно описано дозування для різних випадків і параметрів тварин.

( 2 )
Рекомендовані товари
Швидке замовлення

Для профілактики і лікування захворювань суглобів.

Швидке замовлення

Цуценятам в період росту для зміцнення опорно-рухового апарату і профілактики патологій. Дорослим собакам в період підвищених навантажень (тренування, змагання, перегони), в реабілітаційний період після травм (розтягнення, вивихи, забиття і. т. п.). Собакам старшого віку для попередження вікових дегенеративних змін у суглобах. Зменшує запалення, знімає біль і відновлює рухливість суглобів при остеоартриті, ревматичних порушення.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину