Суперлорин для собак і кішок – ефективний протизаплідний засіб

Категорії

Сьогодні існує безліч різних способів, як послабити репродуктивну функцію тварини. Деякі господарі віддають перевагу оперативному втручанню, проте не менш ефективними є хімічні методи. Йдеться про різні з'єднання, що виконують блокуючу функцію. Такі контрацептиви для тварин застосовуються в різних ситуаціях і з кожним роком стають все більш популярними.

Якщо порівнювати оперативне втручання із спеціальними препаратами, то другі відрізняються нетривалим ефектом. Так, статеві гормони перестають продукуватись лише на час, після чого відбувається відновлення можливості продовжувати рід.

Коли може знадобитися кастрація тварин?

Протизаплідні для котів та собак призначаються ветеринарами й на це є причини. У процесі хімічної стерилізації вихованцям вводять спеціальний імплант, в якому знаходиться речовина, що пригнічує статеву активність і запобігає заплідненню. Контрацептиви для собак і кішок використовуються з різних причин:

 • Необхідність тимчасового припинення можливості тварини виробляти потомство. Наприклад, коли самка є племінною та її організму потрібне відновлення.
 • Перебування в одному приміщенні самця та самки. Протизаплідні уколи для собак та кішок у цьому випадку підійдуть найкраще. Вони не дозволять близьким родичам схрещуватися, адже інакше на світ може з'явитися хворе та нежиттєздатне потомство.
 • Вік вихованця. Суки, що постійно приводять щенят, мають досить виснажений організм.
 • Відсутність показань до оперативного втручання. Наприклад, якщо виникнуть ускладнення після загального наркозу.
 • Наявність злоякісних утворень у надниркових залозах та передміхуровій залозі у кабелів.

Принцип дії Суперлорину

Протизаплідні для собак та кішок представлені в широкій різноманітності. Досить ефективним препаратом є Суперлорин. Імплант йде в комплекті зі стерильною голкою, яка використовується для введення під шкіру вихованця діючої речовини деслореліну. Робити це має ветеринар. Також склад включає лецитин, безводний ацетат натрію, пальмову олію.

Що стосується деслореліну, йдеться про синтетичний аналог природного гормону, який синтезує статеві гормони. Ця речовина впливає на гіпофіз, що призводить до неможливості вироблення статевих гормонів. Також відбувається зниження лібідо та агресивності, якщо її провокував статевий потяг. Пси починають спокійніше ставитися до самок. Поки діють ліки, суки позбавлені можливості зачаття. Навіть якщо станеться випадкове спаровування, вона не зможе завагітніти. Імплант починає діяти не відразу – ефект настає лише через півтора місяці після його запровадження. Це безпечний контрацептив для котів та собак, оскільки активна речовина у ньому вивільняється поступово.

Період дії Суперлорину становить щонайменше півроку. На тривалість впливає вага та особливості організму домашнього вихованця. Коли дію препарату буде припинено, станеться відновлення здатності добутку потомства. Таким чином, кожен із процесів, на які діє активна речовина, є оборотними.

Особливості застосування Суперлорину

Суперлорин потрібно під шкіру тварини. Процедура багато в чому нагадує чипування. Для її виконання необхідно звернутися до ветеринара. Під час введення препарату потрібне обов'язкове дотримання асептичних та антисептичних правил. За наявності у тварини довгої шерсті вона вистригається у сфері введення. Проведення процедури відбувається так:

 1. З голки знімається захисний ковпачок.
 2. Голка з імплантом прикручується до шприца, що йде в комплекті.
 3. Шкіра вихованця між лопатками відтягується рукою.
 4. Голка повністю вводиться під шкіру.
 5. Поршень зсувається остаточно.
 6. Голка повільно витягується.
 7. Епідерміс утримується протягом 30 секунд.

Протипоказання та можливі наслідки

Контрацепція для котів та собак Суперлорин є безпечною і має лише два протипоказання: вагітність та період лактації. Що стосується побічних ефектів, то у кобелів зменшуються яєчка на час дії імпланту, а у самок спостерігається зменшення розмірів матки. Також в окремих випадках на місці введення може з'явитися набряк або запалення - вони пройдуть через пару днів.

Переваги Суперлорину

Головні переваги Суперлорина полягають у:

 • Стовідсотковій безпеці. Це підтверджують численні клінічні дослідження.
 • Ефективності. У тварини справді зникає інтерес до протилежної статі.
 • Швидкому відновленні функцій. Коли імплант перестає впливати на організм, статеві функції тварини повністю відновлюються.

Такі контрацептиви для котів і собак як Суперлорин не надають негативного впливу на організм вихованця і чудово справляються зі своїми завданнями.

( 3 )
Рекомендовані товари
Швидке замовлення

Застосовують для індукції тимчасового безпліддя у здорових статевозрілих самців собак, котів та тхорів. Тимчасова стерилізація незамінна в тому випадку, коли в'язка тваринного небажана в даний момент часу (наприклад, власники розплідників) або просто господарі тварин не хочуть проводити кастрацію свого вихованця хірургічним шляхом.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину