Що потрібно знати про чіпування тварин?

Категорії

Чіпування тварин вже давно зарекомендувало себе як сучасний і зручний спосіб, як ідентифікувати вихованців. Йдеться про свого роду електронний паспорт, в якому міститься інформація про тварину та її господаря. Ця процедура є обов'язковою на законодавчому рівні в багатьох європейських країнах. В Україні вона лише набирає популярності, тому багато власників хочуть докладніше дізнатися, що являє собою чіпування.

Що таке мікрочіп для домашніх тварин?

Мікрочіп для тварин представлений у вигляді мініатюрної мікросхеми, оточеної скляним матеріалом, що не відкидається тілом. Кожен із чіпів супроводжується своїм індивідуальним ідентифікаційним кодом.

Розміри даної конструкції настільки малі, що виріб важко намацати навіть після того, як його вживлюють під шкіру тварини. Якщо провести сканування за допомогою спеціального пристрою, мікросхему буде видно, а на дисплеї відобразиться її унікальний код. Вся інформація мікрочіпа знаходиться у спеціальному реєстрі. Сьогодні до країн Євросоюзу не дозволяється вводити вихованців, які не мають серійного номера та вживленого мікрочіпа.

Навіщо потрібно чіпувати тварину?

Багато господарів запитують: для чого необхідне чіпування собак і кішок? Існує щонайменше кілька причин, щоб відвідати ветеринарну клініку та провести вищеописану процедуру. Мова йде про:

  • Виїзд за кордон. Подорож Євросоюзом із вихованцем без чіпа заборонена з 2010 року. Для інших держав чіпування не обов'язковий процес, але значно полегшить процес оформлення необхідних документів.
  • Пошук вихованця, який загубився. Мікрочіп для тварин дозволить у найкоротші терміни знайти кішку чи собаку. Якщо ви знайдете домашнього улюбленця з чіпом, потрібно лише відвідати ветеринара й дізнатися контакти власника.
  • Підміни та викрадення породистих тварин. Як свідчить практика, таке відбувається досить часто. Наявність чіпа - це стовідсоткова гарантія того, що у вас є права на конкретну тварину.
  • Участь у конкурсах та виставках. На багатьох заходах однією з обов'язкових вимог є чіпування.

Як чіпують собак та кішок?

Мікрочіп вводиться за допомогою спеціального шприца. Вводити його потрібно в область холки - у такому разі мінімізується ймовірність того, що конструкція почне мігрувати. Незважаючи на те, що сам процес досить простий, чіпувати вихованця в домашніх умовах не варто - краще довірити справу професіоналу. Ветеринар проведено процедуру за лічені секунди й не завдасть вихованцю болю. Імплантувавши капсулу, залишиться заповнити ряд даних, після чого відомості про вихованця з'являться в національній базі. Щоб провести чіпування кішок та собак, потрібно переконатися у відсутності захворювань та паразитів у вихованця.

Чим краще чіпувати вихованців?

Для чіпування домашніх тварин багато хто вибирає мікрочіп ANIMAL-ID 2x12 мм. Пристрій виготовлений із пластикового, скляного та металевого матеріалів. У ньому міститься вуглецевий феритовий стрижень. Основа капсули – біосумісне скло з антиміграційним покриттям, тому конструкція точно не переміщатиметься під шкірою.

Таким чином, чіпування відкриває перед власником вихованця масу можливостей. Так, йому стає набагато простіше подорожувати з домашнім улюбленцем, брати участь у конкурсах та на виставках, а також легше знайти його у разі втрати. Якщо процедура проводиться кваліфікованим ветеринаром, тварина не відчує болю.

( 3 )
Рекомендовані товари
Швидке замовлення

Мікрочіп Animal ID 2х12мм, 1,25х7мм та mini 1,4х8мм застосовують для електронної ідентифікації тварин і птахів різних видів: собак, кішок, коней, оленів, птахів, екзотичних тварин, рептилій, амфібій, риб, гризунів та ін.

 

Швидке замовлення

Мікрочіпи a-chip PREMIUM (точний розмір 2,12 х 12 мм) мають найкраще співвідношення ціна / якість своєї ніші на ринку України. В даній продуктовій лінійці використовується дуже якісна голка, і транспондер (чіп) німецького виробництва провідної світової компанії ""AEG GmbH"".

Швидке замовлення
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину