Антибіотики для собак

Антибіотики для собак

Антибіотики для собак застосовуються в тих же випадках, що і у інших домашніх тварин. Наприклад, якщо при вірусної інфекції додається бактеріальний компонент. При оперативному втручанні з метою профілактики ускладнень. Для лікування бактеріальних інфекцій очей та вух, верхніх дихальних шляхів, уражень органів шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи і шкірного покриву.

Також прийом антибіотиків виправданий при наявності онкозахворювань. І, хоча, існує думка, що прийом антибіотиків може завдати шкоди здоров'ю тварини, часто немає можливості відмовитися від їх застосування. Однак, можна мінімізувати ризики.

Після прийому антибіотиків слід почати прийом пробіотиків, які допоможуть привести в порядок мікрофлору. Приймати антибіотики слід строго за приписом ветеринара, в правильному дозуванні і відповідно визначеного терміну прийому.

Антибіотики для собак в таблетках

Антибіотики для собак в таблетках, хоч і дозволяють власнику проводити лікування самостійно на відміну від ін'єкційних препаратів, але можуть і викликати складності. Як добровільно змусити тварину прийняти таблетку?

Можна спробувати дати антибіотик в таблетках собаці разом з їжею, але потрібно уважно стежити за тим, щоб пітмец НЕ виплюнув пігулку. А можна придбати спеціальний шприц для таблеток - інтродьюсер.

Слід ще раз відзначити, що підбирати схему лікування повинен тільки лікар. Безконтрольний прийом антибіотиків може призвести до зниження природного імунітету, до переходу хвороби в хронічну форму перебігу.

Якщо у Вас залишилися питання по препаратам, Ви хочете оформити замовлення або уточнити наявність - телефонуйте! Ми будемо раді надати Вам професійну консультацію та доставити антибіотики в максимально короткі терміни.

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення

Лікування у великої рогатої худоби, овець, свиней, собак і кішок, захворювань травного тракту, органів дихання та сечостатевої системи, шкіри та м'яких тканин, викликаних мікроорганізмами, чутливими до амоксициліну.

0 грн
Ціна 230 грн
Швидке замовлення

Призначають великій рогатій худобі, вівцям, козам, свиням, собакам і кішкам для лікування бактеріальних інфекцій шлунково-кишкового тракту

Швидке замовлення

Препарат активний проти грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів, більшості штамів. Амоксицилін – антибіотик широкої бактерицидної дії з групи аміно пеніцилінів.

Швидке замовлення

Призначають телятам, свиням і собакам з лікувальною метою при інфекціях органів дихання, шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи, септицемії, колібактеріозі, сальмонельозі, стрептококкозі, бактеріальній та ензоотичній пневмонії, атрофічному риніті, синдромі мастики. , чутливими до фторхінолонів, а також при змішаних інфекціях та вторинних інфекціях при вірусних хворобах

Швидке замовлення

Бензилпеніциліну натрієва сіль є антибактеріальним антибіотиком, який відноситься до групи природних пеніцилінів. Препарат гальмує утворення пептидних зв'язків за рахунок пригнічення транспептидази, порушує пізні етапи синтезу пептидоглікану клітинної оболонки, призводить до лізису мікробних клітин, що діляться.

0 грн
Ціна 220 грн
Швидке замовлення

Амоксициліну тригідрат - антибіотик групи напівсинтетичних пеніцилінів, пригнічує ріст і розвиток багатьох грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, в т. Ч. Збудників сибірської виразки, бруцельозу, клостридіозів, корінебактеріоза, колібактеріозу, сальмонельозу. пастереллеза, пики свиней, гемофільозу, кокова інфекцій, дизентерії та ін. Мікроорганізми, що виробляють фермент пеніциліназу, є резистентними до амоксициліну.

0 грн
Ціна 30 грн
Швидке замовлення

Лікування великої рогатої худоби, овець, кіз, коней, лисиць, песців, норок, собак, свиней хворих на некробактеріоз, пастереліоз, пневмонію, мастит, метрит, ранову інфекцію, отит, інфекцію сечовивідних шляхів, септицемію; актиномікозом, емфізематозним карбункулом; стрептококовою септицемією великої рогатої худоби, овець та кіз; коней, стахіоботріотоксикозом, стрептококозом, стафілококозом, інфекційним стоматитом, ринітом, чумою хутрових звірів та собак, пикою свиней, викликаних мікроорганізмами, чутливими до компонентів препарату.

0 грн
Ціна 30 грн
Швидке замовлення

Лікування великої рогатої худоби, овець, кіз, лисиць, песців, норки, собак, свиней, хворих на некробактеріоз, пастерельоз, пневмонію, мастит, метрит, раньову інфекцію, септицемію, флегмону; актиномікоз, емфізематозний карбункул, мит, крупозну та катаральну пневмонію коней; стрептококоз, стафілококом хутрових звірів та собак; бешиху.

0 грн
Ціна 30 грн
Швидке замовлення

Біциновет-3 є антибактеріальним антибіотиком, який відноситься до групи пеніцилінів, які чутливі до дії β-лактамаз. Препарат гальмує утворення пептидних зв'язків за рахунок інгібування транспептидази, порушує пізні етапи синтезу пептидоглікану клітинної оболонки, що призводить до лізису клітин, що діляться.

0 грн
Ціна 22 грн
Швидке замовлення

Лікування великої рогатої худоби, овець, кіз, свиней, коней, верблюдів, лисиць, песців, норок і собак, хворих на некробактеріоз, пастерельоз, пневмонію, мастит, метрит, а також лікування ранової інфекції, отиту, септицемії, флегмони; актиномікозу, емфізематозного карбункула; стрептококової септицемії великої рогатої худоби, овець та кіз; мита коней, стахіоботріотоксикозу, стрептококкозу, стафілококозу, інфекційного стоматиту, риніту, чуми хутрових звірів та собак, пики свиней, а також захворювань сечовивідних шляхів, викликаних мікроорганізмами, чутливими до пеніциліну.

Швидке замовлення

Поздовжні бежеві таблетки з коричневими плямами, з розподільчою лінією з обох боків. Таблетки можна розділити навпіл.

Швидке замовлення

Лікування великої рогатої худоби, овець, кіз, свиней, собак, котів, кроликів та птиці при захворюваннях бактеріальної етіології

Швидке замовлення

Призначають великій рогатій худобі, коням, вівцям, свиням, собакам і кішкам для лікування респіраторних, шлунково-кишкових та сечостатевих інфекцій, а також при сепсисі, перитоніті, менінгіті та інших захворюваннях бактеріальної етіології, збудники яких чутливі до гентаміцину сульф.

Швидке замовлення

Антибіотик комбінованого складу для лікування бактеріальних інфекцій тварин.

Швидке замовлення

Енроксил 5% розчин для ін'єкцій відноситься до антибактеріальних препаратів групи фторхінолонів.

Швидке замовлення

Антибактеріальний лікарський засіб у формі таблеток, призначений для лікування собак та котів при бактеріальних інфекціях.

0 грн
Ціна 210 грн
Швидке замовлення

Ін'єкційний розчин, що містить як діючу речовину 50 мг енрофлоксацину в 1 мл. Препарат на вигляд являє собою прозорий розчин жовтуватого кольору, випускається у флаконах темного скла по 50, 100 і 250 мл, упакованих у картонні коробки.

0 грн
Ціна 30 грн
Швидке замовлення

Енрофлоксацин – антибіотик групи фторхінолонів. Гальмує активність ферменту ДНК-гірази, що бере участь у синтезі ДНК мікробної клітини, внаслідок чого швидко проявляється бактерицидна дія, у тому числі на мікроорганізми, резистентні до бета-лактамних антибіотиків, тетрациклінів, макролідів та аміноглікозидів.

Швидке замовлення

Clavaseptin – це протиінфекційний препарат. Він призначений для лікування або додаткового лікування періодонтальних інфекцій у собак та лікування шкірних інфекцій у кішок.

0 грн
Ціна 345 грн
Швидке замовлення

Комбікел 40 (Combikel 40) - суспензія від білого до світло-жовтого кольору, в 1 мл якої міститься 200000 ME прокаїну бензилпеніциліну та 200 мг дигідрострептоміцину сульфату. Препарат випускають розфасованим по 100 та 250 мл у флакони нейтрального скла. Для лікування інфекцій, викликаних грампозитивними та грамнегативними бактеріями, чутливими до бензилпеніциліну та дигідрострептоміцину.

Швидке замовлення

КОМБІКЕЛ 40 ЛА застосовують внутрішньом'язово або підшкірно для лікування інфекцій, викликаних чутливими до пеніциліну та (або) дигідрострептоміцину сульфату мікроорганізмами - захворювання органів дихання, геморагічна септинія, ендометрит), шкірних інфекцій і ран, перитоніту, маститів, менінгіт (стрептококовий), поліартритів, абсцесів, отитів, пики свиней правця, сибірки, клостридіозів, некробактеріозу, актиномікозу, пупкового сепсиаксу, пупкового сепсиса, пупкового сепсису, мастит-агалактія (ММА) у свиней, коней, великої рогатої худоби, собак, котів

Швидке замовлення

Кобактан 2,5% - ветеринарний антибіотик - Для лікування інфекцій, викликаних чутливими до цефкіного бактеріями

Швидке замовлення

Конвенія (Convenia) - антибіотик, показаний при лікуванні бактеріальних інфекцій сечовивідних шляхів, м'яких тканин, шкіри у кішок і собак.

0 грн
Ціна 230 грн
Швидке замовлення

Марфлоксин таблетки застосовують для лікування собак та котів при захворюваннях органів дихання, сечостатевої системи, інфекцій шкіри, м'яких тканин, інфікованих ран та інших захворювань бактеріальної та мікоплазмової етіології, збудники яких чутливі до марбофлоксацину.

Популярнi товари
Швидке замовлення

Призначають собакам та кішкам для лікування інфекцій бактеріальної етіології: захворювань шкіри та м'яких тканин (абсцеси, піодерма, запалення паранальних залоз, гінгівіти, стоматити тощо), хвороб органів дихання, захворювань сечостатевої системи та ентеритів.

 

Швидке замовлення

Лікування у великої рогатої худоби, овець, свиней, собак і кішок, захворювань травного тракту, органів дихання та сечостатевої системи, шкіри та м'яких тканин, викликаних мікроорганізмами, чутливими до амоксициліну.

Швидке замовлення

Антибіотик комбінованого складу для лікування бактеріальних інфекцій тварин.

Швидке замовлення

Лікування великої рогатої худоби, овець, свиней, хутрових звірів, собак, кішок та птиці хворих на трихомоноз, дизентерію, діарею, коліт, стоматит, а також при захворюваннях органів дихання, сечостатевої системи, шлунково-кишкового тракту та шкіри, викликаних мікроорганізмами, чутливими до метронідазолу.

Як чистити вуха котам та собакам: основні правила
Як чистити вуха котам та собакам: основні правила

Одне з головних завдань будь-якого дбайливого й люблячого господаря - стежити за станом здоров'я свого вихованця та обов'язково дотримуватися основних правил гігієни. Цілком не дивно, чому багато власників цікавляться, як чистити вуха тваринам. Йдеться про вкрай важливі органи, які дозволяють вихованцям не лише орієнтуватися у просторі, а й висловлювати свої емоції. Саме час розібратися, як проводити цю процедуру й наскільки часто.

Чому риб'ячий жир такий важливий для собак?
Чому риб'ячий жир такий важливий для собак?

Поява в будинку маленького цуценя – завжди радість для господаря, який прагнутиме виростити міцного й здорового собаку. Потрібно не тільки правильне харчування та активні прогулянки, але й маса корисних вітамінів з мінералами та добавками, які забезпечують правильне зростання та розвиток вихованця. Риб'ячий жир для собак є однією з цих речовин.

Особливості вибору корму для собак
Особливості вибору корму для собак

Сучасний ринок зоотоварів практично переповнений кормами різних брендів. Не всі власники собак мають час на вивчення кожної марки, проте питання підбору якісного корму залишається актуальним. Пропонуємо вам дізнатися, як вибрати корм для собак та на що обов'язково звертати увагу.

Лишай у котів: як його вилікувати?
Лишай у котів: як його вилікувати?

Лишай є досить поширеним захворюванням серед домашніх улюбленців, яке провокують грибки. Воно викликає не тільки дискомфортні відчуття, але й негативно впливає на здоров'я – відкриті рани стають головним джерелом потрапляння в організм вихованців бактерій з мікробами. Якщо вчасно виявити лишай у котів і розпочати його лікування, вдасться не допустити серйозних ускладнень.

Як діагностувати та лікувати цукровий діабет у собак?
Як діагностувати та лікувати цукровий діабет у собак?

Цукровий діабет у собак виникає, коли порушується обмін речовин. Це призводить до підвищення рівня глюкози у крові та проблем її засвоєння – з часом починається вуглеводне голодування, а також спостерігається погіршення стану організму. Саме час дізнатися, як лікувати діабет у собак і що для нього є характерним.

Відповіді на питання, що часто ставляться:
✅ Який у Вас найпопулярніший товар у категорії Антибіотики для собак?
Найпопулярнішими серед наших товарів є:
✅ Де знайти кращу ціну на Антибіотики для собак?
У нашому інтернет-магазині ветаптеки Zoohub найкраща ціна на Антибіотики для собак в Україні.
✅ Ваш магазин здійснюєте доставку товарів з розділу Антибіотики для собак до інших міст України?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території України та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста. Також є можливість самовивезення у містах Київ та Харків. З більш детальною інформацією про доставку та оплату Ви можете ознайомитись у розділі Доставка та розділі Оплата.
✅ Як отримати більше інформації про товари з розділу Антибіотики для собак?
Набирайте нас на номери 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 та наші менеджери з радістю проконсультують Вас з будь-яких питань.
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину